Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

venix

#6480272 Napisano: 08.04.2018 21:19:56
dziś kupujemy PP na stacji emotka  
ale masz rację , z lewej łapie. dzięki za pomoc 
1 andii 0

tereniagno

#6480284 Napisano: 08.04.2018 22:17:10
cb656 napisał(a):


Ten "problem" będzie się prawdopodobnie powtarzał za każdym razem, gdy próba zgłoszenia będzie dokonywana w dniu, który jest ostatnią datą wyszarzoną czyli (co widać na ilustracji) aktywną, pozwalającą na kliknięcie w nią. Zaznaczyłem te daty kwietniowe zieloną kropką. Dziś, ósmego kwietnia, niedziela bez handlu, więc nie można niczego kupić i ten dzień w kalendarzu konkursowym jest nieaktywny (zaznaczyłem go kropką czerwoną). Poniedziałek będzie kolejnym dniem, który stanie się w kalendarzu aktywnym, do kliknięcia. Wtedy obszar na prostokącie w dniu siódmym kwietnia będzie aktywny cały (tak, jak daty poprzednie, czyli wszystkie poza ostatnim aktywnym).
Wystarczy najechać myszką na ten prostokąt (jest duży przecież) raz z lewej, raz z prawej i obserwować, kiedy kursor zmieni się w łapkę, co oznacza, że właśnie wtedy można kliknąć i wybrać ten dzień. To, co niektórzy uważają za "problem, niemożność wybrania określonej daty" wynika z tego, że w ostatni aktywny dzień w kalendarzu należy klikać z lewej strony, a nie w samą cyferkę daty.



...jak przedszkolakom wszystko trzeba tłumaczyć emotka emotka

Może u Ciebie można najechać na  prostokąt, u mnie nie da się, kursor na całym polu nie chce się zmienić w łapkę emotka
Jak może być nieaktywny dziś, skoro wysyłali i bez problemu doszło ?emotka
Zanim coś napiszesz, to może raczysz zastanowić  się w końcu, bo tylko potrafisz ubliżać.Na nic innego Cię nie staćemotka emotka emotka emotka
0 0

Claudia77

#6480318 Napisano: 09.04.2018 08:05:57
a czy ktoś się orientuje czemu nie otwierają mi się żadne regulaminy? 
0 0

venix

#6480355 Napisano: 09.04.2018 10:07:38
Ja tam wolę najpierw zapytać na forum.  Liczę , że ktoś uprzejmy bezinteresownie poradzi. Nasze problemy są powtarzalne , zazwyczaj ktoś coś wie -  pomoże i nie trzeba zawracać d. Organizatorom. Wydaje mi się , że po to to miejsce zostało stworzone.  I choć jestem "niesłychanie spokojny człowiek " wyśmiewanie cb656 , porównywanie do przedszkolaków i obnażanie "głupich" w jego mniemaniu pytań nawet mnie wk***ło.  Strach o coś zapytać -chyba że najpierw konsultacja u moderatorów , czy pytanie dość mądre  emotka

tereniagno

#6480363 Napisano: 09.04.2018 10:27:00
superloser napisał(a):

tereniagno napisał(a):

cb656 napisał(a):


Ten "problem" będzie się prawdopodobnie powtarzał za każdym razem, gdy próba zgłoszenia będzie dokonywana w dniu, który jest ostatnią datą wyszarzoną czyli (co widać na ilustracji) aktywną, pozwalającą na kliknięcie w nią. Zaznaczyłem te daty kwietniowe zieloną kropką. Dziś, ósmego kwietnia, niedziela bez handlu, więc nie można niczego kupić i ten dzień w kalendarzu konkursowym jest nieaktywny (zaznaczyłem go kropką czerwoną). Poniedziałek będzie kolejnym dniem, który stanie się w kalendarzu aktywnym, do kliknięcia. Wtedy obszar na prostokącie w dniu siódmym kwietnia będzie aktywny cały (tak, jak daty poprzednie, czyli wszystkie poza ostatnim aktywnym).
Wystarczy najechać myszką na ten prostokąt (jest duży przecież) raz z lewej, raz z prawej i obserwować, kiedy kursor zmieni się w łapkę, co oznacza, że właśnie wtedy można kliknąć i wybrać ten dzień. To, co niektórzy uważają za "problem, niemożność wybrania określonej daty" wynika z tego, że w ostatni aktywny dzień w kalendarzu należy klikać z lewej strony, a nie w samą cyferkę daty.



...jak przedszkolakom wszystko trzeba tłumaczyć emotka emotka

Może u Ciebie można najechać na  prostokąt, u mnie nie da się, kursor na całym polu nie chce się zmienić w łapkę emotka
Jak może być nieaktywny dziś, skoro wysyłali i bez problemu doszło ? emotka
Zanim coś napiszesz, to może raczysz zastanowić  się w końcu, bo tylko potrafisz ubliżać.Na nic innego Cię nie stać emotka emotka emotka emotka

Są ludzie, którzy mają dużą wiedzę w danej dziedzinie. Oni NIE są nauczycielami cierpliwymi... bo samodzielnie tę wiedzę pozyskali. Dlatego sposób przekazu wydaje się agresywny, ale taki nie jest.
On zwyczajnie zakłada, że ta wiedza jest do samonauczeni.  A tłumaczenie jest raczej zbyteczne, bo  TO POWINNO SIE WIEDZIEC.

Ubliżanie? Biorąc pod uwagę, że tu profesjonaliści konkursowi, to niektóre "problemy" są żenująco zabawne.
Wystarczy KONTAKT z  Organizatorem. 

Smolar, Albedo, i360,  Avanti, IQ MARKETING, itd O D P O W I A D A J Ą na telefony, emaile. Zwłaszcza, kiedy jest problem na stronie loterii/konkursu.

Ps. CB chociaż ODPOWIADA - pomaga, inni kulturalnie lekceważą "głupie pytania". Więc jeśli czujesz sie obrażona,  to nie czytaj CB wpisów. 
Miłego dnia.

Głupie podteksty cb są zbyteczne,jeżeli chce komuś pomóc,to niech robi w inny sposób,ponieważ we wszystkich wątkach tak zachowuje sięemotka Koniec tematuemotka
2 venix, androm 0

madllen

#6480409 Napisano: 09.04.2018 11:34:30
andii napisał(a):

Halloo. Chciałam utworzyć sobie konto na woah-ten od dziś ...i nie umiem, bo ciągle mi pisze że @ jest juz w użyciu emotka
Miałam go w poprzedniej edycji smak wakacjii!!!  o co kaman?

logujesz się na te same dane co w poprzedniej edycji, jeśli nie pamiętasz hasła jest tam taki wariant do wyboru i przychodzi Ci link na mail do zmiany hasła 
0 0

Claudia77

#6480416 Napisano: 09.04.2018 11:42:04
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

a czy ktoś się orientuje czemu nie otwierają mi się żadne regulaminy? 

podaj link do jednego, przykładowego
napisz, gdzie się nie otwierają (telefon, laptop itp.)
od kiedy? Od zawsze, czy dopiero od niedawna? Coś w międzyczasie zmieniałaś w konfiguracji? Instalowałaś/usuwałas jakieś programy?

dzięki bardzo za odzew, usunęłam ciasteczka i się otwierają, nie wiem czemu tak było nawet w pdf nie chciały wejść( w laptopie), a ja niestety jestem " noga"w sprawach komputerowych, to nie moja bajka...
0 0

Claudia77

#6480426 Napisano: 09.04.2018 11:56:12
cb656 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wystarczy najechać myszką na ten prostokąt (jest duży przecież) raz z lewej, raz z prawej i obserwować, kiedy kursor zmieni się w łapkę, co oznacza, że właśnie wtedy można kliknąć i wybrać ten dzień.
...jak przedszkolakom wszystko trzeba tłumaczyć emotka emotka

Może u Ciebie można najechać na  prostokąt, u mnie nie da się, kursor na całym polu nie chce się zmienić w łapkę emotka
Jak może być nieaktywny dziś, skoro wysyłali i bez problemu doszło ? emotka
Zanim coś napiszesz, to może raczysz zastanowić  się w końcu, bo tylko potrafisz ubliżać. Na nic innego Cię nie stać emotka emotka emotka emotka

Może uprośćmy całe to tłumaczenie. emotka
UWAGA: jak komuś nie udaje się trafić w pole daty tak, by kursor (strzałka) zamieniła się w łapkę i pozwoliła kliknąć, to niech spróbuje zmienić skalę widoku przez powiększenie/pomniejszenie strony. Najprościej robi się to za pomocą kombinacji klawiszy CTRL oraz + lub -
No nie ma bata, musi zadziałać emotka

a ja uważam, że ludzie dzisiaj mają za mało dystansu do siebie, wszyscy wszystko biorą do siebie dosłownie, mój syn ma właśnie taki problem ze sobą, wszystko na serio, co kto powie bierze do siebie, nie obraca nic w humor, byłam z nim u terapeuty i kazała mu wyjąć ten sztywny kij ze swoich czterech liter.)))))))))))
0 0

ace

#6480535 Napisano: 09.04.2018 16:15:59
Takie pytanie. Czy te miecze świetlne ze Star Wars co były jakiś czas temu do wygrania to się czymś różnią? W sensie mam niebieski miecz i czy są różne rodzaje tych niebieskiech mieczy? Bo sprzedałam, go ale koleś mi mówi że dziecko chciało inny bo ja niby napisałam że to miecz Obi Wan Kenobi, a że to jest miecz jakiejś tam innej laski? (nie znam się totalnie na Gwiezdnych wojnach). Na zdjęciu był ten miecz co wysłałam, więc niby mógł obczaić... Po czyjej stronie jest racja? Tzn. chodzi mi o to czy te miecze się fizycznie czymś różnią, czy tylko zdjęciem na opakowaniu?
Zastanawiam się też czy facet nie chce się pozbyć tego miecza bo niby wysłałam za późno. Bo kupował na innej aukcji coś i przyszło mu w niecałą dobę... (więc pewnie wszyscy powinni tak wysyłąć...), a ja zgodnie z tym co miałąm napisane w aukcji wysyłam w przeciągu 3 dni i nadałam go właśnie w 3 dzień, i że nie doszło na urodziny dziecka... Więc wielkie wonty o to co tak długo to szło, bo aż 4 dni...

Ale raz na zawsze mam nauczkę - tylko odbiór osobisty!

I jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś wpłacić kasę na swoje konto PayU na Allegro? Bo w poniedziałek automatycznie mi kasa się przelewa na moje konto bankowe i teraz nie mam z czego zwrócić gościowi kasy (a chciałabym to robić oficjalnie przez Allegro, a nie po prostu przelew na konto bankowe), bo na koncie mam 0 zł więc nie mam aktywnego przycisku do zwrotu kasy
0 0

glena

#6480583 Napisano: 09.04.2018 18:48:07
ace napisał(a):

Takie pytanie. Czy te miecze świetlne ze Star Wars co były jakiś czas temu do wygrania to się czymś różnią? W sensie mam niebieski miecz i czy są różne rodzaje tych niebieskiech mieczy? Bo sprzedałam, go ale koleś mi mówi że dziecko chciało inny bo ja niby napisałam że to miecz Obi Wan Kenobi, a że to jest miecz jakiejś tam innej laski? (nie znam się totalnie na Gwiezdnych wojnach). Na zdjęciu był ten miecz co wysłałam, więc niby mógł obczaić... Po czyjej stronie jest racja? Tzn. chodzi mi o to czy te miecze się fizycznie czymś różnią, czy tylko zdjęciem na opakowaniu?
Zastanawiam się też czy facet nie chce się pozbyć tego miecza bo niby wysłałam za późno. Bo kupował na innej aukcji coś i przyszło mu w niecałą dobę... (więc pewnie wszyscy powinni tak wysyłąć...), a ja zgodnie z tym co miałąm napisane w aukcji wysyłam w przeciągu 3 dni i nadałam go właśnie w 3 dzień, i że nie doszło na urodziny dziecka... Więc wielkie wonty o to co tak długo to szło, bo aż 4 dni...

Ale raz na zawsze mam nauczkę - tylko odbiór osobisty!

I jeszcze jedno pytanie. Czy można jakoś wpłacić kasę na swoje konto PayU na Allegro? Bo w poniedziałek automatycznie mi kasa się przelewa na moje konto bankowe i teraz nie mam z czego zwrócić gościowi kasy (a chciałabym to robić oficjalnie przez Allegro, a nie po prostu przelew na konto bankowe), bo na koncie mam 0 zł więc nie mam aktywnego przycisku do zwrotu kasy

Obawiam się, że wpłata (jeśli da się ją zrobić) nic nie pomoże - sprawdzałam w tej chwili u siebie na koncie, że pomimo posiadania środków na payU nie mogłabym zwrócić ich dowolnej osobie, a tylko takim kupującym, których pieniędzy jeszcze nie wypłaciłam. 
Nie wiem, czy to można jakoś ominąć.
0 0

joasiunia

#6480589 Napisano: 09.04.2018 19:21:27
Czy jak zamieszczacie zgłoszenie na konkurs Mus Kubuś/Tymbark z Żabki, to po dodaniu wyświetla się Wam jakiś komunikat z cyklu "Dziękujemy..."? Jak ładujecie zdjęcie, to po załadowaniu pokazuje się w ramce obok? Bo zamieściłam zdjęcie, wypełniłam wszystkie pola - zdjęcie nie było widoczne w ramce, a po kliknięciu WYŚLIJ wszystko jak gdyby nigdy nic przeszło w stronę główną, bez żadnego komunikatu... emotka
0 0

ace

#6480590 Napisano: 09.04.2018 19:22:41
cb656 napisał(a):

Sprawdź na tej stronie: https://allegro.p...ut.php?from=shopping i wybierz "Jeśli jesteś właścicielem rachunku, a nie zrobiłeś przelewu lub chcesz go ponowić przejdź do banku".
Numer swojego rachunku w PayU powinnaś zresztą mieć w historii przelewów, chodzi o przelew autoryzacyjny.

Kurcze nie widzę u mnie tej opcji "Jeśli jesteś...". Ale skoro Glena pisze, że mimo iż ma środki na koncie nie może zwrócić tym osobom co ich kasę już wypłąciłą to to nie pomoże emotka Ale dziękuję za odpowiedź emotka
glena napisał(a):

Obawiam się, że wpłata (jeśli da się ją zrobić) nic nie pomoże - sprawdzałam w tej chwili u siebie na koncie, że pomimo posiadania środków na payU nie mogłabym zwrócić ich dowolnej osobie, a tylko takim kupującym, których pieniędzy jeszcze nie wypłaciłam. 
Nie wiem, czy to można jakoś ominąć.

diękuję za odpowiedź emotka No nic to będę przez przelew zwracała.

A w ogóle jest jakaś procedura zwrotów przez allegro? Tzn on mi najpierw wysyła przedmiot, ja po otrzymaniu przesyłki wysyłam mu kasę, a potem ubiegam się o zwrot prowizji? Jaka kolejność powinna być? Kurcze pierwszy raz mi się zdarza zwrot... emotka
0 0

androm

#6480596 Napisano: 09.04.2018 20:04:25
ace napisał(a):

cb656 napisał(a):

Sprawdź na tej stronie: https://allegro.p...ut.php?from=shopping i wybierz "Jeśli jesteś właścicielem rachunku, a nie zrobiłeś przelewu lub chcesz go ponowić przejdź do banku".
Numer swojego rachunku w PayU powinnaś zresztą mieć w historii przelewów, chodzi o przelew autoryzacyjny.

Kurcze nie widzę u mnie tej opcji "Jeśli jesteś...". Ale skoro Glena pisze, że mimo iż ma środki na koncie nie może zwrócić tym osobom co ich kasę już wypłąciłą to to nie pomoże emotka Ale dziękuję za odpowiedź emotka
glena napisał(a):

Obawiam się, że wpłata (jeśli da się ją zrobić) nic nie pomoże - sprawdzałam w tej chwili u siebie na koncie, że pomimo posiadania środków na payU nie mogłabym zwrócić ich dowolnej osobie, a tylko takim kupującym, których pieniędzy jeszcze nie wypłaciłam. 
Nie wiem, czy to można jakoś ominąć.

diękuję za odpowiedź emotka No nic to będę przez przelew zwracała.

A w ogóle jest jakaś procedura zwrotów przez allegro? Tzn on mi najpierw wysyła przedmiot, ja po otrzymaniu przesyłki wysyłam mu kasę, a potem ubiegam się o zwrot prowizji? Jaka kolejność powinna być? Kurcze pierwszy raz mi się zdarza zwrot... emotka

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)
0 0

ace

#6480605 Napisano: 09.04.2018 20:19:18
androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy...
1 androm 0

pioge7

#6480615 Napisano: 09.04.2018 21:01:22
ace napisał(a):

androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy...

Gościu ci odsyła przedmiot ty ubiegasz sie do Allegro o zwrot prowizji, oddajesz mu kasę. A sprzedałaś jako firma czy zwykła osoba? Bo,firma ma obowiązek zwrócić kasę i przyjąć zwrot, jako osoba fizyczna już nie. Jedynie to negatywa ci może wystawić ...
0 0

ace

#6480617 Napisano: 09.04.2018 21:08:35
pioge7 napisał(a):

ace napisał(a):

androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy...

Gościu ci odsyła przedmiot ty ubiegasz sie do Allegro o zwrot prowizji, oddajesz mu kasę. A sprzedałaś jako firma czy zwykła osoba? Bo,firma ma obowiązek zwrócić kasę i przyjąć zwrot, jako osoba fizyczna już nie. Jedynie to negatywa ci może wystawić ...

Dziękuję za odpowiedź. Sprzedałam jako osoba prywatna i wiem, że nie muszę przyjmować teoretycznie zwrotu, ale już sama nie wiem czy go nie wprowadziłam w błąd. Bo na prawdę nie wiem czy te miecze czymś się różnią, do tego o Star Wars wiem tyle, że jest taka seria filmów... Nie chcę sobie opinii psuć, więc zgodziłam się na zwrot. Tylko nie wiem jak to teraz rozegrać...
0 0

pioge7

#6480621 Napisano: 09.04.2018 21:30:29
ace napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ace napisał(a):

androm napisał(a):

jak mu zrobisz przelew normalnie na konto jakie poda, to przecież masz dowód zwrotu i wystarczy:)

Dziękuję za odpowiedź. W sumie racja. Nawet jak nie potwierdzi mi zwrotu to wyślę mailem do allegro potwierdzenie zwrotu. Może wystarczy...

Gościu ci odsyła przedmiot ty ubiegasz sie do Allegro o zwrot prowizji, oddajesz mu kasę. A sprzedałaś jako firma czy zwykła osoba? Bo,firma ma obowiązek zwrócić kasę i przyjąć zwrot, jako osoba fizyczna już nie. Jedynie to negatywa ci może wystawić ...

Dziękuję za odpowiedź. Sprzedałam jako osoba prywatna i wiem, że nie muszę przyjmować teoretycznie zwrotu, ale już sama nie wiem czy go nie wprowadziłam w błąd. Bo na prawdę nie wiem czy te miecze czymś się różnią, do tego o Star Wars wiem tyle, że jest taka seria filmów... Nie chcę sobie opinii psuć, więc zgodziłam się na zwrot. Tylko nie wiem jak to teraz rozegrać...

Chyba że... 
najlepiej opisy sprawdzać wpisując w Google numer kodu kreskowego. Ja tak zrobiłem i mam (chyba) dobry opis. 
Tak jak ci pisze. Nie oddajesz póki nie masz produktu. 
Gościu ci odeśle ty upominasz się o zwrot prowizji i oddajesz kasę. Gościu może w emailu od Allegro nie potwierdzić że zwrócił ci przedmiot wtedy Allegro może odmówić ci zwrotu prowizji ale wtedy odpisujesz na emaila od nich zamieszczając treść wiadomości że on rezygnuje i wtedy oddadzą. (Doświadczenie własne) ludzie myślą że Allegro prowizję zwraca z ich konta i temu nie potwierdzają. 
0 0

ace

#6480623 Napisano: 09.04.2018 21:40:43
pioge7 napisał(a):

ać wpisując w Google numer kodu kreskowego. Ja tak zrobiłem i mam (chyba) dobry opis. 
Tak jak ci pisze. Nie oddajesz póki nie masz produktu. 
Gościu ci odeśle ty upominasz się o zwrot prowizji i oddajesz kasę. Gościu może w emailu od Allegro nie potwierdzić że zwrócił ci przedmiot wtedy Allegro może odm

Dziękuję emotka Tak też zrobię z opisem emotka Dobry pomysł (w sumie nie wiedziałam, że tak można).
Niestety wszystko mam z nim na tzw "gębę" bo umawialiśmy się telefonicznie. Gość też jak pisał mi maila z pretensjami że jeszcze nie dotarł do niego miecz to pisał nie przez formularz mailowy podpięty do allegro tylko bezpośrednio na maila... Na początku myślałam, że koleś świeżak na Allegro, bo ukrainiec, ale potem spojżałąm na jego historię to jest na portalu od ponad 13 lat...
1 pioge7 0

ankasss

#6480635 Napisano: 09.04.2018 22:25:37
zgubiłam paragon z C4, czy wydadzą mi duplikat na podstawie potwierdzenia zapłaty z konta?
0 0

kreatia

#6480657 Napisano: 10.04.2018 08:20:08
ankasss napisał(a):

zgubiłam paragon z C4, czy wydadzą mi duplikat na podstawie potwierdzenia zapłaty z konta?

Próbuj. Miałam taką samą sytuację w biedronce wydrukowali mi "paragon" na kartce A4, bez nazwy sklepu, bez numeru paragonu (bo dla agencji nr paragonu znaczy co innego niż dla sklepu) ale przeszło emotka  agencja uznała 
1 brucee 0