Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6338092 Napisano: 25.03.2017 12:07:55
cb656 napisał(a):

pionas - tak z ciekawości pytam - czy robiłeś może kiedyś statystyki/zestawienia, jakie adresy przodują w urządzaniu cyklicznie konkursów?
Wiadomo przecież, że są strony, na których w każdym czasie trwa wiele konkursów, że choćby z pamięci wymienię: filmweb, udziewczyn, dlastudenta, benchmark i tak dalej - o jakiej porze dnia/roku by tam się nie zjawić, zawsze jest jakaś lista bieżących, takie "pewniaki" emotka

Nie, nigdy nie robiłem takich zestawień.
0 0

kreatia

#6341664 Napisano: 03.04.2017 20:45:19
wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski) emotka emotka
0 0

pionas

#6341753 Napisano: 04.04.2017 06:45:10
kreatia napisał(a):

wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski)  emotka emotka

a to nie rozwiązuje sprawy:

???
0 0

kreatia

#6341788 Napisano: 04.04.2017 09:30:41
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski)  emotka emotka

a to nie rozwiązuje sprawy:

???

Jak masz kilkadziesiąt nieprzeczytanych wiadomości to nie bardzo emotka  chodzi o ergonomię, wiadomo, że świata ta funkcjonalność  nie zbawi  emotka  
0 0

pionas

#6349535 Napisano: 24.04.2017 15:40:30
cb656 napisał(a):

pionas pogadać chciałem na temat ogólny "promowanie konkursów", odezwij się na forum emotka

Domyślam się, że masz jakieś układy z organizatorami, w wyniku czego pewne konkursy pojawiają się w boksie jako polecane.
A mnie się marzy takie coś, by to tubylcy wpływali na to, czy dany konkurs znajdzie się w gronie konkursów, na które warto zwrócić uwagę. I widzę bardzo proste rozwiązanie tego zadania, mianowicie wykorzystanie gwiazdek używanych do oceny konkursu. Im wyższa ocena, tym wyżej w rankingu polecanych (na pierwszym miejscu albo częściej wyświetlany, no cos takiego w kazdym razie). Oczywiście musiałby być użyty jakiś algorytm, dzięki któremu da się uniknąć sytuacji, kiedy tylko jedna osoba da pięć gwiazdek, bo to bez sensu raczej. Strzelam - niech będzie, że zaczyna się liczyć w rankingu dopiero od pięciu oddanych głosów. Pięć jest liczbą wyłącznie umowną, nie upieram się, dlatego chcę dyskusji w temacie.
Na pomysł wpadłem dziś, po zobaczeniu tego cudeńka: KLIK emotka No bajka po prostu! Mrrraaauuu, lubię takie kreatywne podwórka emotka

Po to były te gwiazdki, ale mało kto z nich korzysta i pojawia się i zawyżanie i zaniżanie (po co w polecanych konkurs z bloga gdzie do wygrania np. szczoteczka do zębów?)
0 0

pionas

#6349593 Napisano: 24.04.2017 19:12:04
To są dwa osobne mechanizmy, nie ma żadnego połączenia pomiędzy nimi....
Po to wprowadzone były gwiazdki aby wartościowe konkursy były promowane, ale chyba komuś zależy na tym aby takie konkursy nie były w czołówce (wg. oceny) i dają 1.
Zaczynam zastanawiać się czy takiego systemu oceniania nie zrobić tylko dla zarejestrowanych, wtedy tylko raz można by było ocenić konkurs, ale czy każdy będzie chciał tak oceniać?
Podobnie było z zieloną kropką, która zaczęła spełniać inną funkcję.
Dopiero na swój pierwotny tor wróciła (wraca) gdy dodany został system powiadamiania osób które oznaczyły konkurs zieloną kropką...

EDIT
Poza tym konkursy polecane to takie konkursy w których nagrody sięgają kwoty ~5000zł, a przecież są inne konkursy które też warto polecać innym emotka
0 0

pionas

#6349695 Napisano: 25.04.2017 07:44:47
Dla mnie również zielona to kropka z moim udziałem, ale nie wszyscy tak jej używają emotka
Mam nadzieję, że dzięki powiadomieniom to się zmieni...

Gdyby każdy uczciwie oceniał konkurs to tak mogło by być.
Teraz wpadło mi do głowy że może taka ocena byłaby tylko przy komentarzach, wtedy każda ocena wnosiła by też jakąś treść, która uzasadniałaby dlaczego tyle gwiazdek emotka
0 0

pionas

#6353440 Napisano: 08.05.2017 08:02:17
cb656 napisał(a):

pionas czy można zrobić tak, że jeśli ktoś umieści komentarz po jakimś konkursem, a ktoś inny umiesci następny komentarz,
to ten poprzedni dostanie powiadomienie? Tak, jak jest obecnie z wynikami czy cytowaniem na forum.

pomyślę nad tym jak będę przy komentarzach dodawał "kciuki"... co do poprzedniej listy zwijania to na chwilę obecną nie planuję tam zmian...
Chcę poprawić system komentarzy i wrócić do aplikacji na Androida, ale ciągle za mało czasu emotka
0 0

mixik

#6353930 Napisano: 09.05.2017 11:07:32
Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?
0 0

kalka

#6353932 Napisano: 09.05.2017 11:09:37
mixik napisał(a):

Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?

Zniknęły  emotka  
0 0

pionas

#6353933 Napisano: 09.05.2017 11:11:38
mixik napisał(a):

Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?

gdzie?
0 0

kalka

#6353934 Napisano: 09.05.2017 11:12:22
pionas napisał(a):

mixik napisał(a):

Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?

gdzie?

wszędzie  emotka
1 andii 0

pionas

#6353936 Napisano: 09.05.2017 11:17:46
Chwilowy błąd emotka
1 kalka 0

pionas

#6365577 Napisano: 08.06.2017 13:42:29
cb656 napisał(a):

pionas czy dałoby się na stronie https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane dodać informację o organizatorze konkursu?
To często rzutuje na decyzję, czy ktoś chce brać udział w danym konkursie. emotka
Rzecz w tym, że sam tytuł (nazwa) konkursu niewiele mówi, a info o Organizatorze stanowiłoby podpowiedź, czy w ogóle chcę klikać "więcej o konkursie" czy od razu oznaczyć go szarą kropką jako bezużyteczny dla mnie emotka
Widzę to na przykład tak:

Obecnie pracuję nad całkowicie innym projektem i nie planuję w najbliższym czasie żadnych modyfikacji na stronie, no chyba że jakieś techniczne, które ingerują w poprawne działanie strony...
0 0

pionas

#6366001 Napisano: 09.06.2017 11:36:45
cb656 napisał(a):

W SKRÓCIE: co zrobić, by skutecznie wyegzekwować RZETELNE opisy do zgłaszanych konkursów? Jak uniknąć sytuacji, w których albo istotnych informacji brak, albo konkurs jest w niewłaściwej kategorii?

Codziennie z całej masy konkursów w bazie zgłaszam po kilka pomyłek/błędów/nieścisłości. emotka Biorąc pod uwagę, że do pewnych kategorii zupełnie nie zaglądam (SMS, plastyczne, dla dzieci, blogi, lokalne, instagram) to ilość błędów zauważona przeze mnie być może nie odzwierciedla skali całego problemu, ale i tak jest niefajnie. Czasem pójdzie tylko zgłoszenie w nadziei na SZYBKĄ zmianę, ale z tym bywa różnie, więc zacząłem także dublować wpisy i zostawiam info w komentarzach.
Przykładowo dziś:
https://www.e-kon...em-co-jem-abino.html
https://www.e-kon...oosobowy-namiot.html
- ustalenia były takie, że jak coś jest loterią, to w tytule ma mieć słowo LOTERIA - tu brak
https://www.e-kon...olacz-do-legend.html - Konkurs jest skierowany tylko do posiadaczy biletów na mecz “LaLiga Legends”, który odbędzie się 9 czerwca na stadionie Legii Warszawa!!!! Zamień swoje miejsce na trybunach, na miejsce przy samym boisku razem z piłkarzami! (powinna być kategoria ALBO promocyjne, bo trzeba było bilet kupić, albo LOKALNE, bo mecz w Warszawie). Zabrakło tego jakże ważnego dopisku o biletach emotka
https://www.e-kon...wybieram-siebie.html - powinien być w kategorii FOTO, bo trzeba nagrać FILM. Zabrakło także tej informacji...

Wszystko tak po łebkach, na odpie emotka dal emotka emotka


Dziwi mnie że problem zgaszasz Ty nie bruce emotka
W konkursach na Facebook nie ma jednoznacznej informacji że to loteria - nie jestem w stanie tego ocenić dlatego to słowo zostało usunięte.

To fakt wszystko po łepkach, tak jak pisałem w innym temacie mam remont i nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć, chyba lepiej aby w miarę na bieżąco było wszystko w bazie niż ma nic nie być? A potem ma polecieć lawina, która spowoduje że pojawi się jeszcze więcej wpadek...
1 brucee 0

pionas

#6366018 Napisano: 09.06.2017 11:57:27
Kiedy loteria kiedy konkurs?
Nie wiem jak Was rozumieć, ale zakładając że każda informacja która nie zawiera regulaminu jest loterią to 80% artykułów w bazie powinno mieć inną nazwę.

Jeśli w opisie konkursu na stronie Organizatora (lub w regulaminie) nie widzę słowa "loteria" to uznaję że to konkurs nie loteria.
1 brucee 0

pionas

#6366024 Napisano: 09.06.2017 12:04:18
cb656 spójrz na Wygraj jednoosobowy namiot i wejdź na ich stronę:
https://www.faceb...361238301869/?type=3
Nie ma nigdzie słowa loteria, wszędzie jest konkurs (nawet 3 razy).
Napisałeś już do Organizatora że organizuje loterię nie konkurs czy tylko tutaj się czepiasz? emotka
0 0

pionas

#6366032 Napisano: 09.06.2017 12:11:04
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 spójrz na Wygraj jednoosobowy namiot i wejdź na ich stronę:
https://www.faceb...361238301869/?type=3 Nie ma nigdzie słowa loteria, wszędzie jest konkurs (nawet 3 razy).
Napisałeś już do Organizatora że organizuje loterię nie konkurs czy tylko tutaj się czepiasz? emotka

Tylko tutaj się czepiam, bo ten konkurs oznaczyłem sobie szarą kropką jako ten, który mnie nie interesuje emotka
Nawet nie wchodziłem na ich stronę, bo nagroda nie jest mi potrzebna, odpuszczam czytanie u źródła emotka

nie wchodząc na ich stronę na jakiej podstawie uznałeś że to loteria?
1 brucee 0

pionas

#6366039 Napisano: 09.06.2017 12:22:16
cb656 proponuję abyś zaczął pisać do Organizatorów i im zwracał też uwagę, jeśli oni zaczną używać prawdziwych sformułowań to i u nas zacznie być porządek emotka
Od początku istnienia serwisu używany był zwrot konkurs i nikomu to nie przeszkadzało, teraz mamy przesadzać stare drzewo? emotka
1 brucee 0

Gość: kermit

#6366045 Napisano: 09.06.2017 12:27:12
Co jest zbędne, co potrzebne, a co mogłoby być?
ad.1 zbędne
Ciągłe przepychanki, przytyki, wzajemne czepianie się bruce i cb656
ad.2 potrzebne
Osobny wątek np. pod tytułem "bruce i cb656"
ad.3 mogłoby być
trochę spokoju emotka
1 andii 0