Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

ace

#6484205 Napisano: 23.04.2018 20:25:25
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie?

Niewątpliwie ma to znaczenie, może paść pytanie, jakie były powody, że odeszłaś.

ale to pytanie tak czy tak padnie na pewno. I w sumie się go nie boję, umiem się z niego wybronić emotka Włąśnie ja chciałam odejść przez wypowiedzenie o pracę, ale w necie widzę że w większości piszą, że lepiej za porozumieniem stron... tyle, że nie widzę jasnych odpowiedzi dlaczego emotka A mi się wydaje, że lepiej przez wypowiedzenie, bo wtedy to jest moja decyzja. A za porozumieniem stron to co najwyżej okres kiedy odejdę mogę wydłużyć lub skrócić (co i tak mam zamiar zrobić, bo chcę dać szefowi trochę czasu na znalezienie kogoś na moje miejsce)
0 0

ace

#6484212 Napisano: 23.04.2018 20:34:02
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

w necie widzę że w większości piszą, że lepiej za porozumieniem stron... tyle, że nie widzę jasnych odpowiedzi dlaczego emotka A mi się wydaje, że lepiej przez wypowiedzenie, bo wtedy to jest moja decyzja. A za porozumieniem stron to co najwyżej okres kiedy odejdę mogę wydłużyć lub skrócić (co i tak mam zamiar zrobić, bo chcę dać szefowi trochę czasu na znalezienie kogoś na moje miejsce)

Każdy z tych argumentów jest dobry, jeśli potrafisz go uzasadnić w taki sposób, by go uznano za walor, a nie wadę.
Na przykład: "ludzki pracownik, dał szefowi szansę poszukania zastępstwa, a mógł zostawić na lodzie bez słowa!" emotka

Też prawda emotka A to w momencie złożenia wypowiedzenia najwyżej z szefem pogadam, bo w wypowiedzeniu muszę chyba podać okres wypowiedzenia zgodny z tym co w umowie, lub ustawowy, a ja jestem za tym by dać mu trochę więcej czasu.
0 0

ace

#6484217 Napisano: 23.04.2018 20:40:10
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

w momencie złożenia wypowiedzenia najwyżej z szefem pogadam, bo w wypowiedzeniu muszę chyba podać okres wypowiedzenia zgodny z tym co w umowie, lub ustawowy, a ja jestem za tym by dać mu trochę więcej czasu.

No widzisz, wcale nie potrzebujesz cudzej pomocy, musisz sobie tylko czasem głośno pomyśleć, bo decyzję już przecież jak widać podjęłaś emotka emotka

No tak, ale wiesz czasami trzeba sobie to poukładać w głowie emotka i dobrze, gdy ktoś pomoże w tym układaniu zadając odpowiednie pytania emotka Dzięki emotka
0 0

ewelinka-017017

#6484522 Napisano: 24.04.2018 15:40:19
zrobiłam dziś zakup na loterie fit&easy,ale pisze,że nr paragonu został już użyty i napisałam do nich @.O to ich odp i co mam przez to rozumieć?
Zgodnie z regulaminem loterii a w szczególności z punktem 2.23.”W przypadku, gdy ten sam numer paragonu fiskalnego, który został zgłoszony już wcześniej w Loterii, zostanie w niej zgłoszony ponownie, zgłoszenie podlega automatycznemu odrzuceniu, a po kliknięciu przycisku „Zakręć kołem” wyświetlony zostanie komunikat: „Podany przez Ciebie numer paragonu został już wcześniej zgłoszony i wzięty pod uwagę w losowaniu.”.”
0 0

pablo75

#6484662 Napisano: 24.04.2018 22:44:50
Czy dostaliście zwrotne smsy z konkursu Duracell Biedronka?Ja wyslalem ale nie dostalem. :
0 0

ankasss

#6484663 Napisano: 24.04.2018 23:01:53
ace napisał(a):

Coś mi się wydaje, że to mój ulubiony wątek ostatnio emotka Taka sierotka ze mnie ostatnio, że ciągle potrzebuję pomocy emotka
Mam takie pytanie. Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie? Może ktoś jest jakimś HRowcem, albo niedawno rezygnował z pracy?

A właśnie sprawa mojego miecza zakończyła się pozytywnie (upiekło mi się tym razem emotka ). Miecz wrócił do mnie w nienaruszonym stanie emotka

Z tego co kojarzę ma to znaczenie dla urzędu pracy, jeśli będziesz się chciała zarejestrować. I pobierać zasiłek dla bezrobotnych.
0 0

misiamarysia

#6484668 Napisano: 24.04.2018 23:25:37
ewelinka-017017 napisał(a):

zrobiłam dziś zakup na loterie fit&easy,ale pisze,że nr paragonu został już użyty i napisałam do nich @.O to ich odp i co mam przez to rozumieć?
Zgodnie z regulaminem loterii a w szczególności z punktem 2.23.”W przypadku, gdy ten sam numer paragonu fiskalnego, który został zgłoszony już wcześniej w Loterii, zostanie w niej zgłoszony ponownie, zgłoszenie podlega automatycznemu odrzuceniu, a po kliknięciu przycisku „Zakręć kołem” wyświetlony zostanie komunikat: „Podany przez Ciebie numer paragonu został już wcześniej zgłoszony i wzięty pod uwagę w losowaniu.”.”

Moim zdaniem Cię zlekceważyli ("oleli"), napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.
0 0

ewelinka-017017

#6484670 Napisano: 24.04.2018 23:31:24
misiamarysia napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

zrobiłam dziś zakup na loterie fit&easy,ale pisze,że nr paragonu został już użyty i napisałam do nich @.O to ich odp i co mam przez to rozumieć?
Zgodnie z regulaminem loterii a w szczególności z punktem 2.23.”W przypadku, gdy ten sam numer paragonu fiskalnego, który został zgłoszony już wcześniej w Loterii, zostanie w niej zgłoszony ponownie, zgłoszenie podlega automatycznemu odrzuceniu, a po kliknięciu przycisku „Zakręć kołem” wyświetlony zostanie komunikat: „Podany przez Ciebie numer paragonu został już wcześniej zgłoszony i wzięty pod uwagę w losowaniu.”.”

Moim zdaniem Cię zlekceważyli ("oleli"), napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.

napisałam w raz,ale cisza.
0 0

ewelinka-017017

#6484671 Napisano: 24.04.2018 23:37:48
misiamarysia napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

zrobiłam dziś zakup na loterie fit&easy,ale pisze,że nr paragonu został już użyty i napisałam do nich @.O to ich odp i co mam przez to rozumieć?
Zgodnie z regulaminem loterii a w szczególności z punktem 2.23.”W przypadku, gdy ten sam numer paragonu fiskalnego, który został zgłoszony już wcześniej w Loterii, zostanie w niej zgłoszony ponownie, zgłoszenie podlega automatycznemu odrzuceniu, a po kliknięciu przycisku „Zakręć kołem” wyświetlony zostanie komunikat: „Podany przez Ciebie numer paragonu został już wcześniej zgłoszony i wzięty pod uwagę w losowaniu.”.”

Moim zdaniem Cię zlekceważyli ("oleli"), napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.

napisałam jeszcze raz,ale cisza.
0 0

pablo75

#6484673 Napisano: 24.04.2018 23:58:47
pablo75 napisał(a):

Czy dostaliście zwrotne smsy z konkursu Duracell Biedronka?Ja wyslalem ale nie dostalem. :

0 0

ace

#6484697 Napisano: 25.04.2018 08:25:56
ankasss napisał(a):

ace napisał(a):

Coś mi się wydaje, że to mój ulubiony wątek ostatnio emotka Taka sierotka ze mnie ostatnio, że ciągle potrzebuję pomocy emotka
Mam takie pytanie. Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie? Może ktoś jest jakimś HRowcem, albo niedawno rezygnował z pracy?

A właśnie sprawa mojego miecza zakończyła się pozytywnie (upiekło mi się tym razem emotka ). Miecz wrócił do mnie w nienaruszonym stanie emotka

Z tego co kojarzę ma to znaczenie dla urzędu pracy, jeśli będziesz się chciała zarejestrować. I pobierać zasiłek dla bezrobotnych.

na początku też tak myślałam. Ale potem jak poczytałam to muszą być jakieś konkretne przesłanki by jednak miało to znaczenie. Czyli redukcja etatów, rezygnacja ze względu na przeprowadzkę i coś tam jeszcze. A ja się w to nie wpasowuję, a rozwiązanie za obustronną zgodą w innych przypadkach jest brane pod uwagę tak jak wypowiedzenie
0 0

ewelinka-017017

#6484753 Napisano: 25.04.2018 10:52:15
cb656 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.

Istnieje uzasadniona obawa, że nie udają, bo są emotka

no właśnie nawet nie odpowiedzieli na moją już ostrzejszą odp. Dziś wyśle jeszcze jeden mail ze screenem paragonu,bo przecierz to jest chore,żeby kupować i tak ryzykować.
0 0

ewelinka-017017

#6484760 Napisano: 25.04.2018 10:59:53
cb656 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.

Istnieje uzasadniona obawa, że nie udają, bo są emotka

no właśnie nawet nie odpowiedzieli na moją już ostrzejszą odp. Dziś wyśle jeszcze jeden mail ze screenem paragonu,bo przecież to jest chore,żeby kupować i tak ryzykować.
0 0

ewelinka-017017

#6484853 Napisano: 25.04.2018 13:43:07
ewelinka-017017 napisał(a):

cb656 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku.

Istnieje uzasadniona obawa, że nie udają, bo są emotka

no właśnie nawet nie odpowiedzieli na moją już ostrzejszą odp. Dziś wyśle jeszcze jeden mail ze screenem paragonu,bo przecież to jest chore,żeby kupować i tak ryzykować.

pragniemy zauważyć, że mechanizm loterii został precyzyjnie opisany w
regulaminie. Wszelkie warunki niezbędne do zgłoszenia udziału w loterii
zostały przedstawione również na materiałach promocyjnych. Zapewniamy, że
system przyjmujący zgłoszenia został zaprogramowany zgodnie z warunkami
opisanymi w regulaminie loterii i nie jest możliwe, aby przyjął do udziału w
loterii kolejne zgłoszenie z takim samym numerem paragonu fiskalnego.
Wskazujemy również, że procedura przyjmowana zgłoszeń jest przez nas bieżąco
monitorowana i nie pojawiły żadne nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu
przyjmującego zgłoszenia.
0 0

amelka2013

#6484898 Napisano: 25.04.2018 15:23:07
Pomocy pilnie poszukiwany królik z Nivea,dzisiaj ktoś ukradl córce w przedszkolu i jest wielka rozpacz.Ma ktoś na sprzedaż/wymianę?
0 0

androm

#6486617 Napisano: 04.05.2018 20:15:05
ace napisał(a):

ankasss napisał(a):

ace napisał(a):

Coś mi się wydaje, że to mój ulubiony wątek ostatnio emotka Taka sierotka ze mnie ostatnio, że ciągle potrzebuję pomocy emotka
Mam takie pytanie. Chcę zrezygnować z pracy. Czy ma znaczenie czy zrobię to na zasadzie wypowiedzenia o pracę, czy spróbuję pogadać z szefem by rozwiązać umowę za porozumieniem stron? Tzn chodzi mi o to, czy np dla późniejszych pracodawców ma to znaczenie? Może ktoś jest jakimś HRowcem, albo niedawno rezygnował z pracy?

A właśnie sprawa mojego miecza zakończyła się pozytywnie (upiekło mi się tym razem emotka ). Miecz wrócił do mnie w nienaruszonym stanie emotka

Z tego co kojarzę ma to znaczenie dla urzędu pracy, jeśli będziesz się chciała zarejestrować. I pobierać zasiłek dla bezrobotnych.

na początku też tak myślałam. Ale potem jak poczytałam to muszą być jakieś konkretne przesłanki by jednak miało to znaczenie. Czyli redukcja etatów, rezygnacja ze względu na przeprowadzkę i coś tam jeszcze. A ja się w to nie wpasowuję, a rozwiązanie za obustronną zgodą w innych przypadkach jest brane pod uwagę tak jak wypowiedzenie

Dla UP nie ma to znaczenia czy sama czy porozumienie, bo i tak wypłacą Ci zasiłek dopiero po 3 miesiącach i płaca jakąś połowę normalnego zasilku (taka kara). Gdyby Cię zwolnili bo np.redukcja etatow no to płacą od razu w pelnej wysokości. Oczywiscie trzeba byc uprawnionym do zasiłku żeby go mieć (iles tam przpracowane itd)
Z punktu widzenia nowego pracodawcy, moim zdaniem lepiej miec, ze samemu sie zwolnilo, bo jednak jest tak, ze jak kogos chcą zwolnić to nie chcą mu bruzdzic i sie ugaduja na "za proozumieniem". Wiec takie porozumienie w swiadectwie, moze tak naprawde oznaczac,ze Ciebie sie pozbyto. A jak masz czarno na białym, ze Ty wypowiedzialas no to jest to wedlug mnie wiarygodne, ze zwolniłas sie bo np. nie podobalo Ci się, zaszły niekorzystne zmiany itd i masz na papierze, ze to Twoja decyzja była.
1 ace 0

pioge7

#6488545 Napisano: 11.05.2018 13:29:04
ita1987 napisał(a):

Czy wszyscy bez problemu pobrali z e-maila Bony Decathlon od Duracell?
U mnie na samej górze:
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał.
Ale kliknąć w to się nie da...
Natomiast ikonka:
Kliknij aby pobrać nagrodę
Klikam, klikam i nic... Nigdzie mnie nie odnosi, martwa...
Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Uprzejmie proszę emotka

mam ten sam problem emotka
1 ita1987 0

erte

#6488547 Napisano: 11.05.2018 13:32:10
U nie to samo
1 ita1987 0

PatrycjaRT

#6488550 Napisano: 11.05.2018 13:41:36
ita1987 napisał(a):

Czy wszyscy bez problemu pobrali z e-maila Bony Decathlon od Duracell?
U mnie na samej górze:
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał.
Ale kliknąć w to się nie da...
Natomiast ikonka:
Kliknij aby pobrać nagrodę
Klikam, klikam i nic... Nigdzie mnie nie odnosi, martwa...
Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Uprzejmie proszę emotka

Mam konto na gmail i po kliknięciu w informację w wiadomości 'jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał ' udało się pobrać kartę. 
0 0

misiamisiam

#6488570 Napisano: 11.05.2018 14:31:16
cb656 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Czy wszyscy bez problemu pobrali z e-maila Bony Decathlon od Duracell?
U mnie na samej górze:
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał.
Ale kliknąć w to się nie da...
Natomiast ikonka:
Kliknij aby pobrać nagrodę
Klikam, klikam i nic... Nigdzie mnie nie odnosi, martwa...
Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Uprzejmie proszę emotka

Z moich obserwacji wynika, że czasem ważne są ustawienia przeglądarki lub dodatki blokujące reklamy (AdBlocki i takie tam). I jak mi coś nie bangla w jednej przeglądarce, wyłączam wszelkie blokady, odświeżam stronę i próbuję ponownie lub przechodzę do innej wyszukiwarki.

u mnie nie działa na 2 przeglądarkach i na telefonie też nie emotka jak ktoś to rozgryzie to proszę o instruktaż emotka
0 0