Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

kreatia

#6483275 Napisano: 19.04.2018 20:06:49
pioge7 napisał(a):

pionas nie wiem czy to bład czy co, ale ostatnio wpisywałem w wyszukiwarkę słowo Duracell i wyszukiwarka sama z siebie dodała dodatkową - trzecią literkę "l" i nie wyszukało mi konkursu, próbowałem 4 razy i za każdym razem to samo.
dziś chcę znaleźć konkurs i wpisuję w wyszukiwarkę Knorr i znowu dodało mi trzecią literkę "r" i znowu nie znalazło mi konkursu.  nie wiem co jest nie tak emotka

Potwierdzam emotka
1 pioge7 0

pionas

#6483301 Napisano: 19.04.2018 21:46:33
pioge7, kreatia - tak był problem, już powinno być okej...
1 kreatia 0

pioge7

#6483304 Napisano: 19.04.2018 21:48:16
pionas napisał(a):

pioge7, kreatia - tak był problem, już powinno być okej...

działa emotka dziękujemy emotka
1 kreatia 0

pioge7

#6483307 Napisano: 19.04.2018 22:03:11
pionas a jeszcze jedno pytanie,
https://www.e-kon...ch.html#.Wtj13ZcuDIV
zgłaszałem ten konkurs z innym zdjeciem a teraz jest przy nim inne emotka
0 0

pionas

#6483309 Napisano: 19.04.2018 22:05:15
pioge7 napisał(a):

pionas a jeszcze jedno pytanie,
https://www.e-kon...ch.html#.Wtj13ZcuDIV
zgłaszałem ten konkurs z innym zdjeciem a teraz jest przy nim inne emotka

jesteś pewien? nie wiem co się stało... właśnie wgrałem inne zdjęcie
0 0

pioge7

#6483310 Napisano: 19.04.2018 22:06:46
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas a jeszcze jedno pytanie,
https://www.e-kon...ch.html#.Wtj13ZcuDIV
zgłaszałem ten konkurs z innym zdjeciem a teraz jest przy nim inne emotka

jesteś pewien? nie wiem co się stało... właśnie wgrałem inne zdjęcie

tak, na 100% właśnie wgrywałem to zdjęcie które teraz jest, tego poprzedniego (książka chyba) nawet nie wiem co to za książka emotka pierwsze widziałem emotka
1 brucee 0

pionas

#6483317 Napisano: 19.04.2018 22:12:49
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas a jeszcze jedno pytanie,
https://www.e-kon...ch.html#.Wtj13ZcuDIV
zgłaszałem ten konkurs z innym zdjeciem a teraz jest przy nim inne emotka

jesteś pewien? nie wiem co się stało... właśnie wgrałem inne zdjęcie

tak, na 100% właśnie wgrywałem to zdjęcie które teraz jest, tego poprzedniego (książka chyba) nawet nie wiem co to za książka emotka pierwsze widziałem emotka

w takim wypadku nie mam zielonego pojęcia skąd wzięło się to zdjęcie....

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak, na 100% właśnie wgrywałem to zdjęcie które teraz jest, tego poprzedniego (książka chyba) nawet nie wiem co to za książka emotka pierwsze widziałem emotka

Kiedy zapytałeś, kliknęłam w link z Twojego postu i... nie miałam żadnego zdjęcia, a jedynie napis na czerwono w jego miejscu: "zdjęcie zgłoszone do konkursu", a teraz, chcąc Cię zacytować, musiałam czekać kilka minut, bo... mogłabym Cię tylko zgłosić emotka (możliwość cytowania w ogóle zniknęła).  emotka

nic nie rozumiem (być może przez zmęczenie)
1 brucee 0

pioge7

#6483319 Napisano: 19.04.2018 22:14:34
pionas napisał(a):

w takim wypadku nie mam zielonego pojęcia skąd wzięło się to zdjęcie....

ważne że jest już dobre emotka
0 0

pionas

#6483323 Napisano: 19.04.2018 22:19:59
bruce napisał(a):

emotka emotka Jestem przyzwyczajona. Ja zazwyczaj nadaję szyfrem.  emotka
Mam ciągle stary układ, strona wyjątkowo wolno się ładowała, nie widziałam ani zdjęcia, o które pytał Pioge7, ani też nie miałam przez pewien czas aktywnej możliwości zacytowania Jego wypowiedzi (jedynie "zgłoś" było aktywne). emotka

na starej szacie graficznej już nic nie robię... może miałaś stronę otwartą w kilku oknach?
Fotka mogła przez moment być niewidoczna bo po jej wgraniu, plik dodatkowo musi być obrobiony i przeniesiony do nowego katalogu i albo serwer to zrobi (raz na kilka godzin) lub gdy ja ręcznie wykonam taką operację...
1 brucee 0

pionas

#6483374 Napisano: 20.04.2018 07:34:56
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

na starej szacie graficznej już nic nie robię... może miałaś stronę otwartą w kilku oknach?
Fotka mogła przez moment być niewidoczna bo po jej wgraniu, plik dodatkowo musi być obrobiony i przeniesiony do nowego katalogu i albo serwer to zrobi (raz na kilka godzin) lub gdy ja ręcznie wykonam taką operację...

Zdaję sobie sprawę, że będą jakieś "zawieszenia" starej strony, zatem nie zgłaszam tego w uwagach jako krytyki, tylko podałam jako ewentualną podpowiedź co do powodów zaistniałego błędu, o którym wspomniał Pioge7. emotka Otwartą miałam w jednym oknie, ale równocześnie (jak zazwyczaj) działałam na FB. emotka

jedyne co mi teraz przyszło do głowy to czy strona nie zawiesiła się na reklamie albo kodzie do komentarzy?
1 brucee 0

pionas

#6483464 Napisano: 20.04.2018 12:48:41
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

jedyne co mi teraz przyszło do głowy to czy strona nie zawiesiła się na reklamie albo kodzie do komentarzy?

Możliwe. 

to możliwe emotka
1 brucee 0

kreatia

#6484575 Napisano: 24.04.2018 17:41:53
a dałoby się wyłączyć łapki w dół w mdw? czy to globalna funkcja? bo w sumie po co one tam, mogą niektórych deprymować! 
0 0

pionas

#6484682 Napisano: 25.04.2018 07:43:38
Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...
1 kreatia 0

kreatia

#6484686 Napisano: 25.04.2018 08:00:33
pionas napisał(a):

Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu
0 0

pionas

#6484687 Napisano: 25.04.2018 08:02:15
kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu

rozumiem, czyli tak jak napisał cb656 dawanie łapek z telefonu jest ciężkie bo ikony są za małe/za blisko siebie?
0 0

kreatia

#6484692 Napisano: 25.04.2018 08:08:30
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu

rozumiem, czyli tak jak napisał cb656 dawanie łapek z telefonu jest ciężkie bo ikony są za małe/za blisko siebie?

Tak, są blisko siebie. Ale akurat w tym wypadku to była trochę inna kwestia... I tak sobie pomyślałam, że łapki w dół przy MDW nie mają sensu, ale nie na tyle żebyś siedział pół dnia w kodzie emotka  
0 0

pionas

#6484693 Napisano: 25.04.2018 08:12:15
kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu

rozumiem, czyli tak jak napisał cb656 dawanie łapek z telefonu jest ciężkie bo ikony są za małe/za blisko siebie?

Tak, są blisko siebie. Ale akurat w tym wypadku to była trochę inna kwestia... I tak sobie pomyślałam, że łapki w dół przy MDW nie mają sensu, ale nie na tyle żebyś siedział pół dnia w kodzie emotka  

To nie pół dnia, ale kolejny warunek, już bardziej zastanowiłbym się czy nie lepiej/szybciej zlikwidować łapki w dół emotka
1 kreatia 0

agniehaha89

#6485071 Napisano: 26.04.2018 10:23:53
Nie podoba mi się, że nie mogę dodać żadnego komentarza ze słowem "paragon" . Widnieje informacja, że powinnam napisać w wątku "Paragony" . OCB? To juz nie można używać tego słowa w innych wątkach ? 
0 0

defed

#6485073 Napisano: 26.04.2018 10:31:28
agniehaha89 napisał(a):

Nie podoba mi się, że nie mogę dodać żadnego komentarza ze słowem "paragon" . Widnieje informacja, że powinnam napisać w wątku "Paragony" . OCB? To juz nie można używać tego słowa w innych wątkach ? 

Napisz parag0n z zerem albo para.gon z kropką emotka
0 0

pionas

#6485074 Napisano: 26.04.2018 10:38:01
agniehaha89 napisał(a):

Nie podoba mi się, że nie mogę dodać żadnego komentarza ze słowem "paragon" . Widnieje informacja, że powinnam napisać w wątku "Paragony" . OCB? To juz nie można używać tego słowa w innych wątkach ? 

w jakim wątku chcesz użyć tego słowa?
Jest blokada na to słowo bo często ludzie mylili wątki, a potem były pretensje o punkty karne...
0 0