Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

dysia

#6414637 Napisano: 10.10.2017 19:39:38
cleo25 napisał(a):

dysia napisał(a):

Proszę o informacje Almette jak informuje meilem czy smsem?

Jak zglaszalas kod przez stronę to info na maila. Jak przez SMS to info smsem.

pomyliłam meila i nie wiem co zrobić?
0 0

jokan

#6414639 Napisano: 10.10.2017 19:40:46
dysia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

dysia napisał(a):

Proszę o informacje Almette jak informuje meilem czy smsem?

Jak zglaszalas kod przez stronę to info na maila. Jak przez SMS to info smsem.

pomyliłam meila i nie wiem co zrobić?

raczej się nic nie da zrobic, a pisalas do nich na maila ze strony?
0 0

dysia

#6414649 Napisano: 10.10.2017 19:54:11
superloser napisał(a):

dysia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

dysia napisał(a):

Proszę o informacje Almette jak informuje meilem czy smsem?

Jak zglaszalas kod przez stronę to info na maila. Jak przez SMS to info smsem.

pomyliłam meila i nie wiem co zrobić?

Jak po losowaniu to juz nic, czekasz na Główną .Albo sprawdzas kody na ich stronie. Nie musisz miec emaila ani smsa - tylko WYGRANY KOD.

dziękuję
0 0

dysia

#6414651 Napisano: 10.10.2017 20:03:58
jokan napisał(a):

dysia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

dysia napisał(a):

Proszę o informacje Almette jak informuje meilem czy smsem?

Jak zglaszalas kod przez stronę to info na maila. Jak przez SMS to info smsem.

pomyliłam meila i nie wiem co zrobić?

raczej się nic nie da zrobic, a pisalas do nich na maila ze strony?

Napisałam prośbę o sprostowanie @. Dziękuję bardzo za pomoc.
0 0

dorotek1983

#6414660 Napisano: 10.10.2017 20:15:47
Claudia77 napisał(a):

dorotek1983 napisał(a):

Proszę o radę, czy warto zgłaszać w konkursach/loteriach paragon, z którego wprost nie wynika nazwa produktu? Kupiłam puszki graal, patrzę w domu, a na paragonie,: MAKREL.POMID.300G Zresztą nie pierwszy raz mi się zdarza kupić coś i mieć potem na paragonie jakieś cudo. Co wtedy robicie? Czy organizator jakoś weryfikuje ze sklepem paragon? 

musisz iśc po pieczątkę do sklepu, by potwierdzili zgodność produktu z paragonem, tam chyba jest Albedo organizatorem, a oni tego wymagają...

Dzięki Ale to chyba trzeba od razu brać pieczątki, bo po dajmy na to miesiącu to już by pewnie nie podbili.?
Zastanawiam się, czy nie będą na mnie patrzeć jak na świra, że chce mieć podbite

0 0

Claudia77

#6414739 Napisano: 11.10.2017 06:43:34
dorotek1983 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

dorotek1983 napisał(a):

Proszę o radę, czy warto zgłaszać w konkursach/loteriach paragon, z którego wprost nie wynika nazwa produktu? Kupiłam puszki graal, patrzę w domu, a na paragonie,: MAKREL.POMID.300G Zresztą nie pierwszy raz mi się zdarza kupić coś i mieć potem na paragonie jakieś cudo. Co wtedy robicie? Czy organizator jakoś weryfikuje ze sklepem paragon? 

musisz iśc po pieczątkę do sklepu, by potwierdzili zgodność produktu z paragonem, tam chyba jest Albedo organizatorem, a oni tego wymagają... Dzięki Ale to chyba trzeba od razu brać pieczątki, bo po dajmy na to miesiącu to już by pewnie nie podbili.?
Zastanawiam się, czy nie będą na mnie patrzeć jak na świra, że chce mieć podbite

spróbować zawsze możesz, nie masz nic do stracenia, przecież mają na stanie te produkty to mogą sprawdzić 
0 0

calliope

#6415310 Napisano: 12.10.2017 10:44:08
Słuchajcie czy mogę zareklamować takie plamy z kleju na nowych traperach? Czy raczej mnie oleją, a ja poniosę tylko koszty wysyłki?  (Zakup ze sklepu int. czas na bu.y) emotka
0 0

nkba

#6415318 Napisano: 12.10.2017 10:49:02
calliope napisał(a):

Słuchajcie czy mogę zareklamować takie plamy z kleju na nowych traperach? Czy raczej mnie oleją, a ja poniosę tylko koszty wysyłki?  (Zakup ze sklepu int. czas na bu.y) emotka  

Zwyczajnie odstąp od umowy. To fajny sklep i dla mnie bezproblemowy emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#6415443 Napisano: 12.10.2017 13:31:36
Jak składam wniosek o stypendium socjalne i zaznaczam, że nie prowadzę gospodarstwa z rodzicami, to nie muszę ich podawać we wniosku jako członków rodziny, prawda? Ich zaświadczeń o dochodach, itp...?
0 0

bootex

#6415529 Napisano: 12.10.2017 17:16:05
Czy zdarzyło Wam się, że w konkursie wygraliście perfumy, które okazały się podróbkami. Wygrałam na początku roku perfumy Armani Si z Twojego Stylu. Niedawno otworzyłam je i okazało się, że zapach jest dla mnie zbyt mocny, więc po daniu im kilkukrotnej szansy postanowiłam je sprzedać. Wystawiłam, sprzedałam, a Kupująca z całą pewnością twierdzi, że jest to podróbka, bo z zapachem jest coś nie tak. Zdarzyła Wam się taka historia? Podkreślam, że Kupująca dość konkretna i sympatyczna, więc nie podejrzewam podstępu. Najgorsze jest to, że całkiem niechcący stałam się oszustką emotka
0 0

bootex

#6415536 Napisano: 12.10.2017 17:34:38
andii napisał(a):

bootex napisał(a):

Czy zdarzyło Wam się, że w konkursie wygraliście perfumy, które okazały się podróbkami. Wygrałam na początku roku perfumy Armani Si z Twojego Stylu. Niedawno otworzyłam je i okazało się, że zapach jest dla mnie zbyt mocny, więc po daniu im kilkukrotnej szansy postanowiłam je sprzedać. Wystawiłam, sprzedałam, a Kupująca z całą pewnością twierdzi, że jest to podróbka, bo z zapachem jest coś nie tak. Zdarzyła Wam się taka historia? Podkreślam, że Kupująca dość konkretna i sympatyczna, więc nie podejrzewam podstępu. Najgorsze jest to, że całkiem niechcący stałam się oszustką emotka

Nie wydaje mi się żeby TWÓJ STYL bawił się w podróbki!!!Raczej kupująca coś kręci emotka

Też mi się tak wydawało, ale sama już nie wiem emotka Twój Styl to w końcu uznana marka. Chciałam zrobić porządek w szafce, a narobiłam sobie kłopotu emotka
2 andii, brucee 0

ilona162

#6415589 Napisano: 12.10.2017 19:56:03
Mam pytanie: jeśli wygram np tablet, jest na niego jakaś gwarancja? nie mam do niego paragonu tylko potwierdzenie odbioru nagrody
0 0

mia

#6415591 Napisano: 12.10.2017 20:03:11
ilona162 napisał(a):

Mam pytanie: jeśli wygram np tablet, jest na niego jakaś gwarancja? nie mam do niego paragonu tylko potwierdzenie odbioru nagrody

Zależy od marki. Jak masz Samsunga to raczej nie powinno być problemu.
Abstrahując od tabletów:
Bosch np. daje gwarancję na podstawie protokołu przekazania nagrody, Tchibo nie.
0 0

anet

#6415598 Napisano: 12.10.2017 20:13:17
bootex napisał(a):

andii napisał(a):

bootex napisał(a):

Czy zdarzyło Wam się, że w konkursie wygraliście perfumy, które okazały się podróbkami. Wygrałam na początku roku perfumy Armani Si z Twojego Stylu. Niedawno otworzyłam je i okazało się, że zapach jest dla mnie zbyt mocny, więc po daniu im kilkukrotnej szansy postanowiłam je sprzedać. Wystawiłam, sprzedałam, a Kupująca z całą pewnością twierdzi, że jest to podróbka, bo z zapachem jest coś nie tak. Zdarzyła Wam się taka historia? Podkreślam, że Kupująca dość konkretna i sympatyczna, więc nie podejrzewam podstępu. Najgorsze jest to, że całkiem niechcący stałam się oszustką emotka

Nie wydaje mi się żeby TWÓJ STYL bawił się w podróbki!!!Raczej kupująca coś kręci emotka

Też mi się tak wydawało, ale sama już nie wiem emotka Twój Styl to w końcu uznana marka. Chciałam zrobić porządek w szafce, a narobiłam sobie kłopotu emotka

Ja tak miałam w przypadku wygranych kiedyś okularów Ray Ban, nie pasowały mi, więc sprzedałam, a kupujaca stwierdziła, że podróbka. Oddałam jej pieniadze, a ona odesłała mi z powrotem okulary. Leża w domu..
1 bootex 0

bethan

#6415610 Napisano: 12.10.2017 20:52:26
mia napisał(a):

Bosch np. daje gwarancję na podstawie protokołu przekazania nagrody

Ja jednak musiałam odsyłać gwarancję do podbicia przez organizatora i dopiero to plus protokół Bosch przyjął (pralka).
0 0

pioge7

#6415611 Napisano: 12.10.2017 20:52:55
ma ktoś sprawdzony szampon dla psa? Babka w sklepie zachwalała jak nie wiem 14 zł za 500 ml ( emotka - droższy niż ten który ja używam) i moja Pusia się tak po nim drapie że szok... muszę szybko kupić jakiś nowy i ją ukąpać bo biedna się zadrapie emotka
0 0

mia

#6415624 Napisano: 12.10.2017 21:16:25
bethan napisał(a):

mia napisał(a):

Bosch np. daje gwarancję na podstawie protokołu przekazania nagrody

Ja jednak musiałam odsyłać gwarancję do podbicia przez organizatora i dopiero to plus protokół Bosch przyjął (pralka).

Ja akurat kilka miesięcy temu dzwoniłam na infolinię Boscha w kwestii jakiegoś robota kuchennego i pani aż ćwierkała, że "ach tak oczywiście, protokół w pełni wystarcza"... emotka
Czyli, reasumując: Póki nie zadzwonisz na infolinię konkretnego producenta z pytaniem o konkretny sprzęt, to guzik wiesz. emotka
0 0

Masza86

#6415635 Napisano: 12.10.2017 21:36:06
jakie dokumenty trzeba wysłać z Kotlina  odido ?? regulamin juz znikł !emotka i ile jest dni  na odesłanie danych bo dzwonili chyba przedwczoraj emotka
0 0

ilona162

#6415651 Napisano: 12.10.2017 22:13:23
dziękuję wszystkim za odpowiedzi emotka Tak , mam samsunga i zamierzam go sprzedać stąd też moje pytanie
0 0

Gość: krzyszu

#6415660 Napisano: 12.10.2017 22:31:27
Dawno temu dodałem post w temacie Wygrane na wymianę, sprzedaż i teraz ciągle przychodzi mi powiadomienie jak ktos doda odpowiedź w tym temacie. Jest możliwość usuniecia tych powiadomień?
0 0