Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

annb

#6440526 Napisano: 11.12.2017 21:29:47
Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".
1 andii 0

mama2006

#6440533 Napisano: 11.12.2017 21:38:16
annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji
0 0

Monika11

#6440539 Napisano: 11.12.2017 21:45:02
mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji

ja  odhaczałam i nie pomaga
0 0

annb

#6440541 Napisano: 11.12.2017 21:45:44
mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji


Pod polem "Dodaj odpowiedź" jest "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" - prawdopodobnie masz tam haczyk, tak?
0 0

mama2006

#6440545 Napisano: 11.12.2017 22:00:05
annb napisał(a):

mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji


Pod polem "Dodaj odpowiedź" jest "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" - prawdopodobnie masz tam haczyk, tak?

no tak, ale jeśli mojego wpisu już nie ma,to nie ma też opcji odhaczenia powiadomień
0 0

@gnieszk@

#6440555 Napisano: 11.12.2017 22:13:32
mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji


Pod polem "Dodaj odpowiedź" jest "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" - prawdopodobnie masz tam haczyk, tak?

no tak, ale jeśli mojego wpisu już nie ma,to nie ma też opcji odhaczenia powiadomień

A na górze obok nazwy wątku masz Nowy Temat - Odpowiedz - Ustaw powiadomienia czy Nowy Temat- Odpowiedz - Anuluj powiadomienia (na czerwono), bo jak wersja B to wystarczy kliknąć w anuluj i będzie wersja A, czyli bez powiadomień.
0 0

mama2006

#6440556 Napisano: 11.12.2017 22:15:59
@gnieszk@ napisał(a):

mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

mama2006 napisał(a):

annb napisał(a):

Wydaje mi się, że wystarczy, jeśli odhaczycie tę opcję pod oknem wpisywania odpowiedzi emotka  Z tymże nie wiem czy zmiana nie zapisze się dopiero wtedy, gdy coś jeszcze napiszecie i klikniecie "Dodaj odpowiedź".

no tak, ale ja usunęłam mój wpis i nie mam jak odhaczyć tej opcji


Pod polem "Dodaj odpowiedź" jest "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" - prawdopodobnie masz tam haczyk, tak?

no tak, ale jeśli mojego wpisu już nie ma,to nie ma też opcji odhaczenia powiadomień

A na górze obok nazwy wątku masz Nowy Temat - Odpowiedz - Ustaw powiadomienia czy Nowy Temat- Odpowiedz - Anuluj powiadomienia (na czerwono), bo jak wersja B to wystarczy kliknąć w anuluj i będzie wersja A, czyli bez powiadomień.

o kochana, jeśli to zadziała to wielki szacun. Mam nadzieję, że się udało emotka
1 @gnieszk@ 0

pioge7

#6440560 Napisano: 11.12.2017 22:25:22
ewelinka-017017 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ale ja dzisiaj też zrobiłam zakup , nawet chciałam go anulować , bo pisze  , żeby się najpierw zarejestrować , odświeżyłam stronę zaznaczyłam po zakupie zgody i wskoczył mi formularz

anulowałam i zrobiłam ponowną płatność,ale formularza nie ma daruje se kuźwa tylko specjalnie koleś wystawił mi produkt na allegro.

paczka będzie nadana jutro z tego co widze to allegro nie mam jeszcze nr przesyłki.Może jak sprzedający wyśle przesyłke to wyskoczy jako transakcja zakończona?

I jak dajesz "weź udział w konkursie" to nie pojawia się ten zakup?

no właśnie nie wyskaje mi ten zakup

ja przy pierwszym razie też zgłupiałam, zobacz najpierw czy masz status transakcji jako zakończone, jeśli tak wejdź na allegro, zarejestruj się i kliknij na konkurs i zjedź stroną w dół, tam powinnaś mieć obrazek swoich zakupów dzisiejszych z zapytaniem czy te zakupy zgłaszasz do konkursu czy jakoś tak, jak klikniesz to powinien wyskoczyć formularz...

dzięki właśnie o takie objaśnienie mi chodziło poprosiłam sprzedającego,aby zerknął czy nie może on zmienić status na zakończony,bo pieniądze popołudniu dostał.Pytanie czy dzisiejszy zakup mogę zgłosić tylko dziś czy jutro też?

Tylko dziś. Zakup możesz zgłaszać w trakcie obowiązywania rundy a runda trwa chyba dziś tylko. Jutro po północy będzie kolejna osttanią runda.
0 0

warcik

#6442558 Napisano: 15.12.2017 12:17:19
Do kiedy są ważne zaproszenia do Yasumi z Kauflandu?
0 0

pablo75

#6443009 Napisano: 16.12.2017 17:56:14
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów oddawał do reklamacji kamerkę samochodową z konkursu "Nagrody na drogę od Lipton"na stacjach Circle C ?Po tygodniu zaczęła mi szwankować,nie ma żadnego rachunku do niej tylko list od Avanti.Swoją drogą w druku reklamacyjnym jest punkt który mówi iż w jedną stronę koszt przesyłki ponosi wysyłający.
0 0

pini

#6443068 Napisano: 16.12.2017 20:52:52
Na co interesującego wydać kasę z tel. na kartę, chcę zlikwidować i przepadnie... Pomóżcie, może być na priv.
0 0

Frama

#6443078 Napisano: 16.12.2017 21:25:02
pablo75 napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów oddawał do reklamacji kamerkę samochodową z konkursu "Nagrody na drogę od Lipton"na stacjach Circle C ?Po tygodniu zaczęła mi szwankować,nie ma żadnego rachunku do niej tylko list od Avanti.Swoją drogą w druku reklamacyjnym jest punkt który mówi iż w jedną stronę koszt przesyłki ponosi wysyłający.

Dzwoniłam do nich i na emaila dostałam adres do serwisu, kamerę odsyłasz na swój koszt. W załączeniu ksero protokołu z Avanti - jest na nim numer kamery. 
0 0

joasiunia

#6443233 Napisano: 17.12.2017 18:26:51
Drodzy, pomóżcie, please emotka Mam kartę przedpłaconą Edenred z konka Danio w Biedronce (Wróć do szkoły z nagrodami) i chcę ją zrealizować, jednak nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: w jakich bankomatach można z niej wypłacać bez prowizji? emotka
0 0

androm

#6443237 Napisano: 17.12.2017 18:48:28
joasiunia napisał(a):

Drodzy, pomóżcie, please emotka Mam kartę przedpłaconą Edenred z konka Danio w Biedronce (Wróć do szkoły z nagrodami) i chcę ją zrealizować, jednak nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: w jakich bankomatach można z niej wypłacać bez prowizji? emotka

ja tez ja mialam z jakiegos konka kiedys, zadzwon sobie oni Ci po numerze ja sprawdza i powiedza czy da sie i gdzie
1 joasiunia 0

amif

#6443239 Napisano: 17.12.2017 18:55:39
ktoś wie gdzie odesłać kamerkę z konkursu Lidki (Orlen), nei działa zupelnie....
0 0

agakaz2

#6443252 Napisano: 17.12.2017 20:23:17
amif napisał(a):

ktoś wie gdzie odesłać kamerkę z konkursu Lidki (Orlen), nei działa zupelnie....

może jest nie naładowana? U mnie tak było
0 0

pablo75

#6443294 Napisano: 18.12.2017 01:38:22
Frama napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów oddawał do reklamacji kamerkę samochodową z konkursu "Nagrody na drogę od Lipton"na stacjach Circle C ?Po tygodniu zaczęła mi szwankować,nie ma żadnego rachunku do niej tylko list od Avanti.Swoją drogą w druku reklamacyjnym jest punkt który mówi iż w jedną stronę koszt przesyłki ponosi wysyłający.

Dzwoniłam do nich i na emaila dostałam adres do serwisu, kamerę odsyłasz na swój koszt. W załączeniu ksero protokołu z Avanti - jest na nim numer kamery. 

Na protokole jest typ kamery tylko,natomiast numer seryjny jest na pudełku i kamerce ale myślę że nie będą robili problemu w serwisie.Dzięki za informacje. emotka
0 0

netka2000

#6443297 Napisano: 18.12.2017 03:07:02
androm napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Drodzy, pomóżcie, please emotka Mam kartę przedpłaconą Edenred z konka Danio w Biedronce (Wróć do szkoły z nagrodami) i chcę ją zrealizować, jednak nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: w jakich bankomatach można z niej wypłacać bez prowizji? emotka

ja tez ja mialam z jakiegos konka kiedys, zadzwon sobie oni Ci po numerze ja sprawdza i powiedza czy da sie i gdzie

z tych kart nie można wypłacić gotówki z bankomatu. Tylko płatności w sklepie lub w internecie
1 joasiunia 0

ania1

#6443303 Napisano: 18.12.2017 07:48:22
netka2000 napisał(a):

androm napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Drodzy, pomóżcie, please emotka Mam kartę przedpłaconą Edenred z konka Danio w Biedronce (Wróć do szkoły z nagrodami) i chcę ją zrealizować, jednak nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: w jakich bankomatach można z niej wypłacać bez prowizji? emotka

ja tez ja mialam z jakiegos konka kiedys, zadzwon sobie oni Ci po numerze ja sprawdza i powiedza czy da sie i gdzie

z tych kart nie można wypłacić gotówki z bankomatu. Tylko płatności w sklepie lub w internecie

W piątek wyciągnąłem z tej karty, z tego właśnie konkursu pieniądze z bankomatu. Jednak nie wyciągnąłam całości emotka
1 joasiunia 0

akaska

#6443307 Napisano: 18.12.2017 08:02:16
Potrzebuję wysłać ipoda shuffle, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Tzn w co zapakować? Albedo przysłało w kopercie bąbelkowej, ale nie pamiętam jakim kurierem. I np zamawiając z superpaczki kuriera jaką opcję wybrać: paczka czy list? 
0 0