Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

glena

#6583277 Napisano: 23.03.2019 18:28:06
marcinek1985 napisał(a):

reniii napisał(a):

reniii napisał(a):

pablo75 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Czy ktoś z forum może mi pomóc w loterii C4 Carrefour "Smak Muzyki" ? Nie mam pojęcia co to za artysta w tej edycji jest ambasadorem Coca Cola emotka  .W kwestii muzyki jestem kiepski.Będę bardzo wdzięczny. (Priv)

yyy a jaki to konkurs? Bo jakoś mi ten C4 nie pasuje do żadnego konkursu?

Faktycznie to ogólnopolski konkurs,przepraszam za pomyłkę.

Ja też proszę o podpowiedź bo nijak nie idzie znaleźć nigdzie o kogo chodzi.  emotka

Nikt nie pomoże? O jakież jest moje zdumienie. 

udało się komuś rozwikłać zagadkę o jakiego artystę chodzi? emotka  Chętnie się dowiem i w miarę możliwości zrewanżuje emotka  

Ja tym razem nie jestem pewna - podawałam swój typ w 2 etapie i wtedy miałam 100% pewności, teraz mam mocne podejrzenie ALE NIE PEWNOŚĆ, więc jeśli ktoś miałby ochotę pogrzebać w sieci i sprawdzić, czy mam rację, że chodzi o Smolastego, to rzucam go jako PRZYPUSZCZENIE ale proszę korzystać na własną odpowiedzialność, żeby potem nie było, że wprowadzam celowo w błąd

amelka2013

#6583472 Napisano: 25.03.2019 07:43:03
Jaki kupić starter ,co polecacie?
0 0

nanajka81

#6583607 Napisano: 25.03.2019 13:09:19
Czy opakowania z promocji Nestle można już wywalić i o nich zapomnieć??? Wiem że konkurs się skończył ale czy było dodatkowe losowanie niewydanych nagród czy dopiero będzie czy w ogóle nie będzie?
0 0

glena

#6583709 Napisano: 25.03.2019 15:57:09
nanajka81 napisał(a):

Czy opakowania z promocji Nestle można już wywalić i o nich zapomnieć??? Wiem że konkurs się skończył ale czy było dodatkowe losowanie niewydanych nagród czy dopiero będzie czy w ogóle nie będzie?

W regulaminie nie ma żadnej wzmianki o dodatkowym losowaniu PO zakończeniu loterii - w trakcie mogli dodawać bramki do niewydanych nagród instant
Natomiast jest rezerwa do głównych, które były losowane 20.03 więc lepiej nie wywalać
0 0

nkba

#6583872 Napisano: 26.03.2019 09:16:50
Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka
0 0

nkba

#6583875 Napisano: 26.03.2019 09:24:43
superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

Pocztex 24???

A dają gwarancję? Wysyłam tylko listy czasami  emotka Sorki, ze pytam ale pilne to bardzo, a nie ma czasu czytać regulaminów usług emotka
0 0

nanajka81

#6583877 Napisano: 26.03.2019 09:28:22
nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

Pocztex 24???

A dają gwarancję? Wysyłam tylko listy czasami  emotka Sorki, ze pytam ale pilne to bardzo, a nie ma czasu czytać regulaminów usług emotka

Coś mi się obiło o uszy że Poczta ma u siebie usługę jakoś dodatkowo płatną że list dotrze na następny dzień ale to by trzeba się było na poczcie zapytać... Ja za ich cenami i usługami nie nadążam emotka
1 nkba 0

nkba

#6583878 Napisano: 26.03.2019 09:30:22
nanajka81 napisał(a):

nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

Pocztex 24???

A dają gwarancję? Wysyłam tylko listy czasami  emotka Sorki, ze pytam ale pilne to bardzo, a nie ma czasu czytać regulaminów usług emotka

Coś mi się obiło o uszy że Poczta ma u siebie usługę jakoś dodatkowo płatną że list dotrze na następny dzień ale to by trzeba się było na poczcie zapytać... Ja za ich cenami i usługami nie nadążam emotka

Jak zapytam to pewnie mi powiedzą to co chcę usłyszeć emotka A mogę tylko albo pocztą albo inpostem emotka I jedno i drugie szwankuje i weź tu bądź mądry... emotka
0 0

madzia1-s

#6583879 Napisano: 26.03.2019 09:30:36
nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.
1 nkba 0

nkba

#6583881 Napisano: 26.03.2019 09:31:50
madzia1-s napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.

z kurierów mogę tylko inpostem ale oni u mnie tez różnie emotka
0 0

vazzz

#6583883 Napisano: 26.03.2019 09:33:15
nkba napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.

z kurierów mogę tylko inpostem ale oni u mnie tez różnie emotka

A znasz stronę Sendit? Tam możesz zamówić kuriera do domu- przyjedzie i odbierze przesyłkę.
1 nkba 0

nkba

#6583889 Napisano: 26.03.2019 09:53:25
vazzz napisał(a):

nkba napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka


a nie może być kurier? to jest największą pewność dostarczenia i chyba nawet takie są opcje dodatkowe z pełną gwarancją dostarczenia.

z kurierów mogę tylko inpostem ale oni u mnie tez różnie emotka

A znasz stronę Sendit? Tam możesz zamówić kuriera do domu- przyjedzie i odbierze przesyłkę.

Poczta pantoflową dorwałam znajomego, który akurat tam jedzie więc mi zawiezie emotka Dziękuję Wam za pomoc emotka emotka emotka
1 vazzz 0

nkba

#6583890 Napisano: 26.03.2019 09:54:16
bruce napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

A to musi być koniecznie poczta (w sensie: "Poczta Polska")? Bo np. u mnie kurierzy (np. DPD) nazajutrz paczki dostarczają. 

Dzięki Kochana, już ogarnęłam emotka
1 brucee 0

nanajka81

#6583990 Napisano: 26.03.2019 12:34:04
nkba napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy istnieje jakiś sposób aby wysłać coś pocztą tak aby była gwarancja, że dotrze np. jutro? Potrzebuję coś pilnie wysłać emotka Plisss emotka

Pocztex 24???

A dają gwarancję? Wysyłam tylko listy czasami  emotka Sorki, ze pytam ale pilne to bardzo, a nie ma czasu czytać regulaminów usług emotka

Coś mi się obiło o uszy że Poczta ma u siebie usługę jakoś dodatkowo płatną że list dotrze na następny dzień ale to by trzeba się było na poczcie zapytać... Ja za ich cenami i usługami nie nadążam emotka

Jak zapytam to pewnie mi powiedzą to co chcę usłyszeć emotka A mogę tylko albo pocztą albo inpostem emotka I jedno i drugie szwankuje i weź tu bądź mądry... emotka

wiesz... to zależy skąd i dokąd ma coś dojść... Mi kilka razy z dnia na dzień list priorytetowy doszedł (z wschodu na południe) ale to było już kupę czasu temu, na ogół priorytety idą mi co najmniej 2 dni... A co tam ta poczta ofertuje jeszcze to na ogół się dowiaduje na poczcie emotka
2 nkba, brucee 0

jorunn2010

#6584165 Napisano: 26.03.2019 20:52:09
Mam w pracy radioodtwarzacz nowszego typu, z wejściem na słuchawki 3,5. Kiedy właczam płytę i podłaczam słuchawki, to nie tylko nie ma dzwięku, ale i sama płyta się zatrzymuje. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat AU (a może to RU?). Słuchawki same w sobie ok, przy innym źródle działają. O co moze tu chodzić?
0 0

netka2000

#6584173 Napisano: 26.03.2019 21:35:18
jorunn2010 napisał(a):

Mam w pracy radioodtwarzacz nowszego typu, z wejściem na słuchawki 3,5. Kiedy właczam płytę i podłaczam słuchawki, to nie tylko nie ma dzwięku, ale i sama płyta się zatrzymuje. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat AU (a może to RU?). Słuchawki same w sobie ok, przy innym źródle działają. O co moze tu chodzić?

Być może chodzi o AUX
1 andii 0

jorunn2010

#6584213 Napisano: 27.03.2019 08:29:53
netka2000 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Mam w pracy radioodtwarzacz nowszego typu, z wejściem na słuchawki 3,5. Kiedy właczam płytę i podłaczam słuchawki, to nie tylko nie ma dzwięku, ale i sama płyta się zatrzymuje. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat AU (a może to RU?). Słuchawki same w sobie ok, przy innym źródle działają. O co moze tu chodzić?

Być może chodzi o AUX

Aux to chyba po prostu wyjście słuchawkowe? Czyli odczytuje że zostały podłączone słuchawki, więc dlaczego płyta się zatrzymuje emotka
0 0

jorunn2010

#6584276 Napisano: 27.03.2019 11:04:44
superloser napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Mam w pracy radioodtwarzacz nowszego typu, z wejściem na słuchawki 3,5. Kiedy właczam płytę i podłaczam słuchawki, to nie tylko nie ma dzwięku, ale i sama płyta się zatrzymuje. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat AU (a może to RU?). Słuchawki same w sobie ok, przy innym źródle działają. O co moze tu chodzić?

Być może chodzi o AUX

Aux to chyba po prostu wyjście słuchawkowe? Czyli odczytuje że zostały podłączone słuchawki, więc dlaczego płyta się zatrzymuje emotka

Bo jesteś w PRACY!!!  emotka   

tylko ten sprzęt to moje narzędzie pracy - terapia słuchowa, która lepsze efekty przynosi, jeśli dziecko słucha przez słuchawki a nie z pola emotka
0 0

lubiejesien

#6584331 Napisano: 27.03.2019 13:34:30
Czy ktoś może mi doradzić jak ustrzelić termos z Milki? emotka
0 0

sks900

#6584338 Napisano: 27.03.2019 13:53:33
lubiejesien napisał(a):

Czy ktoś może mi doradzić jak ustrzelić termos z Milki?  emotka

Mnie się udało kilkanaście minut po godz 19.