Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6516087 Napisano: 03.08.2018 16:47:55
superloser napisał(a):

I w mobilnej NIE DA SIĘ CYTOWAĆ.

cytowanie działa...

pioge7 napisał(a):

pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
Tak było kilka dni temu...
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji,.,

faktycznie był błąd właśnie poszła aktualizacja do Google Play - poprawiona edycja i usuwanie wiadomości...

Mnie przez weekend nie ma, będę dopiero w poniedziałek, także gdyby były jakieś problemy to dopiero po niedzieli...
2 pioge7, brucee 0

pionas

#6516101 Napisano: 03.08.2018 18:22:21
pioge7 napisał(a):

pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
Tak było kilka dni temu...
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji


Właśnie wyszła najnowsza aktualizacja emotka
0 0

netka2000

#6516129 Napisano: 03.08.2018 21:05:29
Strzałka "Do góry" z lewej strony jest nieporęczna. Praktyczniej by było z prawej strony. 
0 0

pioge7

#6516148 Napisano: 03.08.2018 22:30:57
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
Tak było kilka dni temu...
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji


Właśnie wyszła najnowsza aktualizacja emotka

Pobrana emotka  cytowanie, edytowanie działa emotka  nie usuwałem na razie nic emotka  dziękuję za szybką reakcję emotka  
0 0

Gość: kermit

#6516290 Napisano: 04.08.2018 22:00:24
Moim zdaniem punkty karne za obrażanie innych uczestników nie powinny się kasować po dodaniu 10 konkursów. Powoduje to sytuacje w których można kogoś obrazić, dodać kilka konkursów i dalej obrażać na nowo (no i tak bez końca). Mówię o tzw. recydywie. 5 punktów za obrażanie i ban. Wtedy może zrobiłoby się przyjemniej na forum...

carissma

#6516676 Napisano: 06.08.2018 13:02:52
Wątek "Co chcielibyście wygrać" przerzuciłabym do działu "Rozmowy" emotka

Niebieska_Laguna

#6516866 Napisano: 06.08.2018 20:05:40
bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć emotka
1 brucee 0

zdolnabestia

#6516885 Napisano: 06.08.2018 20:43:43
carissma napisał(a):

Wątek "Co chcielibyście wygrać" przerzuciłabym do działu "Rozmowy" emotka

Zrobione emotka

zdolnabestia

#6516920 Napisano: 06.08.2018 22:34:59
Twój komentarz był niepotrzebny. Został kilkakrotnie zgłoszony jako obraźliwy. Nie tłumacz się zresztą, to był sarkazm.

pionas

#6517100 Napisano: 07.08.2018 13:37:35
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?
0 0

Niebieska_Laguna

#6517110 Napisano: 07.08.2018 14:03:09
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL
0 0

pionas

#6517112 Napisano: 07.08.2018 14:03:54
Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?
0 0

Niebieska_Laguna

#6517116 Napisano: 07.08.2018 14:11:06
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.
0 0

pionas

#6517123 Napisano: 07.08.2018 14:23:02
Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.

już powinno działać
0 0

Niebieska_Laguna

#6517125 Napisano: 07.08.2018 14:27:31
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.

już powinno działać

Działa, dziękuję emotka
0 0

alan84

#6517300 Napisano: 07.08.2018 23:28:12
ja mam problem z powiadomieniami ze nie ma sygnalu o wiadomoaci
0 0

zdolnabestia

#6517301 Napisano: 07.08.2018 23:30:23
Na PW na nowej szacie też już działa, a kilka dni temu nie mogłam załączyć obrazka z dysku.
0 0

pionas

#6517322 Napisano: 08.08.2018 07:23:07
alan84 napisał(a):

ja mam problem z powiadomieniami ze nie ma sygnalu o wiadomoaci

nie masz wyciszonych dźwięków? bo rozumiem że piszemy o aplikacji??

zdolnabestia napisał(a):

Na PW na nowej szacie też już działa, a kilka dni temu nie mogłam załączyć obrazka z dysku.

u nikogo nie działało - brak miejsca na serwerze emotka
0 0

alan84

#6517685 Napisano: 08.08.2018 23:09:42
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

ja mam problem z powiadomieniami ze nie ma sygnalu o wiadomoaci

nie masz wyciszonych dźwięków? bo rozumiem że piszemy o aplikacji??

zdolnabestia napisał(a):

Na PW na nowej szacie też już działa, a kilka dni temu nie mogłam załączyć obrazka z dysku.

u nikogo nie działało - brak miejsca na serwerze emotka

nie mam wyciszonych;(
0 0

mirai

#6520407 Napisano: 20.08.2018 15:06:26
cb656 napisał(a):

żal, że konkurs zgłoszony 17 sierpnia do bazy, nie zdążył sie do dziś ukazać i sie skończył https://www.e-kon...konkursy/show/240728
emotka

Napisałem już do administratorów w podobnej sprawie - ja dodałem konkurs w sobotę - i do tej pory się nie ukazał...
0 0