Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6816712 Napisano: 24.10.2021 01:37:00
dzidziapiernik napisał(a):

pionas Wrócę do bardzo starego wątku, jakim jest obsługa w przeglądarce w smartfonie. Chodzi mi o to, że jest mały ekran i trudno precyzyjnie trafić w wymagany punkt. Na przykład góra ekranu, lewy narożnik, te trzy poziome kreski, czyli wejście do menu. Bywa, że dopiero po kilku próbach udaje się trafić skutecznie. Mam wrażenie, że obszar reagujący na dotyk jest na styk dopasowany do obszaru tych kresek. Czy dałoby się to odrobinę powiększyć? Zarówno grafikę (kreski) jak i pole aktywujące otwarcie menu. Wiem, mam grube paluchy, ale pewnie nie tylko ja i to jest realny problem. emotka

obecna migracja nie miała na celu zmiany szaty graficznej a to co jest z tyłu, jak się wszystko ustabilizuje, dopiszę brakujące elementy i napiszę aplikację to wtedy pomyślę nad nową szatą graficzną, póki co musi być tak jak jest
0 0

banka-manka

#6816715 Napisano: 24.10.2021 08:39:31
Na nowej wersji strony przed chwilką nie można było się zalogować, nie było w ogóle panelu do tego. 
Musiałam przejść na starą wersje, zalogować się i z powrotem na nową.
Mówię o telefonie. 

Czy informacja, o której ktoś zamieścił post wróci? Trochę mało przejrzyste jest info ,6 godzin temu’, ‚15 minut temu’ itp. 

I jeszcze jedna sprawa. Wchodząc na stronę zaczynałam zawsze od zakładki OSTATNIO NA FORUM, było to dla mnie wygodne. Teraz tak się nie da ze starego linku. Czy ta opcja/zakładka zniknęła, czy ja nie potrafię sobie tego ustawić? 
Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna. 
Stary link: https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio
0 0

pionas

#6816722 Napisano: 24.10.2021 11:00:32
banka-manka napisał(a):

Na nowej wersji strony przed chwilką nie można było się zalogować, nie było w ogóle panelu do tego. Musiałam przejść na starą wersje, zalogować się i z powrotem na nową.
Mówię o telefonie. 

Czy informacja, o której ktoś zamieścił post wróci? Trochę mało przejrzyste jest info ,6 godzin temu’, ‚15 minut temu’ itp. 

I jeszcze jedna sprawa. Wchodząc na stronę zaczynałam zawsze od zakładki OSTATNIO NA FORUM, było to dla mnie wygodne. Teraz tak się nie da ze starego linku. Czy ta opcja/zakładka zniknęła, czy ja nie potrafię sobie tego ustawić? 
Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna. 
Stary link: https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio

jaki był problem z logowaniem na nowej stronie? błąd nadal występuje? być może wgrywałem pliki
co do podstrony to właśnie ją dodałem

Jeśli brakuje jeszcze jakiś podstron to proszę o wiadomość, być może coś pominąłem, o czymś zapomniałem

pioge7

#6816723 Napisano: 24.10.2021 11:04:25
a czy w wersji NOWOCZESNEJ da się wyłączyć ten napis u dołu, który ciągle się pojawia:
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies itd. itd.
Co nacisnę OK i przejdę na nową stronę (czy to konkurs czy forum) to się stale pojawia..

i czy nie da się edytować nic w profilu na nowej stronce? W ogóle nie wychodzi edytuj profill...
0 0

banka-manka

#6816726 Napisano: 24.10.2021 11:11:38
pionas napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Na nowej wersji strony przed chwilką nie można było się zalogować, nie było w ogóle panelu do tego. Musiałam przejść na starą wersje, zalogować się i z powrotem na nową.Mówię o telefonie. 

Czy informacja, o której ktoś zamieścił post wróci? Trochę mało przejrzyste jest info ,6 godzin temu’, ‚15 minut temu’ itp. 

I jeszcze jedna sprawa. Wchodząc na stronę zaczynałam zawsze od zakładki OSTATNIO NA FORUM, było to dla mnie wygodne. Teraz tak się nie da ze starego linku. Czy ta opcja/zakładka zniknęła, czy ja nie potrafię sobie tego ustawić? 
Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna. 
Stary link: https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio

jaki był problem z logowaniem na nowej stronie? błąd nadal występuje? być może wgrywałem pliki
co do podstrony to właśnie ją dodałem

Jeśli brakuje jeszcze jakiś podstron to proszę o wiadomość, być może coś pominąłem, o czymś zapomniałem

Nie było w ogóle panelu do logowania, jakby brakowało w ogóle tej zakładki. Teraz jest ok. 
Na innym wątku ktoś pisał o tym samym. 
Bardzo możliwe, że akurat trafiłam na ten moment wgrywania. 
Zakładka ostatnio na forum już działa, bardzo dziękuje emotka  
0 0

aleksandra008

#6816730 Napisano: 24.10.2021 11:21:46
Konkursy są nadal w dobrych kategoriach chyba ale te znaczniki kolorowe pozmieniały swój kolor. Więc widzę np. konkurs przefiltrowany jako z moim udziałem z czarnym kwadracikiem.
0 0

apoccalipsa

#6816767 Napisano: 24.10.2021 14:37:28
możecie wejść w dzisiaj dodane konkursy, bo ja nie? ( zalogowana )
wyskakuje Wewnętrzny błąd serwera.
0 0

aleksandra008

#6816768 Napisano: 24.10.2021 14:38:57
apoccalipsa napisał(a):

możecie wejść w dzisiaj dodane konkursy, bo ja nie? ( zalogowana )wyskakuje Wewnętrzny błąd serwera.

tak

visserarthur

#6816776 Napisano: 24.10.2021 15:29:45
Że na górze co kliknięcie muszę potwierdzać zgodę na przetwarzanie danych i cookies...

kumulacja

#6816781 Napisano: 24.10.2021 16:13:27
Zegar - proszę o taki 24-godzinny w profilu   emotka
Żeby nie było potem, że kumulacja nie śpi o 4.15, choć to jest 16.15.

kumulacja

#6816831 Napisano: 24.10.2021 22:07:00
Kolorowe kropki, które mają podzielić konkursy na te, które mnie interesują i które mnie nie interesują.
I chociaż w "moich konkursach" powinny być zaznaczone na zielono, to mam i czarne kropki, i żółte kropki.
Zmieniam żółte na zielone, a i tak potem są żółte. A czarne też tkwią przy konkursach w dziale "moje konkursy",
chociaż te konkursy powinny wypaść z listy. Kolorowe kropki w swych konkursach noszę ... poprawić to proszę emotka

doo

#6816832 Napisano: 24.10.2021 22:45:20
Notatki - prosiłabym o to, by najnowsze były u góry, a najstarsze na dole – tak jak w poprzedniej wersji, tj. chciałabym odwróconą chronologię do obecnej. Da się zrobić?
0 0

pionas

#6816833 Napisano: 24.10.2021 22:57:44
kumulacja napisał(a):

Kolorowe kropki, które mają podzielić konkursy na te, które mnie interesują i które mnie nie interesują.I chociaż w "moich konkursach" powinny być zaznaczone na zielono, to mam i czarne kropki, i żółte kropki.
Zmieniam żółte na zielone, a i tak potem są żółte. A czarne też tkwią przy konkursach w dziale "moje konkursy",
chociaż te konkursy powinny wypaść z listy. Kolorowe kropki w swych konkursach noszę ... poprawić to proszę emotka

Nic nie powinno wypaść, lista się zgadza ale jest błąd przy wyświetlaniu koloru kropki.
Jutro będę nad tym siedział, namierzyłem błąd ale potrzebuje kilku godzin na analizę i poprawkę.

doo napisał(a):

Notatki - prosiłabym o to, by najnowsze były u góry, a najstarsze na dole – tak jak w poprzedniej wersji, tj. chciałabym odwróconą chronologię do obecnej. Da się zrobić?

Jutro rano poprawie sortowanie
0 0

pionas

#6816834 Napisano: 24.10.2021 22:58:06
apoccalipsa napisał(a):

możecie wejść w dzisiaj dodane konkursy, bo ja nie? ( zalogowana )wyskakuje Wewnętrzny błąd serwera.

Dalej masz problem?
0 0

pionas

#6816865 Napisano: 25.10.2021 08:44:06
sabanerro tak to błąd
0 0

cb656

#6816875 Napisano: 25.10.2021 08:59:58
W starej wersji było, w nowej brak. emotka
Jak dodaję jakąś stronę z nowej wersji do zakładek, to nie wyświetla mi się favicon... emotka
I znów rozległe, puste przestrzenie, czekające pewnie na łódkę, co w zieloności brodzi... emotka
0 0

cb656

#6816893 Napisano: 25.10.2021 09:30:44

anialistopad

#6816899 Napisano: 25.10.2021 09:40:49
Co z tą akceptacja plików i zgód co chwilę wyskakuje na całą stronę to raz,a dwa jakoś przymula strona
1 cb656 0

cb656

#6816904 Napisano: 25.10.2021 10:06:48
Historia lubi się powtarzać emotka
W starej wersji na moją prośbę (emotka dzięki, Mistrzu) poprawiłeś niedogodność polegającą na tym, że kiedy po otrzymaniu powiadomienia o nowej PW wchodziło się do skrzynki odbiorczej i klikało w tę nową wiadomość, ona otwierała się i wyświetlała zawartość od samej góry - poprawiłeś, by przewijała się strona do ostatnio nieczytanej.
Pliizzz, zrób znów to samo (znów na moją prośbę emotka ) w owej doskonalszej, nowej wersji e-konków
emotka
1 kumulacja 0

cb656

#6816912 Napisano: 25.10.2021 10:13:50
pionas KTO mi wpisał do stopki "169"???? emotka
No przecież nie ja!!!

1 kumulacja 0