Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

gramtatatam

#6408238 Napisano: 27.09.2017 11:49:46
andziulka21 napisał(a):

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, wczoraj doladowalam konto telefonu na 8 zl, wysłałam tylko.dwa sms premium po 60pare groszy, a dziś patrzę i mam na koncie 0,40 gr emotka  internet używałam tylko na wifi, a rozmowy mam darmowe..' To już nie pierwszy raz, a bok twierdzi,że pewnie na coś wydałam emotka

W jakiej sieci masz numer? W Play można założyć konto na Play24 i mieć podgląd na co idzie kasa z konta. 
0 0

andziulka21

#6408240 Napisano: 27.09.2017 11:51:46
gramtatatam napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, wczoraj doladowalam konto telefonu na 8 zl, wysłałam tylko.dwa sms premium po 60pare groszy, a dziś patrzę i mam na koncie 0,40 gr emotka  internet używałam tylko na wifi, a rozmowy mam darmowe..' To już nie pierwszy raz, a bok twierdzi,że pewnie na coś wydałam emotka

W jakiej sieci masz numer? W Play można założyć konto na Play24 i mieć podgląd na co idzie kasa z konta. 

Mam w Plusie i mam taki podgląd.  Tyle,że tam jest tyle ile reczywiscie wydalam a reszta wyparowala emotka
0 0

slonko365

#6408247 Napisano: 27.09.2017 12:00:31
andziulka21 napisał(a):

gramtatatam napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, wczoraj doladowalam konto telefonu na 8 zl, wysłałam tylko.dwa sms premium po 60pare groszy, a dziś patrzę i mam na koncie 0,40 gr emotka  internet używałam tylko na wifi, a rozmowy mam darmowe..' To już nie pierwszy raz, a bok twierdzi,że pewnie na coś wydałam emotka

W jakiej sieci masz numer? W Play można założyć konto na Play24 i mieć podgląd na co idzie kasa z konta. 

Mam w Plusie i mam taki podgląd.  Tyle,że tam jest tyle ile reczywiscie wydalam a reszta wyparowala emotka

A nie miałaś włączonych danych komórkowych, np. żeby wysłać albo odebrać mmsa? Ja tak kiedyś zostawiłam włączone gdy nie miałam wykupionego pakietu internetowego, a wifi się w jakimś momencie wyłączyło, włączyły się jakieś automatyczne aktualizacje najprawdopodobniej i kilka zł które miałam na koncie zjadło mi za przesył danych.
A jeśli nie, to może złóż reklamację, jeśli nie widać na co poszły pieniądze a ich nie ma, no to jednak dziwne.
0 0

venix

#6408250 Napisano: 27.09.2017 12:04:39
nkba napisał(a):

netka2000 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Nieprawda! Bierze się pod uwagę wartość nagrody z regulaminu! Jeżeli sprzedasz ją za mniej przed upływem pół roku za mniejszą kwotę to podatku nie płacisz, a jeśli sprzedasz drożej to od różnicy (wart.sprzedaży minus wart. z regulaminu). emotka

Potwierdzam.  Czytałam dużo bo będę sprzedawała cenną dwukólke  emotka
Przychód - tyle ile dostałeś 
Koszt - cena regulaminowa , ew. Koszty ogłoszenia itp. 
Wychodzi dochod/zazwyczaj strata do rozliczenia w innych źródłach pit 36 . Składany za ten rok do 30.04 w przyszłym roku.  Nie ma podatku od straty. 

Z kolei kupujący musi się rozliczyć od wartości , a nie od tego ile zapłacił (chyba,że +- wychodzi na to samo lub udowodni konieczność obniżki ceny - np. rysy na lakierze) , ale to już deklaracja pcc i dotyczy rzeczy powyżej 1000 zł .  I nie nasz kłopot jako sprzedających. 

andziulka21

#6408262 Napisano: 27.09.2017 12:27:02
slonko365 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

gramtatatam napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, wczoraj doladowalam konto telefonu na 8 zl, wysłałam tylko.dwa sms premium po 60pare groszy, a dziś patrzę i mam na koncie 0,40 gr emotka  internet używałam tylko na wifi, a rozmowy mam darmowe..' To już nie pierwszy raz, a bok twierdzi,że pewnie na coś wydałam emotka

W jakiej sieci masz numer? W Play można założyć konto na Play24 i mieć podgląd na co idzie kasa z konta. 

Mam w Plusie i mam taki podgląd.  Tyle,że tam jest tyle ile reczywiscie wydalam a reszta wyparowala emotka

A nie miałaś włączonych danych komórkowych, np. żeby wysłać albo odebrać mmsa? Ja tak kiedyś zostawiłam włączone gdy nie miałam wykupionego pakietu internetowego, a wifi się w jakimś momencie wyłączyło, włączyły się jakieś automatyczne aktualizacje najprawdopodobniej i kilka zł które miałam na koncie zjadło mi za przesył danych.A jeśli nie, to może złóż reklamację, jeśli nie widać na co poszły pieniądze a ich nie ma, no to jednak dziwne.

Właśnie dane na pewno były wyłączone, ale nawet gdyby jakimś cudem to na Internet poszło to byloby wykazane w tych polaczeniach w aplikacji, a nie ma totalnie nic aby była wykazana inna kwota prócz tych 2x69 gr...

To nieduża kwota tylko,że to juz nie pierwszy raz:/
Chyba czas zmienić siec, a reklamacje i tak napiszę.

Dziękuję Wam.za wskazówki emotka
1 slonko365 0

anet

#6408770 Napisano: 28.09.2017 11:04:46
Czy próbował już ktoś aktywować kartę Carex? Ja skontaktowałam się przez formularz, ale nie odpisuja:/ 
0 0

@gnieszk@

#6408789 Napisano: 28.09.2017 11:26:48
anet napisał(a):

Czy próbował już ktoś aktywować kartę Carex? Ja skontaktowałam się przez formularz, ale nie odpisuja:/ 

Ja mam kartę z I etapu, dostałam ją jakieś 2 tygodnie temu. Sprawdziłam teraz na stronie i saldo karty 0 zł (?). Tak długo się czeka na zasilenie, czy tylko ja mam problem?
0 0

cherry_coke

#6408792 Napisano: 28.09.2017 11:28:27
@@gnieszk@ napisał(a):

anet napisał(a):

Czy próbował już ktoś aktywować kartę Carex? Ja skontaktowałam się przez formularz, ale nie odpisuja:/ 

Ja mam kartę z I etapu, dostałam ją jakieś 2 tygodnie temu. Sprawdziłam teraz na stronie i saldo karty 0 zł (?). Tak długo się czeka na zasilenie, czy tylko ja mam problem?

Może zasilą dopiero jak odeśle się im ten list... 
0 0

@gnieszk@

#6408797 Napisano: 28.09.2017 11:30:37
cherry_coke napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

anet napisał(a):

Czy próbował już ktoś aktywować kartę Carex? Ja skontaktowałam się przez formularz, ale nie odpisuja:/ 

Ja mam kartę z I etapu, dostałam ją jakieś 2 tygodnie temu. Sprawdziłam teraz na stronie i saldo karty 0 zł (?). Tak długo się czeka na zasilenie, czy tylko ja mam problem?

Może zasilą dopiero jak odeśle się im ten list... 

Odesłałam, z tym, że w ramach oszczędności zwykłym listem emotka  i teraz nawet nie wiem czy dotarł...
0 0

cherry_coke

#6408798 Napisano: 28.09.2017 11:32:21
@@gnieszk@ napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

anet napisał(a):

Czy próbował już ktoś aktywować kartę Carex? Ja skontaktowałam się przez formularz, ale nie odpisuja:/ 

Ja mam kartę z I etapu, dostałam ją jakieś 2 tygodnie temu. Sprawdziłam teraz na stronie i saldo karty 0 zł (?). Tak długo się czeka na zasilenie, czy tylko ja mam problem?

Może zasilą dopiero jak odeśle się im ten list... 

Odesłałam, z tym, że w ramach oszczędności zwykłym listem emotka  i teraz nawet nie wiem czy dotarł...

Ja również listem zwykłym. Myślę, że trzeba czekać emotka
1 @gnieszk@ 0

anet

#6408804 Napisano: 28.09.2017 11:48:13
Tak, ale na 'liście gratulacyjnym' jest informacja, że aby potwierdzic otrzymanie karty i ja aktywować należy się z nimi skontaktować przez maila lub nr tel. (Carex)
0 0

anet

#6408813 Napisano: 28.09.2017 12:01:25
anet napisał(a):

Tak, ale na 'liście gratulacyjnym' jest informacja, że aby potwierdzic otrzymanie karty i ja aktywować należy się z nimi skontaktować przez maila lub nr tel. (Carex)

Tyle, że mi na maila nie odpowiedzieli, a dodzwonić się tam nie mogę:)
0 0

@gnieszk@

#6408820 Napisano: 28.09.2017 12:15:07
anet napisał(a):

Tak, ale na 'liście gratulacyjnym' jest informacja, że aby potwierdzic otrzymanie karty i ja aktywować należy się z nimi skontaktować przez maila lub nr tel. (Carex)

No tak emotka , tak to jest jak się nie czyta listów gratulacyjnych emotka . Dzięki za informację. Zadzwoniłam przed chwilą, podałam dane i karta będzie aktywowana.
0 0

Claudia77

#6408857 Napisano: 28.09.2017 13:10:46
@@gnieszk@ napisał(a):

anet napisał(a):

Tak, ale na 'liście gratulacyjnym' jest informacja, że aby potwierdzic otrzymanie karty i ja aktywować należy się z nimi skontaktować przez maila lub nr tel. (Carex)

No tak emotka , tak to jest jak się nie czyta listów gratulacyjnych emotka . Dzięki za informację. Zadzwoniłam przed chwilą, podałam dane i karta będzie aktywowana.

ja zadzwonilam z tydzień temu i jeszcze nie jest karta aktywna
1 brucee 0

madzia34

#6409285 Napisano: 29.09.2017 12:40:38
nie moge zalogowac sie na portal everydayme    ...ktos tez tak ma??
0 0

ewelinka-017017

#6409310 Napisano: 29.09.2017 13:26:03
madzia34 napisał(a):

nie moge zalogowac sie na portal everydayme    ...ktos tez tak ma??

jak paru tygodni nie mogę 2 konta i żadne nie loguje pomimo przypominania hasła
0 0

edzia3

#6409322 Napisano: 29.09.2017 13:50:36
Wysyłając zgłoszenie rano na nestle pełne ziarno nie pokazało się to kółeczko do ścierania kiedy chciałam powtórzyć pokazała mi się informacja że numer paragonu już wykorzystany-czy ktoś już tak miał i czy pisał do organizatora?
0 0

nikos

#6409334 Napisano: 29.09.2017 14:15:17
edzia3 napisał(a):

Wysyłając zgłoszenie rano na nestle pełne ziarno nie pokazało się to kółeczko do ścierania kiedy chciałam powtórzyć pokazała mi się informacja że numer paragonu już wykorzystany-czy ktoś już tak miał i czy pisał do organizatora?

Tak ja i olali nic nie odpisali, daj znać jeśli coś uda Ci załatwić.
0 0

kasjopeja

#6409619 Napisano: 30.09.2017 14:09:11
Mam pytanie: Wygrałam w konkursie Smolara ,, E" nagrodę dzienną (kapsułki) oraz nagrodę główną (kino domowe). Informacja przyszła w jednym smsie 05.09. Odesłałam oświadczenie. Jakiś czas temu otrzymałam kapsułki, a nagrody głównej brak. Mają czas na wysłanie do 04.10. tak jest w regulaminie.  Myślałam, że to przyjdzie razem z kapsułkami. Czy wysyłali już do kogoś z tych konkursów ,,E'' kina domowe?  Obawiam się także czy kurier coś może nie wydał i zatrzymał sobie. Moje oświadczenie na kapsułki z podpisem miał...
0 0

scrabble

#6409621 Napisano: 30.09.2017 14:12:10
kasjopeja napisał(a):

Mam pytanie: Wygrałam w konkursie Smolara ,, E" nagrodę dzienną (kapsułki) oraz nagrodę główną (kino domowe). Informacja przyszła w jednym smsie 05.09. Odesłałam oświadczenie. Jakiś czas temu otrzymałam kapsułki, a nagrody głównej brak. Mają czas na wysłanie do 04.10. tak jest w regulaminie.  Myślałam, że to przyjdzie razem z kapsułkami. Czy wysyłali już do kogoś z tych konkursów ,,E'' kina domowe?  Obawiam się także czy kurier coś może nie wydał i zatrzymał sobie. Moje oświadczenie na kapsułki z podpisem miał...

Smolar wysyła nagrody oddzielnie, też tak miałam ostatnio. Najpierw dzienna, z tydzień później wyższa. Spokojnie, dotrze emotka