Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6732498 Napisano: 29.09.2020 20:48:51
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy Wam aplikacja tez sie sama zamyka?
aplikacja 251b

jest wersja 2.5.2b

Zainstalowana... 
co prawda już się nie zamyka, ale np. Próba załadowania zdjęcia dalej zakończona niepowodzeniem. Dodaję zdjęcie jak zawsze i aplikacja kieruje mnie na stronę główną ...
dziala trochę szybciej ale tylko trochę. 


niedawno pojawiła się aktualizacja daj znać czy dalej występuje problem jeśli tak to napisz krok po kroku co robisz
0 0

pioge7

#6732502 Napisano: 29.09.2020 21:08:10
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy Wam aplikacja tez sie sama zamyka?
aplikacja 251b

jest wersja 2.5.2b

Zainstalowana... 
co prawda już się nie zamyka, ale np. Próba załadowania zdjęcia dalej zakończona niepowodzeniem. Dodaję zdjęcie jak zawsze i aplikacja kieruje mnie na stronę główną ...
dziala trochę szybciej ale tylko trochę. 


niedawno pojawiła się aktualizacja daj znać czy dalej występuje problem jeśli tak to napisz krok po kroku co robisz

nowa aktualizacja zainstalowana.
Niestety dalej działa jak wcześniej.
Działa wolno. Przejście pomiędzy tematami, odświeżanie, przejście pomiędzy konkursami czy stronami w konkretnym temacie trochę trwa. To kółeczko które się ładuje jak przechodzi się między stronami chwilę się ładuje. Wcześniej nacisnęło się temat i wchodziło od razu a teraz trwa to 5-6 sekund. Mów to tylko u mnie występuje, nie wiem
Ale sprawdzałem na telefonie siostry i ma to samo, na moim koncie. Tylko że sprawdzałem w weekend, ona ma xiaomi ale tyle wiem.
0 0

pionas

#6732516 Napisano: 29.09.2020 22:23:49
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy Wam aplikacja tez sie sama zamyka?
aplikacja 251b

jest wersja 2.5.2b

Zainstalowana... 
co prawda już się nie zamyka, ale np. Próba załadowania zdjęcia dalej zakończona niepowodzeniem. Dodaję zdjęcie jak zawsze i aplikacja kieruje mnie na stronę główną ...
dziala trochę szybciej ale tylko trochę. 


niedawno pojawiła się aktualizacja daj znać czy dalej występuje problem jeśli tak to napisz krok po kroku co robisz

nowa aktualizacja zainstalowana.
Niestety dalej działa jak wcześniej.
Działa wolno. Przejście pomiędzy tematami, odświeżanie, przejście pomiędzy konkursami czy stronami w konkretnym temacie trochę trwa. To kółeczko które się ładuje jak przechodzi się między stronami chwilę się ładuje. Wcześniej nacisnęło się temat i wchodziło od razu a teraz trwa to 5-6 sekund. Mów to tylko u mnie występuje, nie wiem
Ale sprawdzałem na telefonie siostry i ma to samo, na moim koncie. Tylko że sprawdzałem w weekend, ona ma xiaomi ale tyle wiem.


z tego co wiem to są problemy w sieci Play z transmisja danych...
Próbowałeś reset ustawień wifi bluetooth i dane mobilne?
0 0

pioge7

#6732531 Napisano: 30.09.2020 05:29:07
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy Wam aplikacja tez sie sama zamyka?
aplikacja 251b

jest wersja 2.5.2b

Zainstalowana... 
co prawda już się nie zamyka, ale np. Próba załadowania zdjęcia dalej zakończona niepowodzeniem. Dodaję zdjęcie jak zawsze i aplikacja kieruje mnie na stronę główną ...
dziala trochę szybciej ale tylko trochę. 


niedawno pojawiła się aktualizacja daj znać czy dalej występuje problem jeśli tak to napisz krok po kroku co robisz

nowa aktualizacja zainstalowana.
Niestety dalej działa jak wcześniej.
Działa wolno. Przejście pomiędzy tematami, odświeżanie, przejście pomiędzy konkursami czy stronami w konkretnym temacie trochę trwa. To kółeczko które się ładuje jak przechodzi się między stronami chwilę się ładuje. Wcześniej nacisnęło się temat i wchodziło od razu a teraz trwa to 5-6 sekund. Mów to tylko u mnie występuje, nie wiem
Ale sprawdzałem na telefonie siostry i ma to samo, na moim koncie. Tylko że sprawdzałem w weekend, ona ma xiaomi ale tyle wiem.


z tego co wiem to są problemy w sieci Play z transmisja danych...
Próbowałeś reset ustawień wifi bluetooth i dane mobilne?

Nie robiłem tego... będę próbować jeszcze 
Ale my mamy telefony z nju mobilne (Orange) wiec daleko nam do playa emotka  
0 0

krzysieq

#6776191 Napisano: 18.04.2021 10:46:14
Wersja na telefon, zmieńcie kolor z zielonego na niebieski jeżeli konkurs się jeszcze nie zaczął. Przykładowo konkurs milki z kamperem po wejściu w zakładkę promocyjne bez mojego udziału wyświetla się za zielono że do zakończenia 12dni a jak się wejdzie w ten konkurs to jest na niebiesko, że start za dwa dni. Oczywiście nie kliknąłem w niego bo zmylił mnie zielony kolor i 20zl w śmieci....
0 0

nanajka81

#6781795 Napisano: 17.05.2021 07:07:10
wraithbeauty napisał(a):

Przydało by się lepsze logo bo widząc stare czuje się jak bym był na stronie z lat 2005 emotka
i tryb ciemny tez by się przydał 

a najlepiej jak by była aplikacja na telefon od was

aplikacja przecież jest. A logo mi się podoba emotka
1 nkba 0

monkakk

#6781799 Napisano: 17.05.2021 08:07:02
wraithbeauty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

Przydało by się lepsze logo bo widząc stare czuje się jak bym był na stronie z lat 2005 emotka
i tryb ciemny tez by się przydał 

a najlepiej jak by była aplikacja na telefon od was

aplikacja przecież jest. A logo mi się podoba emotka

Gdzie ta aplikacja? 


1 brucee 0

maa

#6786196 Napisano: 07.06.2021 01:20:51
nie podoba mi się, że są konkursy w bazie ze zlymi datami - to nie pierwszy raz kiedy ktoś oznacza datę zakkończenia późniejszą niż w rzeczywistości - zym wprowadza w błąd! uważam, że za to powinny być karniaki.
1 kreatia 0

adriannaa

#6786283 Napisano: 07.06.2021 12:58:01
Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje
0 0

kreatia

#6787783 Napisano: 12.06.2021 10:38:26
adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz emotka emotka
polecam wrażliwe treści jednak pisać poza ekonkami
0 0

magdalena-chili

#6787784 Napisano: 12.06.2021 10:47:27
kreatia napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz  emotka emotka
polecam wrażliwe treści jednak pisać poza ekonkami

Ja tez niedawno miałam taką sytuację.... jakieś zbiorowe zwidy w takim razie? emotka  

kreatia

#6787785 Napisano: 12.06.2021 10:48:24
magdalena-chili napisał(a):

kreatia napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz  emotka emotka
polecam wrażliwe treści jednak pisać poza ekonkami

Ja tez niedawno miałam taką sytuację.... jakieś zbiorowe zwidy w takim razie? emotka  

może jakieś przeterminowane konkursowe zakupy? emotka ew. za dużo alko, tyle tych procentowych konkursów..
0 0

magdalena-chili

#6787786 Napisano: 12.06.2021 10:52:21
kreatia napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kreatia napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz  emotka emotka
polecam wrażliwe treści jednak pisać poza ekonkami

Ja tez niedawno miałam taką sytuację.... jakieś zbiorowe zwidy w takim razie? emotka  

może jakieś przeterminowane konkursowe zakupy?  emotka ew. za dużo alko, tyle tych procentowych konkursów..

Alko niestety nie pijam... Znaczy się przeterminowane zakupy, a Mąż mówił żebym nie jadła tego serka, jak już uciekał z lodówki.  emotka
1 kreatia 0

Gość: ojtamojtam

#6794433 Napisano: 11.07.2021 15:01:04
magdalena-chili napisał(a):

kreatia napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz

Ja tez niedawno miałam taką sytuację... jakieś zbiorowe zwidy w takim razie? emotka  

pionas - sprawa jest poważniejsza, niż myślisz.
W skrócie: miałem tu kiedyś konto. Wtedy także zgłaszałem to zjawisko. Wtedy to wyśmiałeś/zignorowałeś. No bywa, taki lajf. Nie pamiętam już, jak dawno temu zlikwidowałem konto. W tak zwanym międzyczasie mój system komputerowy przeszedł liczne modyfikacje. Nie tylko zmiana płyty głównej, dysku, ale też instalacja systemu Windows od zera, więc trudno posądzać o jakieś pamięci cache czy tego typu sprawy. Do brzegu: ponieważ (nie mając tu konta, co podkreślam) zaglądam często na stronę, pewnego dnia zostałem zaskoczony zjawiskiem, którego nie umiem wyjaśnić, mianowicie... po odpaleniu przeglądarki (Firefox) znalazłem się ZALOGOWANY na CUDZYM KONCIE! Przemilczę login, by nie stresować użytkownika. Widoczne były wiadomości i cała konfiguracja.
Zrób z tym coś. Po przeczytaniu, że to nie jest jakaś moja indywidualna przygoda, założyłem ponownie konto specjalnie w tym celu, by to napisać, bo uważam, że to ważne, dotyczy naruszenia bezpieczeństwa i prywatności. Co jest moim zdaniem niedopuszczalne i karygodne.
(cb656)

Gość: ojtamojtam

#6794434 Napisano: 11.07.2021 15:02:54
P.S. W temacie topu - nie podoba mi się, że po rejestracji czeka się godzinami na link aktywujący. Dziękuję za uwagę.
0 0

edzia21

#6794435 Napisano: 11.07.2021 15:22:38
ojtamojtam napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kreatia napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Wchodząc w wiadomości czasami zamiast moich wiadomości pojawiają się konwersacje zupełnie obcych użytkowników, nie mam zielonego pojęcia jaka jest zależność, mam wrażenie, że po prostu czasem zanim coś się przeładuje to wtedy wchodzą mi czyjeś konwersacje

też to kiedyś miałam, ale zasugerowano mi, że mam zwidy, więc Ty zapewne też je masz

Ja tez niedawno miałam taką sytuację... jakieś zbiorowe zwidy w takim razie? emotka  

pionas - sprawa jest poważniejsza, niż myślisz.
W skrócie: miałem tu kiedyś konto. Wtedy także zgłaszałem to zjawisko. Wtedy to wyśmiałeś/zignorowałeś. No bywa, taki lajf. Nie pamiętam już, jak dawno temu zlikwidowałem konto. W tak zwanym międzyczasie mój system komputerowy przeszedł liczne modyfikacje. Nie tylko zmiana płyty głównej, dysku, ale też instalacja systemu Windows od zera, więc trudno posądzać o jakieś pamięci cache czy tego typu sprawy. Do brzegu: ponieważ (nie mając tu konta, co podkreślam) zaglądam często na stronę, pewnego dnia zostałem zaskoczony zjawiskiem, którego nie umiem wyjaśnić, mianowicie... po odpaleniu przeglądarki (Firefox) znalazłem się ZALOGOWANY na CUDZYM KONCIE! Przemilczę login, by nie stresować użytkownika. Widoczne były wiadomości i cała konfiguracja.
Zrób z tym coś. Po przeczytaniu, że to nie jest jakaś moja indywidualna przygoda, założyłem ponownie konto specjalnie w tym celu, by to napisać, bo uważam, że to ważne, dotyczy naruszenia bezpieczeństwa i prywatności. Co jest moim zdaniem niedopuszczalne i karygodne.
(cb656)

2 tygodnie temu również zalogowałam się na czyjeś konto...swoim loginem i hasłem emotka  nawet nie wiem czyje było, bo widząc nie swoją skrzynkę PW z przerażenia wylogowałam się po kilku sekundach emotka  po kolejnym zalogowaniu wszystko wróciło do normy

madllen

#6794488 Napisano: 11.07.2021 22:03:28
To też dodam od siebie, bo uważam, że ta kwestia jest bardzo istotna. Miałam taką sytuacje 2 razy, za każdym razem zgłaszałam to do pionasa. Za pierwszym razem też pojawiła się myśl, że mam zwidy. Gdy jednak dotarło do mnie, że nie to szybko zamknęła stronę z przerażenia... Nie potrafię oddać jak dziwne to uczucie gdy widzisz kogoś korespondencje. U mnie to "zjawisko" miało miejsce po wysłania wiadomości. Czytając posty wyżej moje przerażenie jest jeszcze większe..
1 kwadracik 0

magdalena-chili

#6794711 Napisano: 12.07.2021 22:22:14
madllen napisał(a):

To też dodam od siebie, bo uważam, że ta kwestia jest bardzo istotna. Miałam taką sytuacje 2 razy, za każdym razem zgłaszałam to do pionasa. Za pierwszym razem też pojawiła się myśl, że mam zwidy. Gdy jednak dotarło do mnie, że nie to szybko zamknęła stronę z przerażenia... Nie potrafię oddać jak dziwne to uczucie gdy widzisz kogoś korespondencje. U mnie to "zjawisko" miało miejsce po wysłania wiadomości. Czytając posty wyżej moje przerażenie jest jeszcze większe..

potwierdzam, u mnie również PO WYSŁANIU WIADOMOŚCI --> strona się odświeżyła i trafiłam 2x (zupełnie niezależnie) na konwersacje innych Forumowiczów. 
1 madllen 0

zdolnabestia

#6794803 Napisano: 13.07.2021 13:47:52
Jak traficie kiedyś przypadkiem na moją skrzynkę PW, zobaczycie, jakie wiadomości i bluzgi muszą znosić admini. Szczególnie ci, którzy muszą czasem dać punkt karny emotka
1 joan 0

ziolko

#6794815 Napisano: 13.07.2021 14:21:48
zdolnabestia napisał(a):

Jak traficie kiedyś przypadkiem na moją skrzynkę PW, zobaczycie, jakie wiadomości i bluzgi muszą znosić admini. Szczególnie ci, którzy muszą czasem dać punkt karny emotka

U mnie tak źle nie jest emotka  
Fakt, bywało na początku moderowania, ale teraz jest spokojnie (na ogół). 
0 0