Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

pioge7

#6614920 Napisano: 30.06.2019 09:41:53
nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.
1 nikos 0

nikos

#6614921 Napisano: 30.06.2019 09:49:59
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI emotka
1 pioge7 0

pioge7

#6614925 Napisano: 30.06.2019 10:20:54
nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI  emotka

czy ja wiem emotka 172 cm to taki zaś WIELKI nie jestem emotka emotka
ale się wyłączyło ? dobrze pamiętałem że to tam ?
1 nikos 0

nikos

#6614941 Napisano: 30.06.2019 11:15:57
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI  emotka

czy ja wiem emotka 172 cm to taki zaś WIELKI nie jestem emotka emotka
ale się wyłączyło ? dobrze pamiętałem że to tam ?

Zgadza się, to ikona diamentu, kliknęłam zdobienie. 
1 pioge7 0

aurorcia

#6614985 Napisano: 30.06.2019 13:44:47
aurorcia napisał(a):

Poda mi ktoś kod z płatków Lion na  loterię? 

Ludzie! Nikt nie ma? Zostałam z paragonem, a opakowanie mi wyrzuciliemotka
0 0

@gnieszk@

#6614986 Napisano: 30.06.2019 13:46:46
Tylko tam w razie wygranej i tak odsyła się opakowanie.
0 0

aurorcia

#6614987 Napisano: 30.06.2019 13:53:44
@gnieszk@ napisał(a):

Tylko tam w razie wygranej i tak odsyła się opakowanie.

To kupię, one wszystkie mają ten sam kod, ale chciałam już w weekend wysłać zgłoszenie, a do sklepu się nie wybieramemotka
0 0

@gnieszk@

#6614990 Napisano: 30.06.2019 14:00:14
aurorcia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Tylko tam w razie wygranej i tak odsyła się opakowanie.

To kupię, one wszystkie mają ten sam kod, ale chciałam już w weekend wysłać zgłoszenie, a do sklepu się nie wybieram emotka

Rozumiem, nie mam tych płatków, więc nie pomogę. Może ktoś się odezwie.
0 0

monek22

#6615126 Napisano: 30.06.2019 23:59:29
aurorcia napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Tylko tam w razie wygranej i tak odsyła się opakowanie.

To kupię, one wszystkie mają ten sam kod, ale chciałam już w weekend wysłać zgłoszenie, a do sklepu się nie wybieram emotka

Wysłałam priv z kodem.
0 0

monek22

#6616818 Napisano: 04.07.2019 23:37:40
Chcę odesłać formularz laureata w Urodzinowej Loterii Brico / mop z dodatkowego losowania / i ... nie ma już tej loterii na stronie laureaci smolar ... Więc co teraz ? Ktoś w podobnej sytuacji znalazł się ?
0 0

baxter

#6616819 Napisano: 04.07.2019 23:47:35
monek22 napisał(a):

Chcę odesłać formularz laureata w Urodzinowej Loterii Brico / mop z dodatkowego losowania / i ... nie ma już tej loterii na stronie laureaci smolar ... Więc co teraz ? Ktoś w podobnej sytuacji znalazł się ?

https://loteriabricomarche.pl/#wez-udzial     kliknij na tez 3 poziome kreski po prawej i rozwinie Ci sie lista, w tym dla laureata
0 0

monek22

#6616824 Napisano: 05.07.2019 01:23:32
8baxter napisał(a):

monek22 napisał(a):

Chcę odesłać formularz laureata w Urodzinowej Loterii Brico / mop z dodatkowego losowania / i ... nie ma już tej loterii na stronie laureaci smolar ... Więc co teraz ? Ktoś w podobnej sytuacji znalazł się ?

https://loteriabricomarche.pl/#wez-udzial     kliknij na tez 3 poziome kreski po prawej i rozwinie Ci sie lista, w tym dla laureata

Dziękuję bardzo!!! emotka  
0 0

andii

#6617356 Napisano: 06.07.2019 11:56:31
Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do koszaemotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 
0 0

nikos

#6617376 Napisano: 06.07.2019 13:05:01
andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Zapomnieć emotka  najlepsze i najzdrowsze w tym przypadku emotka
0 0

andii

#6617381 Napisano: 06.07.2019 13:12:35
nikos napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Zapomnieć emotka  najlepsze i najzdrowsze w tym przypadku emotka

dzięki emotka
1 nikos 0

azaflora

#6617382 Napisano: 06.07.2019 13:13:50
andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Najlepiej zmień /na wszelki wypadek/ hasło do tego konta. Taki mail przesłałam do komórki policji, która się zajmuje w/w internetowymi naciągaczami - nawet mi nie odpowiedzieli. 
Wkurzają ludzi ale może jedna na xx? zapłaci, bo ma coś za uszami emotka
1 andii 0

andii

#6617384 Napisano: 06.07.2019 13:22:37
azaflora napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Najlepiej zmień /na wszelki wypadek/ hasło do tego konta. Taki mail przesłałam do komórki policji, która się zajmuje w/w internetowymi naciągaczami - nawet mi nie odpowiedzieli. 
Wkurzają ludzi ale może jedna na xx? zapłaci, bo ma coś za uszami emotka

dzięki, tak też zrobięemotka   najlepsze jest to że od 5lat mam te hasło ,,zapamietaj' i nigdy go nie wklepuję...
 nawet nie wiem co te dziady chcąemotka  nie odczytałam tego! ale i tak dostaną figa z makiememotka
0 0

wiesia30

#6617385 Napisano: 06.07.2019 13:47:26
andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Najlepiej zmień /na wszelki wypadek/ hasło do tego konta. Taki mail przesłałam do komórki policji, która się zajmuje w/w internetowymi naciągaczami - nawet mi nie odpowiedzieli. 
Wkurzają ludzi ale może jedna na xx? zapłaci, bo ma coś za uszami emotka

dzięki, tak też zrobię emotka   najlepsze jest to że od 5lat mam te hasło ,,zapamietaj' i nigdy go nie wklepuję...
 nawet nie wiem co te dziady chcą emotka  nie odczytałam tego! ale i tak dostaną figa z makiem emotka

ja tez takiego maila otrzymałam,od razu wrzuciłam go do kosza
1 andii 0

nikos

#6617390 Napisano: 06.07.2019 14:12:31
wiesia30 napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, dostałam dziś na @ onet  takie coś -
 hakerzy przejmują twoje konto-musisz z tym coś zrobić emotka

nie otworzyłam tego , tylko wywaliłam do kosza emotka
robić coś z tym? zgłosic to gdzieś? 

Najlepiej zmień /na wszelki wypadek/ hasło do tego konta. Taki mail przesłałam do komórki policji, która się zajmuje w/w internetowymi naciągaczami - nawet mi nie odpowiedzieli. 
Wkurzają ludzi ale może jedna na xx? zapłaci, bo ma coś za uszami emotka

dzięki, tak też zrobię emotka   najlepsze jest to że od 5lat mam te hasło ,,zapamietaj' i nigdy go nie wklepuję...
 nawet nie wiem co te dziady chcą emotka  nie odczytałam tego! ale i tak dostaną figa z makiem emotka

ja tez takiego maila otrzymałam,od razu wrzuciłam go do kosza

Wystarczy, że ktoś zgarnie pulę adresów mailowych i wyśle takiego kwiatka do wszystkich. Przy okazji doda kilka "mądrych" zwrotów o adresacji IP,  traceroutingu, możliwościach łamania haseł, itp. Nie znam treści tego maila, bo nawet nie zgłębiałam się w jego treść od razu fruuu do spamu i opróżnienie spamu.

Ale na pewno kojarzycie niedawną akcję z włamaniem na konta i filmikach nagranych przez kamerkę. I że niby rozesłane to będzie do znajomych. 
Pseudo fakty:
1. włamanie na router i podanie jego hasła (akurat sama konfigurowałam swój router więc nie poszło im)
2. Czas, który upłynął od włamania był bardzo długi, więc można zapomnieć, co się robiło tego dnia, ale to akurat była pierwsza rocznica śmierci mojego taty, więc pamiętam dokładnie co się działo w tym dniu).
3. Zawartość filmiku - buhahaha, nic więcej nie muszę pisać emotka  mogliby być bardziej pomysłowi emotka

Jeśli to typ łańcuszka, ignorujemy, a na pewno nie otwieramy plików z załącznika,  nie klikamy w hiperłącza, bo one już mogą nabroić. 

Reasumując, nie można założyć, że nigdy nikt nie wlamie się. Pilnujmy swoich haseł i nie podajemy tego samego hasła wszędzie bo tak łatwiej jest i prościej. Na jeden serwer trudno się włamać, ale wystarczy, że raz na jakąś stronę zarejestrujemy się swoim mailem i "standardowym" hasłem, z tamtej bazy będzie wyciek danych i my popłyniemy. 

lubie-placki

#6617400 Napisano: 06.07.2019 14:45:31
Jak wygrywacie co robie nie tak nie moge tego ogarnąc co ze mna nie tak        Zła Zła Zła
0 0