Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

Gość: dorotawysocka

#6493453 Napisano: 30.05.2018 16:56:27
ode mnie nie będzie żadnej gwiazdki. kolejny dzień i ten sam problem. adminie, wpisz na telefonie adres e-konkursy.info, a zobaczysz co jest nie tak i szata graficzna nie ma tu nic do rzeczy
0 0

bezaczek7

#6493523 Napisano: 30.05.2018 23:19:56
Nie wiem, z jakiej korzystam, roznie sie wlacxa, ostatnio mi zostalo na widoku jak na komputerze, co mnie niezmiernie cieszy, bo wieczne przewijanie i klikanie w pokaz stara wersje, bylo uciazliwe. Cokolwiek sie dzialo, moge juz teraz korzystac, udalo mi sie zmniejszyc cala strone razem z okienkiem rodo, wiec udalo sie przewinac i wylaczyc. Dziekuje emotka
0 0

pionas

#6493716 Napisano: 01.06.2018 06:06:26
dorotawysocka napisał(a):

ode mnie nie będzie żadnej gwiazdki. kolejny dzień i ten sam problem. adminie, wpisz na telefonie adres e-konkursy.info, a zobaczysz co jest nie tak i szata graficzna nie ma tu nic do rzeczy

ja mówię o aplikacji a nie o przeglądaniu strony przez przeglądarkę w telefonie...
0 0

pionas

#6494109 Napisano: 03.06.2018 09:27:08
cb656 nie ma czegoś takiego ja powiadomienia wstecz emotka tak jak napisałeś

POWINNA BYĆ informacja o wynikach

:)
0 0

79magda

#6494219 Napisano: 03.06.2018 20:49:09
cb656 napisał(a):


Dostaję powiadomienie o nowej wiadomości, więc klikam.
...a otwiera mi się w zupełnie innej wiadomości - tej, którą niby to usunąłem (cztery razy usunąłem, dodam dla ścisłości, a i tak odrodziła się jak Fenix z popiołów emotka )
Cofam się do sekcji z wiadomościami, znajduję tę nową różową i dopiero odczytuję.
Bezsens. Strata czasu. emotka

Uważam, że bardzo potrzebna jest niektórym użytkownikom taka siła wyższa, która dobitnie pokazuje, że coś, czego nie uważają za istotne, w rzeczywistości jest bardzo ważne! Tak łatwo coś przeoczyć, zbagatelizować... Dlatego warto chyba raczej podziękować Dobremu E-Duchowi, że daje znaki, a nie niszczyć je emotka
1 calliope 0

calliope

#6494222 Napisano: 03.06.2018 21:02:10
A mi się to skojarzyło z piosenką "Bum bum bumerang wraca bumerang więc pamiętaj, że znajdzie Cię..." emotka
0 0

kreatia

#6494379 Napisano: 04.06.2018 14:18:48
pionas, coś jest chyba nie tak w oznaczaniu konkursów. Oprócz schowka (żółtej kropy), korzystam w trakcie trwania konkursów z niebieskiej (że niby wygrane konkursy). Podział jest mi potrzebny do podziału konkursów na te "ok" i na te "wypasione w kosmos" emotka
mam obecnie kilka konkursów oznaczonych kropką niebieską. Mam kilka, a pokazuje tylko trzy. I nie wiem gdzie podziała się reszta emotka  
0 0

kreatia

#6494538 Napisano: 05.06.2018 08:33:37
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

mam obecnie kilka konkursów oznaczonych kropką niebieską. Mam kilka, a pokazuje tylko trzy. I nie wiem gdzie podziała się reszta emotka  

Spróbuj tej składni: https://www.e-kon...konkursy-zakonczone/
(niebieska kropka = "wygrane")

jak pisałam, używam kropki niebieskiej do konkursów AKTUALNYCH emotka  po prostu mam za mało kropek i musiałam ją sobie zawłaszczyć do tych celów  emotka
Konkursy sobie dzielę na: te ok (kropka żółta) i na te bardzo, bardzo ok (kropka niebieska). I tu coś jest nie teges, bo w niebieskokropkowcach pokazują mi się max. 3 konkursy, a mam ich zaznaczonych więcej (wszystkie konkursy trwają). Dla sprawdzenia odznaczyłam jeden z tych trzech i na jego miejsce wskoczył inny, wcześniej zaznaczony, więc to jest jakiś dziwny błąd.
0 0

kreatia

#6494541 Napisano: 05.06.2018 08:41:12
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

cb656 napisał(a):

(niebieska kropka = "wygrane")

jak pisałam, używam kropki niebieskiej do konkursów AKTUALNYCH emotka

No ale ja tylko o tym, że tak nazwał ją Autor emotka a nie, że "musisz" używać zgodnie z tymi założeniami. Chodziło mi wyłącznie o składnię adresu, wynikającą konsekwentnie z tych założeń. Kliknęłaś w podany link chociaż?

jasne, że kliknęłam, jeszcze zanim mi to podrzuciłeś, bo zanim coś tu napiszę to sprawdzam wszystkie ewentualności. Konkursy giną, nie ma ich nigdzie oprócz głównej bazy emotka
0 0

pioge7

#6495324 Napisano: 07.06.2018 07:44:48
pionas tak tylko pytam, emotka widzę że cb już totalnie daje o sobie znać emotka
czy jest możliwość w topie ODDAM ZA DARMO nad formularzem, bądź pod umieścić miejsce na wpisywanie kodu, żeby on wchodził od razu do BAZARKU? widzę że rozdawanie kodów w temacie dalej kwitnie a z bazarku mało kto korzysta... emotka
0 0

nkba

#6495325 Napisano: 07.06.2018 07:46:05
A jak wejść do tego bazarku? nie umiem znaleźć emotka emotka
0 0

pionas

#6495335 Napisano: 07.06.2018 08:22:06
cb656 napisał(a):

Zainstalowałem na próbę aplikację, testowałem przez weekend. Podzielę się uwagami.

1. Podoba mi się, że nowa wiadomość sygnalizowana jest dźwiękiem emotka
2. Nie podoba mi się, że próba odczytania wiadomości ustawia się na początku konwersacji, a nie na najnowszej, jak to ma miejsce w przeglądarce w komputerze emotka
3. W aplikacji widzę powiadomienie o nowym logowaniu, ale niestety to wszystko. Powiadomienia nie mogę otworzyć (odczytać tej strony zbiorczej, jak to jest możliwe w komputerze). Po prostu klikam, klikam, klikam i nic się nie dzieje. INNE powiadomienia - to do forum - otwieram normalnie.
4. W komputerze działa, w aplikacji coś szwankuje - powiadomienie o wynikach jednego z konkursów.
komputer - emotka https://www.e-kon...cko-w-meloradiu.html
aplikacja emotka "brak takiego tematu" emotka

5. Kolejne zgniłe jajo w aplikacji: wiadomości prywatnych nie da się usunąć. Powtarzałem operację czterokrotnie, za każdym razem po ponownym otwarciu skrzynki one tam były. emotka emotka No heloł!
6. Kolejny bezsens: dostaję powiadomienie, że mam nową wiadomość. Klikam, otwiera się (pomijam już, że otwiera się na początku konwersacji  emotka ) przewijam do końca i czytam. Klikam strzałkę wstecz, czyli znajduję się w skrzynce z wiadomościami, gdzie ku zdumieniu, wiadomość, którą dopiero co przeczytałem, zaznaczona jest na różowo jako nowa! emotka Ludzie, jaka nowa, skoro dopiero co przeczytałem? emotka No dobra, ale... może przeoczyłem, że przyszła nowa w międzyczasie? No to otwieram, przewijam na koniec... Nie, nowej nie ma. Wychodzę ze skrzynki. TERAZ wiadomość oznaczona jako przeczytana.
  emotka Strata czasu.
7. Cóż... system wiadomości w aplikacji to nie jest jej najmocniejsza strona emotka Jest jeszcze mocno niedopracowany.
Dostaję powiadomienie o nowej wiadomości, więc klikam ...a otwiera mi się w zupełnie innej wiadomości - tej, którą niby to usunąłem (cztery razy usunąłem, dodam dla ścisłości, a i tak odrodziła się jak Fenix z popiołów  emotka ). Cofam się do sekcji z wiadomościami, znajduję tę nową różową i dopiero odczytuję. Bezsens. Strata tylko mojego czasu na miotanie się i klikanie. emotka
8. Taka sytuacja... emotka Siedzę przy kompie. Przychodzi nowa wiadomość. Widzę to w przeglądarce i słyszę w smartfonie, który leży w drugim pokoju. Skoro komp bliżej, to otwieram i czytam w kompie, zrozumiałe chyba, nie? emotka Wiadomość to typowy spam, więc kasuję (w komputerze rzecz jasna). O smartfonie zapominam tymczasem... Mija trochę czasu. Wyłączam PC, zajmuję się życiem, wieczorem patrzę: smartfon miga, że jest nowa wiadomość w aplikacji ekonkowej. Klikam z ciekawości. ZONK. Nowej wiadomości nie ma - otwiera się główna strona ekonków. Nic dziwnego przecież - wiadomość skasowałem.
ALE DLACZEGO DO JASNEJ CIASNEJ POWIADOMIENIE WISI CAŁY CZAS I NIE DAJE SIĘ USUNĄĆ??!
Wrrrr... emotka



No tyle błędów i niedoróbek, szok. emotka Sorry, pionas. Rezygnuję z takiej niefunkcjonalności. Nie będzie pięciu gwiazdek.
(po znajomości: oszczędzę Ci przykrości i nie zamieszczę w sklepie Google ŻADNEJ opinii o aplikacji emotka To jest info do Twojej wiadomości. Tylko na litość boską, wyciągnij wnioski i popracuj jeszcze nad tym produktem. Ja jestem na nie na obecnym etapie)

Chyba jak uruchamiasz aplikację to widzisz że jest to wersja Beta? A to oznacza że nie wszystkie funkcjonalności działają stabilnie... Mało kto zgłaszał jakieś niedociągnięcia stąd też nie były robione poprawki, ja nie korzystam ze wszystkich funkcjonalności.
Uwagi przyjęte, w sobotę rano siądę do kodu może uda się przed wyjazdem wszystko poprawić, ale nie obiecuję...
0 0

pionas

#6495337 Napisano: 07.06.2018 08:26:25
kreatia napisał(a):

pionas, coś jest chyba nie tak w oznaczaniu konkursów. Oprócz schowka (żółtej kropy), korzystam w trakcie trwania konkursów z niebieskiej (że niby wygrane konkursy). Podział jest mi potrzebny do podziału konkursów na te "ok" i na te "wypasione w kosmos" emotka
mam obecnie kilka konkursów oznaczonych kropką niebieską. Mam kilka, a pokazuje tylko trzy. I nie wiem gdzie podziała się reszta emotka  

w liście konkursów czy po wyborze kategorii masz taki problem?

pioge7 napisał(a):

pionas tak tylko pytam, emotka widzę że cb już totalnie daje o sobie znać emotka
czy jest możliwość w topie ODDAM ZA DARMO nad formularzem, bądź pod umieścić miejsce na wpisywanie kodu, żeby on wchodził od razu do BAZARKU? widzę że rozdawanie kodów w temacie dalej kwitnie a z bazarku mało kto korzysta... emotka

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:

Chcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku emotka


jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

nkba napisał(a):

A jak wejść do tego bazarku? nie umiem znaleźć emotka emotka

https://www.e-konkursy.info/bazarek/kody
1 nkba 0

nkba

#6495343 Napisano: 07.06.2018 08:42:03
Dzięki Pionas emotka
0 0

pioge7

#6495344 Napisano: 07.06.2018 08:42:40
pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka
0 0

pionas

#6495348 Napisano: 07.06.2018 08:55:37
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka

Właśnie mam taką wizję emotka Tzn. dwa pola:
Opis i pole na kod, gdy ktoś pole kod nie jest puste to trafia on do bazaru, a w wątku trafia informacja z opisu + link do bazaru emotka
3 pioge7, defed, nkba 0

pioge7

#6495349 Napisano: 07.06.2018 08:57:21
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka

Właśnie mam taką wizję emotka Tzn. dwa pola:
Opis i pole na kod, gdy ktoś pole kod nie jest puste to trafia on do bazaru, a w wątku trafia informacja z opisu + link do bazaru emotka

o super emotka właśnie o coś takiego chodziło emotka trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok emotka
0 0

pionas

#6495686 Napisano: 08.06.2018 08:17:21
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Chyba jak uruchamiasz aplikację to widzisz że jest to wersja Beta? A to oznacza że nie wszystkie funkcjonalności działają stabilnie... Mało kto zgłaszał jakieś niedociągnięcia stąd też nie były robione poprawki, ja nie korzystam ze wszystkich funkcjonalności.
Uwagi przyjęte, w sobotę rano siądę do kodu może uda się przed wyjazdem wszystko poprawić, ale nie obiecuję...

emotka Adrian, chyba mnie przeceniasz emotka Jak widzę na forum wpis autora: "jest aplikacja, instalujcie i dzielcie się uwagami" to po prostu to robię. I patrzę na aplikację z punktu widzenia użytkownika, a nie informatyka. Wersja? A co mi po tej wiedzy? Może być nawet wersja delta, ja oceniam to, co widzę. emotka Reszta należy do Autora, ja mu tylko pokazuję to, na co być może sam nie zwrócił uwagi emotka

Wczoraj wieczorem trochę "poćpałem kod" i zrobiłem update aplikacji, część rzeczy poprawiona emotka
0 0

pionas

#6495997 Napisano: 08.06.2018 18:17:12
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka

Właśnie mam taką wizję emotka Tzn. dwa pola:
Opis i pole na kod, gdy ktoś pole kod nie jest puste to trafia on do bazaru, a w wątku trafia informacja z opisu + link do bazaru emotka

o super emotka właśnie o coś takiego chodziło emotka trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok emotka


Zmieniłem formularz...
0 0

pioge7

#6496015 Napisano: 08.06.2018 19:14:52
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka

Właśnie mam taką wizję emotka Tzn. dwa pola:
Opis i pole na kod, gdy ktoś pole kod nie jest puste to trafia on do bazaru, a w wątku trafia informacja z opisu + link do bazaru emotka

o super emotka właśnie o coś takiego chodziło emotka trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok emotka


Zmieniłem formularz...

a możesz zmienić opis, przy wstawianiu kodu?
Bo jak teraz wpisuje się Kod i nazwę kodu to w bazarku wychodzi wszystko w porządku, a na forum:

Kod został dodany do bazarku ->

żeby ten opis zastąpić opisem kodu do czego jest?
i jak ktoś pobierze kod z bazarku to czy wtedy znika opis z ODDAM ZA DARMO? czy zostaje?
0 0