Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

vingag

#6546624 Napisano: 13.11.2018 00:19:43
Osoby, które mają konto na Aliexpress, proszę serdecznie o pomoc! https://s.click.aliexpress.com/e/eXCxa4v
0 0

agakaz2

#6546625 Napisano: 13.11.2018 05:57:51
petunija1 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Pomocy, mam nietypowy problem!
Pracuję w gabinecie terapeutyczno-logopedycznym i podczas terapii używałam słuchawek z Cheetos. Niestety, zepsuły się, a część dzieci  (głównie autystycznych), nie chcą żadnych innych słuchawek, tylko tygrysy!
Kupię więc po taniości używane kocurowe słuchawki, byle sprawne!

jak nikt się nie zgłosi z forum,zerknij na olx lub allegro,może uda się znaleźć w dobrej cenie

zgłosił się Ale jak narazie nie doszło do odbioru słuchawek  emotka
1 petunija1 0

cotomabyc

#6546947 Napisano: 13.11.2018 19:53:35
Chcialabym wziac udzial w konkursie Claudii 11/2018 https://www.e-kon...e-na-zanzibarze.html
Problem w tym, że hasło gotowe ale nigdzie nie mogę znaleźc gazety... Czy wystarczy, że wyslę SMS > Czy może w Claudii jest jakis prefix?
Help
0 0

joan

#6546949 Napisano: 13.11.2018 19:57:37
jorunn2010 napisał(a):

(...) słuchawek z Cheetos. Niestety, zepsuły się (...)


Jestem ciekawa, ile z tych pokonkursowych słuchawek Cheetos przetrwa chociaż dwa lata... w końcu tyle zwyczajowo wynosi gwarancja na elektronikę emotka Jakie chrupki, takie słuchawki emotka
0 0

cotomabyc

#6546959 Napisano: 13.11.2018 20:29:03
cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Chcialabym wziac udzial w konkursie Claudii 11/2018 problem w tym, że hasło gotowe ale nigdzie nie mogę znaleźc gazety... Czy wystarczy, że wyslę SMS > Czy może w Claudii jest jakis prefix?
Help

Wystarczy. Nie musisz mieć kupionego egzemplarza na własność. Przeczytaj warunki udziału -

Udział w Konkursie polega na dokończeniu zdania konkursowego znajdującego się w Claudii i przesłanie go za pomocą wiadomości SMS o treści na numer podany przez Organizatora w ogłoszeniu o Konkursie. Uczestnik Konkursu może wysłać dowolną ilość SMS-ów zamieszczonych w ogłoszeniu o Konkursie

Cała zabawa polega na wycyckaniu Uczestnika do cna za pomocą płatnych jak za zboże esemesów, kusząc go obietnicą nagrody. emotka emotka

DZIĘKUJE emotka
0 0

cotomabyc

#6546990 Napisano: 13.11.2018 21:43:55
Czy ktos ma problem z konkursem Fantasia? Kilka a nawet kilkanascie razy wyskakuje mi polecenie weryfikacji , sprawdzające czy nie jestem robotem. No i wychodzi na to ze jestem, bo nie puści mnie dalej...emotka
0 0

wiesia30

#6546991 Napisano: 13.11.2018 21:44:25
cotomabyc napisał(a):

Czy ktos ma problem z konkursem Fantasia? Kilka a nawet kilkanascie razy wyskakuje mi polecenie weryfikacji , sprawdzające czy nie jestem robotem. No i wychodzi na to ze jestem, bo nie puści mnie dalej... emotka

u mnie ok
1 cotomabyc 0

ulciah

#6547028 Napisano: 13.11.2018 23:56:30
wiesia30 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Czy ktos ma problem z konkursem Fantasia? Kilka a nawet kilkanascie razy wyskakuje mi polecenie weryfikacji , sprawdzające czy nie jestem robotem. No i wychodzi na to ze jestem, bo nie puści mnie dalej... emotka

u mnie ok

U mnie także jest ok.
Bez udziwnień  emotka
1 cotomabyc 0

Halszka

#6547164 Napisano: 14.11.2018 12:12:40
Reklamacja do Poczty Polskiej?

Wysłany paragon i dokumenty do Studio Versus na wygrany zestaw Nivea/Bobovita

Od połowy września mój list polecony, z potwierdzeniem doręczenia, w systemie śledzenia przesyłek wciąż jest „w transporcie” w miejscowości jej nadania! Ok. przyznam że nie sprawdziłam wczesniej, bo niegdy nie zdażyła się taka sytuacja. Więc czekałam….
Nagroda od organizatora oczywiście nie dotarła bo zapewne nie dostał dokumentów. Okres konkursu i reklamacji minął.
Pani na poczcie „nie wie” co się stało. Poleca napisać reklamacje, bo mam na to 3 mies.
Ale co napisać? Ze straciłam nagrodę wartą 100 pln?
W sumie już machnęłam ręką, bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać..

No ale dziś identyczna sytuacja! Koleżanka wysłał mi bilety na przedstawienie 6 listopada, poleconym priorytetem i list nadal w Bydgoszczy w „transporcie” Kobitka w okienku „nie wie”! Pisac reklamacje! No ale co z biletami które są w kopercie?? Masakra!!
0 0

maryam

#6547169 Napisano: 14.11.2018 12:28:28
Halszka napisał(a):

Reklamacja do Poczty Polskiej?

Wysłany paragon i dokumenty do Studio Versus na wygrany zestaw Nivea/Bobovita

Od połowy września mój list polecony, z potwierdzeniem doręczenia, w systemie śledzenia przesyłek wciąż jest „w transporcie” w miejscowości jej nadania! Ok. przyznam że nie sprawdziłam wczesniej, bo niegdy nie zdażyła się taka sytuacja. Więc czekałam….
Nagroda od organizatora oczywiście nie dotarła bo zapewne nie dostał dokumentów. Okres konkursu i reklamacji minął.
Pani na poczcie „nie wie” co się stało. Poleca napisać reklamacje, bo mam na to 3 mies.
Ale co napisać? Ze straciłam nagrodę wartą 100 pln?
W sumie już machnęłam ręką, bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać..

No ale dziś identyczna sytuacja! Koleżanka wysłał mi bilety na przedstawienie 6 listopada, poleconym priorytetem i list nadal w Bydgoszczy w „transporcie” Kobitka w okienku „nie wie”! Pisac reklamacje! No ale co z biletami które są w kopercie?? Masakra!!

Masakra, aż muszę sprawdzić, czy mój list do Smolara dotarł z paragonem Surf. Też z Bydgoszczy...
0 0

isiulka

#6547233 Napisano: 14.11.2018 15:13:54
maryam napisał(a):

Halszka napisał(a):

Reklamacja do Poczty Polskiej?

Wysłany paragon i dokumenty do Studio Versus na wygrany zestaw Nivea/Bobovita

Od połowy września mój list polecony, z potwierdzeniem doręczenia, w systemie śledzenia przesyłek wciąż jest „w transporcie” w miejscowości jej nadania! Ok. przyznam że nie sprawdziłam wczesniej, bo niegdy nie zdażyła się taka sytuacja. Więc czekałam….
Nagroda od organizatora oczywiście nie dotarła bo zapewne nie dostał dokumentów. Okres konkursu i reklamacji minął.
Pani na poczcie „nie wie” co się stało. Poleca napisać reklamacje, bo mam na to 3 mies.
Ale co napisać? Ze straciłam nagrodę wartą 100 pln?
W sumie już machnęłam ręką, bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać..

No ale dziś identyczna sytuacja! Koleżanka wysłał mi bilety na przedstawienie 6 listopada, poleconym priorytetem i list nadal w Bydgoszczy w „transporcie” Kobitka w okienku „nie wie”! Pisac reklamacje! No ale co z biletami które są w kopercie?? Masakra!!

Masakra, aż muszę sprawdzić, czy mój list do Smolara dotarł z paragonem Surf. Też z Bydgoszczy...

No to raczej jesteście do przodu, bo powinnyście się ubiegać o odszkodowanie 50 krotność kosztów wysyłki. Czyli wyjdziecie na tym lepiej niż nagroda za 100 zł emotka

Zawsze jeżeli Wasz list nie dociera do 14 dni powinnyście się starać o odszkodowanie, PP nie robi łaski, że dostarcza listy. Biorą tak dużo pieniędzy za te wysyłki, że nie ma co się z nimi cackać.

calliope

#6547242 Napisano: 14.11.2018 15:38:09
Zgadzam się z Isiulką, nie ma co odpuszczać i machać ręką bo potem może być coraz gorzej. Nie wiem czy to ma związek ale czytałam, że w takich sortowniach np. właśnie pod Bydgoszczą są/były zatrudniane osoby z ZK, które również były przyłapywane na kradzieży paczek.
1 Halszka 0

Halszka

#6547248 Napisano: 14.11.2018 15:59:24
calliope napisał(a):

Zgadzam się z Isiulką, nie ma co odpuszczać i machać ręką bo potem może być coraz gorzej. Nie wiem czy to ma związek ale czytałam, że w takich sortowniach np. właśnie pod Bydgoszczą są/były zatrudniane osoby z ZK, które również były przyłapywane na kradzieży paczek.

Dziękuję, Wasze wpisy dodały mi to energii by jednak napisać reklamację! emotka
Ale w tej drugiej przesyłce, wolalabym jednak odzyskac bilety... aj
1 calliope 0

agniehaha89

#6547252 Napisano: 14.11.2018 16:07:10
A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 
0 0

Gość: krzysiek113

#6547276 Napisano: 14.11.2018 17:18:27
Ostatnio wysylalem list polecony z potwierdzeniem odbioru Pocztą Polską do Austrii, czekałem na zwrotkę równe 2 tygodnie od odebrania przed adresata.
0 0

mariolakal

#6547416 Napisano: 15.11.2018 02:24:19
Szukam pomocy od miłej osóbki, która wygrała w loterii Red BULL organizowanej przez Smolara w maju br. voucher do sklepu internetowego www.r-gol.com i go zrealizowała... Bardzo proszę o PW, gdyż mam wielki problem...  emotka
0 0

pioge7

#6547444 Napisano: 15.11.2018 09:15:57
Wie ktoś jak wyłączyć opaskę z Carrefoura z Kiri? Włączyłem ją i liczy kroki a chcę ją odłożyć a nie chce żeby bateria szła emotka co naciskam ten przycisk dłużej to nic się nie dzieje emotka
.
0 0

agniehaha89

#6547460 Napisano: 15.11.2018 09:53:24
cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 

Wszystko zależy od sposobu potwierdzenia, jaki obsługuje dany system. Najprostsza sprawa, gdy to przesyłka polecona i masz jej numer - na stronie monitorowania widać całą drogę od wysłania do doręczenia.
Przykład odwrócony: kupuję w sklepie w Chinach. Czekam miesiąc, dwa, towar dochodzi. I wtedy MOGĘ, bo przecież nikt mnie nie zmusi, bym to zrobił - mogę wejść na stronę sklepu i kliknąć "potwierdzam odbiór". Wolna wola Odbiorcy. emotka

chodzi mi o zwrotki Poczty Polskiej. Mam dwie przesyłki i na stronie monitorowania jest, że jedna została odebrana, druga ma status "wysłano z Warszawy" . Z tego co wiem, obie zostały już odebrane ale zwrotki jak dotąd nie przyszły. 
0 0

haima

#6547478 Napisano: 15.11.2018 10:49:15
agniehaha89 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 

Wszystko zależy od sposobu potwierdzenia, jaki obsługuje dany system. Najprostsza sprawa, gdy to przesyłka polecona i masz jej numer - na stronie monitorowania widać całą drogę od wysłania do doręczenia.
Przykład odwrócony: kupuję w sklepie w Chinach. Czekam miesiąc, dwa, towar dochodzi. I wtedy MOGĘ, bo przecież nikt mnie nie zmusi, bym to zrobił - mogę wejść na stronę sklepu i kliknąć "potwierdzam odbiór". Wolna wola Odbiorcy. emotka

chodzi mi o zwrotki Poczty Polskiej. Mam dwie przesyłki i na stronie monitorowania jest, że jedna została odebrana, druga ma status "wysłano z Warszawy" . Z tego co wiem, obie zostały już odebrane ale zwrotki jak dotąd nie przyszły. 

Zazwyczaj czeka się mniej więcej tyle lub kilka dni więcej ile szła przesyłka w tamtą stronę, przynajmniej ja tak miałam. Dziwne, że monitoring nie pokazuje tego, że przesyłka jest odebrana. Najdzikszy kraj do jakiego wysyłam to Indie i mimo ich popapranego systemu urzędowego monitoring działa bardzo sprawnie po obu stronach. Może spróbuj monitoringu poczty z kraju docelowego. 
0 0

agniehaha89

#6547486 Napisano: 15.11.2018 10:52:25
haima napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 

Wszystko zależy od sposobu potwierdzenia, jaki obsługuje dany system. Najprostsza sprawa, gdy to przesyłka polecona i masz jej numer - na stronie monitorowania widać całą drogę od wysłania do doręczenia.
Przykład odwrócony: kupuję w sklepie w Chinach. Czekam miesiąc, dwa, towar dochodzi. I wtedy MOGĘ, bo przecież nikt mnie nie zmusi, bym to zrobił - mogę wejść na stronę sklepu i kliknąć "potwierdzam odbiór". Wolna wola Odbiorcy. emotka

chodzi mi o zwrotki Poczty Polskiej. Mam dwie przesyłki i na stronie monitorowania jest, że jedna została odebrana, druga ma status "wysłano z Warszawy" . Z tego co wiem, obie zostały już odebrane ale zwrotki jak dotąd nie przyszły. 

Zazwyczaj czeka się mniej więcej tyle lub kilka dni więcej ile szła przesyłka w tamtą stronę, przynajmniej ja tak miałam. Dziwne, że monitoring nie pokazuje tego, że przesyłka jest odebrana. Najdzikszy kraj do jakiego wysyłam to Indie i mimo ich popapranego systemu urzędowego monitoring działa bardzo sprawnie po obu stronach. Może spróbuj monitoringu poczty z kraju docelowego. 

Przesyłki wysłałam do Wlk Brytanii. W monitoringu kraju docelowego jest informacja, że przesyłka jest nadal w sortownii. Natomiast druga przesyłka ma informację, że została odebrana w czerwcu. Myślicie, że warto składać reklamacje?
0 0