Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

bethan

#6649396 Napisano: 17.10.2019 14:29:22
bethan napisał(a):

Przeglądarka w telefonie - nie da się nic wybrać z menu rozwijanego (górny lewy róg), przy wyborze czegokolwiek otwiera się zawsze reklama

Przez dwa dni było już ok, ale znowu jest to samo. Reklamy!
0 0

asantesana

#6651522 Napisano: 25.10.2019 12:49:26
Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 
0 0

zielonaszpilka

#6651524 Napisano: 25.10.2019 12:52:31
asantesana napisał(a):

Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 

Pewnie przyvdodawaniu komentarzs zaznaczylas okienko Powiadom mnie gdy ktoś odpowie. Wejdz w wątek i na gorze nad postami bedziesz mogla to odhaczyć emotka

bubba

#6651525 Napisano: 25.10.2019 12:52:53
asantesana napisał(a):

Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 

Być może sobie zaznaczyłaś ikonkę, że chcesz dostawać powiadomienia do tego wątku.

asantesana

#6651541 Napisano: 25.10.2019 13:46:39
zielonaszpilka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 

Pewnie przyvdodawaniu komentarzs zaznaczylas okienko Powiadom mnie gdy ktoś odpowie. Wejdz w wątek i na gorze nad postami bedziesz mogla to odhaczyć emotka

Dzięki, tyle że zawsze mam to kliknięte i pokazuje mi tylko odpowiedzi na mojego posta, a tu wszystkie. Odhaczone emotka  

pionas

#6654948 Napisano: 06.11.2019 22:13:24
bruce napisał(a):

bruce napisał(a):

Wpiszę tu, choć pewnie to ja robię coś nie tak...  emotka  Bardzo serdecznie przepraszam emotka , ale część moich dodawanych konkursów nie ma linku do regulaminu, ponieważ... nie chce mi przejść formularz dodawania ich do bazy.  emotka emotka  Ciągle mam komunikaty, że linki do regulaminów są za długie. Sory...  emotka emotka

Pionas, jak zawsze - pomaga i naprowadza na właściwy trop.  emotka
Serdeczne dzięki za odzew i pomoc.  emotka emotka emotka

to ja dziękuję za zwrócenie uwagi na problem emotka emotka
2 brucee, androm 0

agakaz2

#6656084 Napisano: 11.11.2019 18:19:01
trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

bethan

#6657131 Napisano: 14.11.2019 10:18:14
agakaz2 napisał(a):

trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

W dodatku utrudniają nawigowanie. U mnie to $#$&; jest na górze. Mamy też w gratisie atrakcję w postaci reklamy na cały ekran. Boszszemotka
2 agakaz2, jokan 0

pikawka

#6657697 Napisano: 15.11.2019 22:27:32
Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMIemotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować emotka
1 bethan 0

bethan

#6657703 Napisano: 15.11.2019 22:42:38
pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie emotka emotka emotka
0 0

pionas

#6657736 Napisano: 16.11.2019 07:36:53
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka emotka emotka

Nie wiem co się stało, nie zarządzam tym ale spróbuję coś z tym zrobić.
Nie wiedziałem o co chodzi dopóki sam nie wszedłem z telefonu...

radosna

#6657759 Napisano: 16.11.2019 11:07:37
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka  emotka  emotka

Jak AdBlocka damy, to znikają reklamy emotka
Szkoda, że w telewizorze tak nie można. Reklamy leków przyprawiają mnie o ból głowy. A Goździkowej już nie ma emotka

krseta

#6657945 Napisano: 17.11.2019 18:09:36
pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka emotka emotka

Nie wiem co się stało, nie zarządzam tym ale spróbuję coś z tym zrobić.
Nie wiedziałem o co chodzi dopóki sam nie wszedłem z telefonu...

dobrze wiedzieć, że to nie celowy zabieg;) bo już przerzuciłem się całkowicie na laptop... z tel nie ma szans na komfortowe uzytkowanie
0 0

Gość: kermit

#6660786 Napisano: 25.11.2019 22:50:25
Zatrzęsienie łapek w dół (dla przykładu w wątku Dyskusje). Tak wiem, że one są po to, aby ich używać. Problem w tym, że ogrom z nich to te dane przypadkowo przez forumowiczów korzystających z forum na telefonach. Czy nie można czegoś z tym zrobić ? Strasznie nieprzyjemnie się zrobiło, bo nikt już nie wie, czy ta negatywna reakcja jest celowa czy przypadkowa i o co chodzi. Nie mam pomysłu, ale może jakieś potwierdzenie albo cosik innego. Eh ciekawe czy dostanę za ten post jakaś łapkę w dół.

KuntaKinte

#6660789 Napisano: 25.11.2019 22:57:52
kermit napisał(a):

Zatrzęsienie łapek w dół (dla przykładu w wątku Dyskusje). Tak wiem, że one są po to, aby ich używać. Problem w tym, że ogrom z nich to te dane przypadkowo przez forumowiczów korzystających z forum na telefonach. Czy nie można czegoś z tym zrobić ? Strasznie nieprzyjemnie się zrobiło, bo nikt już nie wie, czy ta negatywna reakcja jest celowa czy przypadkowa i o co chodzi. Nie mam pomysłu, ale może jakieś potwierdzenie albo cosik innego. Eh ciekawe czy dostanę za ten post jakaś łapkę w dół.

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół" wtf jaka łapka w dół-nigdy nie oceniam,poszukałem i faktycznie "samo się zrobiło"nawet głupio że ktoś mógł poczuć się prze szejka urażony,ale naprawiłem co znalazłem,a czego nie to sorrki ale te łapki w dół nie są celowe,nie daję negatywnej reakcji.

jokan

#6660791 Napisano: 25.11.2019 23:18:19
szejknaftowy napisał(a):

kermit napisał(a):

Zatrzęsienie łapek w dół (dla przykładu w wątku Dyskusje). Tak wiem, że one są po to, aby ich używać. Problem w tym, że ogrom z nich to te dane przypadkowo przez forumowiczów korzystających z forum na telefonach. Czy nie można czegoś z tym zrobić ? Strasznie nieprzyjemnie się zrobiło, bo nikt już nie wie, czy ta negatywna reakcja jest celowa czy przypadkowa i o co chodzi. Nie mam pomysłu, ale może jakieś potwierdzenie albo cosik innego. Eh ciekawe czy dostanę za ten post jakaś łapkę w dół.

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół" wtf jaka łapka w dół-nigdy nie oceniam,poszukałem i faktycznie "samo się zrobiło"nawet głupio że ktoś mógł poczuć się prze szejka urażony,ale naprawiłem co znalazłem,a czego nie to sorrki ale te łapki w dół nie są celowe,nie daję negatywnej reakcji.

tez to zauwazylam i sie zaczelam zastanawiac czy niektorzy sie dobrze czuja....
0 0

bethan

#6661254 Napisano: 26.11.2019 21:05:25
jokan napisał(a):

tez to zauwazylam i sie zaczelam zastanawiac czy niektorzy sie dobrze czuja....

A idź, ja już się boję na forum wchodzić, dotykać ekranu...
1 jokan 0

bethan

#6661509 Napisano: 27.11.2019 12:57:32
szejknaftowy napisał(a):

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół"

Wcześniej takiej masówki nie było, od kilku dni jest jakiś dramat. Dzisiaj znowu.
Czy można te łapki wyłączyć, by się nie klikaly z urządzeń mobilnych?
1 brucee 0

jokan

#6661510 Napisano: 27.11.2019 13:00:11
bethan napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół"

Wcześniej takiej masówki nie było, od kilku dni jest jakiś dramat. Dzisiaj znowu.
Czy można te łapki wyłączyć, by się nie klikaly z urządzeń mobilnych?

jak ja klikam z telefonu, to najpier powiekszam, zeby kliknac w dobra lapke
1 androm 0

bethan

#6661511 Napisano: 27.11.2019 13:02:24
[quote=

jokan] jak ja klikam z telefonu, to najpier powiekszam, zeby kliknac w dobra lapke

Ale ja nie chcę nic klikać! Te łapki klikają się same, przy przewijaniu, naciskaniu strzałki. Nawet tego nie zauważam.
1 brucee 0