Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#7180667 Napisano: 05.06.2024 18:34:37
byekitty napisał(a):

szkoda, że nie da się wyszukać dwuznakowej frazy emotka  przy obecnym konkursie ww jest to dość ograniczające emotka

Ja w odniesieniu do tego akurat konkursu używam frazy "co znaczy". emotka
0 0

cb656

#7172560 Napisano: 27.04.2024 11:34:45
pionas dlaczemu mnie wylogowało z systemu??! emotka Codziennie wchodzę na ekonki czy to z peceta, czy to ze smartfona i nagle DZIŚ przy otwarciu stronki (z peceta) okazało się, że jestem wylogowany! Dziwne, ech. Nie rozumiem tego. emotka
0 0

cb656

#7172201 Napisano: 25.04.2024 14:02:07
byekitty napisał(a):

emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...

Rzuć okiem na ustawienia Chrome...
Ja bym kombinował w tym obszarze. No bo jeśli na przykład WYŁĄCZYSZ możliwość zapisywania ciasteczek, być może sytuacja się poprawi, ech...
Tak tylko kombinuję. emotka emotka emotka

0 0

cb656

#7171263 Napisano: 21.04.2024 22:09:58
Szpilko, ależ ja się zgadzam całkowicie w kwestii moderacji początkujących, pisałem o tym wcześniej! Chodzi mi jedynie o sytuację, z którą mamy do czynienia obecnie, póki pionas niecwdroży naszej prośby. Czyli: IGNOROWAĆ TROLLA! 
No nie powiesz mi, że zawsze musisz zareagować na czyjąś głupotę czy chamstwo? Wdając się w jakiekolwiek przepychanki z kimś takim niestety zniżamy się do jego poziomu, a nie o to chodzi. emotka

cb656

#7171237 Napisano: 21.04.2024 19:22:03
Czyli ewidentnie widać, że Majkii jednak nie rozumie tego, co napisałem. Trudno. emotka
0 0

cb656

#7171231 Napisano: 21.04.2024 17:46:48
Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

Przyznam, że choć wpisy tego kogoś są debilne i mogą irytować, to ja jakoś nie rozumiem reakcji forumowiczów. Czy to naprawdę tak trudno POWSTRZYMAĆ SIĘ od reakcji, odpowiadania mu, komentowania??! SERIO???? emotka Tacy inteligentni ludzie, a tacy nieopanowani. Rety, moim zdaniem najlepszą reakcją jest BRAK REAKCJI. Jemu zależy na uwadze, więc nie należy jej okazywać. Rety, to takie proste, a tak niewielu to rozumie.  emotka
Zagłodzić trolla obojętnością. Żadne tam łapki w dół, czy reprymendy tekstowe. Po prostu IGNOROWAĆ i wyłącznie zgłaszać chore wpisy Adminom do moderacji. Wojną podjazdową, a nie zgodnie z zasadą "chamstwu w życiu należy przeiwstawiać siem siłom i godnościom osobistom". NIE ZASŁUŻYŁ SOBIE NA ZAINTERESOWANIE I REAGOWANIE. Błagam... emotka

cb656

#7170854 Napisano: 19.04.2024 13:23:22
( pionas )
Adrian, ja jednak obstaję za opcją "bezwzględnej poczekalni".
Czyli konkretnie tak: nowy user ma ograniczenia czasowe. Przykładowo - od zarejestrowania monitorujemy miesiąc aktywności.  KAŻDY jego post na forum powinien podlegać moderacji, nim ukaże się na forum. BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW WSTĘPNYCH. Jeśli się okaże, że próbuje publikować chore wpisy, dostaje blokadę i już.
Czy TEGO nie da się zrobić? Serio??! emotka

cb656

#7170849 Napisano: 19.04.2024 13:13:57
pionas napisał(a):

...jeśli https://mxtoolbox.com/blacklists.aspx potwierdzi że IP jest na jakiejkolwiek czarnej liście to blokuję je też u nas

Fajnie, że są takie narzędzia, ech... emotka emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7170418 Napisano: 17.04.2024 17:10:02
Majkii napisał(a):

naprawdę pomyślcie nad jakąś weryfikacji pierwszych postów nowych użytkowników czy cokolwiek, bo stopień żenady jego wpisów już dawno wywaliło poza skale.

POPIERAM!! emotka
pionas to naprawdę niegłupi pomysł. W każdej firmie jest stażysta podlegający pewnej kontroli i ograniczeniom, czemu nie tu?! emotka

cb656

#7170174 Napisano: 16.04.2024 17:02:57
Justintime napisał(a):

Znaczki przy nikach jak z drzwi do WC… tego wczesniej chyba nie bylo… Czy to naprawde potrzebne jakiej kto jest plci?

pionas, dziękuję uprzejmie, o to mi właśnie chodziło. Teraz wiem od razu, czy odpowiadam kobiecie, czy mężczyźnie i nie muszę okrężną drogą dociekać tego faktu. emotka emotka emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7169913 Napisano: 15.04.2024 16:07:34
pionas nie podoba mnie się, że zmieniły się zasady dotyczące banowania Usera za punkty karne. emotka
Dotąd (przynajmniej zwyczajowo) było tak, że 5 karniaków user wylatywał.
A teraz ma już 7 i jeszcze się udziela.
emotka emotka

cb656

#7168413 Napisano: 07.04.2024 17:52:22
Nie podoba mi się, że 7 kwietnia jest dwadzieścia kilka stopni ciepła. To niczego dobrego nie czyni, ech... Lękam się przymrozków, ech... emotka emotka
0 0

cb656

#7168021 Napisano: 04.04.2024 18:57:29
GreenEK napisał(a):

Ja się nawet zalogować nie mogę używając chroma (...)
Ja zwariuję

ja proszę: NIE DRAMATYZUJ, ech... emotka
1 GreenEK 0

cb656

#7166239 Napisano: 24.03.2024 16:09:34
pionas sorry, Winetou, ale podawanie informacji o terminie zakończenia konkursu W TAKIEJ formie absolutnie mi się nie podoba i nie wiem, czemu ma to niby służyć. emotka emotka emotka
(konkurs znaleziony przez wyszukiwarkę na hasło "Igor Brudny")
0 0

cb656

#7165788 Napisano: 21.03.2024 15:26:06
pionas napisał(a):

cb656 wiosna Ci do głowy uderzyła? emotka
Jeśli jest zgłoszenie to je analizuję, jeśli nie to jak mam chwilę i przejrzę i faktycznie znajdę coś co jest błędne to zmieniam.
Co do tej małpy to gdyby była użyta to byś dostał powiadomienie, skoro nie dostałeś tzn. że nie została użyta albo posypał się serwis, baza danych, cokolwiek co mogłoby zakłócić ścieżkę dodanie komentarza + wysłanie odpowiednich powiadomień.
Nie jestem w stanie tego udowodnić bo nie ma zaimplementowanych takich mechanizmów to strona hobbistyczna a nie system bankowy 

Fakt. To wiosna. Na pewno, no bo niby co innego, hę... emotka  emotka
0 0

cb656

#7165745 Napisano: 21.03.2024 13:02:06
cudaczek121 napisał(a):

Janusz, to może zgłoś swoją kandydaturę na bycie adminem, tudzież moderatorem tego forum?

Już wiem Kasieńko, dlaczego tak Cię nieustająco UWIELBIAM... emotka emotka Bo jesteś tak uroczo, naturalnie, bezkompromisowo PRAWDZIWA!!! Mrau... emotka
0 0

cb656

#7165742 Napisano: 21.03.2024 12:57:56
byekitty napisał(a):

ja użyłam małpy w komentarzu i wydaje mi się, że cb656 nie dostał powiadomienia, bo znając Jego, na pewno by odpowiedział  emotka

BŁAGAM!!!! NIEEE! Tylko nie to!!! Dostałem zajadów ze śmiechu! emotka UWIELBIAM TO!!!! emotka
P.S. (proszę częściej, ech...) emotka
0 0

cb656

#7165733 Napisano: 21.03.2024 12:34:39
pionas napisał(a):

wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał: serwis prowadzony jest po godzinach, pracuję normalnie na etacie po 8h (czasami nawet dłużej), tak że przykro mi, iż nie mam na tyle ogarniętej głowy, aby pracować i prowadzić serwis na pełnym etacie emotka

OJEJKU! emotka Tylko się nie popłacz!
Nie znoszę widoku ryczącego faceta. Zaraz leją mi się łzy rzęsiste towarzyszące, bo mam ogromną dozę empatii, ech... emotka
Napisz jeszcze tylko (zagroź, obiecaj) że kiniesz w diabły cały ten serwis, skoro tyle nerwów kosztuje jego utrzymanie w jako-takiej sprawności i będziemy mieli komplet, ech... emotka
P.S. Dodatkowo wkurza mnie nie podoba mi się pewna taka dwoistość obyczajowa, by nie rzec: moralna. emotka
Z jednej strony reakcja przesadna: "o rety, ktoś NAPISAŁ NIE NA TEMAT, to straszne, trzeba go ukarać natychmiast, bo daje zły przykład innym!! emotka " emotka emotka emotka No fakt. "Pisanie nie na temat" to jest takie straszne przestępstwo, ze tylko dożywocie ciężkich robót na Syberii może je zneutralizować, ech... emotka
...a z drugiej totalna olewka sytuacji, że Admin nie wywiązuje się ze swoich DOBROWOLNIE PRZYJĘTYCH obowiązków, na przykład właściwego zaszeregowania do odpowiedniej kategorii MODEROWANYCH zgłoszeń konkursów. emotka
To przepraszam, ale po kiego grzyba jest ta niby "moderacja", hę?! emotka No bo ja uważam, że po to, by prostować błędy i niedopatrzenia Zgłaszających! Mylę się? emotka emotka

cb656

#7165590 Napisano: 20.03.2024 18:35:49
Mnie to się nieustannie NIE podoba, że Admin ma wszystko  nosie i nie umie ogarnąć swym rozumem całości....
0 0

cb656

#7164191 Napisano: 13.03.2024 13:47:52
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka

a jesteś pewien że ktoś użył @?



Hm... emotka Przyznam, że to pytanie mnie zaskoczyło. Uważam, ze to Admin jest w stanie zweryfikować z zapisanych danych na serwerze, CZY User użył malpy (@) przy nicku, czy nie. Zakładam bowiem naiwnie, że skoro widzę swój nick, to ktoś UŻYŁ jednak dostępnego narzędzia przywołania, bo niby czemu nie miałby użyć?! emotka emotka
0 0