Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

karo0olajn

#6557737 Napisano: 18.12.2018 16:29:00
Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka
0 0

kumulacja

#6557739 Napisano: 18.12.2018 16:35:04
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byk

ZAWSZE bierzemy osobne paragony na konkursy. I już się przyzwyczailiśmy do ZDZIWIENIA innych.
Nie przejmuj się tym, bierz nawet na 10 paragonów i dużo wygrywaj - tego nam wszystkich życzę!

agakaz2

#6557740 Napisano: 18.12.2018 16:41:46
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka

w biedronce to skromnie maks 4 paragony, wolę sklepy gdzie są kasy samoobsługowe. biorę dzieciaki i współpraca hihi
1 karkocka 0

joan

#6557743 Napisano: 18.12.2018 16:51:05
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka


Zawsze najpierw sprawdzam w regulaminach, czy któryś organizator może zażądać oryginału paragonu. I nie chodzi o to, że w przypadku wygranej należy odesłać oryginał paragonu - chodzi o JAKIKOLWIEK zapis o odesłaniu oryginalnego dokumentu, np. "organizator ma prawo w dowolnym momencie zażądać przesłania wszystkich zgłoszonych paragonów w oryginale".

Po zapoznaniu się z regulaminami jeszcze przed wyjściem do sklepów planuję, co i na jaki paragon kupię, co mogę połączyć, a co absolutnie nie.

BTW -> jest okres przedświąteczny, więc się nie spodziewaj po ludziach przy kasie wyjątkowej uprzejmości i zrozumienia emotka

calliope

#6557786 Napisano: 18.12.2018 19:42:56
tytomaszszczescie napisał(a):

Jak nadać paczkę w Paczkomacie z tym darmowym kodem z loterii?

Trzeba się zalogować na konto inpost, kliknąć na Płatności, wbić kod, potem kliknąć na Wyślij przesyłki, uzupełnić dane i wybrać to zielone pole. Pokaże Ci się tam jakaś kwota ale system sobie pobierze ten kod z loterii. Na koniec trzeba też wydrukować etykietę nadawczą i zanieść paczkę do Paczkomatu.
1 maryam 0

prosiaczek

#6557851 Napisano: 18.12.2018 22:25:01
karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie"
ale tak sie zastanawiam.. jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka

zdarzylo mi się w czasach Łaciatego (btw nic nie wygrałam emotka ) dzielić i na kilkanaście paragonów na normalnej kasie emotka Przy dobrej organizacji i płaceniu kartą takie zakupy trwają krócej niż skasowanie koszyka jakiejś mało konkretnej babci, co się zagapia, rozgląda itp. emotka zdziwnie jest. ale w sumie co mnie obchodzi. ostatnio pani w Carrefourze miała wątpliwości czy tak można i nawet wspomniała coś o tym, że nie podzieli, bo tak nie można... poprosiłam o regulamin zakupów do wglądu, żeby upewnić... szybko zmieniła zdanie emotka a. no i na takie zakupy nie wybieram piątkowego czy sobotniego wieczoru emotka raczej środek tygodnia.
1 sks900 0

isiulka

#6557857 Napisano: 18.12.2018 22:58:07
cb656 napisał(a):

karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie" ale tak sie zastanawiam...
jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka

Ale dlaczego? emotka Nie masz WŁASNEGO zdania? emotka Jak dostaniesz więcej odpowiedzi, że ludkowie robią wszystkie konkursowe zakupy na jeden paragon, to się przejmiesz i zaczniesz też to naśladować?! Zacznij myśleć po swojemu emotka
A ludzie w kolejce... rety, straszny dramat. Więcej asertywności dziewczyno. Za mientka jezdeś (w tym sensie, że empatia bierze kontrolę nad poczynaniami). No ale jak tam sobie chcesz emotka
Wredny cebe DLA SWOJEJ WYGODY stosuje zasadę, że jeden konkurs to jeden paragon. Chcesz, to też stosuj, nie zarezerwowałem praw autorskich dla tej metody emotka


Osobne paragony to niekończący się dylemat konkursowiczów. Ja zawsze biorę osobno, ale max 2-3 paragony (zależy od natężenia ludzików w kolejce). Najlepsze sa samoobsługowe, stajesz i lecisz z koksem emotka  ale nie odważyłabym się poprosić by mi ktoś kasę specjalnie otworzył . Na cocacole w biedronce biegałam co 5 minut - dziesiątki paragonów i zero wygranych emotka  Mam nauczkę bo zapomniałam, że nie cierpię loterii emotka
0 0

Halszka

#6557875 Napisano: 19.12.2018 00:44:57
isiulka napisał(a):

cb656 napisał(a):

karo0olajn napisał(a):

Witam, pytanie pewnie z gatunku "głupie" ale tak sie zastanawiam...
jesli np. w bieronce jest klika konkursow to robicie zakupy na jeden paragon z produktami konkursowymi?
pytam bo ostatnio bralam cole i kasie na osobne plis swoje zakupy na osobny paragon i ludzie juz patrzyli spod byka

Ale dlaczego? emotka Nie masz WŁASNEGO zdania? emotka Jak dostaniesz więcej odpowiedzi, że ludkowie robią wszystkie konkursowe zakupy na jeden paragon, to się przejmiesz i zaczniesz też to naśladować?! Zacznij myśleć po swojemu emotka
A ludzie w kolejce... rety, straszny dramat. Więcej asertywności dziewczyno. Za mientka jezdeś (w tym sensie, że empatia bierze kontrolę nad poczynaniami). No ale jak tam sobie chcesz emotka
Wredny cebe DLA SWOJEJ WYGODY stosuje zasadę, że jeden konkurs to jeden paragon. Chcesz, to też stosuj, nie zarezerwowałem praw autorskich dla tej metody emotka


Osobne paragony to niekończący się dylemat konkursowiczów. Ja zawsze biorę osobno, ale max 2-3 paragony (zależy od natężenia ludzików w kolejce). Najlepsze sa samoobsługowe, stajesz i lecisz z koksem emotka  ale nie odważyłabym się poprosić by mi ktoś kasę specjalnie otworzył . Na cocacole w biedronce biegałam co 5 minut - dziesiątki paragonów i zero wygranych emotka  Mam nauczkę bo zapomniałam, że nie cierpię loterii  emotka

Podczas kasowania dzielonych zakupów w kasach samoobsługowych jakoś dziwnie ochrona zaczyna się kręcić - przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. I patrzą na ręce...tylko czekają... niczym w bloku startowym czy bramka zapiszczy emotka
Ale fakt, jak dzielę paragony przy normalnej kasie to uzależniam to od natężenia ruchu w sklepie!
0 0

prosiaczek

#6557876 Napisano: 19.12.2018 00:54:38
a właśnie w Carrefourze jak wjechałam z koszykiem w dział samoobsługowych z zamiarem samodzielnego kasowania, to pani wyskoczyła, że to kasy do kilku produktów. napisu takiego nie było i nie chciało mi się drążyć, więc przeszłam do normalniej kasy i dzieliłam, aż mi 3x płotków do oddzielania brakło emotka

kupila88

#6558136 Napisano: 19.12.2018 22:42:30
Czy ktoś miał że dostał SMS-a o wygranej od Smolarka a jak wpisywał nr paragonu na ich stronie z wynikami to pokazywali że nie jest wygranym? Proszę was kochani o.pomoc.
0 0

amif

#6558138 Napisano: 19.12.2018 23:09:40
kupila88 napisał(a):

Czy ktoś miał że dostał SMS-a o wygranej od Smolarka a jak wpisywał nr paragonu na ich stronie z wynikami to pokazywali że nie jest wygranym? Proszę was kochani o.pomoc.

zdarza się, że najpierw jest sms o wygranej a dopiero kilkanaście godzin później pojawia się numer na liście wygranych, ew jeśli na początku nr jest 0 pomiń go i wpisz nr paragonu bez zera z przodu
0 0

inter81

#6558387 Napisano: 20.12.2018 20:02:10
Nivea Men "Poczuj El Clasico na własnej skórze" czy ktoś mi powie jak mam dodać ten paragon? w znaczeniu dodanie skanu czy tylko wystarczy  numer paragonu podać?
0 0

baska1505

#6558675 Napisano: 21.12.2018 21:40:20
Mam pytanie czy protokół odbioru nagrody jest gwarancja? (np. zegarek)
z góry dzięki
0 0

baska1505

#6558678 Napisano: 21.12.2018 21:45:08
baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

0 0

androm

#6558679 Napisano: 21.12.2018 21:47:27
baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

nie jest to tożsame, protokł jest przed wszystkim z myślą o podatkowych sprawach i agencje lubią go mieć jak jest większa nagroda, potiwerdzenie, że nagrodę wydali
0 0

baska1505

#6558681 Napisano: 21.12.2018 21:55:05
androm napisał(a):

baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

nie jest to tożsame, protokł jest przed wszystkim z myślą o podatkowych sprawach i agencje lubią go mieć jak jest większa nagroda, potiwerdzenie, że nagrodę wydali

Chce kupić zegarek , więc nie będzie on miał gwarancji!
0 0

androm

#6558683 Napisano: 21.12.2018 22:01:56
baska1505 napisał(a):

androm napisał(a):

baska1505 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

Mam pytanie czy protokół przekazania nagrody jest równoznaczny z gwarancją? (np. zegarek)
z góry dzięki

nie jest to tożsame, protokł jest przed wszystkim z myślą o podatkowych sprawach i agencje lubią go mieć jak jest większa nagroda, potiwerdzenie, że nagrodę wydali

Chce kupić zegarek , więc nie będzie on miał gwarancji!

nagrody bardzo rzadko mają gwarancję, jeśli by tak miało byc to sprzedający by wiedział - byłaby karta gwarancyjna podbita, a potwierdzenie odbioru pełoniłoby tylko rolę paragonu, ale najczęściej nie dają gwarancji. Czasem jak konkurs robi sam producent, np.ja miałam do urządzenia Philips taką specjalną kartę gwarancyjną podbitą od nich w jakiś tam kolorze, chyba czerwonym, która oznaczała, że to jest wygrana i normalnie gwarancja ma być udzielona. Ale oprócz tego to nie pamiętam zbyt wiele sytuacji gwarancji.Zapytaj sprzedawcę, on Ci powinien udzielić info czy ma gwarancję na to czy nie. Chyba wie co miał w paczce:)
0 0

baska1505

#6558743 Napisano: 22.12.2018 10:38:57
Bardzo dziękuję za pomoc życzę wesołych świąt
0 0

Masza86

#6561135 Napisano: 04.01.2019 23:30:33
hej mam problem z moim numerem tel , dostaje wiadomości typu :usługa nie może być zrealizowana z powodu ustawionego limitu lub blokady na usługi Premium . Jak zdjąć blokadę na sms Premium ??

Mam przypuszczenia ze może smolar mnie zablokował, kiedyś jedngo dnia na ich konkurs zgłosiłam chyba z 60 kodów z tigera, brat z kolegami mi zbierał i dali mi je w ostatnim dniu konkursu emotka i od tamtej pory sie zaczeło , na ten numer nie moge nic wygrac u Smolara , a np. dostałąm sms-y ze wygrałam w konkursie jak nie brałam w nich wcale udziału ?! Więc te bobki maja baze z naszymi numerami !

czy muszę zmienić numer ?? jak tak to jaki początek numeru lubią agencje emotka

a tak serio co najkorzystniej się opłaca,jaka sieć ? np rok ważności konta itp, chodzi mi o taki typowy konkursowy
"numerek" emotka
0 0

jokan

#6561137 Napisano: 04.01.2019 23:56:59
Masza86 napisał(a):

hej mam problem z moim numerem tel , dostaje wiadomości typu :usługa nie może być zrealizowana z powodu ustawionego limitu lub blokady na usługi Premium . Jak zdjąć blokadę na sms Premium ??

Mam przypuszczenia ze może smolar mnie zablokował, kiedyś jedngo dnia na ich konkurs zgłosiłam chyba z 60 kodów z tigera, brat z kolegami mi zbierał i dali mi je w ostatnim dniu konkursu emotka i od tamtej pory sie zaczeło , na ten numer nie moge nic wygrac u Smolara , a np. dostałąm sms-y ze wygrałam w konkursie jak nie brałam w nich wcale udziału ?! Więc te bobki maja baze z naszymi numerami !

czy muszę zmienić numer ?? jak tak to jaki początek numeru lubią agencje emotka

a tak serio co najkorzystniej się opłaca,jaka sieć ? np rok ważności konta itp, chodzi mi o taki typowy konkursowy
"numerek" emotka

musisz uderzyc do operatora, aby ci odblokowal premium
1 Masza86 0