Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6328364 Napisano: 03.03.2017 15:14:16
Ja osobiście też uważam że edycja nie jest dobrym rozwiązaniem.
Uważam, że jeśli komentarz jest nieaktualny to info na pw lub przez koniczynkę i dodanie nowego - wtedy konkurs pojawi się na liście "Ostatnio komentowane"...
1 Halszka 0

Gość: tusienka

#6329087 Napisano: 06.03.2017 08:27:14
Nie bardzo łapię się w nowym menu. A już kompletnie nie ogarniam Konkursy z moim udziałem zakończone. Wyświetla mi się ,że mam powiedzmy 4 konkursy . Wchodzę z zakładkę- w podglądzie mam dwa tylko. Jeden jakimś cudem ukrył się w social media ( przy samej ikonce widnieje 0 konkursów). Ostatni zaś podejrzewam w aktualnych- ale nie ma tej ikonki- nie wiem czemu nie została dodana ( taka mała sugestia) do zakładek. I czemu konkursy mi się ,, kryją"??? 
0 0

pionas

#6329088 Napisano: 06.03.2017 08:31:10
tusienka napisał(a):

Nie bardzo łapię się w nowym menu. A już kompletnie nie ogarniam Konkursy z moim udziałem zakończone. Wyświetla mi się ,że mam powiedzmy 4 konkursy . Wchodzę z zakładkę- w podglądzie mam dwa tylko. Jeden jakimś cudem ukrył się w social media ( przy samej ikonce widnieje 0 konkursów). Ostatni zaś podejrzewam w aktualnych- ale nie ma tej ikonki- nie wiem czemu nie została dodana ( taka mała sugestia) do zakładek. I czemu konkursy mi się ,, kryją"??? 

Która szata graficzna?
Obecnie jest coś takiego, że wszystkie konkursy trafiają do kategorii głównej zakończone, po wejściu w nią są podkategorie:
Konkursy fotograficzne - zakończone
Konkursy lokalne - zakończone

Konkursy nagrody gwarantowane - zakończone

Konkursy NON STOP - zakończone

Konkursy promocyjne - zakończone

Konkursy SMS - zakończone

Konkursy plastyczne - zakończone

Konkursy dla uczniów i studentów - zakończone

Konkursy Social Media- zakończone

Konkursy na blogach - zakończone

Przy każdej kategorii masz liczbę mówiącą ile konkursów zakończonych jest w tej podkategorii.
Konkursy z kategorii konkursy aktualne trafiają do konkursy zakończone i niestety wymieszane są wśród konkursów z podkategorii...
0 0

Gość: tusienka

#6329173 Napisano: 06.03.2017 10:54:48
pionas napisał(a):

tusienka napisał(a):

Nie bardzo łapię się w nowym menu. A już kompletnie nie ogarniam Konkursy z moim udziałem zakończone. Wyświetla mi się ,że mam powiedzmy 4 konkursy . Wchodzę z zakładkę- w podglądzie mam dwa tylko. Jeden jakimś cudem ukrył się w social media ( przy samej ikonce widnieje 0 konkursów). Ostatni zaś podejrzewam w aktualnych- ale nie ma tej ikonki- nie wiem czemu nie została dodana ( taka mała sugestia) do zakładek. I czemu konkursy mi się ,, kryją"??? 

Która szata graficzna?
Obecnie jest coś takiego, że wszystkie konkursy trafiają do kategorii głównej zakończone, po wejściu w nią są podkategorie:
Konkursy fotograficzne - zakończone
Konkursy lokalne - zakończone

Konkursy nagrody gwarantowane - zakończone

Konkursy NON STOP - zakończone

Konkursy promocyjne - zakończone

Konkursy SMS - zakończone

Konkursy plastyczne - zakończone

Konkursy dla uczniów i studentów - zakończone

Konkursy Social Media- zakończone

Konkursy na blogach - zakończone

Przy każdej kategorii masz liczbę mówiącą ile konkursów zakończonych jest w tej podkategorii.
Konkursy z kategorii konkursy aktualne trafiają do konkursy zakończone i niestety wymieszane są wśród konkursów z podkategorii...

No właśnie niby  ładnie pięknie to wygląda. Wchodzę w konkursy z moim udziałem.  Przy ikonce zakończone konkursy widnieje mi 4 . I takiego też widoku spodziewałabym się po wejściu w zakładkę,że na głównej liście będą 4 konkursy ( czyt. wszystkie) . Podkategorie traktowałabym jako pomoc gdy mam ich więcej i ,żeby znaleźć z konkretnej puli konkurs.  
Ale w praktyce coś jest nie tak.  Może tylko ja tak mam 
Po wejściu na liście pod ikonkami mam tylko dwa konkursy nie 4 .
Jeden jest z działu aktualny- jest ok tak jak mówisz.
Drugi na liście  jest promocyjny ( przy ikonce promocyjnych potwierdza się mam cyferkę 1 jest ok)
Trzeciego i czwartego nie mam w ogóle na liście.
Trzeci widzę tylko na ikonce lokalne- wyświetla mi się 1 i to też się zgadza. 
Czwarty jest fb. Przy ikonce Social Media zakończone widnieje 0, a jak wejdę to jednak jest tam jeden. 
Więc ponawiam pytanie- czemu konkurs mi się ukrył? 
Drugie - po co ta lista jak i tak trzeba w ikonkach szukać czy nie ma czegoś więcej. 
0 0

pionas

#6329222 Napisano: 06.03.2017 11:55:11
tusienka faktycznie był pewien problem - proszę sprawdź teraz...
0 0

Gość: tusienka

#6329225 Napisano: 06.03.2017 12:00:59
pionas napisał(a):

tusienka faktycznie był pewien problem - proszę sprawdź teraz...

Jest w porządku emotka Dziękuje emotka
0 0

luko922

#6329607 Napisano: 07.03.2017 08:48:37
A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

slavek

#6329655 Napisano: 07.03.2017 10:53:49
bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?
1 brucee 0

luko922

#6329678 Napisano: 07.03.2017 11:13:24
slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Nie rozumiem, w jaki sposób powiadomienia miałyby mi pomóc w tej kwestii? emotka
0 0

pionas

#6329680 Napisano: 07.03.2017 11:19:05
luko922 podejrzewam że slavek chodziło o to że możesz śledzić wybrane wątki i wtedy gdy ktoś w nich odpisze masz nowe powiadomienie...
0 0

slavek

#6329683 Napisano: 07.03.2017 11:22:37
luko922 napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Nie rozumiem, w jaki sposób powiadomienia miałyby mi pomóc w tej kwestii? emotka

miałem identyczny problem/potrzebę jak Ty i właśnie poprzez powiadomienia problem znikł

można by natomiast pomyśleć o przycisku w prawym górnym rogu powodującego powiadomienia o odpowiedziach w danym wątku
0 0

pionas

#6329688 Napisano: 07.03.2017 11:31:24
slavek napisał(a):

można by natomiast pomyśleć o przycisku w prawym górnym rogu powodującego powiadomienia o odpowiedziach w danym wątku

racja, zapomniałem o przycisku u góry, był tylko do anulowania powiadomień - dodane emotka
1 slavek 0

luko922

#6329723 Napisano: 07.03.2017 12:20:29
pionas napisał(a):

luko922 podejrzewam że slavek chodziło o to że możesz śledzić wybrane wątki i wtedy gdy ktoś w nich odpisze masz nowe powiadomienie...


Ale tu nie chodzi o to, że ja chcę śledzić odpowiedzi innych w wątku, tylko chcę mieć po prostu do nich łatwy dostęp WŁAŚNIE WTEDY, gdy wątek jest martwy. Jeśli w wątku panuje ruch, to nie muszę go szukać w czeluściach forum, bo wyskakuje w "Ostatnio na forum". A są takie wątki, które nie zawsze są "na topie", a mimo to są dla mnie w jakiś sposób ważne/użyteczne - właśnie je chciałbym sobie przypiąć, jeśli byłaby taka możliość, by nie musieć przekopywać się przez forum. emotka  
1 brucee 0

pioge7

#6331677 Napisano: 11.03.2017 09:24:22
cb656 napisał(a):

W profilu użytkownika widzę na końcu listy taką pozycję, która nazywa się "OPINIE UŻYTKOWNIKA". www.e-konkursy.info/profile/user/
To są "opinie użytkownika o rządzie" czy "opinie użytkownika o konkursach", czy "opinie użytkownika o testowanych produktach konkursowych", czy jeszcze inne opinie użytkownika? Czyli: "moje przekonania o czymś, mój pogląd na jakiś temat, na jakąś sprawę"?
W jakim celu zostało to wprowadzone? Czy to jest coś podobnego, jak pole "O MNIE"? emotka

To jest powiązane z podziękowania i nie polecam wymiany z ... jak piszesz podziękowanie dla użytkownika na forum że np. Dziękujesz za wymianę, to automatycznie pojawi się tam w opinie użytkownika to podziękowanie. Wszystko w jednym miejscu. Wcześniej widniało to jako podziękowania i tam nikt się nie wpisywał , a teraz się uzupełnia to automatycznie jak wpisujesz cos w podziękowania. I np. Jak chcesz się z kimś wymienić albo coś... to zaglądasz tam a nie szukasz w podziękowaniach czy innych topach czy ta osoba jest godna zaufania. 
To jest opinia o użytkowniku, które opinie to dają inni użytkownicy. 
0 0

luko922

#6331678 Napisano: 11.03.2017 09:28:05
bruce napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Tak, tak, masz rację - jest super, że istnieje taka opcja i udogodnienie emotka , ale popieram Luko - mnie chodzi także o wątki martwe. emotka
Przy okazji - u mnie ten link wcale nie działa. emotka

Rozumiem, że pomysł umarł? emotka
1 brucee 0

pionas

#6331882 Napisano: 12.03.2017 07:46:21
luko922 napisał(a):

bruce napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Tak, tak, masz rację - jest super, że istnieje taka opcja i udogodnienie emotka , ale popieram Luko - mnie chodzi także o wątki martwe. emotka
Przy okazji - u mnie ten link wcale nie działa. emotka

Rozumiem, że pomysł umarł? emotka


Póki co to tak.
Mam pewne problemy z serwerem i nie planuję póki co żadnych dodatków spersonalizowanych pod każdą osobę...
0 0

luko922

#6331889 Napisano: 12.03.2017 09:51:51
emotka  spoko. 
0 0

pionas

#6334891 Napisano: 18.03.2017 14:42:02
cb656 napisał(a):

A tak mnie jakoś naszło na podróż sentymentalną i cofnąłem się o dekadę emotka
Znalazłem ciekawostkę, której nie pamietam. www.e-konkursy.mobi
pionas, co sprawiło, że projekt został zarzucony? Dziś nie ma takiej strony emotka

P.S. Próba dodania obrazka z dysku (zrzut ekranu) skończyła się niepowodzeniem, mogłem jedynie wkleić link do obrazka w sieci. Nie podoba mi się to, jesli to celowa zmiana. A jesli tylko błąd, to proszę naprawić.

Występowała duplikacja treści dla tej samej strony a innych domen i nie działało to na korzyść strony, potem pojawiło się RWD i tak zostało.
Domenka fajna była, ale raczej już nie będzie używana...

P.S. Upload zdjęć powinien już działać...
0 0

pionas

#6334911 Napisano: 18.03.2017 16:24:05
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

A tak mnie jakoś naszło na podróż sentymentalną i cofnąłem się o dekadę emotka
Znalazłem ciekawostkę, której nie pamietam. www.e-konkursy.mobi
pionas, co sprawiło, że projekt został zarzucony? Dziś nie ma takiej strony emotka

P.S. Próba dodania obrazka z dysku (zrzut ekranu) skończyła się niepowodzeniem, mogłem jedynie wkleić link do obrazka w sieci. Nie podoba mi się to, jesli to celowa zmiana. A jesli tylko błąd, to proszę naprawić.

Występowała duplikacja treści dla tej samej strony a innych domen i nie działało to na korzyść strony, potem pojawiło się RWD i tak zostało. Domenka fajna była, ale raczej już nie będzie używana...
P.S. Upload zdjęć powinien już działać...

Upload działa. Dziękuję emotka

Trochę się zmieniło emotka
0 0

pionas

#6335007 Napisano: 19.03.2017 08:39:39
cb656 napisał(a):

Upload działa tyeraz tylko w nowych postach, ale gdy edytowałem wcześniejszy wpis, by dodać obrazek, okienko uploadu z dysku się nie pojawiło. To normalne? "COŚ" jest zapisane w starym poście, że blokuje takie dodanie? Myślałem, że to zmiana globalna... emotka


To globalna zmiana ale nie odswiezylo plików w cache'u.
Teraz mnie nie ma, przed komputerem bede wieczorem, albo F5 lub ctrl+r albo niestety musisz poczekać do wieczora...
0 0