Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

jokan

#6401735 Napisano: 11.09.2017 00:18:38
ktos mial problem z wyslaniem zgloszenia na Cheetosy? mi pokazuje caly czas, ze zle przepisuje kod...z 2 przegladarek mi nie idzie - caly czas na czerwono "przepisz kod z obrazka.... o co kaman?
0 0

renatak0

#6401743 Napisano: 11.09.2017 07:11:29
Mam kartę konkursową,jeśli jest wyjeta a ja dzwonie na ten nr to mam komunikat: nie ma skrzynki o takim numerze i nie przychodzi sms z powiadomieniem o próbie połaczenia, jeśli karta jest w telefonie normalnie można sie dodzwonić.Może ktoś wie jak to ustrojstwo ustawić,żeby pozostawał mi ślad, że ktoś sie do mnie dobijał?Mam kartę z nju
0 0

mio

#6401744 Napisano: 11.09.2017 07:27:01
Gdzie w Kinder Bueno jest ten kod? ślepa chyba jestem emotka emotka
0 0

1Mamcia

#6401751 Napisano: 11.09.2017 07:55:55
Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?
0 0

nkba

#6401754 Napisano: 11.09.2017 08:11:46
1Mamcia napisał(a):

Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?

Oj przerabiałam to niedawno emotka kilkanaście wizyt w sklepie emotka Muszą to zrobić na kasie dotykowej (przynajmniej u mnie tak poszło). Ja zrobisz zakupy to najpierw muszą nabić kwotę powyżej 50 zł jako zapłata gotówką, a dopiero później resztę jako karta podarunkowa. Te instrukcje co z centrali dostają to o kant d... rozbić!
0 0

jokan

#6401756 Napisano: 11.09.2017 08:15:23
nkba napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?

Oj przerabiałam to niedawno emotka kilkanaście wizyt w sklepie emotka Muszą to zrobić na kasie dotykowej (przynajmniej u mnie tak poszło). Ja zrobisz zakupy to najpierw muszą nabić kwotę powyżej 50 zł jako zapłata gotówką, a dopiero później resztę jako karta podarunkowa. Te instrukcje co z centrali dostają to o kant d... rozbić!

jaki jest sens grac o takie karty, jak pozniej wiecej to nas kosztuje nerwow i stresow...to samo mialam z bonami do Żabki, aż dwa po 50 zł....w wielu mi nie chcieli przyjac, dopiero u siebie przyjeli i to po interwencji u kierowniczki bo nimfa-kasjerka  nie miala zielonego pojecia jak to wbic....
1 nkba 0

jokan

#6401758 Napisano: 11.09.2017 08:19:21
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

ktos mial problem z wyslaniem zgloszenia na Cheetosy? mi pokazuje caly czas, ze zle przepisuje kod...z 2 przegladarek mi nie idzie - caly czas na czerwono "przepisz kod z obrazka.... o co kaman?

Wpisz JEDNYMCIĄGIEM, bez korekty znaków. 

bez kropek, przecinkow i znakow polskich?
0 0

nkba

#6401759 Napisano: 11.09.2017 08:21:10
jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?

Oj przerabiałam to niedawno emotka kilkanaście wizyt w sklepie emotka Muszą to zrobić na kasie dotykowej (przynajmniej u mnie tak poszło). Ja zrobisz zakupy to najpierw muszą nabić kwotę powyżej 50 zł jako zapłata gotówką, a dopiero później resztę jako karta podarunkowa. Te instrukcje co z centrali dostają to o kant d... rozbić!

jaki jest sens grac o takie karty, jak pozniej wiecej to nas kosztuje nerwow i stresow...to samo mialam z bonami do Żabki, aż dwa po 50 zł....w wielu mi nie chcieli przyjac, dopiero u siebie przyjeli i to po interwencji u kierowniczki bo nimfa-kasjerka  nie miala zielonego pojecia jak to wbic....

Dokładnie!
0 0

1Mamcia

#6401769 Napisano: 11.09.2017 08:54:42
nkba napisał(a):

jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?

Oj przerabiałam to niedawno emotka kilkanaście wizyt w sklepie emotka Muszą to zrobić na kasie dotykowej (przynajmniej u mnie tak poszło). Ja zrobisz zakupy to najpierw muszą nabić kwotę powyżej 50 zł jako zapłata gotówką, a dopiero później resztę jako karta podarunkowa. Te instrukcje co z centrali dostają to o kant d... rozbić!

jaki jest sens grac o takie karty, jak pozniej wiecej to nas kosztuje nerwow i stresow...to samo mialam z bonami do Żabki, aż dwa po 50 zł....w wielu mi nie chcieli przyjac, dopiero u siebie przyjeli i to po interwencji u kierowniczki bo nimfa-kasjerka  nie miala zielonego pojecia jak to wbic....

Dokładnie!

Dzięki dziewczyny!
1 nkba 0

mio

#6401810 Napisano: 11.09.2017 10:22:43
andii napisał(a):

mio napisał(a):

Gdzie w Kinder Bueno jest ten kod? ślepa chyba jestem  emotka emotka

wewnątrz opakowania, wybity na czerwono emotka  ale podobno, zdarza się że nie ma emotka

Dziękuje, niestety nie widzę takiego kodu nigdzie emotka emotka
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6401813 Napisano: 11.09.2017 10:34:50
jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Mam kartę z Biedronki na 50 zł- wygrana jakiś czas temu w konkursie Zott. W trzech najbliższych Biedronkach panie, ba nawet kierowniczki nie wiedzą jak jej użyć... Ktoś może pamięta?

Oj przerabiałam to niedawno emotka kilkanaście wizyt w sklepie emotka Muszą to zrobić na kasie dotykowej (przynajmniej u mnie tak poszło). Ja zrobisz zakupy to najpierw muszą nabić kwotę powyżej 50 zł jako zapłata gotówką, a dopiero później resztę jako karta podarunkowa. Te instrukcje co z centrali dostają to o kant d... rozbić!

jaki jest sens grac o takie karty, jak pozniej wiecej to nas kosztuje nerwow i stresow...to samo mialam z bonami do Żabki, aż dwa po 50 zł....w wielu mi nie chcieli przyjac, dopiero u siebie przyjeli i to po interwencji u kierowniczki bo nimfa-kasjerka  nie miala zielonego pojecia jak to wbic....

To i tak lepsze niż bycie braną za oszustkę/złodziejkę. Bo mnie tak właśnie traktują w moim Intermarche. Robię tam regularnie zakupy tylko za bony (wygrane lub odkupione tu na forum). I pracownicy wychodzą z siebie, żeby się dowiedzieć skąd je posiadam. Mimo że oglądają dokładnie każdy bon, a przecież są one podpisane "konkurs taki i owaki", a plakaty o konkursach z informacjami jak byk po całym sklepie wiszą. Jednak przy każdym płaceniu musi zebrać się komisja. Kasjerka woła drugą, potem tamta woła trzecią i debatują nad tymi bonami - przyjąć czy nie przyjąć? Ostatnio zyskałam ta przydomek "Pani, która płaci bonami" emotka  i niestety słyszę też pytania "Pani drukuje te bony?", "To są fałszywki"? Coraz więcej tego wywracania oczami, wzdychania, sugerowania, że bony są fałszywe. Rozumiem, że muszą sprawdzić autentyczność, ale powinni mieć do tego jakiś system, żeby zrobić to dyskretnie, a nie takie cyrki urządzać. Jeśli atmosfera w tym sklepie się nie zmieni, to poważnie myślę o wystosowaniu długiej i dosadnej skargi na taką sytuację, bo złodziejką i oszustką nie jestem. Bony zdobywam uczciwie, a zachowanie pracowników sklepu przekracza powoli pewne granice...

Dodam tylko, że ITM jest jedynym sklepem, w którym kwestionują mi oryginalność bonów. Auchan, Tesco, C4, nawet Chata Polska nie ma z tym problemu...
1 nkba 0

jokan

#6401874 Napisano: 11.09.2017 12:08:13
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

ktos mial problem z wyslaniem zgloszenia na Cheetosy? mi pokazuje caly czas, ze zle przepisuje kod...z 2 przegladarek mi nie idzie - caly czas na czerwono "przepisz kod z obrazka.... o co kaman?

Wpisz JEDNYMCIĄGIEM, bez korekty znaków. 

bez kropek, przecinkow i znakow polskich?

Mi sie blokuje, jak wpisuje kod z poprawianiem, ruszaniem kursora. Zamiast  "X" wpisze " x "  - pózniej poprawiam - to sie strona blokuje.

aaa o to chodzilo, dzieki, cos poprobuje wieczorem, pozdrawiam
0 0

kalka

#6401877 Napisano: 11.09.2017 12:11:37
Z czego dziś mogła dotrzeć nagroda? Koleżanka nie zdążyła odebrać przesyłki, nawet nie wie jaka firma kurierska emotka
0 0

anet

#6401886 Napisano: 11.09.2017 12:16:48
Działa Wam poczta wp? emotka
0 0

karkocka

#6401887 Napisano: 11.09.2017 12:17:50
anet napisał(a):

Działa Wam poczta wp? emotka

tak
0 0

joasiunia

#6401888 Napisano: 11.09.2017 12:18:09
anet napisał(a):

Działa Wam poczta wp? emotka

Działa bez zarzutu emotka
0 0

anet

#6401898 Napisano: 11.09.2017 12:35:52
karkocka napisał(a):

anet napisał(a):

Działa Wam poczta wp? emotka

tak

Dzięki, u mnie wciaż trwa ładowanie wiadomości i żadna nie chce się wyświetlić emotka .
0 0

burgundowo

#6402406 Napisano: 12.09.2017 12:15:47
Kupiøam LAYsy Maxx biorące udział w promocji i brak jest w środku kodu, przeszukałam od wewnątrz całą paczkę
0 0

Niebieska_Laguna

#6402407 Napisano: 12.09.2017 12:17:13
burgundowo napisał(a):

Kupiøam LAYsy Maxx biorące udział w promocji i brak jest w środku kodu, przeszukałam od wewnątrz całą paczkę

Ktoś tu pisał, że zgłaszał to do Lays i mieli przysłać kuriera po taką paczkę emotka
0 0

xena

#6402418 Napisano: 12.09.2017 12:35:23
kalka napisał(a):

Z czego dziś mogła dotrzeć nagroda? Koleżanka nie zdążyła odebrać przesyłki, nawet nie wie jaka firma kurierska emotka

ja wczoraj dostałam zegarek ze Stumbras:) -dhl, może to??
0 0