Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

zof83

#6458415 Napisano: 01.02.2018 10:29:28
Pytanie do osób, które wygrały w konkursie "Kawa czy herbata" Astra w Intermarche...
Czy przeszły Wam paragony, na których nie było nazwy "Astra" czy jednak
potrzebna jest adnotacja ze sklepu dot. zakupu tychże produktów?
Z góry dziękuję za informację emotka
0 0

pablo75

#6458423 Napisano: 01.02.2018 10:37:43
zof83 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały w konkursie "Kawa czy herbata" Astra w Intermarche...
Czy przeszły Wam paragony, na których nie było nazwy "Astra" czy jednak
potrzebna jest adnotacja ze sklepu dot. zakupu tychże produktów?
Z góry dziękuję za informację emotka

Ja miałem jeden produkt ładnie opisany a drugim była mała saszetka z kawą bez słowa Astra.Dołączyłem wyjaśnienie by nie było wątpliwości a do tego zeskanowałem opakowanie tej małej kawy wydrukowałem i wszystko wysłałem i nie było problemu.Ostatnio Intermarche kiepsko ma opisane paragony niestety.
0 0

kokii

#6458435 Napisano: 01.02.2018 10:49:48
Otrzymałam sms od smolara z informacją, że jestem laureatem, żeby wypełnić oświadczenie.. 

Weszłam na stronę z wynikami i wpisuje nr, paragonu i pojawia się informacja "niestety nie wygrałeś". 

O co tu chodzi? Pomylili się, czy co? Powinnam wysłać te oświadczenie, czy nie? 
0 0

pink086

#6458436 Napisano: 01.02.2018 10:51:50
kokii napisał(a):

Otrzymałam sms od smolara z informacją, że jestem laureatem, żeby wypełnić oświadczenie.. 

Weszłam na stronę z wynikami i wpisuje nr, paragonu i pojawia się informacja "niestety nie wygrałeś". 

O co tu chodzi? Pomylili się, czy co? Powinnam wysłać te oświadczenie, czy nie? 

też tak mam:(
0 0

zezowaty_kot

#6458437 Napisano: 01.02.2018 10:51:56
arabela79 ja miałam straszne problemy z zatokami, nawracające. Brałam doraźne leki ale znajoma poleciła mi Sinulan. Faszerowałam się tym codziennie przez miesiąc, może nawet dłużej. I przeszło. To było 3 lata temu, od tamtej pory zatoki o sobie nie przypominają, nawet w sezonie jesienno-zimowym. Jak zaczyna mi się katar wezmę coś doraźnego i w mig znika. Mojej koleżance też przeszło, obie zafundowałyśmy sobie kurację tym Sinulanem emotka
0 0

cherry_coke

#6458439 Napisano: 01.02.2018 10:53:53
pink086 napisał(a):

kokii napisał(a):

Otrzymałam sms od smolara z informacją, że jestem laureatem, żeby wypełnić oświadczenie.. 

Weszłam na stronę z wynikami i wpisuje nr, paragonu i pojawia się informacja "niestety nie wygrałeś". 

O co tu chodzi? Pomylili się, czy co? Powinnam wysłać te oświadczenie, czy nie? 

też tak mam:(

Czasami zdarza się tak, że najpierw wysyłają smsy a potem uzupełniają w bazie. Sprawdź za jakiś czas. Spokojnie odsyłaj oświadczenie emotka  
Jak Smolar nawali i wysyła źle smsy to wysyła sprostowanie smsem. 
1 kokii 0

benasia

#6458440 Napisano: 01.02.2018 10:55:00
zezowaty_kot napisał(a):

arabela79 ja miałam straszne problemy z zatokami, nawracające. Brałam doraźne leki ale znajoma poleciła mi Sinulan. Faszerowałam się tym codziennie przez miesiąc, może nawet dłużej. I przeszło. To było 3 lata temu, od tamtej pory zatoki o sobie nie przypominają, nawet w sezonie jesienno-zimowym. Jak zaczyna mi się katar wezmę coś doraźnego i w mig znika. Mojej koleżance też przeszło, obie zafundowałyśmy sobie kurację tym Sinulanem emotka

O tak Sinulan forte tez mnie wyleczyl - lekarx mi zapisal. Teraz rzadko mnie juz bola a jak by jednak to siegam po niego i od razu jest spokoj. Polecam.

zof83

#6458444 Napisano: 01.02.2018 10:59:05
pablo75 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały w konkursie "Kawa czy herbata" Astra w Intermarche...
Czy przeszły Wam paragony, na których nie było nazwy "Astra" czy jednak
potrzebna jest adnotacja ze sklepu dot. zakupu tychże produktów?
Z góry dziękuję za informację emotka

Ja miałem jeden produkt ładnie opisany a drugim była mała saszetka z kawą bez słowa Astra.Dołączyłem wyjaśnienie by nie było wątpliwości a do tego zeskanowałem opakowanie tej małej kawy wydrukowałem i wszystko wysłałem i nie było problemu.Ostatnio Intermarche kiepsko ma opisane paragony niestety.

Dziękuję za informację emotka Ja mam jeden produkt i niestety tylko jest napis "kawa espresso lago...", chyba będę musiała jechać do sklepu po pieczątkę.... ach to Intermarche i ich opisy produktów...
0 0

renatak0

#6458618 Napisano: 01.02.2018 15:00:38
Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić
0 0

edzia21

#6458778 Napisano: 01.02.2018 22:57:51
renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 
0 0

baxter

#6458781 Napisano: 01.02.2018 23:13:13
edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

a czemu blokują? ja w styczniu do nich przeszłam i co tez sie mam bac ze mi zablokuja?emotka
0 0

renatak0

#6459034 Napisano: 02.02.2018 14:09:37
edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

Karty to mi zablokowują z Orange i muszę wydzwaniać tam regularnie, a w nju po kilku godzinach wszystko wróciło do normy,więc mi nie zablokowali
0 0

edzia21

#6459279 Napisano: 03.02.2018 01:48:18
renatak0 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

Karty to mi zablokowują z Orange i muszę wydzwaniać tam regularnie, a w nju po kilku godzinach wszystko wróciło do normy,więc mi nie zablokowali

Nju należy do Orange...więc to ta sama klika emotka
0 0

pioge7

#6459280 Napisano: 03.02.2018 06:50:28
baxter napisał(a):

edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

a czemu blokują? ja w styczniu do nich przeszłam i co tez sie mam bac ze mi zablokuja?emotka

blokują tylko wtedy jak telefon jest nie używany kilka miesięcy. regularnie trzeba wykonać połączenie lub wysłać smsa jak ci napiszą żeby utrzymać numer
0 0

bibeck

#6459374 Napisano: 03.02.2018 16:55:30
Czy byłby ktoś tak miły i podesłał link do formularza laureata z Jedyneczek? Mój SMS z info o wygranej kończy się na samym http.
Chyba, że wszystko wysyła się im na maila?
 
0 0

baxter

#6459388 Napisano: 03.02.2018 18:18:55
pioge7 napisał(a):

baxter napisał(a):

edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

a czemu blokują? ja w styczniu do nich przeszłam i co tez sie mam bac ze mi zablokuja? emotka

blokują tylko wtedy jak telefon jest nie używany kilka miesięcy. regularnie trzeba wykonać połączenie lub wysłać smsa jak ci napiszą żeby utrzymać numer

to spoko, bo to mój główny numer w nju chociaż mam trochę problem z zasiegiem i nie wiem czy znowu nie zmienie sieci
0 0

pioge7

#6459396 Napisano: 03.02.2018 18:46:27
baxter napisał(a):

pioge7 napisał(a):

baxter napisał(a):

edzia21 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kto mi wytłumaczy co to znaczy sieć telefoni komórkowej niedostepna, mam to na każdej karcie nju i nie mogę z żadnej dzwonić

zapewne zablokowali Ci karty...też to miałam z nju. ;/ 

a czemu blokują? ja w styczniu do nich przeszłam i co tez sie mam bac ze mi zablokuja? emotka

blokują tylko wtedy jak telefon jest nie używany kilka miesięcy. regularnie trzeba wykonać połączenie lub wysłać smsa jak ci napiszą żeby utrzymać numer

to spoko, bo to mój główny numer w nju chociaż mam trochę problem z zasiegiem i nie wiem czy znowu nie zmienie sieci

To jak główny to nie masz sie czym przejmować. Ja mam od 5 lat i problemów nie mam. Co do zasięgu niestety ... to już nic nie poradzę 
0 0

joasiunia

#6460795 Napisano: 07.02.2018 18:23:16
Czy jak ładujecie w formularzu fotę do konkursu Monstermunch, to czy jak się już załaduje, to też Wam się wyświetla jako taka kwadratowa pikseloza?
0 0

kamil17

#6460811 Napisano: 07.02.2018 19:16:00
orientuje się ktoś czy jak kupiłem coś z kinder (50 lat kinder) dzisiaj, ale nie chce brac udziału w tym etapie loterii tylko w drugim to mogę dopiero za miesiąc zrobić zgłoszenie ???, czy musze w tym etapie ?
0 0

cotomabyc

#6460823 Napisano: 07.02.2018 19:47:12
kamil17 napisał(a):

orientuje się ktoś czy jak kupiłem coś z kinder (50 lat kinder) dzisiaj, ale nie chce brac udziału w tym etapie loterii tylko w drugim to mogę dopiero za miesiąc zrobić zgłoszenie ???, czy musze w tym etapie ?

Tez sie zastanawialam bo w tym etapie głupie nagrody, dopiero w 2im fajne
Więc wymyśliłam marzenie konkursowe a w 2 etapie kupię kindera na loterię
0 0