Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

mkmadzia7

#6486922 Napisano: 06.05.2018 18:07:02
cb656 napisał(a):

Dlaczego system komentarzy wyróżnia zielonym kolorem tylko pierwszy link (adres mailowy) a kolejnych już nie? Przykład

I nie jest temu winna kropka za adresem, bo w kolejnym komentarzu ten sam adres także nie został wyróżniony na zielono, bez względu na kolejność jego umieszczenia.

Coś źle zrobiłam ???
0 0

mczarna

#6489079 Napisano: 13.05.2018 21:40:45
Jak włączyć powiadomienia w danym wątku, w starej wersji? Nie widzę tego przycisku "Włącz powiadomienia", a tam gdzie mam włączone "Anuluj powiadomienia" jest normalnie
P.S. Nowa wersja do mnie nie przemawia i pozostanę przy starej.
0 0

ameryka

#6489090 Napisano: 13.05.2018 22:22:39
W wiadomościach PW przydatna byłaby funkcja kasowania niektórych wątków rozmowy - teraz jedynie muszę kasować całą rozmowę, a chcę zostawić wybrany fragment
0 0

pionas

#6489133 Napisano: 14.05.2018 07:40:24
mczarna napisał(a):

Jak włączyć powiadomienia w danym wątku, w starej wersji? Nie widzę tego przycisku "Włącz powiadomienia", a tam gdzie mam włączone "Anuluj powiadomienia" jest normalnie
P.S. Nowa wersja do mnie nie przemawia i pozostanę przy starej.

Da się włączyć pisząc komentarz i zaznaczając opcje "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"...

ameryka napisał(a):

W wiadomościach PW przydatna byłaby funkcja kasowania niektórych wątków rozmowy - teraz jedynie muszę kasować całą rozmowę, a chcę zostawić wybrany fragment

Nigdy o czymś takim nie myślałem, przyznam szczerze że nie wiem czy da sie to zrobić, jutro w nocy wracam ze szkolenia, ale postaram sie przyjrzeć temu i zobaczyc czy da sie cos takiego zrobić. Jesli sie uda to pojawi sie przycisk usuwania przy komkretnej wiadomości emotka

cb656 nie odpisuje bo myslalem ze jak napisalem ze stara wersja strony nie bedzie juz rozwijana i nie bedzie juz wsparcia technicznego to zrozumiales ze nie bedzie poprawiana...
Błąd taki istnial od poczatku, bo pomieszane byly/sa style...
0 0

mczarna

#6489454 Napisano: 14.05.2018 21:37:02
pionas napisał(a):

mczarna napisał(a):

Jak włączyć powiadomienia w danym wątku, w starej wersji? Nie widzę tego przycisku "Włącz powiadomienia", a tam gdzie mam włączone "Anuluj powiadomienia" jest normalnie
P.S. Nowa wersja do mnie nie przemawia i pozostanę przy starej.

Da się włączyć pisząc komentarz i zaznaczając opcje "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"...


a bez komentowania?
0 0

pionas

#6489871 Napisano: 16.05.2018 10:10:41
kerocna napisał(a):

Czy da się zrobić tak aby wiadomości były wyświetlane od najnowszych? Chodzi mi o sytuację podczas pisania z konkretną osobą, teraz by przeczytać odpowiedź trzeba przewinąć całą rozmowę co jest męczące.

jeśli wiadomość jest nieprzeczytana to zawsze przewija do ostatniej - na której szacie graficznej działasz?

mczarna dodałem brakujący przycisk, nie wiem czemu go wcześniej nie było emotka
1 mczarna 0

pionas

#6490452 Napisano: 17.05.2018 18:56:48
cb656 napisał(a):

pionas czy to znaczy, że te wszystkie wymienione strony nie spodobały Ci się i ostrzegasz nas przed nimi? emotka emotka

ale numer, haha, nawet nie widziałem że tak to wkleiłem emotka emotka emotka
dzisiaj idę spać o 20 emotka
0 0

pionas

#6490538 Napisano: 18.05.2018 08:55:56
cb656 napisał(a):

Formularz dodawania konkursów:

To w końcu 300 czy 400 znaków? Do poprawienia/ujednolicenia.

Dzięki za info - chodzi o 300 znaków, to błąd w tłumaczeniu także już powinno być okej na wszystkich szatach graficznych emotka
0 0

pionas

#6490544 Napisano: 18.05.2018 09:05:36
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Formularz dodawania konkursów:

To w końcu 300 czy 400 znaków? Do poprawienia/ujednolicenia.

Dzięki za info - chodzi o 300 znaków, to błąd w tłumaczeniu także już powinno być okej na wszystkich szatach graficznych emotka

emotka
Automatyczny translator tłumaczy też CYFRY??!
Muszę się napić... nie ogarniam tego na trzeźwo emotka emotka

źle to napisałem, chodzi o to że do teoretycznie skrypt był przygotowany pod kilka wersji językowych (projekt ucięty, nie testowane, pewnie nie działa emotka ) i ogólnie podstawia się dane do zmiennych i tu był problem, podstawiana dana była błędna...
W sumie to nie wiem co miałem na myśli pisząc takie rzeczy w gimnazjum emotka
0 0

pionas

#6490553 Napisano: 18.05.2018 09:21:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

...W sumie to nie wiem co miałem na myśli pisząc takie rzeczy w gimnazjum emotka

Och, w gimnazjum ludzie marzą o zdobywaniu świata, podróżach balonem, walce wręcz z lampartem i niedźwiedziem i takich tam... emotka Na pewno zakładałeś takie rozwinięcie firmy, że opanuje świat, wejdzie na giełdę... Życie z rozmachem emotka emotka

No w oczach miałem miliony dolarów, myślałem o kredycie na wymarzony dom, super szybka bryka z szoferem (bo w końcu jeszcze bez prawa jazdy) emotka a tu zonk emotka
0 0

pionas

#6490770 Napisano: 19.05.2018 07:25:40
cb656 https://www.e-kon...ok-speed-tr-2-0.html musiałem wypić 4 piwa emotka
0 0

pionas

#6490791 Napisano: 19.05.2018 09:49:28
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 https://www.e-kon...ok-speed-tr-2-0.html musiałem wypić 4 piwa emotka

W pierwszej chwili pomyślałem, że chwalisz się wygraną w tym konkursie (przyznam, że odpowiedź konkursowa w tym stylu jest dość odważna emotka ) a dopiero później zorientowałem się, że poprawiłeś wyróżnianie linków w komentarzach. emotka emotka
Dziękuję. Doceniam, że złamałeś nawet swoje zasady emotka emotka bo jeszcze niedawno, gdy proponowałem "wypijmy na zgodę" emotka zarzekałeś się, że nie, absolutnie emotka

bo miałem już nie ruszac starego front endu emotka ale 4 piwa, wieczór w samotności spowodowały że ruszyło mnie sumienie i stwierdziłem że jednak to zrobię emotka
0 0

defed

#6502621 Napisano: 26.06.2018 16:40:37
Kliknęłam rano w reklamę Netflix, przenosi mnie na Reserved emotka
Klikam teraz na Castoramę, przenosi do Empiku emotka
Nie klikam w reklamy często, akurat te 2 dziś mnie zainteresowały, ale obie poprowadziły nie tam, gdzie miały. Też tak macie?
0 0

kreatia

#6503351 Napisano: 28.06.2018 10:04:07
Pionas, czy jest planowana jakaś aktualizacja apki, która wyeliminuje caloekranowe reklamy z dźwiękiem? Bardzo chciałabym zacząć jej używać .. Ale co wejde, po 3 sekundach uciekam, bo moją chęć zabija okropna reklama beznadziejnych gier 
0 0

pionas

#6504064 Napisano: 29.06.2018 16:25:20
cb656 napisał(a):

pionas jest chyba błąd. Po odfiltrowaniu użytkowników (na przykład z wybranego miasta) po kliknięciu w "plus" w obszarze "ostatnia wizyta" pojawia się komunikat, że taka strona nie istnieje emotka
https://www.e-kon...-logowanie-najnowsze

tak jest - był błąd z polskimi znakami emotka
0 0

pionas

#6504153 Napisano: 29.06.2018 20:39:16
kreatia napisał(a):

Pionas, czy jest planowana jakaś aktualizacja apki, która wyeliminuje caloekranowe reklamy z dźwiękiem? Bardzo chciałabym zacząć jej używać .. Ale co wejde, po 3 sekundach uciekam, bo moją chęć zabija okropna reklama beznadziejnych gier 

Na reklamy z dźwiękiem niestety nie mam wpływu...
1 kreatia 0

pionas

#6504598 Napisano: 01.07.2018 13:02:57
cb656 napisał(a):

pionas co jest grane? Ostatnio kilka razy dziennie trafiam na komunikat, którego wcześniej nie znałem emotka

Błąd 503 oznacza, że wybierana usługa jest w danej chwili niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania użytkownika ze względu na przeciążenie.


obciążenie serwera...
0 0

pionas

#6504608 Napisano: 01.07.2018 13:38:30
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas co jest grane? Ostatnio kilka razy dziennie trafiam na komunikat, którego wcześniej nie znałem emotka

Błąd 503 oznacza, że wybierana usługa jest w danej chwili niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania użytkownika ze względu na przeciążenie.

obciążenie serwera...

Taaa, bardzo mi pojaśniłeś w głowie emotka Nie zgadłbym, że komunikat o przeciążeniu serwera należy tłumaczyć obciążeniem serwera. Super emotka Teraz już będę wiedział. emotka


a co mam więcej napisać? emotka czasami tak bywa emotka
0 0

pionas

#6504651 Napisano: 01.07.2018 16:30:54
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

a co mam więcej napisać? emotka czasami tak bywa emotka

Myślałem, że napiszesz na przykład o przyczynach takiego przeciążenia, że strona z dnia na dzień notuje lawinowo wzrastającą liczbę odwiedzin, że z powodu planowanego wejścia na giełdę gwałtownie wzrosło zainteresowanie, że walą drzwiami i oknami nieprzebrane dzikie tłumy chętnych do udzielania pomocy przez dodawanie konkursów i udzielanie odpowiedzi na niezwykle interesujące pytania na forum i takie tam, no wiesz... emotka a serwer jest przestarzały i w dodatku Smolar (który ewidentnie nie lubi zawodowych konkursowiczów, czemu nie raz i nie dwa dał wyraźnie wyraz) knuje i dołki kopie, uskuteczniając ataki DDoS albo inne, no wiesz - w celu osłabienia siły wroga emotka

Lepiej bym tego nie ujął emotka
Wybacz kaca mam emotka
0 0

pionas

#6504655 Napisano: 01.07.2018 16:38:46
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Wybacz kaca mam emotka

O, a to nowość emotka Zakodowałem sobie już w łepetynie, że nie pijesz alkoholu, ale może to tylko piwa dotyczyło? No nie wiem... emotka
Spoko, wybaczam emotka

czasy się zmieniają, czasami to jedyny sposób na podziękowanie emotka
A tak w temacie, nie mam pojęcia co się stało, jak opublikuję wszystkie konkursy to zobaczę czy czegoś w logach nie ma... Jak coś znajdę to dam znać jak nie znajdę to nie będę pisał nic w tej sprawie...
0 0