Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

cb656

#7182821 Napisano: 13.06.2024 13:32:47
pionas to teraz z innej beczki emotka
Dzień bez zawracania gitary to wyraźnie dzień stracony ech... emotka

Gdy piszę do kogoś wiadomość prywatną, jest pole na nick i drugie na tytuł.
A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób? Czy istnieje opcja, że w polu adresata wpiszę kilka nicków, rozdzielonych jakimś znakiem? Bo ja wiem... przecinkiem? średnikiem? innym?
Coś, ktoś? Da się? emotka
0 0

cb656

#7182840 Napisano: 13.06.2024 14:21:40
pionas napisał(a):

Jak sam widzisz, nie jest to takie proste, Laravel w swoim systemie nie przewidział takich trudności...
Jeśli bardzo Cię to kłuje w oczy, to mogę usunąć całkowicie to zdanie emotka

Nie mam pojęcia, co to jest Laravel, ale zakładam, że to coś bardzo obrzydliwego i fuj, skoro posługuje się syntactic sugar, więc profilaktycznie nie chcę mieć z tym do czynienia, tak na wszelki wypadek, bym się nie zaraził zepsuciem. emotka
Najprościej będzie skorzystać z opcji zaproponowanej przez adamo86 - jak widać najbardziej genialne, najprostsze rozwiązania leżą na ulicy, wystarczy się schylić. Będę tym usatysfakcjonowany... (uff, trudne słowo, udało mi się zapisać hihi) emotka emotka emotka
0 0

pionas

#7182867 Napisano: 13.06.2024 14:59:21
cb656 napisał(a):

pionas to teraz z innej beczki emotka
Dzień bez zawracania gitary to wyraźnie dzień stracony ech... emotka

Gdy piszę do kogoś wiadomość prywatną, jest pole na nick i drugie na tytuł.
A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób? Czy istnieje opcja, że w polu adresata wpiszę kilka nicków, rozdzielonych jakimś znakiem? Bo ja wiem... przecinkiem? średnikiem? innym?
Coś, ktoś? Da się? emotka

to miałoby iść jako wiadomość grupowa czy taka masówka ale odbiorca jest tylko jeden? kiedyś nad tym pracowałem ale nawał pracy i przeprowadzka spowodowały że odpuściłem temat (nie miałem nawet czasu na analizę jak to optymalizacyjnie wyjdzie, czy serwer wytrzyma dodatkowe obciążenie)...
1 cb656 0

cb656

#7182870 Napisano: 13.06.2024 15:05:50
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób?

to miałoby iść jako wiadomość grupowa czy taka masówka, ale odbiorca jest tylko jeden? kiedyś nad tym pracowałem ale nawał pracy i przeprowadzka spowodowały że odpuściłem temat (nie miałem nawet czasu na analizę jak to optymalizacyjnie wyjdzie, czy serwer wytrzyma dodatkowe obciążenie)...

Nie chcę spamować. Idea jest taka, że to może być wiadomość interesująca kilka osób, więc chciałbym to załatwić jednym ruchem, zamiast robić po kolei kopiuj-wklej do każdego z osobna.
Przyszło mi do głowy, że pole ADRESAT mogłoby zawierać taki "plusik", że jak kliknę, to oprócz pierwotnego adresata pojawi się miejsce na wpisanie kolejnego i tak dalej. Czujesz, co mam na myśli, czy zrobić obrazek? emotka
0 0

elemelex

#7182874 Napisano: 13.06.2024 15:15:17
Nie rozumiem dlaczego pytanie sabaki zostało zignorowane, a inny użytkownik przepraszam za określenie który by tu chętnie przychodził nawet z uwagą na temat tego, że mu śniadanie nie smakuje i czy można to mu poprawić przez internet otrzymuje szerokie wyjaśnienia  emotka
1 kimberly 0

cb656

#7182905 Napisano: 13.06.2024 16:01:34
elemelex napisał(a):

Nie rozumiem dlaczego pytanie sabaki zostało zignorowane, a inny użytkownik (...) otrzymuje szerokie wyjaśnienia   emotka

TEŻ TEGO NIE ROZUMIEM! Dosłownie SZOK!!! NIEDOWIERZANIE!! ROZPACZ!!! emotka
0 0

pionas

#7182955 Napisano: 13.06.2024 18:59:25
cb656 napisał(a):

sabaka napisał(a):

sabaka napisał(a):

sabaka napisał(a):

Mogłoby być coś takiego, że gdy zablokuję jakąś osobę na forum, to z automatu wszystkie posty tego użytkownika byłyby dla mnie niewidoczne...

Podbijam prośbę

Na prawdę nie da się nic zrobić w tej sprawie?

Naprawdę nie! emotka

elemelex
na chwilę obecną jest to nie możliwe, posiadamy dwie szaty graficzne, aplikację na android, utrzymanie całości w pełnej spójności jest coraz trudniejsze, szaty graficzne robią się przestarzałe (z punktu widzenia kodu), w celach optymalizacyjnych zostały one zminifikowane (zmniejszona objętość pliku poprzez zaciemnienie/skrócenie nazw parametrów) a po awarii mojego komputera nie mam plików przez minifikacją co powoduje że jeśli chciałbym ruszyć front to zamiast coś naprawić mogę coś zepsuć i po prostu nie chcę go już ruszać
0 0