Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6432535 Napisano: 24.11.2017 09:16:45
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Moze ODDAM ZA DARMO , tylko po zalogowaniu?
Ludzie nie "dziekuja" bo watek jest publiczny. Nie da sie podziekowac, jak sie nie ma konta. Ale kod copy tak

Idea może i słuszna emotka ale znając realia, powątpiewam w skuteczność takiego "zabezpieczenia".
Sępy są wszędzie i nie masz żadnej gwarancji, że nie działa syndrom Jekyll/Hyde - oficjalnie szanowany obywatel, a za uszami ma takie czy inne przywłaszczenia emotka emotka
Moim zdaniem jedyne, co powstrzyma proceder kradzieży anonimowej, to przekazywanie na forum tylko informacji, że ma się do oddania kody, ale ich oddawanie już na PW. Tyle tylko, że z wygody i dla oszczędności czasu niewielu chce się robić to w kilku krokach. Wcale się temu nie dziwię. emotka

może jakaś osobna podstrona na której byłaby lista kodów do oddania.

Formularz dodawania kodów:


a tak to by wyglądało:


po kliknięciu w zobacz kod, wyświetla się kod i ogłoszenia znika z listy, do osoby, która dodała ofertę trafia wiadomość z informacją że osoba xyz wykorzystała Twój kod i ew. jakieś podziękowanie od tej osoby emotka

ja to bym tak to widział, ale póki co mamy problemy z serwerem i nie wdrożę tego...
2 defed, pioge7 0

pioge7

#6432536 Napisano: 24.11.2017 09:19:04
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Czy jest możliwość zobaczenia na ile ma się odblokowany dostęp do forum po doddaniu konkursów?
Teraz nagle zablokowało mi dostęb, bo nie dodałem 3 konkursów w ostatnich 30 dniach-staram się regularnie szukać konkursów i je dodawać ale może warto byłoby wprowadzić taki okres przejściowy dla osób,które miały wcześniej dostęp- np 24h na dodanie konkursów, albo 24h wcześniej komunikat ,że dzisiaj wygasa dostęp do forum...;(

Super pomysł. Ostatnio tez mi zablokowało... źle ten czas bym wydłużył do np. 48 godzin, bo nieraz nie da sie od razu dodać bo nie ma się czasu, a konkursy też nie są sprawdzane na bieżąco... a godziny lecą...


Póki co borykam się z serwerem dlatego nie będzie wprowadzanych żadnych nowości.
Nie spędzam całego dnia przed komputerem mam też swoje życie poza pracami dlatego konkursy potrafią być dodawane z opóźnieniem (zwłaszcza w weekendy)...
Osobiście uważam, że ten kto dzieli się systematycznie nigdy nie utraci dostępu... 

rozumiem nie mam pretensji, chyba źle to zabrzmiało....
kazdy ma swoje życie, nie tylko komputerowe emotka  
przepraszam jeśli odpowiedz zabrzmiała tak jak zabrzmiała 
0 0

pionas

#6432537 Napisano: 24.11.2017 09:19:44
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Czy jest możliwość zobaczenia na ile ma się odblokowany dostęp do forum po doddaniu konkursów?
Teraz nagle zablokowało mi dostęb, bo nie dodałem 3 konkursów w ostatnich 30 dniach-staram się regularnie szukać konkursów i je dodawać ale może warto byłoby wprowadzić taki okres przejściowy dla osób,które miały wcześniej dostęp- np 24h na dodanie konkursów, albo 24h wcześniej komunikat ,że dzisiaj wygasa dostęp do forum...;(

Super pomysł. Ostatnio tez mi zablokowało... źle ten czas bym wydłużył do np. 48 godzin, bo nieraz nie da sie od razu dodać bo nie ma się czasu, a konkursy też nie są sprawdzane na bieżąco... a godziny lecą...


Póki co borykam się z serwerem dlatego nie będzie wprowadzanych żadnych nowości.
Nie spędzam całego dnia przed komputerem mam też swoje życie poza pracami dlatego konkursy potrafią być dodawane z opóźnieniem (zwłaszcza w weekendy)...
Osobiście uważam, że ten kto dzieli się systematycznie nigdy nie utraci dostępu... 

rozumiem nie mam pretensji, chyba źle to zabrzmiało....
kazdy ma swoje życie, nie tylko komputerowe emotka  
przepraszam jeśli odpowiedz zabrzmiała tak jak zabrzmiała 

myślałem że to tak ma dotrzeć do mnie emotka
0 0

pioge7

#6432551 Napisano: 24.11.2017 10:08:45
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Czy jest możliwość zobaczenia na ile ma się odblokowany dostęp do forum po doddaniu konkursów?
Teraz nagle zablokowało mi dostęb, bo nie dodałem 3 konkursów w ostatnich 30 dniach-staram się regularnie szukać konkursów i je dodawać ale może warto byłoby wprowadzić taki okres przejściowy dla osób,które miały wcześniej dostęp- np 24h na dodanie konkursów, albo 24h wcześniej komunikat ,że dzisiaj wygasa dostęp do forum...;(

Super pomysł. Ostatnio tez mi zablokowało... źle ten czas bym wydłużył do np. 48 godzin, bo nieraz nie da sie od razu dodać bo nie ma się czasu, a konkursy też nie są sprawdzane na bieżąco... a godziny lecą...


Póki co borykam się z serwerem dlatego nie będzie wprowadzanych żadnych nowości.
Nie spędzam całego dnia przed komputerem mam też swoje życie poza pracami dlatego konkursy potrafią być dodawane z opóźnieniem (zwłaszcza w weekendy)...
Osobiście uważam, że ten kto dzieli się systematycznie nigdy nie utraci dostępu... 

rozumiem nie mam pretensji, chyba źle to zabrzmiało....
kazdy ma swoje życie, nie tylko komputerowe emotka  
przepraszam jeśli odpowiedz zabrzmiała tak jak zabrzmiała 

myślałem że to tak ma dotrzeć do mnie emotka

Nie nie nie i jeszcze raz nie. 
Nie mialem tego nawet na myśli. Wiem że nie jesteśmy robotami i nie siedzimy 24/24 na kompie. Nie mam o nic pretensji. Jeszcze raz przepraszam że to źle ująłem. 
0 0

pionas

#6432568 Napisano: 24.11.2017 10:47:55
superloser napisał(a):

No to Kiss-Kiss  emotka  

I konkrety  emotka

Dlaczego podwójny tag nie działa?
Wpisuje Colgate lidl = 0

Trzeba pojedynczo odgrzebywac  emotka  

jaki podwójny tag?
0 0

pionas

#6432580 Napisano: 24.11.2017 10:58:37
superloser napisał(a):

pionas napisał(a):

superloser napisał(a):

No to Kiss-Kiss  emotka  

I konkrety  emotka

Dlaczego podwójny tag nie działa?
Wpisuje Colgate lidl = 0

Trzeba pojedynczo odgrzebywac  emotka  

jaki podwójny tag?

Wpisze Colgate lidl - zero

Wpisze Colgate - to sa konkursy
Wpisze lidl - tez sa 2 strony

Dlaczego nie łączy Colgate lidl ? 

na forum czy w wyszukiwarce konkursów?
0 0

pionas

#6432588 Napisano: 24.11.2017 11:08:49
superloser napisał(a):

pionas napisał(a):

superloser napisał(a):

pionas napisał(a):

superloser napisał(a):

No to Kiss-Kiss  emotka  

I konkrety  emotka

Dlaczego podwójny tag nie działa?
Wpisuje Colgate lidl = 0

Trzeba pojedynczo odgrzebywac  emotka  

jaki podwójny tag?

Wpisze Colgate lidl - zero

Wpisze Colgate - to sa konkursy
Wpisze lidl - tez sa 2 strony

Dlaczego nie łączy Colgate lidl ? 

na forum czy w wyszukiwarce konkursów?

Znajdz konkurs... 

Wiem, ze byl konek Colgate w Lidlu. Skonczył sie, ale nagrody w próżni. Szukam Regulaminu. By było szybko wpisuje Colgate lidl - I zero.

Pojedyncze Colgate generuje liste. Tak jak sam lidl. Ale wtedy trzeba "przegrzebac" strony. 

wyszukiwarka konkursów nie przeszukuje na wybrane słowa a na wybrany ciąg stąd taki problem...
czy chodzi o ten konkurs:
https://www.e-kon...ne-w-sieci-lidl.html ?
0 0

pionas

#6432599 Napisano: 24.11.2017 11:16:02
superloser nie znajdzie bo te słowa nie występują po sobie
znajdzie coś takiego:
- dbam o rodzinę
- jak o drużynę
- Jak dbasz o swoją rodzinę?
https://www.e-kon...dl.html#.WhfxX3ndiM8
0 0

pionas

#6432610 Napisano: 24.11.2017 11:36:54
superloser napisał(a):

pionas napisał(a):

superloser nie znajdzie bo te słowa nie występują po sobie
znajdzie coś takiego:
- dbam o rodzinę
- jak o drużynę
- Jak dbasz o swoją rodzinę?
https://www.e-kon...dl.html#.WhfxX3ndiM8

Nigdy NIE zapamietuje nazw konkursów. 
Interesuje mnie produkt promocyjny, Organizator oraz miejsce zakupu.

Widze Polomarket - omijam, bo nie ma w okolicy.
Widze Organizator Kiora - daruje sobie nagrode za 15zl za Pesel. 
Widze energetyki - nikt sie tym w domu nie truje, to tez skroluje dalej.

Kilka tagów powinno ułatwiać poszukiwania. 
Ale moze sie myle. 

Czasami gdzies "mignie" w sklepie, gazecie albo reklamie w necie, jakis konkurs to szukam w Google na kilka tagów. Nigdy na nazwe promocji.

wiem, że nasza wyszukiwarka nie jest doskonała, nie rozbija wyszukania na słowa a szuka całej frazy, taki system wyszukiwania po słowach działa na forum i planuję go przepiąć też pod same artykuły ale na chwilę obecną jest to dość trudne, czekam aż serwer trochę się uspokoi...
Póki co proponuję korzystać z kropek emotka

nkba

#6432611 Napisano: 24.11.2017 11:38:05
superloser napisał(a):

Dlatego tak ciężko odszukać konkretny konkurs.
Wiesz: kto, co, gdzie ... ale, kiedy dodasz to wychodzi ZERO.

Odszukanie konka z Fa to dopiero szukanie igły. 
W Google - wiecej tagów daje konkretniejsze odpowiedzi. Tu wyskakuje ZERO. 

Wiem,  ze mozna grzebac. Ale nie kazdy ma czas. 

Też uważam, że jest to dosyć kłopotliwe emotka i tez szukalam tego Fa ale uprzejmy forumowicz podał linka emotka Może Pionas pomyślałbyś jak kiedyś znajdziesz chwilkę czasu? emotka emotka
0 0

pionas

#6432623 Napisano: 24.11.2017 11:57:36
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

superloser napisał(a):

Dlatego tak ciężko odszukać konkretny konkurs. Wiesz: kto, co, gdzie ... ale, kiedy dodasz to wychodzi ZERO.

Też uważam, że jest to dosyć kłopotliwe...

W tym miejscu wchodzę ja, cały na biało... emotka
emotka
Przypominam moją propozycję sprzed lat - wyszukiwarka na bazie takiego filtra, jak (na przykład) ten zaczerpnięty z klienta poczty Thunderbird. Podkreślam: obrazek poniższy to wyłącznie przykład, w jakim kierunku oczekuję prac emotka

w Thunderbirdzie pracuje sztab ludzi z mega ogromną wiedzą, moja przy ich to jak maluch przy Porsche emotka
Nie planuję tak rozbudowanych systemów filtrowania, widzę coś takiego:
a) wyszukaj konkursy które zawierają szukaną frazę np:
Colgate streamline lidl
znajdzie konkursy które zawierają te 3 słowa (nie ma znaczenia czy to tytuł, krótki/długi opis, organizator, fragment linku strony, nagroda, osoba zgłaszająca, jeśli znajdzie te 3 słowa to wyświetli taki konkurs
przeszukiwane też by były słowa z przedrostkami i przyrostkami

b) wyszukaj dokładnie szukaną frazę np:
"dbam o rodzinę"
dodanie na początku i na końcu " powodowałoby przeszukiwanie dokładne, tzn. szukałoby takich konkursów gdzie te słowa występują obok siebie...
1 nkba 0

pionas

#6432629 Napisano: 24.11.2017 12:05:18
cb656
a) tak kolejność nie będzie miała znaczenia, po prostu jeśli znajdzie te 3 słowa to wyświetli, gdyby ktoś szukał dom, to znajdzie też domek, domy, domeczek, domki, etc...
b) tak kolejność ma znaczenie będzie, dokładnie słowo po słowie, znak po znaku, mała różnica i konkursu nie wyświetli...
1 nkba 0

pionas

#6432631 Napisano: 24.11.2017 12:10:28
No dobre pytanie emotka
Mam nadzieję, że w tym roku emotka

W ten weekend mnie nie ma, po niedzieli delegacja do Poznania, pozostaje grudzień...
0 0

pionas

#6432646 Napisano: 24.11.2017 12:27:29
superloser napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656
a) tak kolejność nie będzie miała znaczenia, po prostu jeśli znajdzie te 3 słowa to wyświetli, gdyby ktoś szukał dom, to znajdzie też domek, domy, domeczek, domki, etc...
b) tak kolejność ma znaczenie będzie, dokładnie słowo po słowie, znak po znaku, mała różnica i konkursu nie wyświetli...

I PAMIĘTAJ LITEROWKI, nie kazdy zna dokladnie spelowanie obcych wyrazów  emotka

cocolino cocollino coccolino 

na to to już nie mam wpływu, mogę przygotować jakiś słownik autokorekty, ale to ręczna praca, chyba że ktoś ma jakąś bazę? emotka
0 0

pionas

#6433302 Napisano: 26.11.2017 21:14:18
Właśnie podpiąłem nowy system przeszukiwania konkursów, teraz na frazę colgate lidl coś znajduje emotka
Nie sprawdziłem wszystkiego (mam na myśli przeszukiwanie zaawansowane), gdyby były jakieś problemy proszę o pw..

pionas

#6433312 Napisano: 26.11.2017 21:43:36
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Właśnie podpiąłem nowy system przeszukiwania konkursów, teraz na frazę colgate lidl coś znajduje emotka
Nie sprawdziłem wszystkiego (mam na myśli przeszukiwanie zaawansowane), gdyby były jakieś problemy proszę o pw..

Na: żabka hasło - nie znajduje tego konkursu. Co więcej, nie wyszukuje także na
hasło żabka
hasło Żabka
Żabka hasło
hasło Żabki (tak, jak w oryginale na stronie, oba słowa w jednym akapicie)
Słowo "żabka" występuje w nagrodach, ale jest pisane z wielkiej litery (Żabka). Jakbyś to jeszcze dopracował... emotka

był błąd, ogólnie wielkość liter nie ma znaczenia, zawsze zamieniane są na małe emotka
0 0

pionas

#6433313 Napisano: 26.11.2017 21:44:53
cb656 napisał(a):

p.s. kliknąłem w ten link, który podajesz i też doopa emotka

to chwile było, bo robiłem poprawki, już wszystko powinno działać...
0 0

pionas

#6433319 Napisano: 26.11.2017 21:53:45
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Właśnie podpiąłem nowy system przeszukiwania konkursów, teraz na frazę colgate lidl coś znajduje emotka
Nie sprawdziłem wszystkiego (mam na myśli przeszukiwanie zaawansowane), gdyby były jakieś problemy proszę o pw..

Na: żabka hasło - nie znajduje tego konkursu. Co więcej, nie wyszukuje także na
hasło żabka
hasło Żabka
Żabka hasło
hasło Żabki (tak, jak w oryginale na stronie, oba słowa w jednym akapicie)
Słowo "żabka" występuje w nagrodach, ale jest pisane z wielkiej litery (Żabka). Jakbyś to jeszcze dopracował... emotka

był błąd, ogólnie wielkość liter nie ma znaczenia, zawsze zamieniane są na małe emotka

emotka Okej, teraz na żabka hasło znalazło mi 30 pozycji emotka
Jak rozumiem, już zaimplementowałeś także odmianę przez przypadki?
Bo w wynikach są także te, w których opisie słowo "hasło" jest w innych przypadkach, niż w mianowniku i tylko w innych, a nie w nim?
Przykład: https://www.e-kon...od-fisher-price.html
Jest żabka, ale jest hasłA, a nie hasłO...
Rozumiem, że tak będzie? Nie przeszkadza mi, upewniam się tylko, że to zamysł celowy?

Nie implementowałem odmiany, tak samo literówek, nie mam bazy słów, a rozwiązywanie problemu za pomocą diagramów może być kosztowne (obciążenie serwera) i jedynie co działa to dla słów > 2 znaków przedrostki i przyroski... chyba że fraza/słowo podane jest w "" to wtedy szuka dokładnie tego słowa...
0 0

pionas

#6433322 Napisano: 26.11.2017 21:54:58
cb656 napisał(a):

errata jest jednak konieczna, tak mi się wydaje.
Przeglądam te inne znalezione na "żabka hasło" i co się okazuje?
Ano to, że wyszukiwarka zgłasza w wynikach takie konkursy, w których słowo wyszukiwane występuje NIE W OPISIE, a... na dole strony, czyli w stopce, gdzie są linki do konkursów ostatnio komentowanych emotka

nie rozumiem, przecież ten konkurs ma w sobie słowo żabka...
0 0

pionas

#6433330 Napisano: 26.11.2017 22:10:43
cb656 w poście który cytowałem podlinkowałeś
https://www.e-kon...bka-freshmarket.html
a Tobie chodziło o
https://www.e-kon...od-fisher-price.html

Problem polegał na tym że jak nie znalazło jakiegoś słowa to przy wyszukiwaniu nie brało go pod uwagę - już poprawione emotka
0 0