Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

pioge7

#6427266 Napisano: 12.11.2017 11:10:58
andii napisał(a):

cb656 napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, Pomocyyyyyusunęłam przez przypadek  jakieś 200 ostatnich zdjęć na tel !!!! nie były zapisane na karcie, tylko na telefonie emotka czy można to jakoś przywrócić?.... emotka

Spróbuj tego: zainstaluj na kompie program od producenta telefonu do zarządzania nim, podłącz telefon kabelkiem (powinien być widoczny jako dodatkowy "dysk" na liście napędów. Zainstaluj sobie program Digital Image Recovery 1.47 PL do odzyskiwania zdjęć i spróbuj go zapuścić na tym telefonie. Program ma polską wersję językową emotka

dziękuję
ale chyba prędzej do Ciebie z tym telefonem dojadę niż to sama zrobię emotka
a może jest jakiś KOSZ?  tak jak na kompie? i tam to przywrócę?

a sprawdzałaś aplikację ZDJĘCIA?
jest zainstalowana praktycznie  automatycznie na telefonie po zakupie i tam zapisują się też zdjecia zaraz po zrobieniu... To jest dysk (chmura) od google. Po usunieciu zdjęć z telefonu one tam zostają nadal
spróbuj.
0 0

pioge7

#6427280 Napisano: 12.11.2017 11:40:57
andii napisał(a):

chyba nie ma u mnie takiej chmury, nie widzę mam Galaxy core prime

poszukaj dobrze emotka może być w jakimś podfolderze. u mnie od google były właśnie w folderze GOOGLE i tam była ta apliakcja plus mapy, pliki itp. chyba że ją usunęłaś
0 0

pioge7

#6427324 Napisano: 12.11.2017 14:35:18
andii napisał(a):

dziękuję pioge7 ,cb656   za pomoc emotka

Szkoda, że nie masz. Ale tak na przyszłość sobie załóż i zdjęcia tam będą zapisywane. Jak by ci się kiedyś usunęło znowu to zdjęcia tam bedą. 
1 andii 0

akaska

#6427348 Napisano: 12.11.2017 16:12:14
Kurcze, od wczoraj nie mogę dodać konkursu do bazy. Wszystko wklepuje poprawnie, ale po naciśnięciu wyślij wyskakuje "wystąpił błąd". A konkursu na 100% w bazie nie ma, bo oprócz wpisania linku, sprawdziłam w bazie.
0 0

pioge7

#6427389 Napisano: 12.11.2017 20:01:27
zna się ktoś na adobe? wcześniej (przed aktualizacją) jak klikałem w regulamin to się otwierał pdf automatycznie, teraz po
aktualizacji nie... trzeba wejść gdzieś w przeglądarkę i kliknąć. Jak to
zmienić?
0 0

Domino123

#6427404 Napisano: 12.11.2017 20:37:25
Czemu na e-konkursowym zegarze pokazuje mi 23. 36? emotka  Aż się wystraszyłam, że jest tak późno..
0 0

edzia21

#6427405 Napisano: 12.11.2017 20:39:53
Domino123 napisał(a):

Czemu na e-konkursowym zegarze pokazuje mi 23. 36? emotka  Aż się wystraszyłam, że jest tak późno..

u mnie 15:39 emotka  jakoś tak bardziej pozytywnie emotka
1 Domino123 0

tereniagno

#6427408 Napisano: 12.11.2017 20:49:50
Czy ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z Kinder?
Wpisałam wszystko dobrze,zaznaczyłam 4 akceptacje,już odświeżyłam stronę i cały czas mam
"Błąd,wypełnij poprawnie wszystkie wymagane pola"emotka emotka
Przed chwilą wpisałam inny kod z innym nr-em paragonu i to samo emotka emotka emotka
0 0

pioge7

#6427496 Napisano: 13.11.2017 05:13:23
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wcześniej, jak klikałem w regulamin to się otwierał pdf automatycznie, teraz po aktualizacji nie...
trzeba wejść gdzieś w przeglądarkę i kliknąć. Jak to zmienić?

Rozwiń to podkreślone, bo nie rozumiem.
Na dysku pedeefy otwierają się normalnie, tylko w przeglądarce nie?
Jaką masz przeglądarkę? Firefox, Opera, Chrome, IE czy jeszcze inną?

Zawsze jak klikałem regulamin zapisywał sie w przeglądarce pod strzaleczką w dół obok paska zadań i sie otwierało. A teraz tylko zapisuje w strzałeczce i tyle. Trzeba w nią kliknąć, żeby sie rozwinęła i kliknac w dokument który mnie interesuje. Raz juz też tak miałem ale nie wiem co zrobiłem i sie naprawiło, 
0 0

pioge7

#6427531 Napisano: 13.11.2017 09:27:29
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wcześniej, jak klikałem w regulamin to się otwierał pdf automatycznie, teraz po aktualizacji nie...
trzeba wejść gdzieś w przeglądarkę i kliknąć. Jak to zmienić?

Rozwiń to podkreślone, bo nie rozumiem.
Na dysku pedeefy otwierają się normalnie, tylko w przeglądarce nie?
Jaką masz przeglądarkę? Firefox, Opera, Chrome, IE czy jeszcze inną?

Zawsze jak klikałem regulamin zapisywał sie w przeglądarce pod strzaleczką w dół obok paska zadań i sie otwierało. A teraz tylko zapisuje w strzałeczce i tyle. Trzeba w nią kliknąć, żeby sie rozwinęła i kliknac w dokument który mnie interesuje. Raz juz też tak miałem ale nie wiem co zrobiłem i sie naprawiło, 

Taką strzałeczką?
To pewnie masz Firefoxa, jak ja. emotka
Sprawdź Narzędzia emotka Opcje i znajdź Adobe na tej liście. Sprawdź, jaka czynność jest przypisana i spróbuj ją zmienić na otwieranie w przeglądarce.


Tak taka strzałeczka. 
Sprobuje jak wrócę z pracy. Dzięki za pomoc.  
0 0

jofe8484

#6427601 Napisano: 13.11.2017 11:09:12
Czy ktoś wie, z czego może wynikać problem z zalogowaniem się na telefonie. Mam wpisane na stałe hasło i login, próbuje dziś od rana i nie mogę się zalogować, nie ma żadnego komunikatu. Strona się ładuje ale się nie loguje i ciągle widać wpisany login i hasło. ( na komputerze nie ma żadnego problemu z logowaniem)
0 0

jokan

#6427613 Napisano: 13.11.2017 11:29:11
tereniagno napisał(a):

Czy ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z Kinder?
Wpisałam wszystko dobrze,zaznaczyłam 4 akceptacje,już odświeżyłam stronę i cały czas mam
"Błąd,wypełnij poprawnie wszystkie wymagane pola" emotka emotka
Przed chwilą wpisałam inny kod z innym nr-em paragonu i to samo emotka emotka emotka

A moze wczesniej zamkneli mozliwosc przesylania zgloszen?
0 0

Claudia77

#6427660 Napisano: 13.11.2017 12:56:43
podłączyłam telefon pod laptopa by przesłać filmik i wszystko jest oprócz tych filmików, gdzie ONE SĄ, gdzie wszystkie moje filmy??? czy ktoś coś wie na ten temat? bardzo proszę o jakąś pomocną dłoń w tym temacie...
0 0

Claudia77

#6427669 Napisano: 13.11.2017 13:05:34
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

podłączyłam telefon pod laptopa by przesłać filmik i wszystko jest oprócz tych filmików, gdzie ONE SĄ, gdzie wszystkie moje filmy??? czy ktoś coś wie na ten temat? bardzo proszę o jakąś pomocną dłoń w tym temacie...

A w telefonie widzisz te filmy, czy też nie? emotka Bo wiesz... jedna taka pisała niedawno, że szuka info o nakrętkach od Pepsi, a później się okazało, że to były nakrętki od Sprite, więc sama rozumiesz emotka Sprawdź dobrze. Może nie ten telefon podłączyłaś? emotka

jak ja lubię ten Twój specyficzny rodzaj poczucia humoru emotka - tak więc sprawdzam zgodnie z zaleceniem, więc mam tylko jeden telefon i na tym jednym telefonie mam te filmy i tak widzę je właśnie i oglądam a na laptopie ich nie ma - może uprzedzając już pytania - przez BT nie da rady ich przeslać na kompa...buuu
0 0

Claudia77

#6427673 Napisano: 13.11.2017 13:12:30
Claudia77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

podłączyłam telefon pod laptopa by przesłać filmik i wszystko jest oprócz tych filmików, gdzie ONE SĄ, gdzie wszystkie moje filmy??? czy ktoś coś wie na ten temat? bardzo proszę o jakąś pomocną dłoń w tym temacie...

A w telefonie widzisz te filmy, czy też nie? emotka Bo wiesz... jedna taka pisała niedawno, że szuka info o nakrętkach od Pepsi, a później się okazało, że to były nakrętki od Sprite, więc sama rozumiesz emotka Sprawdź dobrze. Może nie ten telefon podłączyłaś? emotka

jak ja lubię ten Twój specyficzny rodzaj poczucia humoru emotka - tak więc sprawdzam zgodnie z zaleceniem, więc mam tylko jeden telefon i na tym jednym telefonie mam te filmy i tak widzę je właśnie i oglądam a na laptopie ich nie ma - może uprzedzając już pytania - przez BT nie da rady ich przeslać na kompa...buuu

dobra mam znalazłam, jakiś koszmar, ale nic dzięki za odzew cb656 - Ty to zawsze na posterunku... emotka
1 andii 0

joka

#6427676 Napisano: 13.11.2017 13:15:00
Jak zmienić format zdjęcia z dużego JPG na małe jpg? Chciałam wysłać zdjęcie do konkursu Wielkopolski ale zdjęcie mi nie przejdzie bo mam zapis zdjęcia JPG emotka  
0 0

joan

#6427677 Napisano: 13.11.2017 13:16:24
Claudia77 napisał(a):

jak ja lubię ten Twój specyficzny rodzaj poczucia humoru emotka - tak więc sprawdzam zgodnie z zaleceniem, więc mam tylko jeden telefon i na tym jednym telefonie mam te filmy i tak widzę je właśnie i oglądam a na laptopie ich nie ma - może uprzedzając już pytania - przez BT nie da rady ich przeslać na kompa...buuu


Mam prehistoryczne telefony i jeśli potrzebuję coś przenieść na kompa, to albo telefonem wysyłam to jako załącznik z jednego konta mejlowego na drugie (i potem widzę wchodząc na pocztę) albo telefonem wgrywam to coś na Google Dysk (i potem widzę na laptoku). Może spróbuj w ten sposób?
0 0

Claudia77

#6427681 Napisano: 13.11.2017 13:22:54
naprawdę dzięki Wam za odzew i za pomocemotka
0 0

joka

#6427692 Napisano: 13.11.2017 13:30:49
cb656 napisał(a):

joka napisał(a):

Jak zmienić format zdjęcia z dużego JPG na małe jpg? Chciałam wysłać zdjęcie do konkursu Wielkopolski ale zdjęcie mi nie przejdzie bo mam zapis zdjęcia JPG emotka  

Na liście plików znajdź ten, który chcesz zmienić. Naciśnij na klawiaturze F2. Nazwa ulegnie edycji, możesz w nią wejść i pozmieniać, co chcesz. Pamiętaj o kropce przed .jpg emotka

Dziękuje właśnie tak zrobiłam w nazwie zmieniłam na małe jpg ale jak klikam właściwości to jest Plik JPG (.JPG) i pisali na stronie że nie przejdzie jak plik zapisany jest dużymi.Czytałam szukałam jak zmienić ale nic konkretnego nie ma.emotka
0 0

joan

#6427698 Napisano: 13.11.2017 13:37:06
joka napisał(a):

Dziękuje właśnie tak zrobiłam w nazwie zmieniłam na małe jpg ale jak klikam właściwości to jest Plik JPG (.JPG) i pisali na stronie że nie przejdzie jak plik zapisany jest dużymi.Czytałam szukałam jak zmienić ale nic konkretnego nie ma. emotka


A podaj PEŁNĄ nazwę pliku z właściwości - bo może masz ukrytą widoczność rozszerzeń i nie rozszerzenia zmieniasz, a fragment nazwy.
1 joka 0