Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6811923 Napisano: 30.09.2021 12:00:46
dzidziapiernik napisał(a):

pionas, w wiadomościach PW nie wyświetla się emotka (obrazek) z dolnego rzędu opisana jako :zbanowany:   emotka

O, zrobiłeś? emotka
Thank you emotka
https://dagobah.net/flash/thank_you.swf

edit... ale widzisz wyżej? W cytowanym tekście nadal nie widać obrazka emotka

edit następnego dnia: TERAZ w cytowanym tekście widać obrazek. Wczoraj go nie było, tylko opis słowny "zabanowany" pomiędzy dwukropkami emotka dziwnie się czuję, kiedy widzę takie cuda, bo kiedy nie reagujesz, nie odpowiadasz, to nie wiem, czy to się kitrasi coś w systemie, czy po prostu jak mrówka pracowicie coś poprawiasz bez słowa emotka
Wincy czytelniejszej komunikacji proszę między zgłaszającym i reagującym emotka bo na razie to wszystko pływa w sferze niepewności i domysłów.
0 0

cb656

#6812013 Napisano: 30.09.2021 15:56:25
Smartfon, przeglądarka (nie aplikacja), ustawienia standardowe, jeśli chodzi o widok (bez powiększania czy zmniejszania). Grafika z kodem captcha widoczna tylko do pewnego obszaru, dalej trzeba się domyślać. 
Smartfon Android 
0 0

cb656

#6812084 Napisano: 30.09.2021 19:32:27
pionas to zdumiewające, że treść wpisywana TUTAJ NA FORUM pojawia się w polu edycji, gdy chcę wysłać odpowiedź na wiadomość PW, totalnie niezwiązaną z poprzednim wpisem na forum! emotka

To jakby "pływające" jedyne pole edycji, które przenosi się za użytkownikiem po całej stronie, pamiętając tekst wprowadzony ostatnio. To jest męczące, kiedy po wysłaniu jakiejś wiadomości trzeba kasować poprzednią zawartość. emotka
0 0

cb656

#6812154 Napisano: 01.10.2021 08:29:34
pionas tu się dzieje coś bardzo dziwnego i niepokojącego! emotka

Odpisywałem na wiadomość PW i po kliknięciu "wyślij" pojawił się komunikat, że kod captcha został źle przepisany!
Qrde, JAKI KOD???! W wiadomościach PW??? emotka
Przewijam na koniec wiadomości i co widzę?
Ano nagle niespodziewanie mój tekst, pisany jako odpowiedź PW widzę... JAKO KOMENTARZ do jednego z konkursów! Konkretnie tego: https://www.e-kon...sz-1.html#komentarze SZOK! emotka  
Nie podoba mi się to ABSOLUTNIE! Przypomnij sobie wszystkie wpisy o tym, jak to nagle użytkownicy znajdowali się na nie swoich kontach. Widzę tu związek.

P.S. TERAZ piszę z PC, nie ze smartfona. Przeglądarka Firefox.
1 sabaka 0

pioge7

#6812165 Napisano: 01.10.2021 08:50:25
sabanerro napisał(a):

Ja mam wrażenie, że jak włączam jakiś konkurs, to załącza się inny. Na początku myślałam, że jakoś kliknelam trochę za nisko itp. ale to za często się dzieje, żebym aż taki miała problem z trafianiem. I przy włączaniu jakichś tematów na forum włączają się inne, czasami wyskakuje nagle że nie mam uprawnień, nawet nie wiem do czego jak nawet nie kojarzę, żebym coś klikala.  emotka

Niektóre wątki są zablokowane dla użytkowników, jeśli nie dodadzą 3 konkursów do bazy. Więc może dlatego ci wychodzi ten napis w wątkach, bo masz 0 konkursów dodanych do bazy. 
0 0

cb656

#6812168 Napisano: 01.10.2021 09:10:58
sabanerro napisał(a):

Ja mam wrażenie, że jak włączam jakiś konkurs, to załącza się inny. Na początku myślałam, że jakoś kliknelam trochę za nisko itp. ale to za często się dzieje, żebym aż taki miała problem z trafianiem. I przy włączaniu jakichś tematów na forum włączają się inne, czasami wyskakuje nagle że nie mam uprawnień, nawet nie wiem do czego jak nawet nie kojarzę, żebym coś klikala.  emotka

POTWIERDZAM! emotka Mam tak samo. I też pierwsze podejrzenie padło najpierw na własną nieuwagę, bo otwieram czasem w kilku kartach strony. Ale nie, to nie gapiostwo Użytkownika, to ewidentnie bug na stronie. Zdarza się czasem przy pierwszym uruchomieniu, więc trudno mówić o kilku kartach, kiedy jest tylko jedna otwarta.

edit: na forum tak się zdarzyło ostatnio podczas przeszukiwania konkretnego topu - ni stąd, ni zowąd, wyniki otworzyły się w zupełnie innym topie z komunikatem, że nie znaleziono poszukiwanej frazy, a przecież dokładnie wiem, że tam powinna być, bo szukałem własnego wpisu. Szukając na piechotę we właściwym topie, strona za stroną, oczywiście wpis znalazłem, ale wyszukiwarka nie dała rady (wyniki otworzyły się w zupełnie innym topie). emotka

banka-manka

#6812169 Napisano: 01.10.2021 09:14:54
dzidziapiernik napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Ja mam wrażenie, że jak włączam jakiś konkurs, to załącza się inny. Na początku myślałam, że jakoś kliknelam trochę za nisko itp. ale to za często się dzieje, żebym aż taki miała problem z trafianiem. I przy włączaniu jakichś tematów na forum włączają się inne, czasami wyskakuje nagle że nie mam uprawnień, nawet nie wiem do czego jak nawet nie kojarzę, żebym coś klikala.  emotka

POTWIERDZAM! emotka Mam tak samo. I też pierwsze podejrzenie padło najpierw na własną nieuwagę, bo otwieram czasem w kilku kartach strony. Ale nie, to nie gapiostwo Użytkownika, to ewidentnie bug na stronie. Zdarza się czasem przy pierwszym uruchomieniu, więc trudno mówić o kilku kartach, kiedy jest tylko jedna otwarta.

Mam ten sam problem.
A teraz jak kliknęłam łapkę w górę to po przeładowaniu strony przeniosło mnie do wątku kupię i to nawet nie na ostatnią stronę  emotka
2 cb656, sabaka 0

pionas

#6812277 Napisano: 01.10.2021 13:12:08
dzidziapiernik napisał(a):

pionas tu się dzieje coś bardzo dziwnego i niepokojącego! emotka

Odpisywałem na wiadomość PW i po kliknięciu "wyślij" pojawił się komunikat, że kod captcha został źle przepisany!
Qrde, JAKI KOD???! W wiadomościach PW??? emotka
Przewijam na koniec wiadomości i co widzę?
Ano nagle niespodziewanie mój tekst, pisany jako odpowiedź PW widzę... JAKO KOMENTARZ do jednego z konkursów! Konkretnie tego: https://www.e-kon...sz-1.html#komentarze SZOK!  emotka  
Nie podoba mi się to ABSOLUTNIE! Przypomnij sobie wszystkie wpisy o tym, jak to nagle użytkownicy znajdowali się na nie swoich kontach. Widzę tu związek.

P.S. TERAZ piszę z PC, nie ze smartfona. Przeglądarka Firefox.

Jest coś takiego że pola w których można coś wpisać mają taką samą nazwę co powoduje że jeśli przechodzimy pomiędzy stronami to tekst z pola wyświetli się na tej która pierwsza się załaduje, nie przewidziałem tego ponad 15 lat temu stąd ten problem....

Skrypt został stary a świat poszedł do przodu i teraz zaczyna brakować wsparcia stąd takie problemy, potrzebna jest migracja na nową stronę, wiem że to wielu nie zadowoli ale albo migracja albo serwis do zamknięcia...

W niedzielę przedyskutuję z żoną nasze wyjazdy weekendowe tak bym mógł zaplanować migrację w jakiś weekend, gdy będę znał termin pojawi się informacja na stronie głównej.
2 cb656, kreatia 0

noemi

#6813221 Napisano: 06.10.2021 08:56:15
@pionas- coś źle zlicza ilość dodanych konkursów? Na koncie mam 3, jak się wejdzie w mój profil są trzy, ale na tym głównym panelu i w przypadku próby wejścia do zablokowanych wątków jest napis, że na koncie mam 2 konkursy emotka  
0 0

pionas

#6813764 Napisano: 08.10.2021 09:18:17
bruce napisał(a):

Stronka faktycznie coś szwankuje, dodałam teraz wpis do wątku, a pojawił się komunikat: " Złe przekierowanie". Zobaczyłam jednak, że wpis dodany i prawidłowo zamieszczony.  emotka
(edit, przy niniejszym wpisie mam podobnie emotka )

złe przekierowanie występuje jeśli jeden wątek masz otwarty w kilku oknach przeglądarki
1 brucee 0

pioge7

#6814081 Napisano: 10.10.2021 09:53:45
pionas
w związku z koniecznością przenoszenia się na nową wersję strony, postanowiłem trochę po niej przed czasem poszperać, żeby się "przyzwyczaić".
Byłaby możliwość pokazania inaczej cytowania? troszkę to nieczytelne wg mnie... W poprzedniej wersji fajnie wszystko widać, w tej niestety nie. Ramki byłyby lepsze... tak jak tam. emotka
0 0

pionas

#6814121 Napisano: 10.10.2021 15:02:06
pioge7 napisał(a):

pionas
w związku z koniecznością przenoszenia się na nową wersję strony, postanowiłem trochę po niej przed czasem poszperać, żeby się "przyzwyczaić".
Byłaby możliwość pokazania inaczej cytowania? troszkę to nieczytelne wg mnie... W poprzedniej wersji fajnie wszystko widać, w tej niestety nie. Ramki byłyby lepsze... tak jak tam. emotka

czy coś takiego może być?
0 0

pioge7

#6814122 Napisano: 10.10.2021 15:08:06
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
w związku z koniecznością przenoszenia się na nową wersję strony, postanowiłem trochę po niej przed czasem poszperać, żeby się "przyzwyczaić".
Byłaby możliwość pokazania inaczej cytowania? troszkę to nieczytelne wg mnie... W poprzedniej wersji fajnie wszystko widać, w tej niestety nie. Ramki byłyby lepsze... tak jak tam. emotka

czy coś takiego może być?

wydaje mi się, że bardziej czytelniejsze jest emotka
0 0

cb656

#6815052 Napisano: 14.10.2021 21:51:29
pionas a dlaczego zamiast żółtej kropki widzę słowo "schowek"? emotka
(Lista konkursów kończących się dziś.)
0 0

pionas

#6815075 Napisano: 15.10.2021 08:21:16
dzidziapiernik napisał(a):

pionas a dlaczego zamiast żółtej kropki widzę słowo "schowek"? emotka
(Lista konkursów kończących się dziś.)

bo nie załadowało grafiki
0 0

cb656

#6815076 Napisano: 15.10.2021 08:28:25
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

pionas a dlaczego zamiast żółtej kropki widzę słowo "schowek"? emotka
(Lista konkursów kończących się dziś.)

bo nie załadowało grafiki

emotka ...wiesz, domyśliłem się emotka
Pociągnę ten wątek: pionas a DLACZEGO nie załadowało akurat TEJ grafiki, a pozostałe kropki tak? emotka
0 0

pionas

#6815080 Napisano: 15.10.2021 09:12:02
nie wiem
0 0

bezaczek7

#6815105 Napisano: 15.10.2021 10:25:23
bruce napisał(a):

Dziękuję za wpis, ale ja tak właśnie nie miałam. Pisałam tradycyjnie, mając otwarte tylko jedno okno. Stąd moje zdumienie, bo nigdy takiego komunikatu nie widziałam. 

U mnie czasem taki komunikat sie pojawia, jesli mialam nieco dluzej okno z odpowiedzia otwarte, a w miedzyczasie ktos dodal odpowiedz. Przy tym komunikacie dalej mam okno z moja trescia odpowiedzi i jak cykne jeszcze raz, to juz dodaje prawidlowo.
1 brucee 0

cb656

#6815790 Napisano: 19.10.2021 10:08:48
Powodzenia w szybkim wpisaniu wszystkich wymaganych znaków emotka
P.S. W dodatku obrazek jest RUCHOMY! emotka

pionas

#6816490 Napisano: 22.10.2021 11:43:25
bruce napisał(a):

A można prosić, aby dało się teraz dokonać zmian w profilu (np. adres mail), związanych z tą planowaną przebudową, bez konieczności szybkiego dodawania konkursów "po łebkach"? 

ale nie trzeba dodawać konkursów żeby zmienić maila
1 brucee 0