Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

joan

#6366046 Napisano: 09.06.2017 12:27:31
pionas napisał(a):

cb656 proponuję abyś zaczął pisać do Organizatorów i im zwracał też uwagę, jeśli oni zaczną używać prawdziwych sformułowań to i u nas zacznie być porządek emotka (...)


Popieram emotka Najlepiej zacząć od zapytań na FB przy tych wszystkich "rozdaniach", "rozdawajkach" i "losowaniach", czy organizator posiada zezwolenie dyrektora Izby Celnej na przeprowadzenie losowania. Może wreszcie w konkursach częściej trzeba będzie ruszyć głową, zamiast myszką emotka
1 brucee 0

pionas

#6366060 Napisano: 09.06.2017 13:02:09
Na górze każdego tematu macie przycisk "Anuluj powiadomienia"
1 brucee 0

pionas

#6366062 Napisano: 09.06.2017 13:04:47
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Na górze każdego tematu macie przycisk "Anuluj powiadomienia"

Fajne emotka Dzięki.

od dawna już jest taka opcja emotka
0 0

pionas

#6366069 Napisano: 09.06.2017 13:21:01
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Na górze każdego tematu macie przycisk "Anuluj powiadomienia"

Fajne emotka Dzięki.

od dawna już jest taka opcja emotka

Taaa? A gdzie o tym powiadamiałeś? Na forum? Przez boota na PW? W dziale FAQ? emotka


https://www.e-kon.../strona/87/#p6180313
0 0

picola

#6379225 Napisano: 14.07.2017 10:38:41
kermit napisał(a):

Co jest zbędne, co potrzebne, a co mogłoby być?ad.1 zbędne
Ciągłe przepychanki, przytyki, wzajemne czepianie się bruce i cb656
ad.2 potrzebne
Osobny wątek np. pod tytułem "bruce i cb656"
ad.3 mogłoby być
trochę spokoju emotka

głos rozsądku emotka
0 0

pionas

#6379239 Napisano: 14.07.2017 11:24:47
cb656 napisał(a):

PRZYKŁAD: https://www.e-kon...na/151/#p1937911Jako autor wpisu figuruje kobitka89, która jak widać, zlikwidowała już konto i jej wpisy na forum poprzedzone są słowem "gość", które tak często wpada w oko bruce emotka
PYTANIE: czy wyszukiwarka może uwzględniać to pole z nazwą użytkownika, zawierającą słowo "gość"? Bo obecnie nie znajduje takich wpisów. Jeśli wpiszę do wyszukiwarki samo kobitka89 to znajdzie tylko takie wpisy, gdzie ten nick jest zacytowany w treści.
DRUGIE PYTANIE: czy da się w inny sposób odszukać wpisy pozostałe na forum, które należą do użytkowników, którzy już swoje konto zlikwidowali, a znamy tylko ich nick (a nie numer ID)?

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości....
0 0

pionas

#6379249 Napisano: 14.07.2017 11:38:51
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

czy da się...

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości....

Rysuje nam się w tych dialogach od dłuższego czasu tak konsekwentna linia, pewien schemat... emotka emotka

Dobrze wiesz że system był pisany X lat temu i nie wszystko uwzględniłem i są pewne rzeczy które aby ruszyć to trzeba najpierw przepisać cały kod...
0 0

bajm

#6388728 Napisano: 11.08.2017 11:24:48
Wydaje mi się, że  w konkursach lokalnych dobrze byłoby na początku nazwy konkursu wpisywać miasto. Wtedy posortowanie wg nazwy ustawiałoby wszystkie konkursy z tej samej miejscowości obok siebie
0 0

pionas

#6388734 Napisano: 11.08.2017 11:37:44
bajm cb656 a co w przypadku, gdy konkurs jest dla kilku miast lub województwa?
0 0

bajm

#6388736 Napisano: 11.08.2017 11:39:56
Podobnie, na początku np. województwo.
Nie będzie wprawdzie perfekcyjnie, ale o wiele lepiej niż teraz
0 0

pionas

#6388740 Napisano: 11.08.2017 11:44:57
Ale to ma być:
Woj. mazowieckie: tytuł konkursu
Województwo mazowieckie: tytuł konkursu
Mazowieckie: tytuł konkursu

No a jak jest kilka miast to alfabetycznie, czy jak się wpisze?
0 0

pionas

#6388741 Napisano: 11.08.2017 11:46:07
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

bajm cb656 a co w przypadku, gdy konkurs jest dla kilku miast lub województwa?

To wpisujesz REGION. "mazowieckie" lub "kujawsko-pomorskie" emotka

a co jeśli Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin? przecież to są różne województwa...
Obecnie jak jest bardzo wiele miast to po prostu w ogóle ich nie wpisuję (pole tytuł ma ograniczoną liczbę znaków)...
0 0

pionas

#6388749 Napisano: 11.08.2017 12:05:22
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

bajm cb656 a co w przypadku, gdy konkurs jest dla kilku miast lub województwa?

To wpisujesz REGION. "mazowieckie" lub "kujawsko-pomorskie" emotka

a co jeśli Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin? przecież to są różne województwa...Obecnie jak jest bardzo wiele miast to po prostu w ogóle ich nie wpisuję (pole tytuł ma ograniczoną liczbę znaków)...

Takich przypadków nie ma zbyt wiele. Wiem - nie ma rozwiązań idealnych wpisujących się w każdy schemat, ale jak wiadomo w kwestii reguł - od każdej są wyjątki.
Dlatego ja jestem "ZA" propozycją bajm choćby to miało się sprawdzać nie w 100% zgłoszeń, a "tylko" 80% emotka Coś za coś.
"Koszt" robocizny (dodanie dopisku) niewielki, a korzyść (możliwość segregowania po nazwie) - nie do przecenienia emotka
Dawaj, dawaj, pionas emotka zrób to po prostu i po kłopocie emotka


Jasne że propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka
0 0

pionas

#6388783 Napisano: 11.08.2017 13:05:15
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka

Ale jesteś wredny, wiesz? emotka Ja nie jestem 'czepialski", tylko dowściekliwy emotka i lubię wiedzieć, co tkwi w szegółach, bo one są jak się okazuje, nierzadko baaardzo istotne emotka

Poza tym jestem furiat i szybko wybuchaM, ALE JESZCZE SZYBCIEJ MI MIJA, a poza tym to jestem "do rany przyłóż" i każdemu dobremu człowiekowi nieba bym przychylił emotka
emotka

Wiem, że jestem wredny, ale taka natura emotka
No nie zawsze są baaaardzo istotne, momentami to uważam że przesada emotka ale to moje zdanie...

bajm Zrobiłem małą poprawkę w drugim kroku formularza...
1 bajm 0

pionas

#6388831 Napisano: 11.08.2017 14:42:39
cb656 napisał(a):

Poproszę o uzupełnienie zestawu emotikonów o obrazek osobnika tupiącego ze złości... emotka emotka Baaardzo mi tego brakuje... emotka

a masz gdzieś taką? emotka
tylko taką delikatną, żeby od tupania nie zrobiła się dziura z tyłu monitora
0 0

pionas

#6398393 Napisano: 02.09.2017 18:15:22
cb656 napisał(a):

pionas a co sądzisz o konkursach, w których nie ma podanej daty zakończenia, bo nadal są aktualne? Tyle, że dodane dawno temu, zdążyły zniknąć z list konkursów bieżących emotka
Na konkretnym przykładzie: znalazłem dziś konkurs, chciałem dodać do bazy i ku wielkiemu zdumieniu odkryłem, że jest w bazie od 2013 roku (sic!)
https://www.e-kon...-zl-za-recenzje.html
Czy dałoby się zrobić jakiś przycisk na wzór koniczynki, który spełniałby podobne zadanie, jak "przypięcie" topu na forum w górze?
Czyli dajmy na to klikam "odśwież" i jak w przypadku ogłoszeń na olx, konkurs przenoszony jest do dziś dodanych. By ludkom przypomnieć o jego istnieniu. Hy? emotka


Ale ten konkurs jest widoczny na liście:
https://www.e-kon...nkursy-non-stop/p/4/ - 5 od góry...
Takim klikaniem to przecież codziennie każdy konkurs mógłby być wyświetlany - nie mam gwarancji że ludzie będą korzystać z takiej opcji z rozsądkiem emotka
0 0

bluegirl

#6399861 Napisano: 06.09.2017 06:07:09
Czy w przypadku konkursów promocyjnych nie dałoby się zrobić czegoś na wzór lokalnych. Tak by nazwa zaczynała się nazwą sklepu którego dotyczy, a jeśli ogólnopolski to:: all/Polska/wszystkie.

Czasem na widok baneru, czy nazwy nabieram chęci,  a po wejściu studzi się mój zapał, bo w mojej okolicy nie ma takiego sklepu, a zbyt mało efektywna jestem, by zlecać komuś zakup, a konkursy traktuję jako dreszcxyk emocji oczekiwania na wyniki, by zgubić monotonię dnia.
1 bajm 0

slonko365

#6410316 Napisano: 02.10.2017 14:21:11
Czy w dziale "NA CO CZEKAMY" nad polem do wpisywania komentarza można by dodać tekst sugerujący, aby osoby wpisujące kopiowały poprzedni post i nanosiły zmiany, zamiast pisać w osobnym poście tylko np. o jednym konkursie, w stylu:
"Najlepiej skopiuj poprzedni post z listą i nanieś zmiany"  emotka

Bo jak każdy dopisuje że coś już było, albo tylko daje jedną informację, to się robi bałagan - co jakiś czas ktoś to zbiera do kupy, ale mogłoby być ślicznie od razu  emotka  
Ale oczywiście powinna to być jedynie zachęta, nie obowiązek, bo jeśli ktoś tylko na szybko chce coś dodać lub sprostować, to lepiej jakkolwiek niż wcale emotka
2 @gnieszk@, mia 0

apoccalipsa

#6411031 Napisano: 03.10.2017 20:45:50
Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

southlander

#6411758 Napisano: 04.10.2017 20:56:33
apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka


Świetny pomysł, mimo że organizatorzy często nie dotrzymują terminów, to "data podania wyników" pomogłaby oszczędzić sporo czasu emotka
1 slavek 0