Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

taalvikki

#6304508 Napisano: 23.12.2016 23:59:30
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Jeśli chodzi o publikację konkursów i wybór kategorii, moja wizja jest taka:

  • jeśli fotografię należy podesłać na np. FB to ląduje on do kategorii Konkursy na Facebooku ale w tytule dodawany jest komentarz, że to konkurs fotograficzny
  • jeśli najpierw należy dokonać zakupu jakiegoś produktu/usługi to pojawia się on w kategorii Konkursy promocyjne z dopiskiem konkurs fotograficzny
  • jeśli konkurs fotograficzny odbywa się w jakimś mieście/województwie to ląduje w kategorii Konkursy lokalne z dopiskiem że jest to konkurs fotograficzny
  • jeśli coś jest za darmo czyli wystarczy wypełnić formularz to trafia do nagrody gwarantowane, gdy trzeba coś kupić by coś dostać trafia do konkursy promocyjne 


Bądźmyż konsekwentni w tym, do Jasnej Góry! emotka
Jeśli w tytule ktoś zadbał o dopisek "Zdobądź maskotkę Plush za darmo", to spodziewam się totalnej DARMOCHY, ale jak w pierwszym zdaniu jest informacja, jak byk czytelna: "Kup starter Plus na Kartę, a następnie w ciągu max. 3 dni doładuj swoje konto za min. 30 zł" niechże to się nie nazywa "ZA DARMO", bo darmowy w tym jest tylko kurier emotka


a według mnie AKCJE typu: "kup pralkę, dostaniesz gratis proszek" nie powinny być w ogóle podpinane pod KONKURSY. to są zwykłe promocje i osobiście wydzieliłabym dla nich osobne miejsce. konkurs to dla mnie bowiem akcja, w której muszę jakoś się wykazać kreatywnie (w tymalbo i nie w tym są loterie, gdzie muszę wykazać się fartem), a nie pieniężnie. "dostać" to dla mnie nie jest wyzwanie konkursowe. i będę to powtarzać do końca swych dni. emotka
2 mirai, monisss 0

pionas

#6304525 Napisano: 24.12.2016 08:09:10
giulietta napisał(a):

o co tu chodzi?? powoli chciałam robić statystyki wygranych 2016 (część zapisuje), a tu w MDW usunięte chyba najbardziej kluczowe i przyciągające najwięcej "mugoli" emotka  na to forum wpisy.... poza tym w owych statystykach operuję wartością netto.... a tu nawet usunięte regulaminy konkursów w tym konki/ loterie, które ktoś dodał? emotka   

a tym czasem wątki: Dziś dotarła nagroda: 3277 stron  emotka
                             Dyskusje o innych... 3887 stron emotka
                             Wkurza mnie (większość to bzdury emotka  )  4 0 2 4 strony wpisów......

chyba tak nie może być.... emotka  

nie do końca wiem o co chodzi...
o co chodzi z MDW?
jakie wartości netto?
jakie usunięte regulaminy konkursów/konkursy/loterie?
1 monisss 0

monisss

#6304793 Napisano: 27.12.2016 11:29:51
mnie denerwuje, że muszę dodać 3 konkursy,zeby mieć dostęp do niektórych wątków.. od rana próbuje być pierwsza ale większość konkursów od pojawienia się na stronie 30minut wcześniej jest już w bazie.. i muszę dodawać jakieś głupotki (maluteńkie konkursiki lokalne) emotka żeby z powrotem mieć dostęp.. dla mnie to nie ma najmniejszego sensu emotka zresztą na tyle forumowiczów te 3 konkursy to dużo, chyba, że nie umiem tego po prostu szukać... 
2 synk, Diana02 0

synk

#6305714 Napisano: 29.12.2016 19:09:07
myślę że ciekawą opcją byłaby informacja o tym, kiedy ilość dodanych konkursów u użytkownika spadnie do 2 i mniej - ponieważ jak już jest mniej jak 3, to mamy delay w powrocie do dostępu do niektórych wątków. A tak to byłaby szansa na to aby wcześniej szukać konkursy i ciągłości nie stracić.

synk

#6305815 Napisano: 30.12.2016 07:04:36
i jeszcze jeden pomysł:
Jeśli wysyłam zgłoszenia konkursów - a stan mojego licznika się nie zmienia  - to chciałbym wiedzieć czy ten sam konkurs już ktoś dodał, czy też admin śpi, a może konkurs został odrzucony z jakiegoś formalnego powodu. 
1 brucee 0

venix

#6305817 Napisano: 30.12.2016 07:28:39
Chciałabym by mi się nie wyświetlały na stronie głównej konkursy z czarną kropką.  Skoro mnie już nie interesują , to niech zwolnią miejsce innym konkursom z bazy, np. tylko  z czerwoną , których jeszcze nie przeglądałam emotka
0 0

pionas

#6305827 Napisano: 30.12.2016 08:54:12
synk napisał(a):

myślę że ciekawą opcją byłaby informacja o tym, kiedy ilość dodanych konkursów u użytkownika spadnie do 2 i mniej - ponieważ jak już jest mniej jak 3, to mamy delay w powrocie do dostępu do niektórych wątków. A tak to byłaby szansa na to aby wcześniej szukać konkursy i ciągłości nie stracić.

za rok (tj. już w styczniu 2017) popracuję nad systemem powiadomień gdy liczba spada poniżej 3...

co do drugiego postu to po części odpowiedź jest w FAQ, na chwilę obecną nie przewiduję dodania informowania użytkownika o powodzie odrzucenia, system nie był planowany pod takie coś...

-Violka- napisał(a):

Chciałabym by mi się nie wyświetlały na stronie głównej konkursy z czarną kropką.  Skoro mnie już nie interesują , to niech zwolnią miejsce innym konkursom z bazy, np. tylko  z czerwoną , których jeszcze nie przeglądałam  emotka

strona główna jest taka sama dla wszystkich, ponieważ jest najczęściej odwiedzana w celu odciążenia serwera jest cache'owana i odświeżana co 15minut dlatego jej zmiana na chwilę obecną nie jest możliwa...
0 0

pionas

#6308681 Napisano: 08.01.2017 12:17:18
cb656 napisał(a):

Powiedzmy, że mam w przeglądarce otwartych kilka zakładek, między którymi przechodzę, szukając czegoś, otwieram nowe i buszuję w sieci. A w tym czasie przychodzi oczekiwana wiadomość/powiadomienie w zakładce e-konków... Ale nie wiem o tym, póki zakładki nie otworzę. emotka
pionas czy jesteś w stanie zrobić na stronie tak, jak to jest na Facebooku, by w nieaktywnej chwilowo zakładce pojawiała się informacja, że przyszła nowa wiadomość nieodczytana?

ustawiłem co minutę odświeżanie...
0 0

ziolko

#6311557 Napisano: 16.01.2017 22:04:13
Mała uwaga dotycząca aplikacji na telefon...
Jak się pisze wiadomości prywatne, to po zatwierdzeniu wysłania nowej wiadomości w ciągu konwersacji, strona powraca do początku. Jeśli jest większa wymiana wiadomości, to trzeba sporo przewijać. Czy byłaby możliwość powracania, ale do wiadomości pisanej ostatnio?

Tak samo w wersji "normalnej"
0 0

zdolnabestia

#6311979 Napisano: 17.01.2017 20:45:44
bruce napisał(a):

Chciałabym zaproponować, aby wątek pt. "Nagrody nieotrzymane lub uszkodzone" został dodany do działu "Czarna lista" (obecnie jest w "Konkursach"), aby można było łatwiej znaleźć lub zamieścić w nim firmy oszukańcze.

Przeniesione emotka

Edit: przeniosłam przy okazji na czarną listę wątek "Podejrzany fanpage na FB organizujący konkurs"
1 brucee 0

pionas

#6312132 Napisano: 18.01.2017 13:18:47
bruce napisał(a):

Mam pewien problem z dodawaniem kolejnego konkursu z FB: do wygrania płyta "Moja miłość" Bajora, oto link:
https://www.faceb.../?type=3&theater
Kiedy próbuję wpisać ten link, aby sprawdzić, czy jest już u nas, albo wyskakuje mi info, że ten konkurs jest w bazie pod nazwą: "Moja miłość. płyta", lecz tego linku otworzyć nie umiem, albo też pojawia się formularz ... dodawania nowego konkursu. emotka

Faktycznie był błąd, już powinno wyświetlać podgląd...

ziolko napisał(a):

Mała uwaga dotycząca aplikacji na telefon...
Jak się pisze wiadomości prywatne, to po zatwierdzeniu wysłania nowej wiadomości w ciągu konwersacji, strona powraca do początku. Jeśli jest większa wymiana wiadomości, to trzeba sporo przewijać. Czy byłaby możliwość powracania, ale do wiadomości pisanej ostatnio?

Tak samo w wersji "normalnej"

właśnie ten sam problem dotyczy forum i nie do końca wiem jak to rozwiązać, zastanawiam się czyby nie odwrócić kolejności i wyświetlać od najnowszych do najstarszych wiadomości??

bruce napisał(a):

Moim zdaniem bardzo "potrzebne i mogłoby być", aby osobom, które zamieszczą np. 20 (może więcej lub mniej ???) wyników konkursów na forum, zaliczyć to jako jeden dodany konkurs, bo np. dzięki Kochanej Wesoyromek mamy tu wszystko w wynikach na bieżąco na przysłowiowej tacy podane. emotka emotka

system nie zlicza postów w wynikach, muszę pomyśleć nad jakimś innym rozwiązaniem.
Może jakaś karma na którą miałaby wpływ każda aktywność na stronie.
Może coś takiego:
- opublikowany konkurs: 10pkt
- nadesłany nieopublikowany konkurs: 1pkt
- wpis na forum 0.1pkt
- podanie wyników 1pkt
I takie informacje zliczane z ostatnich np. 60 dni i to by był wyznacznik??

joan

#6312136 Napisano: 18.01.2017 13:21:43
pionas napisał(a):

(...)- wpis na forum 0.1pkt (...)


Z tego bym zrezygnowała, zaraz pojawią się dziwacy, którzy każdy wpis cudzy będą komentowali w stylu: "Zgadzam się." / "No cóż..." / "Dokładnie." itd. emotka

pionas

#6312138 Napisano: 18.01.2017 13:24:17
joan napisał(a):

pionas napisał(a):

(...)- wpis na forum 0.1pkt (...)


Z tego bym zrezygnowała, zaraz pojawią się dziwacy, którzy każdy wpis cudzy będą komentowali w stylu: "Zgadzam się." / "No cóż..." / "Dokładnie." itd. emotka

to taka luźna propozycja emotka
Patrząc na Statystyki to nie ma zbyt wielu postów miesięcznie emotka
0 0

mia

#6312171 Napisano: 18.01.2017 15:09:35
joan napisał(a):

pionas napisał(a):

(...)- wpis na forum 0.1pkt (...)


Z tego bym zrezygnowała, zaraz pojawią się dziwacy, którzy każdy wpis cudzy będą komentowali w stylu: "Zgadzam się." / "No cóż..." / "Dokładnie." itd. emotka

"Potwierdzam." emotka
2 bethan, joan 0

pionas

#6317531 Napisano: 02.02.2017 11:56:30
W dziale "Konkursy dzisiaj dodane" wyświetlane są tylko kategorie do których zostały dodane jakieś konkursy.
Co do kategorii Social Media to tam są podkategorie: YouTube, Instagram, Facebook.
Do Social Media trafiają konkursy z np. Pinterest, Twitter, NK i inne jeśli jakieś pojawią się...
0 0

pionas

#6317679 Napisano: 02.02.2017 17:09:38
Social Media jest też osobno bo czasami trafiają się konkursy z np. nk.pl dla jednego konkursu bez sensu tworzyć nową kategorię, co prawda stworzyłem kategorię dla konkursów z YouTube, ale zastanawiam się czy ma ona sens...
0 0

pionas

#6317712 Napisano: 02.02.2017 18:12:05
System ma z automatu zaznaczać kategorię ale nie ma blokować możliwości zmiany kategorii, bo co jeśli ktoś podaje informację z facebook'a a to jest tylko wzmianka o konkursie bo konkurs odbywa się poza FB?
Zrobiłem pewne założenia:
- konkursy z domeny facebook.com -> Konkursy na Facebooku
- konkursy z domeny youtube.com -> Konkursy YouTube
- konkursy z domeny instagram.com -> Konkursy Instagram
- konkursy z domen nk.pl, pinterest.com, twitter.com, plus.google.com -> Konkursy Social Media
- konkurs który w pierwszym kroku w linku będzie miał frazę: loteri, kup, sklep -> Konkursy promocyjne
- konkurs który w pierwszym kroku w linku będzie miał frazę: student, dzieci -> Konkursy dla uczniów/studentów
- konkurs który w pierwszym kroku w linku będzie miał frazę: plastyczny, rysunek -> Konkursy plastyczne
- konkurs który w pierwszym kroku w linku będzie miał frazę: fotograficzny, zdjecie, fotografia -> Konkursy fotograficzne

Co do Twojego wpisu to nie będę dezaktywował pozostałych kategorii...
1 kajeczka 0

pionas

#6317823 Napisano: 02.02.2017 22:11:56
A i zapomniałem domeny: blogger.com, blogspot.com czy blox.pl do kategorii Konkursy na blogach emotka
0 0

slavek

#6325964 Napisano: 25.02.2017 21:18:00
Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać, ale proponuję by była możliwość przeszukiwania lokalnych np. po województwie.
0 0

slavek

#6326057 Napisano: 26.02.2017 00:39:40
cb656 napisał(a):

slavek napisał(a):

Nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać, ale proponuję by była możliwość przeszukiwania lokalnych np. po województwie.

Jeśli w zgłaszanych do bazy konsekwentnie będą w tytule wpisywane miasta, można szukać po nazwie miasta - ja tak robię dotąd z niezłym skutkiem, to działa.

mieszkasz w dużym mieście, ja na prowincji i musiałbym wprowadzać za każdym razem nazwy kilku miejscowości w moim pobliżu
0 0