Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

ace

#6461076 Napisano: 08.02.2018 11:03:24
joan napisał(a):


Sprawdź w zakładce "Instrukcja pakowania" https://www.dpd.c...k-przygotowac-paczke albo dopytaj na infolinii.

no tak, ale tam nie wspominają o "dodatkowej usłudze" ostrożnie. Tylko, że trzeba nakleić naklejki z odpowiednimi napisami (a takowe były - tylko własnie pytanie czy w dpd trzeba mieć ichniejsze naklejki czy "własne" wystarczą).
cherry_coke napisał(a):

Ostatnio przyszedł do mnie  mop z Viledy z konkursu Kreta. Wiadro było połamane. Paczka ogólnie w ogóle nie była zabezpieczona. Nie otwierałam jej przy kurierze. Zrobiłam zdjęcia, wysłałam nadawcy. Oni złożyli reklamację po tygodniu i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
Złóż reklamację, nic na tym nie tracisz jak ją odrzucą. emotka

Tak, ale myślę że dla firm to też trochę inaczej wygląda. Po pierwsze firma może sobie to "wliczyć w koszta" i po prostu wysłać nowy towar. A i dla firmy kurierskiej stracenie klienta - firmy która wysyła ciągle przesyłki jest dużą stratą, a stracenie osoby prywatnej która wysyła coś raz w miesiącu już nie koniecznie. Tzn reklamację złożyć złoże, zobaczymy co z tego wyniknie.
0 0

kasia1973

#6461430 Napisano: 08.02.2018 19:33:41
Numer systemowy na paragonie Carrefour gdzie się znajduje....proszę o podpowiedź ...mam 3 paragony a nie mogę ruszyć z konkiem ...
0 0

defed

#6461440 Napisano: 08.02.2018 19:58:20
kasia1973 napisał(a):

Numer systemowy na paragonie Carrefour gdzie się znajduje....proszę o podpowiedź ...mam 3 paragony a nie mogę ruszyć z konkiem ...

Na dole paragonu, nr systemowy bywa zwany nr transakcji emotka
1 kasia1973 0

ania1

#6461503 Napisano: 08.02.2018 21:54:50
Mam pytanie emotka  Czy wygrane bilety z Jedyneczek są faktycznie na Pszczółkę Maję czy na dowolny seans? emotka
0 0

joasiunia

#6461574 Napisano: 09.02.2018 09:14:52
Help! Promocja "Czar star" - wpisuję tekst, a tu w kółko mi się wyświetla po zatwierdzeniu: dokończ zdanie - niepoprawna wartość. Co robię źle (tekst mieści się w 200 znakach na bank)? emotka
0 0

defed

#6461577 Napisano: 09.02.2018 09:27:15
joasiunia napisał(a):

Help! Promocja "Czar star" - wpisuję tekst, a tu w kółko mi się wyświetla po zatwierdzeniu: dokończ zdanie - niepoprawna wartość. Co robię źle (tekst mieści się w 200 znakach na bank)? emotka

Masz za duzo znaków - wg formularza emotka  U mnie 196 znów nie przeszło, ale po usunięciu 1 wyrazu juz poszło, to może być źle ustawiony formularz, który jakąś jedną z polskich liter czyta jak kilka znaków, a nie jeden. 
0 0

joasiunia

#6461582 Napisano: 09.02.2018 09:33:28
defed napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Help! Promocja "Czar star" - wpisuję tekst, a tu w kółko mi się wyświetla po zatwierdzeniu: dokończ zdanie - niepoprawna wartość. Co robię źle (tekst mieści się w 200 znakach na bank)? emotka

Masz za duzo znaków - wg formularza emotka  U mnie 196 znów nie przeszło, ale po usunięciu 1 wyrazu juz poszło, to może być źle ustawiony formularz, który jakąś jedną z polskich liter czyta jak kilka znaków, a nie jeden. 

Dzięki emotka Już znalazłam winowajcę. Przeszło po usunięciu wykrzyknika na końcu emotka
1 defed 0

shadow6668x

#6461617 Napisano: 09.02.2018 11:29:29
Szukam informacji związanych zmateracami przeciwodleżynowymi. Jaki jestnajlepszy, najskuteczniejszy. Rodzaj, marka, wykończenie itp.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek infona PW od osób, które kupowały, używały ww. sprzęt medyczny.
0 0

luzak

#6462084 Napisano: 10.02.2018 21:44:36
mam pytanie, czy na konkurs w kauflandzie trzeba odjąć  od sumy  na paragonie, takie produkty jak nestle kaszka mleczna i Bebiko mleko? czy to są te preparaty do początkowego żywienia niemowląt?
0 0

andziulka21

#6462089 Napisano: 10.02.2018 22:09:43
luzak napisał(a):

mam pytanie, czy na konkurs w kauflandzie trzeba odjąć  od sumy  na paragonie, takie produkty jak nestle kaszka mleczna i Bebiko mleko? czy to są te preparaty do początkowego żywienia niemowląt?

Kaszki  nie trzeba.  Mleko zależy jakie,  jeżeli 1 to musisz, inne nie emotka  
0 0

luzak

#6462093 Napisano: 10.02.2018 22:27:31
andziulka21 napisał(a):

luzak napisał(a):

mam pytanie, czy na konkurs w kauflandzie trzeba odjąć  od sumy  na paragonie, takie produkty jak nestle kaszka mleczna i Bebiko mleko? czy to są te preparaty do początkowego żywienia niemowląt?

Kaszki  nie trzeba.  Mleko zależy jakie,  jeżeli 1 to musisz, inne nie emotka  

dzięki, na paragonie mam napisane bebiko mleko,nie ma że 1 czy 2
0 0

maryja70

#6462103 Napisano: 10.02.2018 23:44:45
szukam pomocy czy konkurs red bull Orlen nr paragonu piszecie W10000 CZY TYLKO 10000 PLIS
0 0

edzia21

#6462174 Napisano: 11.02.2018 15:47:37
ita1987 napisał(a):

Czy mógłby ktoś podesłać mi punkt z konkursu SOMAT w Biedronce, z którym należy się zapoznać i który zawiera te oświadczenia? Regulamin kompletnie mi się nie wyświetla;-/

4.6 W nieprzekraczalnym terminie 7 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentutelefonicznego powiadomienia (lub wysłania SMS przez Organizatora zgodnie z pkt 4.5.) laureat
jest zobowiązany przesłać na adres Albedo Marketing Sp. z o.o., ul. Góralska 3, 60-623 Poznań,
z dopiskiem „Somat’”, zgłoszenie zawierające:
4.6.1 swoje dane osobowe, o których mowa w pkt 4.7. wraz z numerem telefonu
komórkowego, z którego wysłano zgłoszenie,
4.6.2 oryginalne paragony potwierdzające dokonanie zakupu produktu promocyjnego,
zgodnie z wymogami określonymi niniejszym Regulaminem oraz spełniające warunki
określone w pkt 2.5. niniejszego Regulaminu,
4.6.3 podpisane czytelnie oświadczenia Zwycięzcy: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
Albedo Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Góralska 3, 60-623 Poznań i
Henkel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672
Warszawa moich danych osobowych w celu przeprowadzenia Konkursu pod nazwą
„Somat’’, w szczególności do ogłoszenia wyników i wydania nagród” i „Zapoznałem się z
regulaminem Konkursu „Somat’’, i wyrażam zgodę na jego treść. Zostałem/am
poinformowany/a przez Albedo Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz Henkel
Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako administratora danych osobowych, o
przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i
żądania ich usunięcia, o celu zbierania danych osobowych oraz dobrowolności ich
podania”,
4.6.4 podpisane czytelnie oświadczenia Zwycięzcy: „Oświadczam, że: (i) Jestem autorem
wszelkich treści, utworów – w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach
pokrewnych, jakie powstały w związku z wykonaniem Zadania konkursowego
w Konkursie „Somat’’, polegającego na wymyśleniu i przesłaniu własnej autorskiej
odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego Somat to najlepsze rozwiązanie dla
Twojej zmywarki?”. Oświadczam, że przysługują mi wszelkie prawa autorskie osobiste
i majątkowe do ww. zadania konkursowego.(ii) Powstałe w związku z wykonaniem
zadania konkursowego w Konkursie „Somat”, polegającego na wymyśleniu i przesłaniu
własnej autorskiej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego Somat to najlepsze
rozwiązanie dla Twojej zmywarki?” treści, utwory nie naruszają w żaden sposób
przepisów obowiązującego prawa ani jakichkolwiek praw lub dóbr osobistych osób
trzecich oraz przysługujące mi autorskie prawa majątkowe do tych utworów nie są w
jakimkolwiek zakresie ograniczone lub obciążone, nie udzieliłem żadnej osobie licencji
uprawniającej do korzystania z zadania konkursowego, posiadam wyłączne prawo do
udzielania zezwoleń na rozporządzanie i korzystanie z opracowań zadania
konkursowego.” (iii) Ponoszę pełną odpowiedzialność prawną wobec Organizatora
Konkursu „Somat’’ oraz Henkel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie z tytułu
niezgodności z prawdą oświadczeń określonych powyżej i zobowiązuję się zwolnić
Organizatora oraz Henkel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od jakiejkolwiek
odpowiedzialności w zakresie objętym tym oświadczeniem, w szczególności w
przypadku wystąpienia, w tym także na drodze sądowej, osób trzecich z roszczeniami
wynikającymi z naruszenia przysługujących im praw, oraz (iv) Z chwilą przyjęcia
Nagrody w Konkursie przenoszę na organizatora konkursu Albedo Marketing Sp. z o.o.
autorskie prawa majątkowe do mojej odpowiedzi konkursowej na polach eksploatacji
wskazanych w pkt 2.10. regulaminu Konkursu.”
4.7 Dane osobowe Zwycięzców, o których mowa w pkt. 4.6.1. zawierać będą: imię, nazwisko,
adres, datę urodzenia oraz numer telefonu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak
jest niezbędne dla otrzymania nagrody w Konkursie.
1 ita1987 0

henks133

#6462198 Napisano: 11.02.2018 17:38:28
Kochani!!! który nr paragonu wpisać w konkursie walentynkowym Rafaello ? po najechaniu na lupkę pokazuje się jakiś nr na dole paragonu.... to ten poprzedzony 3 literami"?
0 0

marcin1411

#6462228 Napisano: 11.02.2018 20:12:07
Witam
czy na kartce, która wyśle do Albedo( Somat) mam pisać te podpunkty( Wyrażam zgodę na ...) czy nie ???
0 0

marcin1411

#6462236 Napisano: 11.02.2018 20:39:58
cb656 napisał(a):

marcin1411 napisał(a):

czy na kartce, która wyśle do Albedo(Somat) mam pisać te podpunkty (Wyrażam zgodę na...) czy nie???

No, jeśli nie wyrażasz zgody, to bez sensu byłoby słać kłamliwe deklaracje, że wyrażasz zgodę.


Chodzi mi o to czy mogę napisać Wyrażam zgodę na podpunkt 4.7. Czy muszę pisać te długie i całe podpunkty( Bo trochę tego jest).
0 0

cherry_coke

#6462353 Napisano: 12.02.2018 10:23:04
cb656 napisał(a):

marcin1411 napisał(a):

Chodzi mi o to czy mogę napisać "Wyrażam zgodę na podpunkt 4.7." Czy muszę pisać te długie i całe podpunkty (Bo trochę tego jest).

Napisz, jak uważasz emotka

Według mnie trzeba napisać całość  i trzeba podpisać tak jak w regulaminie. Za źle wypisane oświadczenie odebrano mi kiedyś nagrodę. Niezbyt cenną, ale jednak.
0 0

zezowaty_kot

#6462357 Napisano: 12.02.2018 10:29:13
marcin1411 napisał(a):

Witam
czy na kartce, która wyśle do Albedo( Somat) mam pisać te podpunkty( Wyrażam zgodę na ...) czy nie ???

Najlepiej to wyślij pustą kartkę, na dole napisz jedynie "Wyrażam zgodę, miejsce/data/podpis" - oni już sobie dopiszą na co ta zgoda jest emotka

Jasne, że musisz napisać to o co proszą w regulaminie.
0 0

agakaz2

#6462637 Napisano: 12.02.2018 17:26:07
jest tu ktoś kto zna się na kodeksie? Google nie pomogło emotka

mam wezwanie na komisariat jako świadek 
w sprawie przestępstwo z art 207§144
0 0

zezowaty_kot

#6462644 Napisano: 12.02.2018 17:33:46
agakaz2 napisał(a):

jest tu ktoś kto zna się na kodeksie? Google nie pomogło  emotka

mam wezwanie na komisariat jako świadek 
w sprawie przestępstwo z art 207§144

Google mówi, że to jakieś znęcanie się.
1 niunio 0