Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6683637 Napisano: 17.02.2020 12:02:26
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

pionas dopisek do skórki tradycyjnej

w którym miejscu masz jeszcze taki problem?

Wyluzuj. Pisaliśmy w tym samym czasie, robiąc screeny nie wiedziałem, że problem jest już załatany. Przypadkowa koincydencja. emotka
...obecnie czekam już tylko na wyjaśnienie zagadki braku opisów konkursów w skórce Semantic emotka

nie wiem, u mnie Semantic działa, ja w nim od dawna nic nie robiłem bo przestałem wspierać tamtą szatę graficzną...
0 0

zielonaszpilka

#6683639 Napisano: 17.02.2020 12:04:44
pionas dodaję własnie różne konkursy i mam pytanie czy w polu "Krótki opis konkursu" dałoby się od razu ustawić limit 300 znaków, tak żeby po 300 znakach blokowało możliwość pisania albo po 300 znakach ucinało to co się wkleiło? Jak klikam wyślij a potem okazuje się, że opis jest za długi to od nowa muszę np. załączać zdjęcie, a czasami o tym zapominam emotka  Ułatwiłoby to dodawanie.

I druga rzecz związana z dodawaniem, czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka
0 0

Gość: ossuarium

#6683643 Napisano: 17.02.2020 12:12:20
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

...obecnie czekam już tylko na wyjaśnienie zagadki braku opisów konkursów w skórce Semantic emotka

nie wiem, u mnie Semantic działa, ja w nim od dawna nic nie robiłem bo przestałem wspierać tamtą szatę graficzną...


...jaki kolor nosisz? emotka
0 0

pionas

#6683646 Napisano: 17.02.2020 12:16:59
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

...obecnie czekam już tylko na wyjaśnienie zagadki braku opisów konkursów w skórce Semantic emotka

nie wiem, u mnie Semantic działa, ja w nim od dawna nic nie robiłem bo przestałem wspierać tamtą szatę graficzną...


...jaki kolor nosisz? emotka

poszedłem trochę inną ścieżką emotka



Sprawdzałem na 4 przeglądarkach i wszędzie wyświetla poprawnie. Nie masz jakiegoś blokera?
0 0

pionas

#6683651 Napisano: 17.02.2020 12:19:53
zielonaszpilka napisał(a):

pionas dodaję własnie różne konkursy i mam pytanie czy w polu "Krótki opis konkursu" dałoby się od razu ustawić limit 300 znaków, tak żeby po 300 znakach blokowało możliwość pisania albo po 300 znakach ucinało to co się wkleiło? Jak klikam wyślij a potem okazuje się, że opis jest za długi to od nowa muszę np. załączać zdjęcie, a czasami o tym zapominam emotka  Ułatwiłoby to dodawanie.

I druga rzecz związana z dodawaniem, czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.
0 0

zielonaszpilka

#6683654 Napisano: 17.02.2020 12:23:07
pionas napisał(a):

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.

Dziękuję za błyskawiczną reakcję emotka  emotka  jakoś przeżyję te fotki emotka  

ps. jestem w Twoim 6 tysięcznym poście emotka  emotka  
edit. a jednak nie emotka  to był post 5999 emotka  też dobrze emotka
1 brucee 0

Gość: ossuarium

#6683659 Napisano: 17.02.2020 12:26:08
pionas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.

To dziwne, bo na forum da się tak... emotka
0 0

pionas

#6683662 Napisano: 17.02.2020 12:30:14
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

czy jest możliwość dodania tylko linka do fotki bez wrzucania jej ze swojego dysku? To też wydłuża dodawanie konkursu, bo muszę zapisać tę fotkę u siebie, potem ją wyszukać i dodać, a potem usunąć ze swojego komputera;) Wiem, że można dodawać konkursy bez fotek, ale lubię dodawać wszystko, żeby oszczędzić Wam roboty emotka

hej, dałem limit 300 znaków, co do wgrywania zdjęcia z linku to niestety na chwilę obecną nie będzie takiej opcji.

To dziwne, bo na forum da się tak... emotka

tak na forum da się, ale nie będę implementował tego samego rozwiązania w formularzu dodawania konkursu bo muszę pobrać zdjęcie na serwer, na forum tego nie robię
0 0

Gość: ossuarium

#6683664 Napisano: 17.02.2020 12:35:39
pionas napisał(a):

na forum da się, ale nie będę implementował tego samego rozwiązania w formularzu dodawania konkursu bo muszę pobrać zdjęcie na serwer, na forum tego nie robię

Czyli mechanizm wyświetlania treści w tych dwóch różnych miejscach jest zupełnie inny?
- opisy konkursów
- wpis na forum
emotka
Zdjęcie na forum można przecież umieścić na dwa sposoby: ALBO linkowanie do miejsca w sieci, ALBO upload z dysku.
0 0

pionas

#6683666 Napisano: 17.02.2020 12:36:27
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

na forum da się, ale nie będę implementował tego samego rozwiązania w formularzu dodawania konkursu bo muszę pobrać zdjęcie na serwer, na forum tego nie robię

Czyli mechanizm wyświetlania treści w tych dwóch różnych miejscach jest zupełnie inny?
- opisy konkursów
- wpis na forum
emotka
Zdjęcie na forum można przecież umieścić na dwa sposoby: ALBO linkowanie do miejsca w sieci, ALBO upload z dysku.

Tak jest inny mechanizm
0 0

joan

#6685849 Napisano: 26.02.2020 11:25:49
pionas - czy coś się posypało w starej wersji dla Chrome?

Zarówno na telefonie (via Chrome) jak i na lapku (Chrome): nie ładuje się część obrazków, część avatarów, część grafiki (np. łapka w górę, koniczynki przy liście tematów na forum).
Sprawdziłam via IE -> tam się wszystko ładuje poprawnie dla starej wersji.

PS: Zaraz wkleję zrzut ekranu z telefonu.
1 brucee 0

joan

#6685850 Napisano: 26.02.2020 11:26:59
0 0

joan

#6685868 Napisano: 26.02.2020 12:23:40
bruce napisał(a):

emotka emotka  Dziękuję. Mam to samo, ale nie pisałam, bo przekonana byłam, że to mój komputer.  emotka


Przez chwilę również tak myślałam, ale dokładnie tak samo dzieje się w przypadku wejścia na e-konki przez telefon i przeglądarkę Chrome; czyli to nie wina lapka, nie warto bloozgać i rzucać nim o ścianę emotka
1 brucee 0

pionas

#6685904 Napisano: 26.02.2020 13:50:39
Nie wiem czy coś się posypało.
Stara wersja nie jest rozszerzana od dawna (no chyba że wymuszone zmiany przez dodanie nowych modułów, ale jak wiemy takich nie ma od jakiegoś czasu).
Sprawdź cacheo'wanie i ew. inną przeglądarkę.
0 0

joan

#6685957 Napisano: 26.02.2020 16:06:18
pionas napisał(a):

Nie wiem czy coś się posypało.
Stara wersja nie jest rozszerzana od dawna (no chyba że wymuszone zmiany przez dodanie nowych modułów, ale jak wiemy takich nie ma od jakiegoś czasu).
Sprawdź cacheo'wanie i ew. inną przeglądarkę.


Chyba przeceniasz moje skille emotka

Jak pisałam, na IE działa.

No trudno, dinozaur ze mnie, miłego dnia i dziękuję za odpowiedź.
0 0

zdolnabestia

#6686004 Napisano: 26.02.2020 18:30:32
U mnie też jest problem z obrazkami na Operze i Chromie.
0 0

pionas

#6686512 Napisano: 28.02.2020 14:15:39
Nie jestem w stanie pomóc.
Nie wiem co się stało.
0 0

Gość: ossuarium

#6686513 Napisano: 28.02.2020 14:18:35
pionas napisał(a):

Nie jestem w stanie pomóc.
Nie wiem co się stało.

Podpowiem: obrazki podlinkowane wprost z netu są widoczne, nie widać tych uploadowanych z dysku.
0 0

pionas

#6686516 Napisano: 28.02.2020 14:21:11
Tak jak napisałem nie wiem co się stało i nie jestem w stanie pomóc.
U mnie nie ma znaczenia czy wgrywane na serwer czy linkowane do zewnętrznych serwerów działają.
W logach nic nie widzę.
0 0

nanajka81

#6686519 Napisano: 28.02.2020 14:23:49
[quote=
forrrum] TEST dla czytających - zamieszczę dwa obrazki, napiszcie, który widać, a którego nie. emotka

Pierwszy (linkowanie do obrazka w sieci)


Drugi (linkowanie do tego samego obrazka załadowanego z dysku)

ja na kompie widzę oba emotka
i w aplikacji również wszystko widzę. Używam firefoxa
0 0