Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

zdolnabestia

#6275935 Napisano: 27.10.2016 12:37:24
Może wystarczy informacja nad okienkiem do pisania posta. Coś w stylu "Tylko informacja, z jakiego konkursu, z którego dnia / etapu, w jaki sposób informują.." Faktycznie tworzy się tam czasem bałagan, póki co sprzątam tylko bez karniaków.
1 bethan 0

pioge7

#6275964 Napisano: 27.10.2016 13:27:29
bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dział informują powinnienem być zrobiony jak dział wyniki konkursów...

Nikomu nie będzie się chciało grzebać w linkach z bazy. Już bez przesady.

Ja nie mówię o linku, (choć teraz w wynikach przecież się doszukują) 
wystarczy czasem napisać Lays czy Almette carrefour 
bo nieraz ktoś napisze almette dzowni i już, a potem pytania, ogólnopolski czy sklepowy, dzowni czy SMS czy e-mail... a tak to by było poukładane i bez bałaganu, 
0 0

defed

#6275981 Napisano: 27.10.2016 13:45:25
cb656 napisał(a):

Od dawna korci mnie... to wrzucę teraz: a gdyby tak połączyć dwa (według mnie) pasujące jak ulał do takiego połączenia wątki, mianowicieINFORMUJĄ & Czy informują/ informowali?

Wątek Informują jest bardzo przydatny, o ile używany zgodnie z przeznaczeniem. Lubię go za konkrety, pełni funkcję informatora wszystkich oczekujących.
Przykładowo: gdy czytam, że dzwoni Albedo ze skuterami, to noszę ze sobą wszystkie telefony, nawet gdy idę wyrzucić śmieci lub do wc emotka

Temat Czy informują/ informowali? rozwiązuje inne problemy konkursowicza.
0 0

dang21

#6275986 Napisano: 27.10.2016 13:49:02
defed napisał(a):

cb656 napisał(a):

Od dawna korci mnie... to wrzucę teraz: a gdyby tak połączyć dwa (według mnie) pasujące jak ulał do takiego połączenia wątki, mianowicieINFORMUJĄ & Czy informują/ informowali?

Wątek informują jest bardzo przydatny, o ile używany zgodnie z przeznaczeniem. Lubię go.
Przykładowo: gdy czytam, że dzwoni Albedo ze skuterami, to noszę ze sobą wszystkie telefony, nawet gdy idę wyrzucić śmieci lub do wc  emotka

Ja chcę, żeby zostało, jak jest. Po połączeniu zrobi się jeden wielki burdel.
0 0

pionas

#6275987 Napisano: 27.10.2016 13:49:17
bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dział informują powinnienem być zrobiony jak dział wyniki konkursów...

Nikomu nie będzie się chciało grzebać w linkach z bazy. Już bez przesady.

dlaczego nie? przynajmniej będziemy mieli pewność że chodzi o konkurs z naszej bazy emotka
0 0

bethan

#6275991 Napisano: 27.10.2016 13:52:14
pionas napisał(a):

dlaczego nie? przynajmniej będziemy mieli pewność że chodzi o konkurs z naszej bazy

Bo długo to trwa, łatwiej wpisać po prostu info, ale zgadzam się, że powinno być podane jak informują, który etap itd.
0 0

bethan

#6275994 Napisano: 27.10.2016 13:54:57
pioge7 napisał(a):

Ja nie mówię o linku, (choć teraz w wynikach przecież się doszukują) wystarczy czasem napisać Lays czy Almette carrefour 
bo nieraz ktoś napisze almette dzowni i już, a potem pytania, ogólnopolski czy sklepowy, dzowni czy SMS czy e-mail... a tak to by było poukładane i bez bałaganu, 

Tu się zgadzam.
No mnie, przyznam szczerze, szukanie linków do podania wyników osłabia (ale to przez ułomną wyszukiwarkę, która wcale nie pokazuje tego, czego chcę).
1 luko922 0

pioge7

#6276004 Napisano: 27.10.2016 14:06:50
bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ja nie mówię o linku, (choć teraz w wynikach przecież się doszukują) wystarczy czasem napisać Lays czy Almette carrefour 
bo nieraz ktoś napisze almette dzowni i już, a potem pytania, ogólnopolski czy sklepowy, dzowni czy SMS czy e-mail... a tak to by było poukładane i bez bałaganu, 

Tu się zgadzam.
No mnie, przyznam szczerze, szukanie linków do podania wyników osłabia (ale to przez ułomną wyszukiwarkę, która wcale nie pokazuje tego, czego chcę).

No mi nie chodziło konkretnie o linki, ale jak widzę post typu ALMETTE INFORMUJE to sie gotuję, jakie almette, ogólnopolski, żabka, itm, c4??? Pytasz na pw, nikt nie odpisuję, zaraz ktoś zapyta w informuje i bałagan, a tak taki mini formularz gdzie wpisać należy np. Konkurs almette itm, i do wyboru np. Telefon, SMS, e-mail, i dodatkowo pole, np. Etap lub godzina informowania 
Nie dużo a jak ułatwi, i tak jak w wynikach zablokować możliwość innego pisania w informuje, 

zdolnabestia

#6276050 Napisano: 27.10.2016 15:20:50
zdolnabestia napisał(a):

Może wystarczy informacja nad okienkiem do pisania posta. Coś w stylu "Tylko informacja, z jakiego konkursu, z którego dnia / etapu, w jaki sposób informują.." Faktycznie tworzy się tam czasem bałagan, póki co sprzątam tylko bez karniaków.

Hmm, właśnie zauważyłam, że ta informacja nad okienkiem już jest i nie powstrzymuje tej lawiny pytań.
0 0

luko922

#6276059 Napisano: 27.10.2016 15:27:22
pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dział informują powinnienem być zrobiony jak dział wyniki konkursów...

Nikomu nie będzie się chciało grzebać w linkach z bazy. Już bez przesady.

dlaczego nie? przynajmniej będziemy mieli pewność że chodzi o konkurs z naszej bazy emotka

Nieee, błagam tylko nie to. Mi osobiście by się nie chciało wpisywać wtedy w tym wątku NIC. Już ostatnio jak miałem dodać wpis w wynikach konkursu i musiałem znaleźć 1. link do konkursu 2. link do konkursu w bazie to prawie mi się odechciało w połowie...

pioge7

#6276619 Napisano: 28.10.2016 13:03:16
I prosze jaki piękny bałagan w INFORMUJĄ emotka  aż się nieprzyjemnie czyta emotka  
0 0

zdolnabestia

#6276640 Napisano: 28.10.2016 13:22:25
pioge7 napisał(a):

I prosze jaki piękny bałagan w INFORMUJĄ emotka  aż się nieprzyjemnie czyta emotka  

A zgłoszenia żadnego.
0 0

pioge7

#6276642 Napisano: 28.10.2016 13:24:05
zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

I prosze jaki piękny bałagan w INFORMUJĄ emotka  aż się nieprzyjemnie czyta emotka  

A zgłoszenia żadnego.

za dużo tego żeby zgłaszać... nie chce mi się emotka
0 0

zdolnabestia

#6276645 Napisano: 28.10.2016 13:26:21
Wystarczy zgłosić jedne post, reszta się sama nawinie. Właśnie sprzątam. Nie wiedziałam o tamtejszym bałaganie.
0 0

pioge7

#6276664 Napisano: 28.10.2016 13:42:13
zdolnabestia napisał(a):

Wystarczy zgłosić jedne post, reszta się sama nawinie. Właśnie sprzątam. Nie wiedziałam o tamtejszym bałaganie.

będę wiedzieć na przyszłość emotka

i proponuję rzucać karniaki... jak dostanie takich kilka osób to może się w końcu nauczą żeby tego nie robić, a tak bez konsekwencji nie będą na to patrzeć i znów w Informują będą dyskutować emotka
0 0

kreatia

#6277160 Napisano: 29.10.2016 16:07:24
Wpisuję sobie w wyszukiwarkę "cośtam"i  wyskakują mi konkursy z cośtamami.
Czy dałoby się w liście wyników cośtamów pokazać z jakiej kategorii są dane konkursy? (aktualne, promo...)
Tak, by nie wchodząc głębiej w opis konkursu od razu wiedzieć, czy konkurs jest z interesującej nas grupy? Hę? emotka
0 0

gracet

#6277163 Napisano: 29.10.2016 16:11:56
czy sensowne jest podwójne wpisywanie informacji o konkursie podczas jego dodawania? skrót i opis... to nie to samo?
1 luko922 0

pionas

#6277174 Napisano: 29.10.2016 16:48:13
kreatia napisał(a):

Wpisuję sobie w wyszukiwarkę "cośtam"i  wyskakują mi konkursy z cośtamami.
Czy dałoby się w liście wyników cośtamów pokazać z jakiej kategorii są dane konkursy? (aktualne, promo...)
Tak, by nie wchodząc głębiej w opis konkursu od razu wiedzieć, czy konkurs jest z interesującej nas grupy? Hę? emotka

Korzystając z zaawansowanej wyszukiwaki masz możliwość wyboru kategorii....

taalvikki

#6277916 Napisano: 31.10.2016 21:01:37
luko922 napisał(a):

pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Dział informują powinnienem być zrobiony jak dział wyniki konkursów...

Nikomu nie będzie się chciało grzebać w linkach z bazy. Już bez przesady.

dlaczego nie? przynajmniej będziemy mieli pewność że chodzi o konkurs z naszej bazy emotka

Nieee, błagam tylko nie to. Mi osobiście by się nie chciało wpisywać wtedy w tym wątku NIC. Już ostatnio jak miałem dodać wpis w wynikach konkursu i musiałem znaleźć 1. link do konkursu 2. link do konkursu w bazie to prawie mi się odechciało w połowie...


bez jaj. też nie będę wtedy nic wpisywać, bo lepiej w tym czasie dodać kolejny konkurs, albo samemu zagrać. a to, że podaje się konkursy z naszej bazy, to powinna być chyba oczywistość. gdy  ktoś dodaje inne, to jego problem i jego punkty karne.
1 luko922 0

janekswoj

#6298536 Napisano: 09.12.2016 17:34:11
Kolor stopi oraz jej rozmiar emotka  
0 0