Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

magdalena-1989

#6636424 Napisano: 04.09.2019 13:49:31
pioge7 napisał(a):

edith napisał(a):

Jaką polecacie drukarkę  chodzi mi o to aby wkłady były tanie ,drukowala w kolorze i musi być   skaner emotka

Brother ... od kilku lat mam jedną i tą samą. Niby kosztowała 450 zł ale wkłady do niej po 3-4 zł (zależy od modelu), sama się czyści w nocy i tusze nie wysychają... tusze wymieniam raz na 3-4 miesiące, a drukuję dość dużo jak na domowe warunki emotka  
wczesniej kupiłem hp... niby kosztowała 180 zł ale tusze po 100 zł do niej. Stale wydychały tusze i trzeba było kupić nowe tonery i po kilku razach tusze przewyższyły brothera. 


magdalena-1989 napisał(a):

Czy ma ktoś wykupioną opcje Empik premium? Chciałabym kupić pieluszki pampers pantsy 5, mam kod znizkowy z loterii visa30zł... czy ktos byłby uprzejmy ze swojego konta kupic mi ? emotka Bo wtedy kosztuje 119zł,anormalnie 139.Oczywiście podaje kod i robie przelew reszty kwoty do dopłaty emotka  

Może warto by było pomysleć o zbiorowym zakupie emotka
tak jak ja mam z Allegro smart. Płacimy z rodzeństwem po 10 zł i kupujemy na rok, hasłem do konta sie dzielimy i kto co chce to sobie kupuje. Zaraz się wraca.  Może warto by było pomysleć o takiej inwestycji z Empik na forum emotka ja korzystam raz na rok... ale są tacy co kupują stale emotka  

Akurat nie kupuje często, pierwszy raz, bo wygrałam te dwie zniżki w loterii Visa. Znalazła się już życzliwa osoba, która mi zamówi emotka
1 pioge7 0

edzia3

#6637207 Napisano: 06.09.2019 14:25:10
Czy mógłby mi ktoś napisać jak informowało fortis z konkursu Bp sms czy mailem.Wygrałam powerbank ale nie dostałam nagrody ,kiedy do nich napisałam kazali mi przesłać zdjęcie wysłanej wiadomości.Przeszukałam maile i smsy i nic nie znalazłam
0 0

nikos

#6637208 Napisano: 06.09.2019 14:26:41
edzia3 napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś napisać jak informowało fortis z konkursu Bp sms czy mailem.Wygrałam powerbank ale nie dostałam nagrody ,kiedy do nich napisałam kazali mi przesłać zdjęcie wysłanej wiadomości.Przeszukałam maile i smsy i nic nie znalazłam

Sms
0 0

aniunia1900

#6637335 Napisano: 06.09.2019 22:30:03
zielonaszpilka napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dysponowaniem nagrodą, po jej odebraniu z uwagi na zapis "Nie jest możliwe przeniesienie prawa do Nagrody na rzecz osób trzecich"? Proszę o kontakt

W tym zapisie chodzi o to, że jak organizator przyznał tę nagrodę Annie Kowalskiej, to Anna Kowalska nie może napisać do organizatora i poprosić, żeby tę jej nagrodę przyznał i wysłał Janowi Nowakowi, bo ona ma takie życzenie. Tę nagrodę może otrzymać tylko Anna Kowalska.  Ale jak Kowalska ma nagrodę już w domu to może robić z tym co chce, bo to jest już Jej własność, 6że dać Nowakowi albo sprzedac Malinowskiej. no chyba ze to voucher imienny.

A co jeśli to voucher imienny? Miał ktoś doświadczenie w takiej sprawie?
0 0

tamtiram

#6637407 Napisano: 07.09.2019 13:45:59
Czy ktoś się orientuje po ile jest Carlsberg w biedrze? Lub czy znajdę gdzieś taniej niż 2,79? Bo potrzebuje hurtowo emotka
0 0

delvitto

#6637709 Napisano: 08.09.2019 22:01:50
głupia sprawa, ale...
kiedyś MMS były jakoś inaczej oznaczone chyba? czy teraz, w smartfonie, MMS to znaczy SMS z dopiętym załącznikem? Przecież jak dostaję coś takiego od kogoś, to mam info w sms-ach, że dostałam wiadomość. Nie ma jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy nimi, skąd wiadomo, czy to sms czy mms? Jak mam wysłać zgłoszenie mmsem?  No tylko nie chichajcie się ze mnie  emotka
0 0

garyman

#6637710 Napisano: 08.09.2019 22:12:31
delvitto napisał(a):

głupia sprawa, ale...
kiedyś MMS były jakoś inaczej oznaczone chyba? czy teraz, w smartfonie, MMS to znaczy SMS z dopiętym załącznikem? Przecież jak dostaję coś takiego od kogoś, to mam info w sms-ach, że dostałam wiadomość. Nie ma jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy nimi, skąd wiadomo, czy to sms czy mms? Jak mam wysłać zgłoszenie mmsem?  No tylko nie chichajcie się ze mnie  emotka

Napisz odpowiednią wiadomość, dodaj załącznik, a wiadomość automatycznie wyśle się jako mms
1 delvitto 0

kate1980

#6638933 Napisano: 11.09.2019 22:55:37
co mogło być nadane na tej poczcie? ul. Tadeusza Kościuszki 43, 05-500 Piaseczno
0 0

nariam

#6639401 Napisano: 13.09.2019 10:14:55
poradzcie jak trafić na tę maskotkę Głoda, 4 latek szalał na jego punkcie i  chyba tylko serki mu zawiozę na osłodę
0 0

delvitto

#6639434 Napisano: 13.09.2019 11:30:06
proszę o pomoc forumowiczów z Trójmiasta. Gdzie, tzn w jakiej części miasta mam szukać noclegu w Gdyni, by mieć łatwy, dobrze skomunikowany dostęp do wszelkich tamtejszych atrakcji, ale również i do dworca i centrum. Poradźcie proszę, a może znacie jakiś przystępny hotelik?
0 0

blumchen

#6639769 Napisano: 14.09.2019 12:16:34
Czy kody eventim wygrane w konkursie można łączyć przy zakupie jednego biletu? Czy jeden bilet to jeden kod i nie ma możliwości odbiciu przy zakupie kilku kodów? Ktoś przerabial już zakup?
0 0

@gnieszk@

#6639770 Napisano: 14.09.2019 12:18:02
blumchen napisał(a):

Czy kody eventim wygrane w konkursie można łączyć przy zakupie jednego biletu? Czy jeden bilet to jeden kod i nie ma możliwości odbiciu przy zakupie kilku kodów? Ktoś przerabial już zakup?


Podobno nie można łączyć.
1 blumchen 0

basiag

#6639806 Napisano: 14.09.2019 16:52:41
czy wiadomo jaki nr paragonu jest wygrany w loterii tymbarka TEGO JESZCZE NIE BYŁO ? info dostałam wczoraj ale widzę że dotyczy ona wcześniejszego zgłoszenia. Oni nadają swój numer zgłoszenia a ja nie zapisałam którego paragonu dotyczy. Dojdę jakoś czy muszę do nich dzwonić ?
0 0

danaaa

#6639811 Napisano: 14.09.2019 17:17:51
basiag napisał(a):

czy wiadomo jaki nr paragonu jest wygrany w loterii tymbarka TEGO JESZCZE NIE BYŁO ? info dostałam wczoraj ale widzę że dotyczy ona wcześniejszego zgłoszenia. Oni nadają swój numer zgłoszenia a ja nie zapisałam którego paragonu dotyczy. Dojdę jakoś czy muszę do nich dzwonić ?

Jak wejdziesz w link, który otrzymałaś w @ z informacją o wygranej to zobaczysz numer paragonu  emotka
0 0

basiag

#6639839 Napisano: 14.09.2019 20:26:16
danaaa napisał(a):

basiag napisał(a):

czy wiadomo jaki nr paragonu jest wygrany w loterii tymbarka TEGO JESZCZE NIE BYŁO ? info dostałam wczoraj ale widzę że dotyczy ona wcześniejszego zgłoszenia. Oni nadają swój numer zgłoszenia a ja nie zapisałam którego paragonu dotyczy. Dojdę jakoś czy muszę do nich dzwonić ?

Jak wejdziesz w link, który otrzymałaś w @ z informacją o wygranej to zobaczysz numer paragonu  emotka

dzięki emotka
0 0

nataszka

#6640631 Napisano: 17.09.2019 13:39:56
nataszka napisał(a):

superloser napisał(a):

nataszka napisał(a):

malenka napisał(a):

nataszka napisał(a):

Czy ktoś używa ekspresu z ostatniej promocji MKCAFE?
Pijemy w pracy kawę i na początku chyba było ok ze smakiem,przetestowaliśmy całą gamę ziaren.Teraz kawa  jest dosłownie  nie dobra.W domu mam ekspres Philipsa wyższa półka ,wiem nie ma co porównywać,ale coś jest nie tak...???

A myjecie ten ekspres regularnie? Wyjmujecie blok zaparzający i czyścicie wnętrze z rozsypach fusów kawowych? W moim ekspresie smak kawy pogarsza się gdy zapomnę o czyszczeniu.

Tak wszystko czyścimy blok jest czyściutki ,zrobiłam też odkamienianie choć wodę mamy dobrą.Brakuje w smaku tej esencji kawowej jest taka mdła ...nie wiem jak to określić..?

Zmien kawe, nie kazda partia tej samej kawy ma ten sam smak...

Przestestowaliśmy z 10 różnych firm ,może coś jest z młynkiem,kawa smakuje jakby była robiona z wody z kałuży po deszczu  

Ekspres oddałam do reklamacji do MKCAFFE ,okazało się,że był zepsuty młynek,ekspres wrócił z nowym młynkiem i jest nareszcie dobra kawa  emotka .
Cała reklamacja załatwiona szybko i bezproblemowo  emotka

pioge7

#6641544 Napisano: 19.09.2019 16:54:25
https://www.wykop.pl/link/5136803/google-pay-daje-10-zl-do-kazdej-wplaty-min-5-zl-na-skrzywdzone-zwierzeta/
jak ktoś może to do każdej płatności (pierwszej) za min. 5 zł na ratujemyzwierzaki.pl przez Google pay, Google dodaje 10 zł. 
szkoda żeby sie zmarnowało. 
w tym wypadku wpłata 5 zł= 15 zł 
jak ktoś może emotka  

misiamarysia

#6641621 Napisano: 19.09.2019 22:43:24
Dostałam info o wygranej 50 zł z TYMBAK "Tego jeszcze nie byo", ale nie wiem, jaki numer paragonu wygrał i co dziwne, w formularzu nie ma miejsca na wgranie paragonu, tylko na dane i numer konta. czy ktoś tak miał??? Proszę o info.
0 0

yolka123

#6641623 Napisano: 19.09.2019 22:51:54
misiamarysia napisał(a):

Dostałam info o wygranej 50 zł z TYMBAK "Tego jeszcze nie byo", ale nie wiem, jaki numer paragonu wygrał i co dziwne, w formularzu nie ma miejsca na wgranie paragonu, tylko na dane i numer konta. czy ktoś tak miał??? Proszę o info.

Dzieje się tak w przypadku, gdy wygrałaś kapslem, który otrzymałaś gratis ( jako szósty zdaje się). Wpisz tylko wymagane dane i czekaj na weryfikację emotka
0 0

szesnaście

#6641624 Napisano: 19.09.2019 22:53:43
misiamarysia napisał(a):

Dostałam info o wygranej 50 zł z TYMBAK "Tego jeszcze nie byo", ale nie wiem, jaki numer paragonu wygrał i co dziwne, w formularzu nie ma miejsca na wgranie paragonu, tylko na dane i numer konta. czy ktoś tak miał??? Proszę o info.

A dostałaś kapsel gratis? Ja dostałam i tym kapslem wygrałam, a w takim wypadku nie trzeba paragonu. 
0 0