Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

pablo75

#6446850 Napisano: 29.12.2017 13:54:46
nariam napisał(a):

czy z Circle przychodzą zwrotki?

Powinny,ja nie dostalem.
0 0

kameleon1982

#6446852 Napisano: 29.12.2017 14:03:50
nariam napisał(a):

czy z Circle przychodzą zwrotki?

właśnie przyszły zwrotki
1 pablo75 0

rutka

#6446943 Napisano: 29.12.2017 18:51:44
pablo75 napisał(a):

rutka napisał(a):

może ktoś wie ile kosztuje wyplata gotowki z karty prepaid mbank?

W ubiegłym roku kosili 5 zł za każdą wypłatę i lepiej nie sprawdzac tez stanu konta w bankomacie.Ja teraz nie wypłacam gotówki tylko płacę taką kartą i nie trace na prowizji.Pozdrawiam.

mam 100 zł na karcie ,zaplacę 5zł to zostanie 95 zł a 95 zł wyplacic sie nie da.To moze lepiej zrobic zakupy powiedzmy za 3żł i resztę wyplacić w kasie /cash back/ tylko nie wiem czy te karty obsługują?
0 0

warcik

#6447190 Napisano: 30.12.2017 18:16:06
Czy gry wygrane w Lays Maxx Gaming są w polskiej wersji językowej?
0 0

kurlandzki

#6447575 Napisano: 01.01.2018 21:26:49
Witajcie
Czy Ktos z latwoscia pisania haseł moze mi pomoc? Za $
0 0

carissma

#6448119 Napisano: 02.01.2018 22:48:59
Mam problem. Gdy wrzucam interesujące mnie konkursy do schowka w aplikacji monilnej, to standardowo kropeczka z czerwonej robi się żółta. Kiedy wychodzę z aplikacji i wchodzę ponownie, schowek jest pusty, a kropeczki ponownie czerwone. Tylko ja tak mam?
0 0

wena

#6448826 Napisano: 04.01.2018 14:16:51
Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka
0 0

agakaz2

#6448828 Napisano: 04.01.2018 14:18:25
wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm
1 wena 0

wena

#6448830 Napisano: 04.01.2018 14:19:45
agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 
0 0

agakaz2

#6448831 Napisano: 04.01.2018 14:21:26
wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie
1 wena 0

cherry_coke

#6448840 Napisano: 04.01.2018 14:27:50
agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne. 
2 nkba, wena 0

wena

#6448853 Napisano: 04.01.2018 14:48:57
cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne. 

Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że to jest być może głupie pytanie.  emotka Dzięki za rozwianie wątpliwości. Wolałam się upewnić  emotka
0 0

cherry_coke

#6448860 Napisano: 04.01.2018 14:54:58
wena napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wena napisał(a):

Mam takie pytanie, być może głupie... emotka zastanawiam się, czy w konkursach ma znaczenie, kto jest właścicielem numeru telefonu dołączanego do zgłoszenia? Czy jeżeli użytkownik numeru bierze udział w konkursie i wpisuje swoje dane, a właścicielem numeru jest ktoś inny - mogą pojawić się potem jakieś problemy w momencie weryfikacji zwycięzcy? emotka Pomożecie?  emotka

Ciężko powiedzieć bo właścicielem mojego numeru jest mąż na niego jest umowa A numer użytkuje ja hmm

I nigdy nie było problemu w przypadku wygranej? 

Nie

A skąd by mieli wiedzieć kto jest właścicielem danego numeru? Przecież to są dane poufne. 

Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że to jest być może głupie pytanie.  emotka Dzięki za rozwianie wątpliwości. Wolałam się upewnić  emotka

Nie ma takich mocy sprawczych, które pozwoliłyby sprawdzenie tego przez organizatora konkursu. Nie ma też w regulaminach obowiązku, że musisz być właścicielem numeru. Więc możesz być użytkownikiem i z niego wysyłać sms-y. No chyba, że byłby to konkurs np. danej sieci telefonicznej i byłby taki wymóg zapisany w regulaminie. Ale generalnie nie ma takiej opcji, że ktoś się będzie Ciebie czepiał, bo po prostu nikt nie wie kto jest właścicielem Twojego numeru. 
2 wena, nkba 0

cherry_coke

#6448973 Napisano: 04.01.2018 16:57:50
cb656 napisał(a):

W celu uczestniczenia w konkursie, uczestnik konkursu powinien posiadać numer telefonu komórkowego, który jest aktywny w jednej z sieci GSM operatorów telefonii komórkowej w Polsce oraz nie ma włączonej blokady SMS Premium

POSIADAĆ, nie "użytkować". Nie sądzę, by chcieli się upierać i robić pod górkę, ale trzeba mieć na uwadze, że mogą. To formalnie jest różnica.

Ja rozumiem to inaczej. Po prostu żeby wysłać smsa musisz mieć aktywny numer i tyle. Nie ma tu mowy o tym, że musisz być właścicielem numeru. Gdyby tak każdy miał się czepiać to słowo powinien nie znaczy że musi. emotka
Ja wiem, że smolar ma jakieś tam zapisy o tym, że masz poświadczać, że masz ileś tam numerów zarejestrowanych. Według mnie to palcem na wodzie pisane. 
0 0

agakaz2

#6448988 Napisano: 04.01.2018 17:45:20
eskel napisał(a):

Udało mi się wygrać 100zł z PEPSI w Lidlu.
Tylko w wiadomości nie pisze, które to zgłoszenie było - podawało się tam numer paragony?
Nie wiem, który paragon odesłać - czy to ma znaczenie?

W tytule maila masz zktórego dnia jest zgłoszenie
0 0

coccinelle

#6448990 Napisano: 04.01.2018 17:51:23
Mam pytanie o sieć, z której wysyłacie SMS na konkursy - czy wysyłacie też z takich sieci jak Viking Mobile, Virgin Mobile itp.? Zastanawia mnie, czy taka sieć jest akceptowana przez agencję i regulamin. 
0 0

jokan

#6449004 Napisano: 04.01.2018 18:36:45
coccinelle napisał(a):

Mam pytanie o sieć, z której wysyłacie SMS na konkursy - czy wysyłacie też z takich sieci jak Viking Mobile, Virgin Mobile itp.? Zastanawia mnie, czy taka sieć jest akceptowana przez agencję i regulamin. 

ja wysylam z virigna i jest ok
0 0

coccinelle

#6449021 Napisano: 04.01.2018 19:00:46
jokan, cb656: dziękuję za odpowiedzi. emotka
0 0

jokan

#6449024 Napisano: 04.01.2018 19:06:30
coccinelle napisał(a):

jokan, cb656: dziękuję za odpowiedzi.  emotka

aczkolwiek podam pewien szczegol: na starym numerze virgin wsystko hula jak nalezy, a mialam problem z nowym numerem, niby naprawili, wiec wszystko ok, ale np. okazalo sie, ze na konkurs winiary biedronka nie moglam wysylac z nowego numeru a a Virgin mi odpowiedzial ze " ten nowy numer znajduje się na ich nowszej platformie technicznej, na której nie obsługujemy numeru premium 70866. Na ten jeden numer jak dotad nie moglam wysylac, ale ze starego numeru poszlo. Ale jakby co bedziesz miec komunikat z Virgina (zwrotkę), ze "przepraszamy, ale w chwili obecnej nie obsługujemy ....bla bla bla...."

marcin1411

#6449044 Napisano: 04.01.2018 19:30:48
Dzwonił do mnie numer zna ktoś: 85 679 ***6
0 0