Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pawelski

#6572796 Napisano: 18.02.2019 21:33:40
Teraz się zorientowałem że pojawia się edytuj po kliknięciu na "i" na czerwonym tle. Nie warto takich opcji ukrywać. Na pewno wiele osób o tym nie wie.
0 0

prosiaczek

#6572797 Napisano: 18.02.2019 21:40:51
nie działa mi w appce kalendarz. jak wpisuję datę "konkursy kończące się " i zatwierdzam to mnie wywala.
0 0

doo

#6579074 Napisano: 11.03.2019 00:15:02
Chyba wyszukiwarka nie działa. Wpisałam adres tego konkursu https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp i tego https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854 i pokazało brak wyników, a przecież konkursy są w bazie (zakończone odpowiednio 10 i 5 marca)
0 0

alan84

#6579840 Napisano: 12.03.2019 23:17:36
dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.
0 0

kreatia

#6580107 Napisano: 13.03.2019 13:35:47
alan84 napisał(a):

dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.

jestem za! powinien być zdecydowanie taki dział (kiedyś był, no nie?)
ostatnia sytuacja: wszyscy piszą o hallsie, wchodzę w szukajkę - zero wyników. i teraz pytanie: czy piszą o konku, którego nie ma w bazie, czy piszą o konku, który jest w zapowiedziach? gdzie tego szukać?
żeby coś znaleźć trzeba najpierw wyszukać w bazie, a potem jeszcze przekopać się przez pół forum, żeby trafić na odpowiedni wątek. słabo troszkie.
1 bethan 0

pionas

#6580144 Napisano: 13.03.2019 15:19:50
doo napisał(a):

Chyba wyszukiwarka nie działa. Wpisałam adres tego konkursu https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp i tego https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854 i pokazało brak wyników, a przecież konkursy są w bazie (zakończone odpowiednio 10 i 5 marca)

W bazie są inne linki.
Jeśli chodzi o Łowicz to w bazie jest:
https://lowicz24....wygraj-bon-na/615772
A Ty podałeś:
https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp

Co do Deccoria.pl to w bazie jest:
https://deccoria....-a-pearson-a-10-4854
A Ty podałeś:
https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854


alan84 napisał(a):

dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.

masz na myśli "Co można dostać gratis?" ?

kreatia napisał(a):

alan84 napisał(a):

dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.

jestem za! powinien być zdecydowanie taki dział (kiedyś był, no nie?)
ostatnia sytuacja: wszyscy piszą o hallsie, wchodzę w szukajkę - zero wyników. i teraz pytanie: czy piszą o konku, którego nie ma w bazie, czy piszą o konku, który jest w zapowiedziach? gdzie tego szukać?
żeby coś znaleźć trzeba najpierw wyszukać w bazie, a potem jeszcze przekopać się przez pół forum, żeby trafić na odpowiedni wątek. słabo troszkie.

Nie wiem o jaki dział chodzi, ale na pewno takiej kategorii w "Konkursy" nie było.
Co do "Zapowiedzi konkursów" to dopóki nie ma linku, czyli informacja wzięta np. z lokalnej gazetki to użytkownicy dają znać o tym na forum w Zapowiedzi konkursów, ale gdy jest już link to powinien ktoś go dodać do bazy...
Miałem kiedyś dwie sytuacje:
  1. Informacja wrzucona została na forum, to dodałem ją do bazy i podpisałem loginem użytkownika który wrzucił informację na forum - dostałem prywatną wiadomość z pretensjami że jak mogłem tak zrobić.
  2. Informacja wrzucona została na forum, dodałem do bazy i podpisałem sobą, też dostałem pw z pretensjami... Jak żyć? emotka
1 brucee 0

kreatia

#6580157 Napisano: 13.03.2019 15:42:33
Pionas chodziło mi o tą kategorię emotka
To przecież to samo, no nie? 

Jak dla mnie to przez brak niektórych konkursów w bazie jest tu bałagan. Może by tak ten wątek "co można dostać..." zrobić tak jak np. wyniki konkursów ? Że wrzuca się linka i krótki opis i to wskakuje do bazy emotka  hę? 

A ludzie zawsze są niezadowoleni, bo przeżywają dużo konkursowych porażek hihi. 
1 brucee 0

pionas

#6580159 Napisano: 13.03.2019 15:48:24
kreatia napisał(a):

Pionas chodziło mi o tą kategorię emotka
To przecież to samo, no nie? 

Jak dla mnie to przez brak niektórych konkursów w bazie jest tu bałagan. Może by tak ten wątek "co można dostać..." zrobić tak jak np. wyniki konkursów ? Że wrzuca się linka i krótki opis i to wskakuje do bazy emotka  hę? 

A ludzie zawsze są niezadowoleni, bo przeżywają dużo konkursowych porażek hihi. 

Nagrody gwarantowane to 100% pewniaki. Wystarczy wypełnić ankietę i czekać na listonosza! - taki jest opis kategorii, czyli wszystko co jest darmowe i bezpłatne.
Dlatego powstał na forum taki wątek, w którym są informacje że jak coś kupisz to coś dostaniesz... Kupienie sobie czegoś to już nie jest taka prawdziwa nagroda emotka i dlatego powstał wątek "Co można dostać gratis?" emotka
1 kreatia 0

kreatia

#6580179 Napisano: 13.03.2019 16:07:49
Tendencja w konkursach jest jaka jest, więc może warto stworzyć miejsce dla tych marnych  nagród? emotka  pomyśl, pionas, bo się tu zakopiemy 
1 bethan 0

szukajacykonkursow

#6583084 Napisano: 22.03.2019 17:35:40
Dlaczego nie mżona ogłaszać się o ofertę kupna na paragon na zakończony konkurs,który jest potrzebny?Nikt niczego nie traci i po co utrudniać konkursowiczom życie?
0 0

pioge7

#6583087 Napisano: 22.03.2019 17:40:30
szukajacykonkursow napisał(a):

Dlaczego nie mżona ogłaszać się o ofertę kupna na paragon na zakończony konkurs,który jest potrzebny?Nikt niczego nie traci i po co utrudniać konkursowiczom życie?

Bo gramy fair. 
Zagrasz w konkursie gdzie nie trzeba zgłaszać numeru paragonu i wygrasz... kupujesz paragon i jesteś szczęśliwy. 
Nie wygrasz... masz to w d.... bo nie straciłeś na zakupie. Inni stracili bo kupili a nie wygrali... 
konkurs jeśli polega na kupnie produktu kupujesz przez zgloszniem a nie po wygraniu... 
bylo jakiś czas o tym głośno na forum i tak zdecydowano i jest ok. 

szukajacykonkursow

#6583103 Napisano: 22.03.2019 18:15:35
Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.
0 0

pioge7

#6583110 Napisano: 22.03.2019 18:32:11
szukajacykonkursow napisał(a):

Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.

możesz poprosić kogoś o kupienie produktu i przesłanie paragonu przed wysłaniem zgłoszenia. Większość tu tak robi.
0 0

zielonaszpilka

#6583111 Napisano: 22.03.2019 18:33:22
szukajacykonkursow napisał(a):

Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.

Jak nie mają sklepu pod nosem, a chcą wziąć udział w konkursie to mogą kupić paragon od kogoś na forum PRZED zakończeniem konkursu. Inni stracili, bo czasami kupuje się rzeczy tylko dla wzięcia udziału w konkursie, niekoniecznie tylko takie które musielibyśmy kupić. Tak jest sprawiedliwie. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie było tej zasady, to właściwie miałam wrażenie, że niewiele kto kupował produkty na konkurs, a po wynikach wątek paragony był zasypany ogłoszeniami "kupię paragon".  Chcesz brać udział - spełnij warunki. Organizator albo uczestnik złamał zasady regulaminu - zgłoś to, napisz reklamację, albo jako to przeżyj.

szukajacykonkursow

#6583118 Napisano: 22.03.2019 18:50:21
Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.
0 0

reniii

#6583123 Napisano: 22.03.2019 18:58:57
szukajacykonkursow napisał(a):

Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.

Myślę że starzy wyżeracze konkursowi są zdolni do tego a może nawet do innych jeszcze bardziej profesjonalnych przekrętów.
0 0

bubba

#6583126 Napisano: 22.03.2019 19:03:25
jeśli to sklep tej osoby to cóż Tobie to przeszkadza? To ta osoba ma brak w kasie na koniec dnia, nie Ty.
Jest dobrze jak jest.
Cytujac klasyka "na ch... drążyć temat"
0 0

zielonaszpilka

#6583127 Napisano: 22.03.2019 19:06:48
szukajacykonkursow napisał(a):

Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.

A kto Ci broni tak robić? emotka  Zakładaj sklep i hulaj dusza emotka  Zasady konkursów są jasne, zasady wątku Paragony też.
1 andii 0

reniii

#6583131 Napisano: 22.03.2019 19:11:22
bubba napisał(a):

jeśli to sklep tej osoby to cóż Tobie to przeszkadza? To ta osoba ma brak w kasie na koniec dnia, nie Ty.
Jest dobrze jak jest.
Cytujac klasyka "na ch... drążyć temat"

Jakie ta osoba ma braki skoro towar sprzeda raz jeszcze. Mamy teraz wolność słowa i każdy chyba może się wypowiadać na jaki temat chce a nie cenzura przez was odgórnie narzucana aby zdusić temat już w zalążku aby nie drążyć dalej tematu. 
0 0

szukajacykonkursow

#6583133 Napisano: 22.03.2019 19:14:32
Dla ciekawostki oglądałem raz polonia24 na TV polonia i konursowiczka wygrała okazało się że oszukiwała oni to jakoś odkryli(organizatorzy) ale poszła z nimi na ugodę że będzie wyszukiwać te osoby co oszukiwali dla nich.Czy poszli na tą ugodę nie wiem,nie zostało podane.
0 0