Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

azaflora

#6583265 Napisano: 23.03.2019 17:28:20
reniii napisał(a):

inny wpisuje kolejny 125 gadżet który mu nie jest potrzebny to mnie trafia aż coś rozumiem wygrać dla siebie rodziny i znajomych ale skoro jest to forum i tak się na nim kochamy i gratulacje sobie składamy i w zlym losie jesteśmy sobie wzajemnie podporą i piszemy co dziś jest naszym zmartwieniem i takie okazujemy zainteresowanie to czyż ten ułamek własnego zbytku nie możemy komuś ofiarować by i on miał z niego więcej pożytku. I nie mam tu siebie na myśli tylko każdego pomocy szukającego i pomocy oczekującego. Czy świat nie byłby piękniejszy gdyby zamiast kopniaka otrzymać coś miłego.

Są tu różni ludzie, trzeba się z tym pogodzić i już. 
Jedni chwalą się tym 125 gadżetem, żeby innym zagrać na nerwach. Inni cieszą się, bo jak spieniężą  te 125 gadżetów nawet po 10zł za sztukę, to będą mogli zapłacić ratę kredytu czy inne zobowiązania.
Takie krytyki i pretensje i tak już doprowadziły do tego, że ludzie nie piszą o swoich wygranych, bo i po coemotka

dysia

#6583269 Napisano: 23.03.2019 17:57:37
reniii napisał(a):

Tak to prawda są też życzliwe osoby na forum i jest to bardzo fajne tak sobie pomagać i dziękuję raz jeszcze tej osobie za cenną wskazówkę tylko szkoda że nie wszyscy czy nie byłoby miło? Kupię dziś Velvet i spróbuję sama po południu wstrzelić się w bramkę i jeśli mi się uda to podam ją na forum żeby też ktoś mógł sobie wygrać a misia to zawsze można komuś podarować oby tylko ta bramka nie okazała się zajęta już.


reniiii podzielisz się?
0 0

reniii

#6583287 Napisano: 23.03.2019 19:57:51
dysia napisał(a):

reniii napisał(a):

Tak to prawda są też życzliwe osoby na forum i jest to bardzo fajne tak sobie pomagać i dziękuję raz jeszcze tej osobie za cenną wskazówkę tylko szkoda że nie wszyscy czy nie byłoby miło? Kupię dziś Velvet i spróbuję sama po południu wstrzelić się w bramkę i jeśli mi się uda to podam ją na forum żeby też ktoś mógł sobie wygrać a misia to zawsze można komuś podarować oby tylko ta bramka nie okazała się zajęta już.


reniiii podzielisz się?

Kupiłam dziś ten Velvet i wysłałam zgłoszenie tak jak pisałam w ,, moje dzisiejsze wygrane,, o godzinie15:22:30 sekund i wpadł miś. Tu ktoś pisał na forum że te bramki są skumulowane w danym przedziale czasowym być może ale ja tego nie sprawdzałam tylko wygrywałam te miśki w sumie 4 dzień po dniu ale nim trafiłam w końcu to chyba 7 razy nie trafiałam w te bramki wysyłałam je w różnych porach ale zawsze wysyłam w godzinie jakiejś minucie pełnej ale raz wpisałam jakoś błędnie ten kod na końcu zgłoszenia i nim wpisałam raz jeszcze ten kod to zeszło z 30 sekund wyslalam i o dziwo wygrana wtedy wpadła dlatego pozostałe trafione zgloszenia zawsze o takiej dziwnej godzinie wysyłałam i wygrywałam i dziś też trafiłam. Nie wiem czy pomogłam.
1 dysia 0

reniii

#6583288 Napisano: 23.03.2019 20:02:20
I nawet fajne te miśki myślałam że są mniejsze a tu takie miłe zaskoczenie i prawie zaraz po wygraniu je dostarczono wtedy.
1 dysia 0

prosiaczek

#6583453 Napisano: 24.03.2019 22:06:06
Dzień dobry WCIĄŻ I STALE już parę miesięcy nie działa mi kalendarz w appce. nie pokazuje konkursów kończących się dziś. emotka kwiiiiik pomocy. Jak to odmienić?
0 0

pionas

#6583469 Napisano: 25.03.2019 07:19:59
prosiaczek napisał(a):

Dzień dobry WCIĄŻ I STALE już parę miesięcy nie działa mi kalendarz w appce. nie pokazuje konkursów kończących się dziś. emotka kwiiiiik pomocy. Jak to odmienić?

Hej,

jaka wersja Androida?
Jakiś komunikat wyświetla się na ekranie?
Rozumiem że masz najnowszą wersję?

Adrian
0 0

prosiaczek

#6583512 Napisano: 25.03.2019 09:38:45
melduję:
Android 7.1.2
Ekonkursy 2.2.1

komunikat pojawia się na dole strony na czarnym pasku ale nie wiem co mówi emotka zdjęcia wstawić nie mogę, bo mnie wywala z apki. Słonioooocy
0 0

pionas

#6583675 Napisano: 25.03.2019 14:52:31
prosiaczek napisał(a):

melduję:
Android 7.1.2
Ekonkursy 2.2.1

komunikat pojawia się na dole strony na czarnym pasku ale nie wiem co mówi emotka zdjęcia wstawić nie mogę, bo mnie wywala z apki. Słonioooocy

A chociaż fragment komunikatu pamiętasz? emotka
Będę w domu to sprawdzę w środowisku testowym bo nie posiadam Androida 7.1.2...
0 0

wilhelmzdobywca

#6583736 Napisano: 25.03.2019 17:01:49
Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka
0 0

doo

#6583837 Napisano: 26.03.2019 00:33:11
Marzy mi się by w zakładce Notatki formularz Dodaj notatkę był u góry nad dodanymi notatkami (których mam mnóstwo i aby dodać następną muszę przebijać się przez nie sporo w dół). Da się zrobić?
0 0

nswe69

#6586132 Napisano: 02.04.2019 11:11:02
Nie podoba mi się ograniczenie dostępu do kilku wątków od 3 dodanych konkursów. Człek ma 2 i guzik zobaczy... Tak samo jak ze stopką/podpisem.
Można by to jakoś rozszerzyć, dla np.aktywnych użytkowników forum (nie wiem, np.od iluś łapek w górę, bo przecież po coś one są...)
pionas były kiedyś jakieś inne zasady, czy to tradycja nie do ruszenia ?
0 0

pionas

#6586422 Napisano: 02.04.2019 20:01:11
prosiaczek napisał(a):

melduję:
Android 7.1.2
Ekonkursy 2.2.1

komunikat pojawia się na dole strony na czarnym pasku ale nie wiem co mówi emotka zdjęcia wstawić nie mogę, bo mnie wywala z apki. Słonioooocy

Dalej są problemy?

wilhelmzdobywca napisał(a):

Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka

Nie ma takiej opcji. Teoretycznie jak śledzisz wątek to z "Moje konto" -> "Powiadomienia" gdy klikniesz w link zostaniesz przekierowana do pierwszego nieprzeczytanego...

doo napisał(a):

Marzy mi się by w zakładce Notatki formularz Dodaj notatkę był u góry nad dodanymi notatkami (których mam mnóstwo i aby dodać następną muszę przebijać się przez nie sporo w dół). Da się zrobić?

Dodanie formularza na dole to efekt zamierzony - przewijając stronę w dół przejrzy swoje notatki i jeśli uzna je za stare to je usunie (kiedyś były problemy z serwerem, z miejscem i mogłem dać ograniczenie na liczbę notatek lub takie "uniedogodnienie"...

nswe69 napisał(a):

Nie podoba mi się ograniczenie dostępu do kilku wątków od 3 dodanych konkursów. Człek ma 2 i guzik zobaczy... Tak samo jak ze stopką/podpisem.
Można by to jakoś rozszerzyć, dla np.aktywnych użytkowników forum (nie wiem, np.od iluś łapek w górę, bo przecież po coś one są...)
pionas były kiedyś jakieś inne zasady, czy to tradycja nie do ruszenia ?

Co do ograniczenia wątków to od dłuższego czasu są takie blokady.
Jeśli chodzi o stopkę to zaostrzyłem zasady przed spamerami...
0 0

wilhelmzdobywca

#6586591 Napisano: 03.04.2019 11:38:45
pionas napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka

Nie ma takiej opcji. Teoretycznie jak śledzisz wątek to z "Moje konto" -> "Powiadomienia" gdy klikniesz w link zostaniesz przekierowana do pierwszego nieprzeczytanego...

Dziękuję za odpowiedź, szkoda emotka Pozostaje poudzielać się w różnych wątkach emotka
0 0

pionas

#6591427 Napisano: 18.04.2019 19:37:44
Dzisiaj zainstalowałem sobie przeglądarkę Google Chrome wraz z wtyczką WAVE, która pozwala na zbadanie zachowanego kontrastu na stronie.
Poprawiłem kontrast tylko dla wersji POLO - czy tak jest lepiej?
0 0

zdolnabestia

#6591454 Napisano: 18.04.2019 21:41:09
Mam problem z kropkami w konkursach, tymi od zaznaczania wzięcia udziału w konkursach. Kolor się zmienia dopiero po odświeżeniu strony.

wilhelmzdobywca

#6591460 Napisano: 18.04.2019 21:51:33
U mnie dziś to samo, myślałam, że z winy komputera.
0 0

pionas

#6591492 Napisano: 19.04.2019 06:29:31
bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

z której szaty graficznej korzystasz? tej starej czy "Nowoczesna"?

zdolnabestia wilhelmzdobywca już powinno działać emotka

pionas

#6591497 Napisano: 19.04.2019 07:22:37
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

z której szaty graficznej korzystasz? tej starej czy "Nowoczesna"?

Tak, ze starej. emotka

to starej błąd nie dotyczył emotka
1 brucee 0

zdolnabestia

#6591509 Napisano: 19.04.2019 08:55:46
Korzystam z nowej, już działa emotka
0 0

notta

#6591923 Napisano: 21.04.2019 17:20:13
A ja nadal mam problem z kropkami.. wszędzie widzę czerwone kulki. Zielonych brak.. jak to odczarować?
0 0