Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

santi333

#6579435 Napisano: 12.03.2019 03:51:41
Moi drodzy,

uprzejmie proszę Was o pomoc.

Czy ktoś pisał już kiedykolwiek reklamację do jakiejś agencji ? Niestety pierwszy raz jestem w takiej sytuacji - chodzi dokładnie o loterię "Potrójne wygrywanie" organizowaną przez i360 (to ta sama "poważna" agencja, która organizowała promocję "Benecol - satysfakcja gwarantowana").
Jak najskuteczniej przygotować taką reklamację ?


Chodzi o to, że wraz z narzeczoną zgłosiliśmy znaczną ilość paragonów w ww. loterii. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń otrzymaliśmy maile od Develey z prośbą o podanie danych adresowych, gdyż kancelaria prawna ze strony Develey chciałby się z nami skontaktować pisemnie celem weryfikacji autentyczności zgłoszonych paragonów w sklepach oraz odprowadzenia od nich odpowiednich podatków CIT etc. Otrzymaliśmy stosowane pisma od kancelarii, wysłaliśmy wszystkie zgłoszone paragony wraz z oświadczeniami o tym, że nie jesteśmy pracownikami danych sklepów konkursowych ani nikt z rodziny itd. Pisma z paragonami wysłaliśmy 24 grudnia, a dnia 11 stycznia odebrałem telefon z Develey z pytaniem czy wiem o byciu laureatem m.in. telewizora w loterii i czy zgadzam się na jego wręczenie w którymś ze sklepów konkursowych wraz z dodatkowym upominkiem. Poinformowałem, że nic nie wiem, bo żadne maile od agencji i360 nie dotarły, więc zostałem zapewniony, że maile dotrą pod wieczór ze względu na problemy techniczne agencji. Wieczorem otrzymaliśmy od i360 na swoje maile wybiórczo po jednej wiadomości z każdej loterii o wygranej (także nawet nie wiem jaka ilość nagród została mi jak i narzeczonej przypisana) i informację o konieczności przesłania na adres agencji i360 wszystkich paragonów, gdzie wysłaliśmy je już wcześniej do kancelarii prawnej Develey. Po kontakcie telefonicznym z Develey mieliśmy wysłać agencji i360 informacje mailowe, że dowody zakupu są u nich w kancelarii i to miało zamknąć całą sprawę weryfikacji paragonów. Od tego momentu czekaliśmy już tylko na dostarczenie nagród.

Zaniepokojeni przedłużającym się terminem wydania nagród (znajoma otrzymała już swoje bony, a także osoby z forum informowały, że nagrody dotarły) na bieżąco kontaktowaliśmy się telefonicznie z agencją i360 z prośbą o wyjaśnienie. Za każdym razem telefon odbierała osoba, która niestety nie wiedziała nic w sprawie i zbywała nas informacją, że osoba zarządzająca loterią akurat nie była dostępna itd. Byliśmy za każdym razem zapewniani, że osoba koordynująca loterię oddzwoni następnego dnia, ale ani razu nie oddzwoniła i tylko dostaliśmy suchą informację po którymś z telefonów, że paragony są jeszcze w weryfikacji. Co najciekawsze po ostatnim kontakcie telefonicznym 13 lutego i ponownej informacji, że weryfikacja nadal trwa i jak tylko będzie coś wiadomo to otrzymamy jakąś wiadomość, nagle 19 lutego otrzymujemy pisma o wykluczeniu nas z ww. loterii i anulowania tym samym wszystkich naszych zgłoszeń, które wysłane zostało właśnie 13 lutego, a datowane jest na piśmie - UWAGA - na 30 stycznia ?!

To co ta agencja wyprawia jest chore. W moim przypadku rzekomo dwukrotnie zarejestrowałem ten sam paragon, gdzie podczas zgłaszania dowodów zakupu nawet niewiele różniące się
paragony trafiały z automatu do ręcznej weryfikacji i nawet przypadkowe (w co wątpię) podwójne zgłoszenie byłoby wcześniej odrzucone. Tym bardziej, że przed przesłaniem paragonów do kancelarii prawnej Develeya sprawdzałem swoje zgłoszenia na stronie i nie przypominam sobie tam żadnego podwójnego paragonu. Powód wykluczenia mojej narzeczonej jest jeszcze ciekawszy - to naruszenie punktu 2.4 (nie podkreśliła produktu promocyjnego na paragonie, gdy nie wynikało z niego że to produkt Develey). To jest chore, bo specjalnie robiliśmy zakupy konkursowe produktów promocyjnych na osobne paragony, także praktycznie na wszystkich są
pojedyncze produkty jak musztarda Dev. lub np. taki z Kauflandu składający się z ketchup premium 300g oraz cytryny. Nasza znajoma też brała udział w tej loterii, nie podkreśliła produktu na paragonie, a otrzymała wylosowane bony.
Człowiek specjalnie angażuje się w daną loterię, jeździ po rożnych sklepach, uprzejmie prosi kasjerki o nabijanie zakupów na osobne paragony, wysyła wszystkie zgłoszone paragony do kancelarii prawnej celem weryfikacji, a na koniec taka pseudo-agencja wyklucza uczestników pod byle pretekstem i chyba ma zamiar pozostawić sobie do dyspozycji nagrody...dlatego też proszę serdecznie kogoś o pomoc jak kwestię tej reklamacji najlepiej "ugryźć".

Oczywiście, po otrzymaniu decyzji o wykluczeniu nas z loterii, kontaktowaliśmy się telefonicznie oraz mailowo z firmą Develey przedstawiając im szczegółowo przebieg naszego udziału w loterii oraz żenujące postępowanie i360, ale umywają ręce. Nie mogą ingerować w działanie agencji, także nawet nie zainterweniują i nie przeanalizują sytuacji. Taki Benecol, po serii negatywnych komentarzy na FB odnośnie działania i360 jednak zareagował na działanie agencji, a Develey podsumowując cała sytuację zaproponował w formie rekompensaty drobny upominek.

Proszę pomóżcie !
0 0

ziolko

#6579591 Napisano: 12.03.2019 11:41:34
@santi333 ja pisałam, ale moje sprawy były o wiele prostsze od Twojej  emotka emotka  więc za bardzo Ci nie pomogę...
Może opisz to na FB na profilu Develey?Jak ludzie zaczną komentować, to może coś się ruszy...  Albo skontaktuj się z Rzecznikiem praw konsumenta?

Tak z ciekawości - "znaczna ilość paragonów" to ile? emotka  
1 brucee 0

luko922

#6579764 Napisano: 12.03.2019 19:35:44
Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  
0 0

kropka-82

#6579766 Napisano: 12.03.2019 19:41:07
ziolko napisał(a):

santi333 ja pisałam, ale moje sprawy były o wiele prostsze od Twojej  emotka emotka  więc za bardzo Ci nie pomogę...
Może opisz to na FB na profilu Develey?Jak ludzie zaczną komentować, to może coś się ruszy...  Albo skontaktuj się z Rzecznikiem praw konsumenta?

Tak z ciekawości - "znaczna ilość paragonów" to ile? emotka  

Chyba się nie dowiemy ile emotka
0 0

kropka-82

#6579768 Napisano: 12.03.2019 19:42:00
luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Wracaj do kraju emotka  
1 andii 0

joan

#6579779 Napisano: 12.03.2019 20:01:48
luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  


A roaming aktywowałeś? Może jakieś blokady masz?
0 0

aurorcia

#6579780 Napisano: 12.03.2019 20:07:07
luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Z Play się nie da, przerabiałam tematemotka
0 0

santi333

#6579790 Napisano: 12.03.2019 20:37:54
ziolko napisał(a):

santi333 ja pisałam, ale moje sprawy były o wiele prostsze od Twojej  emotka emotka  więc za bardzo Ci nie pomogę...
Może opisz to na FB na profilu Develey?Jak ludzie zaczną komentować, to może coś się ruszy...  Albo skontaktuj się z Rzecznikiem praw konsumenta?

Tak z ciekawości - "znaczna ilość paragonów" to ile? emotka  

Tzn. znaczna ilość jak dla nas, bo nie wiem ile inni wysyłali. My zgłosiliśmy po ok. 70 szt. z różnych sklepów konkursowych.

luko922

#6580099 Napisano: 13.03.2019 13:20:40
aurorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Z Play się nie da, przerabiałam temat emotka

W T-mobile mi powiedzieli, że powinno się dać, ale im nie wierzę, bo oni nigdy nic nie wiedzą. A nie działa. To po co ja się na Maltę przeprowadzałem... emotka
1 aniajukej 0

aniajukej

#6580103 Napisano: 13.03.2019 13:23:39
luko922 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Z Play się nie da, przerabiałam temat emotka

W T-mobile mi powiedzieli, że powinno się dać, ale im nie wierzę, bo oni nigdy nic nie wiedzą. A nie działa. To po co ja się na Maltę przeprowadzałem...  emotka


Odradzam zdecydowanie Red Bull mobile, który jest chyba jakimś odszczepieńcem Playa. Kupiłam starter, bo porzebowałam kolejnego numeru konkursowego. Zapomnij, że wyślesz sms premium z ich sieci zza granicy! emotka
Polecam jedynie Plusa. Niezawodny od 14 lat emotka
0 0

jackk76

#6580120 Napisano: 13.03.2019 14:09:06
luko922 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ej, serio nie da się wysłać zza granicy smsa premium? emotka Jak mam wysłać sms na konkurs? emotka  

Z Play się nie da, przerabiałam temat emotka

W T-mobile mi powiedzieli, że powinno się dać, ale im nie wierzę, bo oni nigdy nic nie wiedzą. A nie działa. To po co ja się na Maltę przeprowadzałem...  :lol

Kiedyś wysyłałem, ale już nawet nie pamiętam w jakiej sieci był starter, ale działało to tak: +48**** (**** - numer np. 7043 itp)
0 1 telemele

andii

#6580141 Napisano: 13.03.2019 15:05:35
Hello, widziałam niedawno wpis coś o GELLWE , ale za chiny nie wiem gdzie to było i co trzeba kupićemotka
 help może ktoś się orientuje?
0 0

nswe69

#6580146 Napisano: 13.03.2019 15:25:06
http://www.konkursgellwe.pl/

jeszcze nie działa andii
1 andii 0

notta

#6580209 Napisano: 13.03.2019 17:27:16
Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  
0 0

kreatia

#6580211 Napisano: 13.03.2019 17:29:42
ivanotta napisał(a):

Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  

dziwne, u mnie działa emotka  
0 0

notta

#6580214 Napisano: 13.03.2019 17:32:30
kreatia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  

dziwne, u mnie działa emotka  

U mnie już od godziny. Akurat jak człowiek chce się zabrać za konkursy na Facebooku emotka
1 kreatia 0

karkocka

#6580215 Napisano: 13.03.2019 17:37:09
ivanotta napisał(a):

kreatia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  

dziwne, u mnie działa emotka  

U mnie już od godziny. Akurat jak człowiek chce się zabrać za konkursy na Facebooku emotka

tez miałam problem z zalogowaniem się, ale po kilku odświeżeniach udało sie i juz jest ok
2 notta, brucee 0

pioge7

#6580216 Napisano: 13.03.2019 17:38:42
andii napisał(a):

Hello, widziałam niedawno wpis coś o GELLWE , ale za chiny nie wiem gdzie to było i co trzeba kupić emotka
 help może ktoś się orientuje?

Gellwe za 12 zł w biedronce. 
Od 18.03 kupujemy, od 1.04 paragon uprawnia do wzięcia gadżetu w salonach relay i inmedio. Info w zapowiedziach jest emotka  


Monika11

#6580251 Napisano: 13.03.2019 19:39:27
karkocka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kreatia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  

dziwne, u mnie działa emotka  

U mnie już od godziny. Akurat jak człowiek chce się zabrać za konkursy na Facebooku emotka

tez miałam problem z zalogowaniem się, ale po kilku odświeżeniach udało sie i juz jest ok

Działa Wam teraz? U mnie ten sam komunikat ..
0 0

karkocka

#6580255 Napisano: 13.03.2019 19:44:34
Monika11 napisał(a):

karkocka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kreatia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Czy działa Wam teraz Facebook? Chyba jest jakaś aktualizacja emotka  

dziwne, u mnie działa emotka  

U mnie już od godziny. Akurat jak człowiek chce się zabrać za konkursy na Facebooku emotka

tez miałam problem z zalogowaniem się, ale po kilku odświeżeniach udało sie i juz jest ok

Działa Wam teraz? U mnie ten sam komunikat ..

teraz działa
0 0