Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

olunka

#6437234 Napisano: 05.12.2017 12:53:57
szukam kogoś z Opola, kto ma czas między 7 a 16.66 od pon - do piatku, żeby gdzies podejśc i zrobic dobry uczynek, a ja sie odwdzięczęemotka
1 brucee 0

andziulka21

#6437261 Napisano: 05.12.2017 13:20:59
Kurczę mam jakiś problem z massangerem, gdy chce odczytać lub wysłać wiadomość mam tylko komunikat wystąpił niezidentyfokowany problem,prosimy spróbować później.. wie ktoś jak to naprawić ?
1 brucee 0

andziulka21

#6437320 Napisano: 05.12.2017 14:34:28
bruce napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Kurczę mam jakiś problem z massangerem, gdy chce odczytać lub wysłać wiadomość mam tylko komunikat wystąpił niezidentyfokowany problem,prosimy spróbować później.. wie ktoś jak to naprawić ?

Znajomi od rana dziś piszą, że im nie działa, pewnie jest jakiś większy błąd.

Właśnie ruszyło emotka
1 brucee 0

joasiajulia

#6437394 Napisano: 05.12.2017 17:11:10
stellasz napisał(a):

superloser napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zwracam się z prośbą do Was o kartę Winiary biedronka-na jaki numer trzeba oddzwonić????
Będę wdzięczna za pomoc emotka

Jest w smsie podane

22 5493090

Dziękuję emotka
0 0

mountain

#6437416 Napisano: 05.12.2017 18:20:41
pomoże ktoś wygrać jedną paczuszke heinekena dla męzaemotka
0 0

picola

#6438372 Napisano: 07.12.2017 10:18:58
mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.
0 0

mugolinka

#6438376 Napisano: 07.12.2017 10:23:49
picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował
0 0

Halszka

#6438378 Napisano: 07.12.2017 10:25:49
andziulka21 napisał(a):

Kurczę mam jakiś problem z massangerem, gdy chce odczytać lub wysłać wiadomość mam tylko komunikat wystąpił niezidentyfokowany problem,prosimy spróbować później.. wie ktoś jak to naprawić ?

Zdaje się ze miałam tak kiedyś na telefonie wiec usunęłam aplikacje messenger i wgrałam od nowa.  Restart kompletny Heh i pomogło. Może coś takiego spróbuj?
0 0

picola

#6438383 Napisano: 07.12.2017 10:29:12
mugolinka napisał(a):

picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował

ja nie doładowałam konta, ostatni raz to z 1,5 miesiąca temu, stronę, którą niby potwierdziłam wygoglowałam dopiero teraz w necie i dziwi mnie fakt, że smsa dostałam od orange.
0 0

mugolinka

#6438391 Napisano: 07.12.2017 10:34:29
picola napisał(a):

mugolinka napisał(a):

picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował

ja nie doładowałam konta, ostatni raz to z 1,5 miesiąca temu, stronę, którą niby potwierdziłam wygoglowałam dopiero teraz w necie i dziwi mnie fakt, że smsa dostałam od orange.

Wiadomości te nie tylko po doładowaniu przychodzą. Nie masz ich w skrzynce . Po prostu wyświetla Ci się w takiej formie jak np info o zmianie stanu konta. I nawet nie wiesz ,że masz ją na wyświetlaczu bo żadnego sygnału nie ma. Klikasz ,żeby odblokować tel a tu się raptem okazuje ,że właśnie zamówiłaś subskrybcję/ cykliczny pakiet czy inne badziewie. Nie dzwoń nie marnuj kasy. Zaloguj się na konto orange jak masz taką możliwość i napisz na chacie swój problem. U mnie sprawa rozwiązała sie w 30 sekund. Może nie wszystko stracone
0 0

kasjopeja

#6439477 Napisano: 09.12.2017 09:46:59
Czy nagrody wliczają się do dochodu? Jestem zielona w tym temacie. Albo sprzedaż jakiejś nagrody - jakiś podatek od wzbogacenia trzeba płacić czy coś takiego ? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka
0 0

madzia1-s

#6439720 Napisano: 10.12.2017 12:15:55
Jak odczarowac aplikacje woah by w koncu wziac w niej udzial emotka
0 0

mama2006

#6439748 Napisano: 10.12.2017 12:59:30
czy może ktoś ma regulamin do konkursów Milki w Polomarkecie i Leclerc, bo nie mogę otworzyć
0 0

mama2006

#6439837 Napisano: 10.12.2017 16:51:58
bardzo dziękuję emotka
0 0

kameleon1982

#6439843 Napisano: 10.12.2017 17:02:36
Nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu do konkursu "Jesienna przygoda z Viscoplast" Carrefour
Czy mogę liczyć na pomoc?
0 0

pioge7

#6439844 Napisano: 10.12.2017 17:05:30
kameleon1982 napisał(a):

Nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu do konkursu "Jesienna przygoda z Viscoplast" Carrefour
Czy mogę liczyć na pomoc?

nikt nie ma, w necie też nie ma emotka
 pisałem do carrefoura ale do tej pory żadnej reakcji z ich strony nie ma emotka
0 0

kameleon1982

#6439847 Napisano: 10.12.2017 17:09:43
pioge7 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu do konkursu "Jesienna przygoda z Viscoplast" Carrefour
Czy mogę liczyć na pomoc?

nikt nie ma, w necie też nie ma emotka
 pisałem do carrefoura ale do tej pory żadnej reakcji z ich strony nie ma emotka

Dzięki za odpowiedź. Odpuściłabym sobie ten konkurs, ale szkoda żeby paragon się zmarnował
1 pioge7 0

pioge7

#6439849 Napisano: 10.12.2017 17:11:00
kameleon1982 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu do konkursu "Jesienna przygoda z Viscoplast" Carrefour
Czy mogę liczyć na pomoc?

nikt nie ma, w necie też nie ma emotka
 pisałem do carrefoura ale do tej pory żadnej reakcji z ich strony nie ma emotka

Dzięki za odpowiedź. Odpuściłabym sobie ten konkurs, ale szkoda żeby paragon się zmarnował

też mam paragon i dziś oczywiście w ostatnim dniu się obudziłem że chcę wysłać. Nie wiadomo ile znaków, i czy załączać paragon do emaila czy nie... odpowiedź mam przygotowaną do 160 znaków, skan też... czekam na info od c4. Jak nie odpiszą do 20 to wysyłam.
0 0

mary18

#6440122 Napisano: 11.12.2017 11:36:48
Nie moge otworzyć regulaminu konkursy Milka polomarket. Ktosmi może powiedzieć co trzeba wpisac w poczatek wiadomości i na jaki numer wysłać
.   I jak zaczac wiadomość bo w gazetcepolomarket pisało „Gdybym upolował nagrodę to kupiłbym….. natomiast jak
czytałam w regulaminie to pisała tylko Gdybym upolował nagrodę….. , jak
pisaliście?
0 0

mary18

#6440134 Napisano: 11.12.2017 11:50:17
andii napisał(a):

mary18 napisał(a):

Nie moge otworzyć regulaminu konkursy Milka polomarket. Ktosmi może powiedzieć co trzeba wpisac w poczatek wiadomości i na jaki numer wysłać
.   I jak zaczac wiadomość bo w gazetcepolomarket pisało „Gdybym upolował nagrodę to kupiłbym….. natomiast jak
czytałam w regulaminie to pisała tylko Gdybym upolował nagrodę….. , jak
pisaliście?

POLO.NAZWA SKLEPU.NR TRANSAKCJI.I ODPOWIEDŹ MAX 400 ZNAKÓW na 7055 emotka

Dziękuje
1 andii 0