Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

kreatia

#6512216 Napisano: 23.07.2018 14:36:58
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

tak sobie myślę, że ten wątek powinien mieć rozszerzoną nazwę o HBO / Netflix / Showmax emotka  

tak sobie myślę, że długo jeszcze będziesz tak myśleć emotka bo wszystkie wymienione to przecież też telewizje*. Tak samo jak rządowe 1, 2, 3, Info, Historia, Kultura jak i komercyjne TVN, Polsat, Metro, WP i inne. emotka
-------------
*) przekazywanie ruchomego obrazu oraz dźwięku na odległość.

to nie jest telewizja emotka  Neflix to internetowa wypożyczalnia emotka  inne także.
jak już cytujesz wiki, to zacytujmy też "Sygnał odbierany jest przez odbiornik telewizyjny i przetwarzany na obraz oraz dźwięk."
0 0

pionas

#6513576 Napisano: 27.07.2018 08:07:11
bruce napisał(a):

Jeśli mogę... Nie podoba mi się, że powiadomienia działają wadliwie: albo nie mam ich wcale, albo są z opóźnieniami, albo - podają odwrotne informacje (dziś właśnie - łapka w dół zamiast w górę emotka ). 

jakiś przykład z łapką?
0 0

pionas

#6513580 Napisano: 27.07.2018 08:22:06
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Jeśli mogę... Nie podoba mi się, że powiadomienia działają wadliwie: albo nie mam ich wcale, albo są z opóźnieniami, albo - podają odwrotne informacje (dziś właśnie - łapka w dół zamiast w górę emotka ). 

jakiś przykład z łapką?

Dzięki za odp. emotka Mam info o łapce odwrotnej (oczywiście zgłaszam po prostu gwoli formalności, łapki są dla mnie ważne, ale bez przesady emotka ):
https://www.e-kon.../strona/279#p6513511


Wydaje mi się że zaszła pomyłka i dał najpierw łapkę w dół i później w górę i przy czymś takim chyba system nie wysyła powiadomienia, daj mi trochę czasu, spróbuję to zweryfikować dzisiaj...
Teraz chciałbym zająć się publikacją konkursów bo po pracy jadę na weekend do Gdańska i wrócę w niedzielę w nocy dopiero...
1 brucee 0

pionas

#6513594 Napisano: 27.07.2018 09:17:36
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

Wydaje mi się że zaszła pomyłka i dał najpierw łapkę w dół i później w górę i przy czymś takim chyba system nie wysyła powiadomienia, daj mi trochę czasu, spróbuję to zweryfikować dzisiaj...

Jasne, to tylko zasygnalizowanie, że coś jest nie tak, absolutnie nie jest to rzecz nagląca.  emotka
Miłego wyjazdu; skłamałabym pisząc, że Ci nie zazdroszczę wypadu nad morze.  emotka emotka

Jednak zająłem się najpierw błędem dopiero zajmę się konkursami emotka
Był błąd techniczny, zostawiało stare powiadomienie - teraz powinno być dobrze emotka

Co do wyjazdu to nie chce mi się, nie opłaca się na tak krótko, moim zdaniem o 1 dzień za krótko, wolałbym w domu "poćpać kod", mam co robić ale nie mam czasu, bo jak nie praca, to w domu ogarnianie, albo jakiś wyjazd, ale zrzędzę emotka starzeję się emotka
1 brucee 0

nkba

#6513608 Napisano: 27.07.2018 09:51:24
pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka
0 0

pionas

#6513610 Napisano: 27.07.2018 09:53:38
nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

a masz włączone "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"?
0 0

nkba

#6513611 Napisano: 27.07.2018 10:01:50
pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

a masz włączone "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"?

Mam emotka Teraz dostałam, może to jakaś "chwilówka" emotka Jakby dalej coś się dzialo to napiszę emotka Dzięki emotka
0 0

nkba

#6513617 Napisano: 27.07.2018 10:11:26
nkba napisał(a):

pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

a masz włączone "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"?

Mam emotka Teraz dostałam, może to jakaś "chwilówka" emotka Jakby dalej coś się dzialo to napiszę emotka Dzięki emotka

Teraz pojawił się wpis w "zdjęcia naszych wygranych" i "połączenia nieodebrane" i powiadomień brak emotka
0 0

nkba

#6513636 Napisano: 27.07.2018 10:58:40
nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

a masz włączone "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"?

Mam emotka Teraz dostałam, może to jakaś "chwilówka" emotka Jakby dalej coś się dzialo to napiszę emotka Dzięki emotka

Teraz pojawił się wpis w "zdjęcia naszych wygranych" i "połączenia nieodebrane" i powiadomień brak emotka

pionas, a jednak nie dzialają powiadomienia emotka dostaję je tylko gdy mnie ktoś zacytuje chyba emotka
0 0

nkba

#6513651 Napisano: 27.07.2018 11:27:34
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

Potwierdzam. To zjawisko zaobserwowałem już wcześniej, ale kładłem je na karb opóźnienia w wysyłaniu powiadomień, więc machnąłem ręką. Najpierw widziałem wpis na forum, a po jakimś czasie pojawiało się powiadomienie. Albo bywało też tak, że dostałem powiadomienie o łapce w dół, klikam w link, by sprawdzić, co to za wpis się naraził komuś, a tam patrzę: łapka w górę. Po cichu tłumaczyłem to sobie tym, że ktoś się pomylił i potem swój błąd poprawił, zmieniając łapkę, a system zapamietał, że wysłał powiadomienie o pierwszym głosowaniu danej osoby na ten wpis, więc drugie głosowanie zignorował i powiadomienia już nie dublował. Ale diabli wiedzą, jak to jest naprawdę emotka

pionas poklikał i u mnie powiadomienia już są emotka Mam nadzieję, że u Ciebie też emotka
Dzięki pionas i udanego wypoczynku emotka emotka
0 0

pionas

#6513652 Napisano: 27.07.2018 11:32:07
nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

Potwierdzam. To zjawisko zaobserwowałem już wcześniej, ale kładłem je na karb opóźnienia w wysyłaniu powiadomień, więc machnąłem ręką. Najpierw widziałem wpis na forum, a po jakimś czasie pojawiało się powiadomienie. Albo bywało też tak, że dostałem powiadomienie o łapce w dół, klikam w link, by sprawdzić, co to za wpis się naraził komuś, a tam patrzę: łapka w górę. Po cichu tłumaczyłem to sobie tym, że ktoś się pomylił i potem swój błąd poprawił, zmieniając łapkę, a system zapamietał, że wysłał powiadomienie o pierwszym głosowaniu danej osoby na ten wpis, więc drugie głosowanie zignorował i powiadomienia już nie dublował. Ale diabli wiedzą, jak to jest naprawdę emotka

pionas poklikał i u mnie powiadomienia już są emotka Mam nadzieję, że u Ciebie też emotka
Dzięki pionas i udanego wypoczynku emotka emotka

z łapkami był błąd w kodzie, co do awarii nkba to u każdego to teraz było bo rozpędziłem się i w 1 miejscu za dużo poprawiłem kod emotka
1 nkba 0

Mappet

#6514215 Napisano: 29.07.2018 15:15:57

Witaj Mappet!

Pamiętasz nas jeszcze? emotka Już dawno Cię u nas nie było.
Jeśli z jakichś przyczyn nasza strona nie spodobała Ci się napisz nam o tym emotka
Jeśli chcesz usunąć swoje konto to możesz to zrobić z poziomu "Edycja profilu".

Pozdrawiamy
zespół e-Konkursy.info

Mail z 14:25,

dziś przed tą godziną pisałam posta... na jakiej zasadzie to jest rozsyłane? O_o
0 0

pionas

#6514265 Napisano: 29.07.2018 20:01:58
Mappet napisał(a):

Witaj Mappet!

Pamiętasz nas jeszcze? emotka Już dawno Cię u nas nie było.
Jeśli z jakichś przyczyn nasza strona nie spodobała Ci się napisz nam o tym emotka
Jeśli chcesz usunąć swoje konto to możesz to zrobić z poziomu "Edycja profilu".

Pozdrawiamy
zespół e-Konkursy.info

Mail z 14:25,

dziś przed tą godziną pisałam posta... na jakiej zasadzie to jest rozsyłane? O_o

musiała zajść pomyłka, bo maile są wysyłane gdy ktoś jest bardzo długo nieaktywny...
0 0

Mappet

#6514269 Napisano: 29.07.2018 20:31:37
pionas napisał(a):

Mappet napisał(a):

Witaj Mappet!

Pamiętasz nas jeszcze? emotka Już dawno Cię u nas nie było.
Jeśli z jakichś przyczyn nasza strona nie spodobała Ci się napisz nam o tym emotka
Jeśli chcesz usunąć swoje konto to możesz to zrobić z poziomu "Edycja profilu".

Pozdrawiamy
zespół e-Konkursy.info

Mail z 14:25,

dziś przed tą godziną pisałam posta... na jakiej zasadzie to jest rozsyłane? O_o

musiała zajść pomyłka, bo maile są wysyłane gdy ktoś jest bardzo długo nieaktywny...

To nie wiem, może mnie nie lubicie? emotka
18 czerwca resetowałam hasło, 26 czerwca dostałam mail jak wyżej. I teraz znów... ile to jest 'bardzo długo'?
1 bethan 0

pionas

#6514658 Napisano: 31.07.2018 07:01:04
Mappet napisał(a):

pionas napisał(a):

Mappet napisał(a):

Witaj Mappet!

Pamiętasz nas jeszcze? emotka Już dawno Cię u nas nie było.
Jeśli z jakichś przyczyn nasza strona nie spodobała Ci się napisz nam o tym emotka
Jeśli chcesz usunąć swoje konto to możesz to zrobić z poziomu "Edycja profilu".

Pozdrawiamy
zespół e-Konkursy.info

Mail z 14:25,

dziś przed tą godziną pisałam posta... na jakiej zasadzie to jest rozsyłane? O_o

musiała zajść pomyłka, bo maile są wysyłane gdy ktoś jest bardzo długo nieaktywny...

To nie wiem, może mnie nie lubicie? emotka
18 czerwca resetowałam hasło, 26 czerwca dostałam mail jak wyżej. I teraz znów... ile to jest 'bardzo długo'?

Resetowanie hasła nie ma nic do tego, prawdopodobnie system miał problemy z wysłaniem maila do Ciebie i po prostu wysłał go kilka razy
0 0

kreatia

#6514754 Napisano: 31.07.2018 11:36:41
czy nie można już wrzucać ruchomych gifów jako avatar?
1 brucee 0

kreatia

#6514759 Napisano: 31.07.2018 11:44:15
bruce napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy nie można już wrzucać ruchomych gifów jako avatar?

Nie, dlatego mój kot przestał strzelać, w końcu - zmienił oblicze i focha strzelił.  emotka

zauważyłam dzisiaj jeden działający emotka dziwię się, że niektóre działają... i pytam: które działają, a które nie? od czego to zależy?
no ten foch to dość konkretny widzę emotka
1 brucee 0

pionas

#6514760 Napisano: 31.07.2018 11:47:41
kreatia napisał(a):

bruce napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy nie można już wrzucać ruchomych gifów jako avatar?

Nie, dlatego mój kot przestał strzelać, w końcu - zmienił oblicze i focha strzelił.  emotka

zauważyłam dzisiaj jeden działający emotka dziwię się, że niektóre działają... i pytam: które działają, a które nie? od czego to zależy?
no ten foch to dość konkretny widzę emotka

Jak ktoś bardzo dawno temu wrzucił i go nie zmieniał to ma ruchomego...
1 kreatia 0

pionas

#6514904 Napisano: 31.07.2018 15:12:11
superloser napisał(a):



Bez logowania jest 13 opcji pod "konkursy" a po zalogowaniu gdzieś te 13 opcji znika. Gdzie?????

to jednej z kategorii:
z moim udziałem, bez mojego udziału etc...
nie umiem rozwiązać problemu z podmenu podmenu i tak zostało
0 0

pioge7

#6516055 Napisano: 03.08.2018 15:53:57
pionas mam problem w aplikacji mobilnej. otóż po napisaniu postu i chęci jego edycji wychodzi kolejny post na forum.
Tak było kilka dni temu...
napsiałem w INFORMUJĄ że fa informowało a zmieniło mi się fa na ta... chciałem edytować i wychodzi że mogę kolejny post za 0,5 minuty i po minucie jak dałem edycję to wyszedł kolejny nowy post... Poprzedniego nie dało się usunąć... wszytsko w aplikacji,.,
1 brucee 0