Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nique

#6488586 Napisano: 11.05.2018 14:47:17
misiamisiam napisał(a):

cb656 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Czy wszyscy bez problemu pobrali z e-maila Bony Decathlon od Duracell?
U mnie na samej górze:
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał.
Ale kliknąć w to się nie da...
Natomiast ikonka:
Kliknij aby pobrać nagrodę
Klikam, klikam i nic... Nigdzie mnie nie odnosi, martwa...
Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Uprzejmie proszę emotka

Z moich obserwacji wynika, że czasem ważne są ustawienia przeglądarki lub dodatki blokujące reklamy (AdBlocki i takie tam). I jak mi coś nie bangla w jednej przeglądarce, wyłączam wszelkie blokady, odświeżam stronę i próbuję ponownie lub przechodzę do innej wyszukiwarki.

u mnie nie działa na 2 przeglądarkach i na telefonie też nie emotka jak ktoś to rozgryzie to proszę o instruktaż emotka

już przysyłają poprawione linki emotka

babariba

#6488602 Napisano: 11.05.2018 15:16:21
Przycisnęłam coś w telefonie i strona z e-konkami zrobiła mi się mikroskopijna. Aby coś zobaczyć muszę powiększać i przesuwać w prawo i w lewo tekst. Co zrobić, aby było jak dawniej? 
0 0

Claudia77

#6488603 Napisano: 11.05.2018 15:18:58
babariba napisał(a):

Przycisnęłam coś w telefonie i strona z e-konkami zrobiła mi się mikroskopijna. Aby coś zobaczyć muszę powiększać i przesuwać w prawo i w lewo tekst. Co zrobić, aby było jak dawniej? 

a jak dotkniesz w dowolną część ekranu, tę pustą - u mnie działa
0 0

babariba

#6488611 Napisano: 11.05.2018 15:26:37
niestety nie działa
Układ poszczególnych części na stronie jest inny niż wcześniej, a litery tak mikroskopijne, że nie da się z tego korzystać.
I ból...
0 0

Claudia77

#6488620 Napisano: 11.05.2018 15:49:14
babariba napisał(a):

niestety nie działa
Układ poszczególnych części na stronie jest inny niż wcześniej, a litery tak mikroskopijne, że nie da się z tego korzystać.
I ból...

Krok 1. Włącz powiększenie
  1. Otwórz na urządzeniu aplikację Ustawienia .
  2. Otwórz Ułatwienia dostępu, a potem Powiększenie.
  3. Wybierz Powiększ 3-krotnym kliknięciem lub Powiększ przyciskiem.
    • Jeśli nie widzisz tych opcji, możliwe, że masz starszą wersję Androida. Włącz Powiększenie, a potem wykonaj kroki pozwalające powiększać trzykrotnym kliknięciem.
Krok 2. Używaj powiększeniaPowiększanie trzykrotnym kliknięciemPowiększanie widoku wszystkich elementów na ekranie
  1. Trzykrotnie kliknij dowolne miejsce na ekranie (oprócz klawiatury i paska nawigacji).
  2. Możesz przesuwać ekran lub dostosować poziom powiększenia:
    • Aby przesuwać widok, przeciągaj co najmniej dwoma palcami po ekranie.
    • Aby dostosować poziom powiększenia, ściągnij lub rozsuń co najmniej dwa palce.
  3. Aby pomniejszyć widok, trzykrotnie kliknij ekran.
Tymczasowe powiększanie ekranu
  1. Trzykrotnie kliknij i przytrzymaj dowolne miejsce na ekranie (oprócz klawiatury i paska nawigacji).
  2. Aby przesuwać powiększany obszar, przesuwaj palcami po ekranie.
  3. Aby wyłączyć powiększenie, unieś palec.
Powiększanie przyciskiemPowiększanie widoku wszystkich elementów na ekranie
  1. Kliknij Ułatwienia dostępu .
  2. Kliknij dowolne miejsce na ekranie (oprócz klawiatury i paska nawigacji).
  3. Możesz przesuwać ekran lub dostosować poziom powiększenia:
    • Aby przesuwać widok, przeciągaj co najmniej dwoma palcami po ekranie.
    • Aby dostosować poziom powiększenia, ściągnij lub rozsuń co najmniej dwa palce.
  4. Aby pomniejszyć widok, kliknij Ułatwienia dostępu  .
Tymczasowe powiększanie ekranu
  1. Kliknij Ułatwienia dostępu .
  2. Kliknij i przytrzymaj dowolne miejsce na ekranie (oprócz klawiatury i paska nawigacji).
  3. Aby przesuwać powiększany obszar, przesuwaj palcami po ekranie.
  4. Aby wyłączyć powiększenie, unieś palec.
Uwagi
  • Po włączeniu powiększenia pojedyncze kliknięcia trwają trochę dłużej. Dzięki temu krótkiemu opóźnieniu urządzenie może określić, czy kliknięcie jest częścią trzykrotnego kliknięcia.
  • Jeśli po powiększeniu otworzysz lub zamkniesz aplikację, widok automatycznie się pomniejszy. Aby ponownie go powiększyć, kliknij trzykrotnie.
0 0

babariba

#6488631 Napisano: 11.05.2018 16:02:59
Claudia77
dzięki za tak fachowy opis, ale u mnie chyba wystąpił jeszcze inny problem - inne strony działają mi normalnie, tylko e-konki "nawaliły": inny jest układ strony niż normalnie - tak jakby była ono ułożona bardziej poziomo niż pionowo
0 0

joasiunia

#6490100 Napisano: 16.05.2018 21:18:32
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka
0 0

maryam

#6490102 Napisano: 16.05.2018 21:22:42
joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka
0 0

joasiunia

#6490103 Napisano: 16.05.2018 21:25:29
maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka

Łopatologicznie tak wypada zrobić, ale co, jeśli zdjęcie im się nie załaduje, bo zgłoszenie zostanie zakwalifikowane do tekstowych, i będę brała udział w konku "Co dodaje kolorów Twojemu życiu?" z odpowiedzią " Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia"? emotka
1 maryam 0

maryam

#6490104 Napisano: 16.05.2018 21:27:07
joasiunia napisał(a):

maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka

Łopatologicznie tak wypada zrobić, ale co, jeśli zdjęcie im się nie załaduje, bo zgłoszenie zostanie zakwalifikowane do tekstowych, i będę brała udział w konku "Co dodaje kolorów Twojemu życiu?" z odpowiedzią " Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia"? emotka

Wszystko będzie ok, zobaczą to zdjęcie emotka
0 0

joasiunia

#6490105 Napisano: 16.05.2018 21:28:32
maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka

Łopatologicznie tak wypada zrobić, ale co, jeśli zdjęcie im się nie załaduje, bo zgłoszenie zostanie zakwalifikowane do tekstowych, i będę brała udział w konku "Co dodaje kolorów Twojemu życiu?" z odpowiedzią " Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia"? emotka

Wszystko będzie ok, zobaczą to zdjęcie emotka

Zatem tak robię. Dzięki wielkie za radę emotka emotka
0 0

mika287

#6490190 Napisano: 17.05.2018 05:44:15
Zdradzi ktoś sposób na trafienie w bramkę w lubisiach? Gram o różnych porach i godzinach i nie potrafię otwartej bramki upolować. emotka
0 0

lubiekisiel

#6490192 Napisano: 17.05.2018 07:17:35
Mam bilety do Cinema City na konkretny film - próbował ktoś wykorzystać takie bilety na inny film? Czy na kasie wyskoczy jakiś error? 
0 0

becia1973

#6490256 Napisano: 17.05.2018 11:32:01
czy ktoś z Was wygrał w blikomanii???? 
0 0

tereniagno

#6490259 Napisano: 17.05.2018 11:36:41
mika287 napisał(a):

Zdradzi ktoś sposób na trafienie w bramkę w lubisiach? Gram o różnych porach i godzinach i nie potrafię otwartej bramki upolować.  emotka

Dołączam się. Dziś znowu 2 pudła. Już nie mam siły, żeby w końcu ustrzelić grę emotka
0 0

agakaz2

#6490282 Napisano: 17.05.2018 12:24:55
becia1973 napisał(a):

czy ktoś z Was wygrał w blikomanii???? 

Były wpisy w MDW
0 0

kameleon1982

#6490972 Napisano: 20.05.2018 22:35:42
czy na kinder loterię przychodzi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila???
0 0

kameleon1982

#6490974 Napisano: 20.05.2018 22:38:24
superloser napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

czy na kinder loterię przychodzi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila???

Nie

Dziękuję za odp emotka
już się wystraszyłam, że coś źle zrobiłam
0 0

e563

#6492847 Napisano: 28.05.2018 12:58:45
cb656 napisał(a):

e563 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Cenos (...) Formularzy żadnego nie widzę, albo nie zrozumiałam

Stawiam na to drugie emotka
Aby móc odebrać nagrodę, należy przedłożyć dwa opakowania produktów marki Cenos i przesłać je na adres Organizatora, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wskazanym w ust. 3.

3. Uczestnik biorąc udział w Konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych
osobowych w tym imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz dane teleadresowe potrzebne do wysyłki nagrody

0 0

mamuska085

#6492871 Napisano: 28.05.2018 14:01:46
Czy osoby, które wygrały z biedronki z Somat blendery dostały jakieś dodatkowe sms na które mieli odpowiedzieć???
0 0