Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

slonko365

#6411883 Napisano: 05.10.2017 09:02:46
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

Już to widzę, jak pracowite mrówki zastępujące chwilowo świstaki, które już nie mają siły zawijać w sreberka, pieczołowicie i skrupulatnie obliczają, jaka to będzie konkretna data w kalendarzu, gdy w Regulaminie jest rozstrzelona po różnych punktach informacja, że najpierw 40 dni roboczych po terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń zbiera się Komisja, a później kolejnych 10 dni roboczych mają na powiadamianie. emotka By nie być gołosłownym - przykładowy Regulamin.

Nie mów mi Słoneczko, mów mi Mróweczko emotka  Ja policzyłam właśnie w tym konkursie że to będzie do 8.12 - gdy dodawałam info w "na co czekamy" emotka
Myślę że appocalipsie chodziło o to, żeby była taka opcja, ale nieobowiązkowa - w wielu konkursach ta data jest wprost określona, szczególnie w konkursach na FB, albo gdy ma być publikacja wyników na www. emotka
0 0

slonko365

#6411896 Napisano: 05.10.2017 09:19:30
coś mi cytowanie nie działa emotka
cb656 - no na to, na ile ktoś się przykłada przy dodawaniu konkursu, recepty nie mam.
Ale przy masie konkursów których daty rozwiązań sobie trzeba zapisywać żeby nie przegapić, nawet jeśli część by była zebrana w jednym miejscu, też by było fajnie emotka
I może dodatkowym pomysłem byłby jakiś uproszczony formularz w koniczynce typu "uzupełnij niepodane dane".
I na marginesie - jak Tobie, właśnie Tobie już się nie chce zgłaszać tych błędów, bo tyle ich jest, to pomyśl, jak bardzo musi się chcieć Adminowi, który ma jeszcze więcej do ogarnięcia emotka
0 0

pionas

#6415365 Napisano: 12.10.2017 11:54:34
cb656 napisał(a):

pionas czy jest szansa na to, by znikły łapki góra/dół, a w to miejsce pojawiło się inne rozwiązanie, wzorem na przykład Facebooka, które umożliwiłoby okazywanie także emocji pośrednich? Czasem zwykłe "łapka w górę" wygląda groteskowo, na przykład przy postach żegnających zmarłych. Takie luźne pytanie mnie naszło dziś... emotka

Było już coś takiego ale każdy to hejtował dlatego nie weszły w życie...
0 0

pionas

#6415372 Napisano: 12.10.2017 12:04:14
Jak wchodziły kciuki, była propozycja w tamtym roku
0 0

pionas

#6423634 Napisano: 02.11.2017 20:30:47
cb656 napisał(a):

Przy takiej mnogości wątków na forum przydałaby się wyszukiwarka, dzięki której da się wyszukać konkretny top. Pamiętam nazwę, ale już nie pamiętam, w jakiej kategorii - wpisuję słowo kluczowe (lub jego fragment - prokrastynacj) i voila! Znajduję w trymiga!
emotka

a to nie działa?
https://www.e-kon...?item1=prokrastynacj
0 0

bethan

#6426285 Napisano: 09.11.2017 13:06:22
defed napisał(a):

Utrudniają mi korzystanie z forum odnośniki do mediów społ.

Dokładnie. Rany, po co toto emotka ? Irytujące, niepotrzebne. Protestuję emotka
1 defed 0

pionas

#6426288 Napisano: 09.11.2017 13:08:35
defed napisał(a):

Utrudniają mi korzystanie z forum odnośniki do mediów społ. emotka  Korzystam ze starej wersji. Wszystko co znajdzie się mniej więcej w polu zaznaczonym na pomarańczowo, jest jakby pod spodem i nie można np. wstawic kursora w okno tekstu albo klikać w nazwy użytkowników. pionas help  emotka

zobacz teraz...
1 defed 0

defed

#6426291 Napisano: 09.11.2017 13:10:22
pionas napisał(a):

zobacz teraz...

naprawione, dzięki emotka
0 0

bethan

#6426293 Napisano: 09.11.2017 13:12:22
pionas napisał(a):

zobacz teraz...

Czy to naprawdę jest takie niezbędne? I to w tym miejscu? Nie lubię emotka
0 0

pionas

#6426295 Napisano: 09.11.2017 13:15:35
Przyciski od SocialMedia wyświetlane są dla szerokości >1160px tak aby nie przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu strony...

{EDIT}
Dodałem przycisk "zamknij".
0 0

bethan

#6426314 Napisano: 09.11.2017 13:38:40
pionas napisał(a):

Dodałem przycisk "zamknij".

emotka emotka
0 0

defed

#6430951 Napisano: 21.11.2017 10:07:25
cb656 napisał(a):

a gdyby tak do topu MDW wprowadzić taki sam mechanizm, jak jest w "wyniki konkursu", czyli dwa pola

Jestem na nie. Niech MDW pozostanie miejscem zbiorowej radości, gdzie 50 osób pod rząd może bezkarnie umieścić wpis o wygranym szaliku itp., oczywiście o ile konkurs był w bazie emotka
Mechanizm okienek bardziej pasowałby mi do topu Informują, gdzie czasami robi się bajzel przez dublowane wpisy typu "tak, potwierdzam, mnie tez informują". Chyba, że agencja informuje na raty, przez kilka dni lub za różne etapy - to ok, ale potrzebne byłoby miejsce na adnotację za jaki okres lub w jakim celu informują - bo informują nie tylko o przyznaniu nagrody, ale także o wysyłce, o zmianie terminu dostawy itd.

defed

#6430970 Napisano: 21.11.2017 10:24:01
cb656
ad. 1) tu rola moderatora, by upominać lub karać za wpisy o sukcesach w konkurencjach spoza bazy i/lub przenosić je do WC albo dziś cieszę się z... 
ad. 2) dla mnie idealny porządek byłby, gdybym w Informują mogła znaleźć konkretny 1 wpis, że już informują o nagrodzie X z konkursu Y, tel. lub @, natomiast szerego wpisów w MDW o wygranych nagrodach X stanowi potwierdzenie, że konkurs nie był ściemą.
Gdyby każdy miał wypełniać formmularz w MDW, to połowa z nas nie umieszczałaby tam informacji o wygranej w ogóle... A może się mylę - niech wypowie sie więcej osób.

pionas

#6431523 Napisano: 22.11.2017 07:08:54
Można zrobić coś takiego że podajemy link do konkursu w bazie i mamy dodatkowe pole na opis, moze to byc pole typu input (jak link do strony) albo textarea (takie jak w przy opisie konkursu podczas dodawania konkursu)...

Bonusem takiego rozwiazania mogloby byc informowanie osob ktore maja oznaczony konkurs zielona kropka ze na forum ktos pochwalil sie wygrana emotka
1 slavek 0

picola

#6431995 Napisano: 23.11.2017 08:00:56
Nie mogę się zalogować na konto forum. po wpisaniu login i hasło  mam puste pola. mogę logować się tylko z komórki,  z komputera stacjonarnego już drugi dzień nie jest to możliwe . Proszę o jakieś rady
0 0

pionas

#6431997 Napisano: 23.11.2017 08:09:31
picola napisał(a):

Nie mogę się zalogować na konto forum. po wpisaniu login i hasło  mam puste pola. mogę logować się tylko z komórki,  z komputera stacjonarnego już drugi dzień nie jest to możliwe . Proszę o jakieś rady

jakieś błędy?
możesz wgrać zrzut ekranu?
Jaka przeglądarka?
0 0

picola

#6432001 Napisano: 23.11.2017 08:20:17
Nie wyskakuje żaden błąd, resetowalam kompa i net, po wpisaniu loginu i hasła i kliknięciu zaloguj oba pola pozostają puste. przeglądarka Mozilla Firefox, we wkurza mnie widziałam że ktoś ma podobny problem
1 brucee 0

pionas

#6432002 Napisano: 23.11.2017 08:23:34
bruce napisał(a):

P. S. Przepraszam... Jeszcze jedna edycja emotka - zauważyłam, że na stronie głównej ukazują się reklamy akcji dawno zakończonej - z września z M1 Czeladź ze sztabkami złota... emotka

nie mamy wpływu na tą reklamę

picola napisał(a):

Nie wyskakuje żaden błąd, resetowalam kompa i net, po wpisaniu loginu i hasła i kliknięciu zaloguj oba pola pozostają puste. przeglądarka Mozilla Firefox, we wkurza mnie widziałam że ktoś ma podobny problem

jeśli wpisujesz login i hasło to jesteś pewna że są one uzupełnione?
Nie do końca rozumiem jak klikając w zaloguj są one puste.
Prosiłbym jednak o zrzut ekranu...
1 brucee 0

andii

#6432005 Napisano: 23.11.2017 08:28:58
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

P. S. Przepraszam... Jeszcze jedna edycja emotka - zauważyłam, że na stronie głównej ukazują się reklamy akcji dawno zakończonej - z września z M1 Czeladź ze sztabkami złota... emotka

nie mamy wpływu na tą reklamę

picola napisał(a):

Nie wyskakuje żaden błąd, resetowalam kompa i net, po wpisaniu loginu i hasła i kliknięciu zaloguj oba pola pozostają puste. przeglądarka Mozilla Firefox, we wkurza mnie widziałam że ktoś ma podobny problem

jeśli wpisujesz login i hasło to jesteś pewna że są one uzupełnione?
Nie do końca rozumiem jak klikając w zaloguj są one puste.
Prosiłbym jednak o zrzut ekranu...

Mam tak samo.wyczyscilam sobie pliki cookie i juz zalogowac sie nie mozna. Tylko z tabletu
0 0

pionas

#6432011 Napisano: 23.11.2017 08:45:03
Czy mogę prosić o zrzut ekranu?
Podajecie dane logujecie się i jeśli zostaje pasek ten sam to oznacza, że podano błędne dane.
Poniżej powinien wyświetlić się odpowiedni komunikat...
0 0