Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nanajka81

#6457770 Napisano: 30.01.2018 15:21:31
koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?

jak sprawidzilam jedna z swoich luksji to na stronie banku ma ona 0 i ukazala mi sie informacja taka jak poniżej, ktoś na szybko wie gdzie to aktywować?

Mam 3 różne karty(różne konkursy) i na stronie https://companyne...aid/prepaidLogin.jsp u góry jest ten napis lecz nie dotyczy to Twojej karty, to ogólna informacja. Wypełnij tylko(bez rejestracji) te 3 dane po prawej(nr karty,date ważności i kod) i kliknij "zaloguj". Będziesz mieć tam szczegółowe dane odnośnie karty.
Karty przychodzą z zerowym stanem, musisz dopiero zadzwonić na infolinie Luksji, szczegóły były na kartce do której przyklejona była karta. Do kilku dni karta zostanie aktywowana i wpłyną pieniądze.
W sklepie płacąc kartą ekspedientka musi ją "przeciągnąć" przez czytnik, następnie wpisujesz PIn. Nie pobiera żadnych opłat o płacenia w sklepie i w necie.

SERDECZNE DZIĘKi za pomoc! emotka
0 0

joan

#6457806 Napisano: 30.01.2018 17:00:10
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

albo ściemniasz, alboś zaprzepaścił szansę na samochód - bo chyba nie sądzisz, że ktokolwiek pozwoliłby Ci odebrać kluczyki za nieregulaminowe hasło? emotka


Albo wiesz coś, o czym nie wiedzą inni, albo też ściemniasz emotka
Minionki będą publikować nagrodzone hasła, czy tylko nazwiska Laureatów? emotka


Ileż razy to organizator nagle opublikował np. na fejsie nagrodzone hasło z konka promo... wcale by mnie to nie zdziwiło emotka
0 0

inter81

#6457817 Napisano: 30.01.2018 17:39:59
jokan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

pioge7 napisał(a):

POMOŻE KTOŚ? w Minionkach o jaką pakę chodzi? paka że więzienie czy paka jako paczkę tą tekturową?

ja sugerowałam się zdjęciem na stronie konkursowej, gdzie minionki ubrane sa w pasiaki  emotka

ja tez bym to obstawiala (ale jeszcze nie gralam, bo nie mam pomyslu he he)

jest jeszcze paka jako paczka zgrany kolektyw
0 0

cleo25

#6457825 Napisano: 30.01.2018 18:17:03
W loterii Wedla w Carefour, który numer paragonu trzeba wpisać ? Organizator - PMICombera
0 0

monkakk

#6457826 Napisano: 30.01.2018 18:18:18
cleo25 napisał(a):

W loterii Wedla w Carefour, który numer paragonu trzeba wpisać ? Organizator - PMICombera

Na dole regulaminu jest wizualizacja
0 0

nanajka81

#6457860 Napisano: 30.01.2018 20:09:47
cb656 napisał(a):

inter81 napisał(a):

jokan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

pioge7 napisał(a):

POMOŻE KTOŚ? w Minionkach o jaką pakę chodzi? paka że więzienie czy paka jako paczkę tą tekturową?

ja sugerowałam się zdjęciem na stronie konkursowej, gdzie minionki ubrane sa w pasiaki  emotka

ja tez bym to obstawiala (ale jeszcze nie gralam, bo nie mam pomyslu he he)

jest jeszcze paka jako paczka zgrany kolektyw

No, tu to łatwizna emotka By uciec z takiej paki (kliki), wystarczy nie ulegać tłumowi, mówić co się myśli, a nie to, co paka chciałaby usłyszeć - po prostu wystarczy być sobą emotka
...a wtedy paka sama wyrzuci Minionka poza nawias emotka nie chcąc mieć z buntownikiem do czynienia emotka

no to niech teraz kto mądry skróci to powyższe do 100 znaków emotka
0 0

dorcia77

#6457872 Napisano: 30.01.2018 20:34:37
Czy mamy TU kogos kto zna sie na wykresach zdan z gramatyki jezyka polskiego na poziomie 2 gimnazjum. Trzeba dopisac do zdania pojedynczego nierozwinietego cztery okreslenia tak aby powstały zdania poj rozwiniete, narysowac ich wykresy, popodkreslac czesci i wskazac ich nazwy, PILNE !!!! odwdzięczę się PW bo to na jutro 
0 0

inter81

#6457875 Napisano: 30.01.2018 20:39:53
jeszcze po Rosyjsku Paka to cześć na do widzenia przynajmniej w wymowie
0 0

kamil17

#6457964 Napisano: 31.01.2018 10:20:51
Czy komuś już działa karta z Luksji 100 ??? Czy faktycznie odsyłacie do nich potw. otrzymania nagrody ??? Bo ja nie mam zamiaru !
0 0

elmo

#6457966 Napisano: 31.01.2018 10:23:13
kamil17 napisał(a):

Czy komuś już działa karta z Luksji 100 ??? Czy faktycznie odsyłacie do nich potw. otrzymania nagrody ??? Bo ja nie mam zamiaru !

Potwierdzenia nie odesłałam, ale dzwoniłam na numer podany w korespondencji w sprawie aktywacji. PO tygodniu sprawdziłam i karta jest zasilona emotka  
1 kamil17 0

kamil17

#6457967 Napisano: 31.01.2018 10:25:29
elmo napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Czy komuś już działa karta z Luksji 100 ??? Czy faktycznie odsyłacie do nich potw. otrzymania nagrody ??? Bo ja nie mam zamiaru !

Potwierdzenia nie odesłałam, ale dzwoniłam na numer podany w korespondencji w sprawie aktywacji. PO tygodniu sprawdziłam i karta jest zasilona emotka  

zrobiłem tak samo , czekam więc na zasilenie emotka _
0 0

elmo

#6457968 Napisano: 31.01.2018 10:26:33
kamil17 napisał(a):

elmo napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Czy komuś już działa karta z Luksji 100 ??? Czy faktycznie odsyłacie do nich potw. otrzymania nagrody ??? Bo ja nie mam zamiaru !

Potwierdzenia nie odesłałam, ale dzwoniłam na numer podany w korespondencji w sprawie aktywacji. PO tygodniu sprawdziłam i karta jest zasilona emotka  

zrobiłem tak samo , czekam więc na zasilenie emotka _

Kobietka mi powiedziała, że od momentu rozmowy musi upłynąć kilka dni roboczych - nie sprecyzowała ile, ale jak pisałam - po tygodniu jest zasilenie emotka  
1 kamil17 0

arabela79

#6458044 Napisano: 31.01.2018 12:36:52
Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....
0 0

cherry_coke

#6458051 Napisano: 31.01.2018 12:52:50
arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Niezbyt się znam na takich sprawach, ale mój partner miał takie same objawy jak Ty. Non stop leki, płukanie solą fizjologiczną itp. W zasadzie oddychał tylko jedną dziurką, a druga niedrożna. Codzienny ból zatok. Męczarnia straszna. Zdecydował się operacyjne udrożnienie zatok i korektę przegrody nosowej (chyba tak to się nazywa - tam między brwiami łamali kość). Wszystko na NFZ. Operacja była ciężka i po niej parę tygodni ciężkiego dochodzenia do siebie. Ale teraz... zero jakichkolwiek problemów. 

Choć w sumie nie wiem czy u Ciebie to chwilowe problemy czy długotrwałe... tak teraz pomyślałam. emotka
0 0

arabela79

#6458057 Napisano: 31.01.2018 13:04:46
cherry_coke napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Niezbyt się znam na takich sprawach, ale mój partner miał takie same objawy jak Ty. Non stop leki, płukanie solą fizjologiczną itp. W zasadzie oddychał tylko jedną dziurką, a druga niedrożna. Codzienny ból zatok. Męczarnia straszna. Zdecydował się operacyjne udrożnienie zatok i korektę przegrody nosowej (chyba tak to się nazywa - tam między brwiami łamali kość). Wszystko na NFZ. Operacja była ciężka i po niej parę tygodni ciężkiego dochodzenia do siebie. Ale teraz... zero jakichkolwiek problemów. 

Choć w sumie nie wiem czy u Ciebie to chwilowe problemy czy długotrwałe... tak teraz pomyślałam. emotka

Dziękuję. U mnie to nie często, ale.. 
Robiłam TK i coś tam wyszlo delikatnego w górnych częściach..  Nie chcę właśnie żadnych zabiegów emotka
0 0

jokan

#6458061 Napisano: 31.01.2018 13:09:09
arabela79 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Niezbyt się znam na takich sprawach, ale mój partner miał takie same objawy jak Ty. Non stop leki, płukanie solą fizjologiczną itp. W zasadzie oddychał tylko jedną dziurką, a druga niedrożna. Codzienny ból zatok. Męczarnia straszna. Zdecydował się operacyjne udrożnienie zatok i korektę przegrody nosowej (chyba tak to się nazywa - tam między brwiami łamali kość). Wszystko na NFZ. Operacja była ciężka i po niej parę tygodni ciężkiego dochodzenia do siebie. Ale teraz... zero jakichkolwiek problemów. 

Choć w sumie nie wiem czy u Ciebie to chwilowe problemy czy długotrwałe... tak teraz pomyślałam. emotka

Dziękuję. U mnie to nie często, ale.. 
Robiłam TK i coś tam wyszlo delikatnego w górnych częściach..  Nie chcę właśnie żadnych zabiegów emotka

probowalas z sola jodowo-bromowa ? rozgrzac na patelni, wlozyc do skarpety i ogrzewac...ja zatoki mialam 2 lata temu, tez nic nie pomagalo, ale pozniej jakos oduscilo
0 0

buka

#6458063 Napisano: 31.01.2018 13:11:41
[quote=

arabela79] Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....


płukanie zatok metodą Proetza to bardzo dobra metoda, jeśli masz zaprzyjaźnioną pielęgniarkę w przychodni jak ja , zrobi ci to od ręki za free, w innym przypadku poproś laryngologa emotka  

Bez antybiotyku, bez bólu 
0 0

gosia16

#6458067 Napisano: 31.01.2018 13:15:28
arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Ja dostałam taki zestaw 1-Na początku Vick Sinex do nosa 2-Pectodrill syrop  3-Fixin do płukania , płuczemy po około 10-15 minutach od zastosowania Vicks Sinex  .Idealnie,można,powiedzieć z siłą wodospadu mi to udrożniło zatoki. Do tego oczywiście brałam ibuprofen przeciwbólowo i antybiotyk.
1 arabela79 0

arabela79

#6458071 Napisano: 31.01.2018 13:27:46
jokan napisał(a):

arabela79 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Co Wam pomaga na zatoki? 
Mecze się kolejny tydzień,  jem już Duomox, kolejny antybiotyk od grudnia emotka poprawa taka, że mam siłę wstać z łóżka,  ale doszedł ból głowy. 
Straciłam zmysł węchu,  plucze Irigasin, zatkana i glucha dalej się czuję....

Niezbyt się znam na takich sprawach, ale mój partner miał takie same objawy jak Ty. Non stop leki, płukanie solą fizjologiczną itp. W zasadzie oddychał tylko jedną dziurką, a druga niedrożna. Codzienny ból zatok. Męczarnia straszna. Zdecydował się operacyjne udrożnienie zatok i korektę przegrody nosowej (chyba tak to się nazywa - tam między brwiami łamali kość). Wszystko na NFZ. Operacja była ciężka i po niej parę tygodni ciężkiego dochodzenia do siebie. Ale teraz... zero jakichkolwiek problemów. 

Choć w sumie nie wiem czy u Ciebie to chwilowe problemy czy długotrwałe... tak teraz pomyślałam. emotka

Dziękuję. U mnie to nie często, ale.. 
Robiłam TK i coś tam wyszlo delikatnego w górnych częściach..  Nie chcę właśnie żadnych zabiegów emotka

probowalas z sola jodowo-bromowa ? rozgrzac na patelni, wlozyc do skarpety i ogrzewac...ja zatoki mialam 2 lata temu, tez nic nie pomagalo, ale pozniej jakos oduscilo

Nie znam,  ani to ze skarpeta. Znalazłam jakiś wpis na kafeteria z parówki z solą, soda, olejkami, majeranek i goździki i też próbuje.  Bo widać piszecie, że najlepsze inhalacje też są 
0 0

aurorcia

#6458359 Napisano: 01.02.2018 08:18:42
Działa wam poczta na tlenie? Nie mogę się zalogować, ciągle wyskakuje strona z info, że mam zmienić hasło, a jak zmieniam to się nie udaje i tak w kółko!
0 0