Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

ziolko

#6642887 Napisano: 25.09.2019 11:03:52
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

superloser to nie ja piszę program do strony.
Wystarczy nie klikać notorycznie "cytuj", tylko zaznaczyć nick osoby, do której jest pisana odpowiedź. I już będzie mniej piramid emotka  

Osobiscie nie wiem jak sie zaznacza osoby emotka  "małpa" nie działa  emotka  
Wersje też sie same zmieniają.

zaznaczasz nicka danej osoby, robisz "kopiuj" a później "wklej" i już działa - nick jest podświetlony
superloser

prosiaczek
0 0

psika

#6642928 Napisano: 25.09.2019 12:19:31
Nie wiem czy tu czy gdzieś indziej.
Mam już kilka krówek z Milki, chcieliśmy podarować je dzieciakom na pasowaniu ale troche mi brakuje, czy znajdą się osoby które mogą podarować je dzieciakom, prosze o pw, jeżeli ktoś by był chetny na przekazanie Krówki, szybko przychodzą więc myślę ze 20.października dali byśmy radę,
0 0

nswe69

#6643124 Napisano: 25.09.2019 18:22:53
ziolko już objaśniło emotka  myslalem ze ogolnie o nick chodzi, bo wowczas z malpa powiadowienie przychodzi ze ktos o kims wspomnial

Gość: kermit

#6643131 Napisano: 25.09.2019 18:53:34
bruce napisał(a):

Takie drzewka były zawsze moją zmorą i wpisywałam te cytaty ciągle jeden za drugim, nie wiedząc, jak tego uniknąć. emotka Teraz jednak mam zawsze niezawodny sposób, jakiego nauczył mnie tu na forum Cebe i - kiedy drzewko jest już naprawdę spore, a wydaje mi się, że nie wszystkie treści cytowane są nadal istotne i można część pominąć - po prostu klikam myszką w miejsce u samej góry po nicku ostatniej osoby wypowiadającej się, którą teraz cytuję, przeciągam z włączonym Shiftem do końca wypowiedzi, jakie chcę usunąć, po czym naciskam Delete i... koniec - drzewko się przerzedza. emotka


Na komputerze też tak robiłam, ale teraz korzystam z aplikacji i tu się niestety nie da.
1 brucee 0

tamtiram

#6643446 Napisano: 26.09.2019 21:10:18
Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 
0 0

Gość: kermit

#6643447 Napisano: 26.09.2019 21:19:02
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

bruce napisał(a):

Takie drzewka były zawsze moją zmorą i wpisywałam te cytaty ciągle jeden za drugim, nie wiedząc, jak tego uniknąć.  emotka Teraz jednak mam zawsze niezawodny sposób, jakiego nauczył mnie tu na forum Cebe i - kiedy drzewko jest już naprawdę spore, a wydaje mi się, że nie wszystkie treści cytowane są nadal istotne i można część pominąć - po prostu klikam myszką w miejsce u samej góry po nicku ostatniej osoby wypowiadającej się, którą teraz cytuję, przeciągam z włączonym Shiftem do końca wypowiedzi, jakie chcę usunąć, po czym naciskam Delete i... koniec - drzewko się przerzedza.  emotka


Na komputerze też tak robiłam, ale teraz korzystam z aplikacji i tu się niestety nie da.

emotka  No tak, a zatem podczas takich rozmów przy korzystaniu z aplikacji muszą być chyba jakieś inne opcje, bo przecież celowo tych drzewek nie robimy. 


A to chętnie bym się dowiedziała jak usunąć część cytowanych wypowiedzi w aplikacji, bo nie widzę takiej możliwości.
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6643454 Napisano: 26.09.2019 21:55:30
tamtiram napisał(a):

Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 

Ale na potwierdzeniu wygranej masz zazwyczaj tylko imię i nazwisko. Jakie inne dane tam masz?
0 0

tamtiram

#6643456 Napisano: 26.09.2019 22:00:46
zielonaszpilka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 

Ale na potwierdzeniu wygranej masz zazwyczaj tylko imię i nazwisko. Jakie inne dane tam masz?

Adres i numer telefonu. Jest miejsce na numer dowodu ale na szczęście nie wpisane. 
0 0

zielonaszpilka

#6643457 Napisano: 26.09.2019 22:03:02
tamtiram napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Forumowicze/Forumowiczki emotka
Czy jeśli sprzedajcie coś, co jest na gwarancji to dajecie tej osobie potwierdzenie odebrania nagrody? Z tego co się dowiedziałam to jest ono potrzebne do ewentualnej reklamacji. Trochę się obawiam dawać komuś swoje dane. 

Ale na potwierdzeniu wygranej masz zazwyczaj tylko imię i nazwisko. Jakie inne dane tam masz?

Adres i numer telefonu. Jest miejsce na numer dowodu ale na szczęście nie wpisane. 

Jak dla mnie to żadne tajne dane emotka ja bym się nie bała. Jak kupujący robi przelew to też często te dane ma, jak jest się kupującym to takie dane podaje się sprzedającemu. Ja nie widzę tu żadnego zagrożenia.
0 0

agicho

#6643508 Napisano: 27.09.2019 06:42:17
bruce napisał(a):

Czy działa Wam poczta na interii?  emotka


Działa.
1 brucee 0

ewikewikk

#6644032 Napisano: 30.09.2019 07:16:54
Almette Auchan. Dostałam zwrotkę, że sms jest nieprawidłowy. Prefiks, nr paragonu, kropki, ilość znaków i brak polskich znaków - wszystko jest ok. O co kaman???
0 0

nanajka81

#6644064 Napisano: 30.09.2019 09:29:13
ita1987 napisał(a):

Czy ktoś wysłał bez problemu zgłoszenie piśmiennicze BIC (z plecakami Toy Story)? U mnie cały czas wychodzi błąd transmisji danych... Czy to problem u mnie? (Konkurs kończy się dzisiaj)

wysyłałam zgloszenie miesiąc temu i poszło bez problemu... Gorzej ze coraz częściej tu na forum się słyszy że zgłoszenie wysłane, pojawiło się potwierdzenie że "dziękują" po czym po jakimś czasie okazuje się że zgłoszenie u nich w bazie nie istnieje...
1 ita1987 0

monnikk

#6644087 Napisano: 30.09.2019 10:29:21
ita1987 napisał(a):

Czy ktoś wysłał bez problemu zgłoszenie piśmiennicze BIC (z plecakami Toy Story)? U mnie cały czas wychodzi błąd transmisji danych... Czy to problem u mnie? (Konkurs kończy się dzisiaj)

Wysłałam kilka dni temu, też miałam ten problem. Udało się za szóstym razem z rzędu. W poprzednim ich konkursie z biedry miałam to samo. Próbuj do skutku.
1 ita1987 0

andii

#6644097 Napisano: 30.09.2019 10:44:04
ita1987 napisał(a):

andii napisał(a):

ita1987 napisał(a):

andii napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Czy ktoś wysłał bez problemu zgłoszenie piśmiennicze BIC (z plecakami Toy Story)? U mnie cały czas wychodzi błąd transmisji danych... Czy to problem u mnie? (Konkurs kończy się dzisiaj)

(Wysyłać zgłoszenia można do 15.10)

Właśnie odkryłam, że do 06.10. Jednak cały czas się nie wysyła, a organizator twierdzi, że błąd jest po mojej stronie. 

 Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 15 lipca do 15 października 2019 r.

Od BIC dostałam odpowiedź
"Szanowna Pani, Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 6 października 2019 r.
..."

a w regulaminie widzę że do 15.10! no nic ,dzięki za info:)
1 ita1987 0

@gnieszk@

#6644289 Napisano: 30.09.2019 17:12:27
Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast, który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka
0 0

joan

#6644295 Napisano: 30.09.2019 17:37:15
@gnieszk@ napisał(a):

Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka


"W efekcie inspektor postanowił prewencyjnie wstrzymać sprzedaż wszystkich produktów leczniczych zawierających tę substancję czynną. Apteki i hurtownie nie mogą ich sprzedawać do momentu potwierdzenia ich jakości."

Zatem chyba w aptekach jest, ale nie mogą go sprzedawać do odwołania. Jeśli jest to pilna sprawa i nie boisz się ryzykować ("przyczyną wstrzymania produktów w obrocie jest zanieczyszczenie substancji czynnej N-nitrozodimetylenoaminą"), możesz popytać znajomych, czy mają jakieś resztki w domowych apteczkach.

PS: Zaglądaj tutaj celem sprawdzenia, czy Ranigast przywrócono do obrotu https://www.gif.g...cyzje/decyzje?page=0
1 @gnieszk@ 0

@gnieszk@

#6644301 Napisano: 30.09.2019 18:23:45
joan napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka


"W efekcie inspektor postanowił prewencyjnie wstrzymać sprzedaż wszystkich produktów leczniczych zawierających tę substancję czynną. Apteki i hurtownie nie mogą ich sprzedawać do momentu potwierdzenia ich jakości."

Zatem chyba w aptekach jest, ale nie mogą go sprzedawać do odwołania. Jeśli jest to pilna sprawa i nie boisz się ryzykować ("przyczyną wstrzymania produktów w obrocie jest zanieczyszczenie substancji czynnej N-nitrozodimetylenoaminą"), możesz popytać znajomych, czy mają jakieś resztki w domowych apteczkach.

PS: Zaglądaj tutaj celem sprawdzenia, czy Ranigast przywrócono do obrotu https://www.gif.g...cyzje/decyzje?page=0


Próbuję, poszukuję, ale póki co mam wrażenie, ze chyba bym prędzej amfę skołowała emotka
1 joan 0

malgosia74

#6649541 Napisano: 17.10.2019 21:50:13
W dniu dzisiejszym z poczty onet zniknęły z mojej skrzynki odbiorczej wiadomości emotka  Potrzebuję pomocy w ich przywróceniu. Osobiście nie usuwałam niczego jedynie reklamy i spam, a zostało mi obecnie tylko 7 wiadomości emotka
0 0

werix7

#6651733 Napisano: 26.10.2019 14:44:33
Czy w przypadku wygranej z Almette, wystarczy wysłać jakkolwiek paragon z datą wcześniejszą od daty zarejestrowania kodu na stronie, na której znajduje się produkt almette, czy trzeba ten konkretny? Mogą oni to sprawdzić na podstawie paragonu? 
0 0

tygrysek82bu

#6651734 Napisano: 26.10.2019 14:48:40
werix7 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej z Almette, wystarczy wysłać jakkolwiek paragon z datą wcześniejszą od daty zarejestrowania kodu na stronie, na której znajduje się produkt almette, czy trzeba ten konkretny? Mogą oni to sprawdzić na podstawie paragonu? 

Jakikolwiek z datą wcześniejszą niż zgłoszenie. emotka
0 0