Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6433891 Napisano: 28.11.2017 06:49:36
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Właśnie podpiąłem nowy system przeszukiwania konkursów, teraz na frazę colgate lidl coś znajduje emotka


Czy da się ten moduł podpiąć TAKŻE pod wyszukiwarkę na forum? emotka

taki system działa na forum od dłuższego czasu - czegoś nie znajduje?
{EDIT2}
tzn. system od bazy konkursów jest trochę inny niż od forum, ale chyba jest lepszy emotka tylko forum zawiera zdecydowanie więcej informacji stąd też baza jest większa, ale jak robiłem poprawki dla wyszukiwarki artykułów myślałem też o forum i przygotowałem sobie tabele tylko teraz kwestia przeniesienia wszystkiego, a to jest ok. 1GB danych, może to uruchomię, ale to już w grudniu, jeśli będzie czas, bo dzisiaj wyjeżdżam służbowo...

superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Właśnie podpiąłem nowy system przeszukiwania konkursów, teraz na frazę colgate lidl coś znajduje emotka


Czy da się ten moduł podpiąć TAKŻE pod wyszukiwarkę na forum? emotka

Ale Super-Pharm już sie nie znajdzie. A na szyldzie sklepu, taka nazwa  emotka  a nie Superpharm. 

dla systemu Super-Pharm a SuperPharm to dwa różne słowa..

{EDIT1}
Mogę zrobić coś takiego, że wszystkie znaki typu ~ ` ! @ # $ % ^ & * ( ) _ - + = [ { ] } ; : ' " \ , < . > / ? będą usuwane...
0 0

pionas

#6433987 Napisano: 28.11.2017 10:55:29
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

I E.Lecler - tylko stare konki. Nowe pod E.Leclerc - trza sie jezyków uczyć. Ciekawe czy Litwini przerobia Stokrotka no coś im bliższego emotka

Myślę, że ten "problem" da się łatwo rozwiązać: szukając wpisuj tylko fragment, sam rdzeń nazwy: LECLER
Jeśli jest tak, jak opisuje to pionas to jeśli poszukiwany ciąg znaków występuje w dłuższym słowie, w wynikach znajdą się wszystkie, zarówno E.Lecler jak i E.Leclerc. Pionas, skoryguj mnie proszę, jeśli się mylę emotka

https://www.e-kon...wyniki?item1=Leclerc
https://www.e-kon...niki?item1=e.Leclerc
https://www.e-kon...niki?item1=e-Leclerc
https://www.e-kon...yniki?item1=eLeclerc
wyniki mówią same za siebie emotka
0 0

pioge7

#6434000 Napisano: 28.11.2017 11:17:46
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Moze ODDAM ZA DARMO , tylko po zalogowaniu?
Ludzie nie "dziekuja" bo watek jest publiczny. Nie da sie podziekowac, jak sie nie ma konta. Ale kod copy tak

Idea może i słuszna emotka ale znając realia, powątpiewam w skuteczność takiego "zabezpieczenia".
Sępy są wszędzie i nie masz żadnej gwarancji, że nie działa syndrom Jekyll/Hyde - oficjalnie szanowany obywatel, a za uszami ma takie czy inne przywłaszczenia emotka emotka
Moim zdaniem jedyne, co powstrzyma proceder kradzieży anonimowej, to przekazywanie na forum tylko informacji, że ma się do oddania kody, ale ich oddawanie już na PW. Tyle tylko, że z wygody i dla oszczędności czasu niewielu chce się robić to w kilku krokach. Wcale się temu nie dziwię. emotka

może jakaś osobna podstrona na której byłaby lista kodów do oddania.

Formularz dodawania kodów:


a tak to by wyglądało:


po kliknięciu w zobacz kod, wyświetla się kod i ogłoszenia znika z listy, do osoby, która dodała ofertę trafia wiadomość z informacją że osoba xyz wykorzystała Twój kod i ew. jakieś podziękowanie od tej osoby emotka

ja to bym tak to widział, ale póki co mamy problemy z serwerem i nie wdrożę tego...

pionas kiedy planujesz wprowadzenie tej opcji? Bo chyba z sererwami już ok bo nikt nic nie zgłasza. 
I od razu piszę : nie żeby było że cię popędzam czy coś. Tylko ciekawi mnie bo to fajan opcja emotka  
0 0

yreks

#6434094 Napisano: 28.11.2017 13:16:25
jak zmienić hasło do profilu? Poprostu wpisać nowe w pustym polu w edycji profilu i zapisać zmiany ?
0 0

yreks

#6434101 Napisano: 28.11.2017 13:28:44
dzięki. 
Zapytam jeszcze tutaj. Ktoś wie co może być przyczyną że nie mogę zalogować się na swoje konto na telefonie?
0 0

yreks

#6434112 Napisano: 28.11.2017 13:37:59
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

Ktoś wie co może być przyczyną że nie mogę zalogować się na swoje konto na telefonie?

Przyczyną mogą być ustawienia zabezpieczeń w telefonie? emotka

Jeszcze kilka dni temu wszystko było ok teraz mimo iż się loguje to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję wszystko jest w porządku 
0 0

yreks

#6434151 Napisano: 28.11.2017 14:26:52
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

teraz, mimo iż się loguje, to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję, wszystko jest w porządku 

Co to za "stara wersja"? Czego stara wersja? Jakiejś aplikacji? Masz w telefonie dwie wersje tej samej aplikacji? A tylko na jednej wersji loguje?
To zgłoś do producenta aplikacji. O co chodzi?

Zle sie wyraziłem. Chodziło o wersję niemobilną. 
Ale aktualnie udało mi się zalogować na wersję mobilną chociaż sam nie wiem jak bo nie zrobiłem nic nadzwyczajnego emotka
0 0

yreks

#6434235 Napisano: 28.11.2017 16:24:30
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

teraz, mimo iż się loguje, to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję, wszystko jest w porządku 

Co to za "stara wersja"? Czego stara wersja? Jakiejś aplikacji? Masz w telefonie dwie wersje tej samej aplikacji? A tylko na jednej wersji loguje? To zgłoś do producenta aplikacji. O co chodzi?

Zle sie wyraziłem. Chodziło o wersję niemobilną. 
Ale aktualnie udało mi się zalogować na wersję mobilną chociaż sam nie wiem jak bo nie zrobiłem nic nadzwyczajnego emotka

Rety, co za bełkot emotka No weźże określ, nazwij, co to za apka??
Do poczty, do e-konków, envelo, vod, endomondo?! NO CO, QŹWA!? emotka

emotka   z tego co widzę to temat o tej stronie. O e-konkursy mi chodziło. 
0 0

yreks

#6434258 Napisano: 28.11.2017 17:04:34
I o to mi chodzilo. Tylko po przelaczeniu na normalna wersje moglem sie zalogowac. 
0 0

yreks

#6434375 Napisano: 28.11.2017 21:13:50
1 Wchodzę na stronę e-konkursy.info na telefonie i loguję się na swoje konto
2 Wchodzę w zakładkę forum jednak nie jestem zalogowany
3 Klikając w odnośnik przejdź do normalnej wersji (strona wygląda wtedy jak na przeglądarce w komputerze)  po zalogowaniu wszytko działało jak należy
To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że to pieprzenie. Ale swoje chamstwo musisz zaznaczyć niemal w każdej dyskusji 
Temat zamykam bo problem rozwiązany.
0 0

pioge7

#6434636 Napisano: 29.11.2017 13:07:12
pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  
1 brucee 0

pionas

#6435014 Napisano: 30.11.2017 07:53:21
pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...
1 pioge7 0

pioge7

#6435038 Napisano: 30.11.2017 09:18:20
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 
0 0

pionas

#6435046 Napisano: 30.11.2017 09:35:21
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 

jaki telefon?
1 pioge7 0

pioge7

#6435073 Napisano: 30.11.2017 10:24:26
Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo
0 0

pionas

#6435099 Napisano: 30.11.2017 11:08:32
pioge7 napisał(a):

Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?
0 0

pioge7

#6435117 Napisano: 30.11.2017 11:22:47
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy
0 0

pionas

#6435118 Napisano: 30.11.2017 11:26:46
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka
0 0

pioge7

#6435121 Napisano: 30.11.2017 11:28:29
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka
0 0

pionas

#6435123 Napisano: 30.11.2017 11:35:48
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka

dziwne, wczoraj byłem na wyjeździe służbowym i jedynie kiedy byłem przy komputerze to ok. 6 rano, no i dopiero dzisiaj  w pracy emotka
0 0