Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

madzia1-s

#6478287 Napisano: 29.03.2018 18:29:45
w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka
0 0

pionas

#6478310 Napisano: 29.03.2018 19:29:48
madzia1-s napisał(a):

w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...
0 0

madzia1-s

#6478322 Napisano: 29.03.2018 20:03:03
pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?
0 0

pionas

#6478332 Napisano: 29.03.2018 20:24:12
madzia1-s napisał(a):

pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?

może chodzi Ci o zdjęcia które ktoś podlinkowal? gdy na nie klikniesz wczytuje sie w nowym oknie i tam jest duże....
0 0

bagietkoweniebo

#6478978 Napisano: 03.04.2018 12:38:53
ja bym chciała, żeby każdy konkurs miał w miniaturce wyświetlaną nagrodę. Bo tak to trzeba się wklikać żeby zobaczyć co jest do wygrania, a przecież to często kryterium wyboru czy brac udział czy nie (nie oczukujmy się:)
0 0

apoccalipsa

#6478990 Napisano: 03.04.2018 13:11:24
czy  tylko mi się tak długo ładuje strona? mocno muli
0 0

myszorka92

#6479183 Napisano: 03.04.2018 21:36:50
korzystam z aplikacji na androida. Dostaję powiadomienia o wiadomości ( nie wiem do kogo), ktorych nie mam i w sumie nie powinnam mieć bo nie są kierowane do mnie. proszę o poprawienie tego błędu..
0 0

pionas

#6479378 Napisano: 04.04.2018 14:11:10
cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.
0 0

pionas

#6479536 Napisano: 05.04.2018 06:21:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.

Coś musiałeś jednak zmienić  emotka bo gdy cytowałem wpis https://www.e-kon...isy/strona/2/#p51079 z lewej w polu autora był "siwych".
TERAZ tam jest "gość siwych".
Samo się zmieniło? emotka

jasne że zmieniłem, żebyś znów się nie czepiał....
1 @gnieszk@ 0

zdolnabestia

#6480052 Napisano: 07.04.2018 10:46:44


Brakuje info za ile dni start.
0 0

kreatia

#6480271 Napisano: 08.04.2018 21:17:08
emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

pionas

#6480519 Napisano: 09.04.2018 15:34:04
kreatia napisał(a):

emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...
0 0

kreatia

#6480650 Napisano: 10.04.2018 06:25:47
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...

Szkoda, że nie masz na to wpływu bo takie fullscreenowe reklamy z dźwiękiem potrafią skutecznie zniechęcić do aplikacji.

Jeśli chodzi o ostatnio odwiedzane to się z Tobą nie zgodzę, reklama mega nie trafiona, zupełnie nie dla mnie  emotka  
0 0

pionas

#6480651 Napisano: 10.04.2018 06:40:07
kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...

Szkoda, że nie masz na to wpływu bo takie fullscreenowe reklamy z dźwiękiem potrafią skutecznie zniechęcić do aplikacji.

Jeśli chodzi o ostatnio odwiedzane to się z Tobą nie zgodzę, reklama mega nie trafiona, zupełnie nie dla mnie  emotka  

Pierwszy raz spotykam się aby reklama nie była trafiona emotka
Może to w aplikacjach inaczej działa, nie zagłębiałem się w to... Pamiętasz może do czego linkowała ta reklama?
0 0

kreatia

#6480652 Napisano: 10.04.2018 07:15:50
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...

Szkoda, że nie masz na to wpływu bo takie fullscreenowe reklamy z dźwiękiem potrafią skutecznie zniechęcić do aplikacji.

Jeśli chodzi o ostatnio odwiedzane to się z Tobą nie zgodzę, reklama mega nie trafiona, zupełnie nie dla mnie  emotka  

Pierwszy raz spotykam się aby reklama nie była trafiona emotka
Może to w aplikacjach inaczej działa, nie zagłębiałem się w to... Pamiętasz może do czego linkowała ta reklama?

Musical.ly emotka  
0 0

pionas

#6481192 Napisano: 11.04.2018 14:41:37
W najnowszej szacie graficznej w menu rozwijanym "Konkursy" pojawiła się nowa zakładka -> "Zapowiedzi".
Będzie tam lista konkursów których data rozpoczęcia to przyszłość emotka
https://www.e-konkursy.info/konkursy/zapowiedzi

gienia1940

#6481886 Napisano: 14.04.2018 12:11:09
W wątku "Wygrane na wymianę/sprzedaż" w 90% ogłoszeń sprzedający nie podają ceny sprzedawanych fantów konkursowych. Najczęściej zapraszają do korespondencji na PW albo oczekują składania ofert z ceną. To niepotrzebna strata czasu dla potencjalnie zainteresowanych kupnem. APELUJĘ o wprowadzenie obowiązku podania oczekiwanej ceny sprzedawanych fantów. To znacznie uprościłoby procedurę kupna i zaoszczędziłoby czas obu stron transakcji na zupełnie zbędną korespondencję.

kreatia

#6481983 Napisano: 15.04.2018 11:24:59
superloser napisał(a):

W oknie wyszukiwania, brak możliwości błędnego spellowania:
Carefour
Duracel
Panten
NIE PRZECHODZI  emotka


W ogóle coś się zmieniło w wynikach wyszukiwania, nad czym ubolewam bardzo. Kiedyś wystarczyło, że wpisałam, np. samoch i wyskakiwały mi wszystkie wyniki, które zawierały tę frazę, samochODY, samochODÓW, samochODZIKI. Dzisiaj, wpiszę samoch i nie ma nic.

Czyli chcąc wyszukać konkursy z voucherami, wpisując frazę "voucher" pojawi mi się konkurs, gdzie do wygrania jest TYLKO JEDEN voucher, bo jak będą dwa voucherY to już nie wyszuka emotka  Dla mnie osobiście: DRAMAT emotka  
0 0

defed

#6482186 Napisano: 16.04.2018 13:03:11
Wiem, że już o tym było parę postów wyżej, ale w końcu i mnie dotknęło nękanie: dziś już 3x nawiedziła mnie ta pełnoekranowa mega głośna reklama, a na zegarze dopiero 13:00 i boję się pomyśleć ile jeszcze razy to poleci do wieczora  emotka  Poza tym dziadostwem aplikacja jest dla mnie super, bo od razu wiem, że mam PW emotka  i mam pod ręką ważne info, gdy robię zakupy...
0 0

pionas

#6482381 Napisano: 17.04.2018 07:18:47
kreatia napisał(a):

superloser napisał(a):

W oknie wyszukiwania, brak możliwości błędnego spellowania:
Carefour
Duracel
Panten
NIE PRZECHODZI  emotka


W ogóle coś się zmieniło w wynikach wyszukiwania, nad czym ubolewam bardzo. Kiedyś wystarczyło, że wpisałam, np. samoch i wyskakiwały mi wszystkie wyniki, które zawierały tę frazę, samochODY, samochODÓW, samochODZIKI. Dzisiaj, wpiszę samoch i nie ma nic.

Czyli chcąc wyszukać konkursy z voucherami, wpisując frazę "voucher" pojawi mi się konkurs, gdzie do wygrania jest TYLKO JEDEN voucher, bo jak będą dwa voucherY to już nie wyszuka emotka  Dla mnie osobiście: DRAMAT emotka  

kiedyś w bazie było 1000 rekordów, była lekka, teraz jest ponad 130 000 stąd też zmiana sposobu przeszukiwania bazy. Nie jestem Google, nie mam takiego budżetu na autorskie rozwiązania, wybrałem mniejsze zło, jedyne co mi przychodzi do głowy to stworzenie jakieś bazy synonimów, ale wtedy też znajdzie się ktoś kto będzie chciał odnaleźć konkretną frazę/słowo a nie podobne... Utrzymanie rozwiązania przeszukiwania konkursów na starych zasadach czyli *samoch*, gdzie * to dowolne znaki to koszt ok. 13s na prezentację wyników - kto będzie tyle czekał?

superloser dokładamy wszelkich starań aby konkursy opublikowane były bezbłędne, nie stać mnie na sztuczną inteligencję, mogę zrobić w "locie" korektę że jak ktoś wpisze jakieś błędne słowo (takie które będzie w bazie) to zamieni je na poprawne np: carefour zamieni na carrefour
1 kreatia 0