Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

glena

#6456182 Napisano: 25.01.2018 12:05:00
renatak0 napisał(a):

Maz pokazał mi przed chwila sms z Mieszka o bransoletce,dostał ktos dziś tez czy to jakis sms staroć ,którego wczesniej nie zauważył ,nie ma daty ,bo cos zamieszał w telefonie 

w "informują" właśnie się wpis pojawił
0 0

cotomabyc

#6456677 Napisano: 26.01.2018 15:10:10
mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan
0 0

cotomabyc

#6456703 Napisano: 26.01.2018 15:58:47
cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


0 0

kalmia86

#6456808 Napisano: 26.01.2018 21:02:16
Otrzymałam punkt karny (nieumyślnie wrzuciłam post nie w tym temacie co powinnam, jak tylko zauważyłam błąd usunęłam swój wpis i zamieściłam we właściwym temacie). Co zrobić aby pozbyć się tego punktu karnego? Wiem, ze to pierwszy ale już mnie drażni...
0 0

edzia21

#6456810 Napisano: 26.01.2018 21:09:44
kalmia86 napisał(a):

Otrzymałam punkt karny (nieumyślnie wrzuciłam post nie w tym temacie co powinnam, jak tylko zauważyłam błąd usunęłam swój wpis i zamieściłam we właściwym temacie). Co zrobić aby pozbyć się tego punktu karnego? Wiem, ze to pierwszy ale już mnie drażni...

dodać 10 konkursów do bazy emotka

Niebieska_Laguna

#6456813 Napisano: 26.01.2018 21:14:20
Czy jest tutaj jakiś farmaceuta albo ktoś w ten deseń emotka  ? Jakiś czas temu suplementowałam się balsamem krzemowym na włosy i paznokcie. Ostatnio sobie o nim przypomniałam i kupiłam nowy słoiczek. Dopiero w domu zauważyłam, że zmieniła się jego szata graficzna. I ma na etykiecie napis "kosmetyk" i brak informacji o dawkowaniu doustnym. Na stronie sklepu widnieje jeszcze stara wersja graficzna i jest podana informacja o dawkowaniu wewnętrznym. Niestety, nie mogę skontaktować się z producentem ani ze sklepem, żeby dojść do tego, czy dalej można to spożywać. Spróbuję jeszcze podzwonić po nich po weekendzie, ale chciałabym zasięgnąć porady czy taki skład może być jadalny: aqua, sodium silicate, citric acid.
0 0

mietowa

#6456815 Napisano: 26.01.2018 21:21:20
cotomabyc napisał(a):

cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


Ja też myślę, że zdjęcie wystarczy, aczkolwiek mam skaner i nie zawaham się go użyć emotka
0 0

inter81

#6456848 Napisano: 27.01.2018 01:32:28
nie umiem spać którąś noc z rzędu tzn usypiam ale bardzo późno pije za duzo kawy chyba
0 0

ziolko

#6456876 Napisano: 27.01.2018 11:39:45
inter81 napisał(a):

nie umiem spać którąś noc z rzędu tzn usypiam ale bardzo późno pije za duzo kawy chyba

No to już znasz powód bezsenności, więc odstaw kasę i wszystkie inne energetyki, ściągnij sobie na telefon aplikację z relaksującymi dźwiękami, np. deszczu, weź ciepłą lub gorącą kąpiel, nie korzystaj z laptopa ani komórki w łóżku i powodzenia emotka  
Możesz poczytać jakąś nudną książkę, bo interesująca wciągnie Cię w akcję do rana emotka  
0 0

margo96

#6456887 Napisano: 27.01.2018 12:19:33
Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.
0 0

babariba

#6456889 Napisano: 27.01.2018 12:22:38
Margo96
Zalany telefon wsadź do ryżu - ziarenka najlepiej wyłapują wilgoć.
0 0

Gość: kermit

#6456891 Napisano: 27.01.2018 12:26:07
margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?
0 0

margo96

#6456893 Napisano: 27.01.2018 12:30:55
kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarkąemotka
0 0

Gość: kermit

#6456896 Napisano: 27.01.2018 12:37:14
margo96 napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarką emotka

Może napisz jaki to telefon to ktoś z pewnością poradzi jak go otworzyć, bo to chyba niemożliwe, żeby nie dało się wyjąć baterii? Jakbyś go otworzyła miałby większe szanse.
0 0

cotomabyc

#6456897 Napisano: 27.01.2018 12:40:14
kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarką emotka

Może napisz jaki to telefon to ktoś z pewnością poradzi jak go otworzyć, bo to chyba niemożliwe, żeby nie dało się wyjąć baterii? Jakbyś go otworzyła miałby większe szanse.


 LUKSJA - odpisano mi ze bedzie aktywna za kilka dni, nalezy sprawdzac na stronie banku. ps pamietaj o odeslaniu kolejnego dokumentu do nich
0 0

margo96

#6456901 Napisano: 27.01.2018 12:47:11
cotomabyc napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarką emotka

Może napisz jaki to telefon to ktoś z pewnością poradzi jak go otworzyć, bo to chyba niemożliwe, żeby nie dało się wyjąć baterii? Jakbyś go otworzyła miałby większe szanse.


 LUKSJA - odpisano mi ze bedzie aktywna za kilka dni, nalezy sprawdzac na stronie banku. ps pamietaj o odeslaniu kolejnego dokumentu do nich

No właśnie sprawdzałam na stronie - jest aktywna, a zrobić nic nie mogę, także nie wiem, o co chodzi.
A telefon to Samsung galaxy A3.
0 0

Gość: kermit

#6456904 Napisano: 27.01.2018 12:57:32
margo96 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

  LUKSJA - odpisano mi ze bedzie aktywna za kilka dni, nalezy sprawdzac na stronie banku. ps pamietaj o odeslaniu kolejnego dokumentu do nich

No właśnie sprawdzałam na stronie - jest aktywna, a zrobić nic nie mogę, także nie wiem, o co chodzi.
A telefon to Samsung galaxy A3.

Kurczę, faktycznie z tego co czytam to tam nie ma dostępu do baterii, żeby go otworzyć trzeba albo być zaawansowanym technicznie albo udać się do serwisu. Nie miałam pojęcia, że istnieją takie telefony...
0 0

inter81

#6456937 Napisano: 27.01.2018 15:41:36
hmmm wiecie co mi przyszło? wyprac w automacie wodoszczelny telefon i w czasie prania na niego zadzwonić

jomajd86

#6456993 Napisano: 27.01.2018 21:27:01
czy hm ma jakąś przerwę w działaniu sklepu online? klikam od rana finalizację zamówienia i wiesza się strona ;/ 
0 0

maximus

#6457038 Napisano: 28.01.2018 10:25:53
jak najszybciej zanieś go do serwisu GSM. 

tam muszą go jak najszybciej rozkręcić i wyjąc płytę główna, następnie płytę główną wkłada się do tzw myjki ultradźwiękowej

Jeśli tego nie zrobisz to nawet jak go wysuszysz suszarką lub wrzucając do ryżu to całej wilgoci nie wyciągniesz.

Mało tego, nawet jak po suszarce zacznie działać to telefon może się psuć i moga pojawiać się wciąz nowe usterki w ciagu najblizszych tygodni ( bodajże nazywa się to utlenianie scieżek po zalaniu )






kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

kermit napisał(a):

margo96 napisał(a):

Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.

Ad.2 Zalany telefon najlepiej otworzyć, wyjąć baterię i pozwolić mu wyschnąć. Nie włączać, nie ładować. Nie suszyć na kaloryferze lub suszarką.  Woda czy inny płyn?

Dzięki, telefon już zasypany ryżem. Niestety otworzyć się go nie da, baterii wyjąć także, nad czym ubolewam, niestety takie telefony teraz robią. Zalany został wodą. A, i niestety popełniłam już trzy z powyższych błędów, tzn. włączyłam go, próbowałam ładować i delikatnie suszyć suszarką emotka

Może napisz jaki to telefon to ktoś z pewnością poradzi jak go otworzyć, bo to chyba niemożliwe, żeby nie dało się wyjąć baterii? Jakbyś go otworzyła miałby większe szanse.

1 ziolko 0