Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

misiamarysia

#6641635 Napisano: 20.09.2019 07:44:19
szesnaście napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Dostałam info o wygranej 50 zł z TYMBAK "Tego jeszcze nie byo", ale nie wiem, jaki numer paragonu wygrał i co dziwne, w formularzu nie ma miejsca na wgranie paragonu, tylko na dane i numer konta. czy ktoś tak miał??? Proszę o info.

A dostałaś kapsel gratis? Ja dostałam i tym kapslem wygrałam, a w takim wypadku nie trzeba paragonu. 

Nie pamiętam, może coś dostałam na początku, bo teraz ostatnio na pewno nie. Ale dzięki za odpowiedź.
0 0

Gość:

#6641835 Napisano: 20.09.2019 16:17:58
Czy może ktoś mi pomóc i przesłać mi oświadczenie laureata w konkursie " Porusz swoje pragnienia - KAUFLAND.
0 0

androm

#6642396 Napisano: 23.09.2019 18:58:09
natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji
1 brucee 0

maryam

#6642403 Napisano: 23.09.2019 19:18:17
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji

Kurczę, to szok!  emotka  W razie czego ciężko będzie sprzedać, każdy kupujący najpierw pyta o gwarancję.  emotka

 Macie protokół odebrania? Może ma gwarancje producenta...z Playstation tak było...
0 0

Gość: kermit

#6642411 Napisano: 23.09.2019 19:45:15
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji

Kurczę, to szok!  emotka  W razie czego ciężko będzie sprzedać, każdy kupujący najpierw pyta o gwarancję.  emotka


E tam, wszystko jest kwestią ceny. W poprzedniej loterii Tic Tac też nie było żadnych dokumentów do słuchawek i głośników i jakoś się posprzedawały. Tak jak i z wielu innych konkursów.
1 brucee 0

jokan

#6642447 Napisano: 23.09.2019 22:34:33
bruce napisał(a):

maryam napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji

Kurczę, to szok!  emotka  W razie czego ciężko będzie sprzedać, każdy kupujący najpierw pyta o gwarancję.  emotka

 Macie protokół odebrania? Może ma gwarancje producenta...z Playstation tak było...

To znaczy, ja na razie jeszcze niczego tam nie wygrałam, ale trochę mnie zdumiewa fakt przyznawania w formie nagród tak drogiego sprzętu bez gwarancji.  emotka

a moze to gdzies z odzysku dostali ? emotka
1 brucee 0

krseta

#6642604 Napisano: 24.09.2019 12:53:01
jak ustawić przekierowanie z nr play, w którym siadla karta SIM;/ i nie jest w ogole wykrywana przez tel... prace koncze dopiero po 17.00...
0 0

nswe69

#6642645 Napisano: 24.09.2019 14:05:44
krseta napisał(a):

jak ustawić przekierowanie z nr play, w którym siadla karta SIM;/ i nie jest w ogole wykrywana przez tel... prace koncze dopiero po 17.00...

w salonie duplikat wyrób i po problemie
0 0

joan

#6642648 Napisano: 24.09.2019 14:11:58
bruce napisał(a):

To znaczy, ja na razie jeszcze niczego tam nie wygrałam, ale trochę mnie zdumiewa fakt przyznawania w formie nagród tak drogiego sprzętu bez gwarancji.  emotka


Tylko raz w życiu otrzymałam gwarancję (i nawet kopię paragonu!) do sprzętu rtv/agd - wieeele lat temu, prehistoria wręcz emotka
1 brucee 0

krseta

#6642649 Napisano: 24.09.2019 14:23:51
nswe69 napisał(a):

krseta napisał(a):

jak ustawić przekierowanie z nr play, w którym siadla karta SIM;/ i nie jest w ogole wykrywana przez tel... prace koncze dopiero po 17.00...

w salonie duplikat wyrób i po problemie

no to wiem, ale czekam na kilka waznych telefonow przed 17:00... udalo mi sie to na infolini zalatwic po kilkunastu probach..
1 nswe69 0

prosiaczek

#6642651 Napisano: 24.09.2019 14:25:16
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

To znaczy, ja na razie jeszcze niczego tam nie wygrałam, ale trochę mnie zdumiewa fakt przyznawania w formie nagród tak drogiego sprzętu bez gwarancji.  emotka


Tylko raz w życiu otrzymałam gwarancję (i nawet kopię paragonu!) do sprzętu rtv/agd - wieeele lat temu, prehistoria wręcz emotka

tv Sony 55cali z Payback wart koło 4000 dostałam po prostu za drzwi i nawet nie potwierdzalam kurierowi odbioru co mnie lekko zszokowało. napisałam do Kauflandu i dostałam piękny dokument przekazania z zaznaczeniem modelu, datami i informacją, że jest to podstawa do reklamacji.
1 joan 0

elizam

#6642654 Napisano: 24.09.2019 14:33:24
Jako podstawa gwarancji może służyć także zaświadczenie od organizatora konkursu, że dany sprzęt został wygrany. W zaświadczeniu model, rodzaj i data wygranej. I to wystarczy  emotka  sprawdzone info, składałam reklamację i nie było z tym żadnego problemu 
1 brucee 0

Gość: kermit

#6642663 Napisano: 24.09.2019 14:48:41
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

To znaczy, ja na razie jeszcze niczego tam nie wygrałam, ale trochę mnie zdumiewa fakt przyznawania w formie nagród tak drogiego sprzętu bez gwarancji.  emotka


Tylko raz w życiu otrzymałam gwarancję (i nawet kopię paragonu!) do sprzętu rtv/agd - wieeele lat temu, prehistoria wręcz emotka


Zazdro emotka Ja nigdy nie dostałam gwarancji, a i protokół przekazania nagrody czasem tak a czasem nie emotka
I jakoś zawsze udało się sprzedać, czy to tv czy pralki, konsole itd.

Gość: kermit

#6642696 Napisano: 24.09.2019 16:34:50
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

joan napisał(a):

bruce napisał(a):

To znaczy, ja na razie jeszcze niczego tam nie wygrałam, ale trochę mnie zdumiewa fakt przyznawania w formie nagród tak drogiego sprzętu bez gwarancji.  emotka


Tylko raz w życiu otrzymałam gwarancję (i nawet kopię paragonu!) do sprzętu rtv/agd - wieeele lat temu, prehistoria wręcz emotka


Zazdro emotka Ja nigdy nie dostałam gwarancji, a i protokół przekazania nagrody czasem tak a czasem nie emotka
I jakoś zawsze udało się sprzedać, czy to tv czy pralki, konsole itd.

No tak, to już wiemy, ale pytanie zasadnicze - czy udało Ci się je sprzedać po zwykłej, czy też - zaniżonej cenie.  emotka  Bo, jeśli po takiej samej, jak produkty z gwarancją, to gratulacje. emotka emotka


Oczywiście że po niższej niż cena w sklepie ale nie jakoś drastycznie. Zawsze oferuję taką rzecz taniej. To chyba normalne, że nikt nie kupi ode mnie tego po cenie za jaką może sobie to kupić w sklepie.

Gość: gryfnobabka

#6642700 Napisano: 24.09.2019 16:47:04
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji

Kurczę, to szok!  emotka  W razie czego ciężko będzie sprzedać, każdy kupujący najpierw pyta o gwarancję.  emotka


E tam, wszystko jest kwestią ceny. W poprzedniej loterii Tic Tac też nie było żadnych dokumentów do słuchawek i głośników i jakoś się posprzedawały. Tak jak i z wielu innych konkursów.

To bardzo dobrze. emotka  Mnie niestety dotąd przy każdej ogłoszonej konsoli najpierw pytano o gwarancję. W razie czego (czyli - jej braku) musiałam spuszczać z ceny. 


Co co najwięcej pytają to z reguły nie kupują. Ja na allegro sprzedałam konsolę w fajnej cenie. Kupujący nawet nie pytał o gwarancję.
A cena wiadomo, że musi być niższa niż w sklepie, czy produkt ma gwarancję czy nie. Po co ktoś ma ryzykować zakup od osoby fizycznej jak w tej samej cenie kupi w Media? Jedyne co może go skusić to niższa cena.

Gość: kermit

#6642721 Napisano: 24.09.2019 17:59:21
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

natka005 napisał(a):

Otrzymałam dzisiaj konsolę Nintendo Switch z Tic Tac ale nie widzę dołączonej karty gwarancyjnej. Na jakich warunkach w razie potrzeby reklamuje się taki sprzęt? Będę wdzięczna za po

po prostu, pewnie jest bez gwarancji

Kurczę, to szok!  emotka  W razie czego ciężko będzie sprzedać, każdy kupujący najpierw pyta o gwarancję.  emotka


E tam, wszystko jest kwestią ceny. W poprzedniej loterii Tic Tac też nie było żadnych dokumentów do słuchawek i głośników i jakoś się posprzedawały. Tak jak i z wielu innych konkursów.

To bardzo dobrze.  emotka  Mnie niestety dotąd przy każdej ogłoszonej konsoli najpierw pytano o gwarancję. W razie czego (czyli - jej braku) musiałam spuszczać z ceny. 

Słuchawki oraz głosniki Bose miały gwarancje na stronie producenta. Wiec mozna bylo sprzedać je łatwo. No i cena mniejsza.
Wydać prawie tysiaka za konsole bez gwarancji - jasne, kolejka sie ustawi emotka


A na kit mi kolejka? Wystarczy jeden chętny a zdecydowany, a taki zawsze się znajdzie.
0 0

ziolko

#6642733 Napisano: 24.09.2019 18:31:26
PIRAMIDA CYTATÓW - KONIEC emotka

ziolko

#6642814 Napisano: 24.09.2019 22:57:26
superloser to nie ja piszę program do strony.
Wystarczy nie klikać notorycznie "cytuj", tylko zaznaczyć nick osoby, do której jest pisana odpowiedź. I już będzie mniej piramid emotka  
1 kreatia 0

prosiaczek

#6642858 Napisano: 25.09.2019 09:53:32
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

superloser to nie ja piszę program do strony.
Wystarczy nie klikać notorycznie "cytuj", tylko zaznaczyć nick osoby, do której jest pisana odpowiedź. I już będzie mniej piramid emotka  

Osobiscie nie wiem jak sie zaznacza osobyemotka  "małpa" nie działa  emotka  
Wersje też sie same zmieniają.

mnie też małpa nie działa. jak się zaznacza osoby ?
0 0

nswe69

#6642860 Napisano: 25.09.2019 09:59:36
prosiaczek superloser #test nswe69

@ i nick od razu "@prosiaczek" i działa emotka
0 0