Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

fineessa

#6809090 Napisano: 18.09.2021 12:15:54
renata1107 napisał(a):

Szukam produktów SuperFood Purella i/lub BeRaw Chodakowskiej w Biedronce i nie mogę znaleźć. Pracownicy nic nie wiedzą i twierdzą, że nie przychodzi coś takiego w dostawach... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Są na stendach przy kasach 

nanajka81

#6809097 Napisano: 18.09.2021 13:59:14
atyde25 napisał(a):

Dobrze wiedzieć,że informują jak coś nie tak jest.Ja  starałam się  robić fotki tego po przyjęciu paragonu.No ale poczekamy. zobaczymy co dalej.Nie chcę wpisać  Hall's jako jednych z wielu na czarną listę w przyszłości.Tictaca nie kupię nawet jakby dawali złote góry.Dobrze,że dali ścierki same a to mnie już nie kusi.

też mnie tic tac nie kusi - nikt u mnie tego nie je wiec nie zamierzam dla ubrań - reklamówek tego kupować.
1 atyde25 0

tereniagno

#6809107 Napisano: 18.09.2021 15:33:58
nataszka napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

olunka napisał(a):

nataszka napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy przelewy z halls już wysyłali?? 

Mi przepadło 10 zł,dostałam info że nie dołączyłam paragonu.Napisałam ,że załączałam plik z paragonem ,nic mi nie odpisali a córka  dostała pieniądze na drugi dzień po wypełnieniu formularza. 

sami ci napisali ze przepadlo czy pisałas do nich? ja nie dostałam przelewu a wygrałam 9 sierpnia

Skoro większość nie ma to na razie nic nie będę do nich pisać. Poczekam jeszcze trochę na moje 140zł emotka  

Witamy,

Dziękujemy za udział w loterii Level up. Informujemy, że nie spełniłeś warunków regulaminu loterii Level up, w związku z tym utraciłeś prawo do Twojej nagrody

Powód odrzucenia:
Brak zdjęcia paragonu

Wysłałam 1 zgłoszenie,wygrałam 10zł i mail na skrzynkę nie dotarł,
ponieważ w zgłoszeniu w mailu zabrakło 1 literki (źle wpisałam maila) emotka
0 0

sylwiabe

#6809181 Napisano: 19.09.2021 01:00:25
Czy ktoś się orientuje czy można dzielić konto Polsat Box...
Tak jak w rodzinie netlix? emotka
30 zł na miesiąc to duża kwota emotka
0 0

pioge7

#6809182 Napisano: 19.09.2021 06:38:58
sylwiabe napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy można dzielić konto Polsat Box...
Tak jak w rodzinie netlix? emotka
30 zł na miesiąc to duża kwota emotka

Można zrobić sobie profile dla każdego tak jak na netflixie, a oglądać jednoczenie na 3 różnych urządzeniach 

Teraz możesz oglądać ulubione kanały nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie, w domu i poza domem! 



https://www.polsatbox.pl/polsatboxgo/ Tutaj informacja 
1 kumulacja 0

iwona0103

#6809218 Napisano: 19.09.2021 14:39:21
sylwiabe napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy można dzielić konto Polsat Box...
Tak jak w rodzinie netlix? emotka
30 zł na miesiąc to duża kwota emotka

Nie wiem co oglądasz na polsatbox, ale może coś co jest na polsatgo, a on jest darmowy emotka
0 0

rare85

#6809220 Napisano: 19.09.2021 14:54:42
Szukam porad osób doświadczonych w sprzedaży na Olx. Teraz jest ochrona kupujących, że w ciągu 24 h mogą zgłosić czy coś jest nie tak z przesyłką albo, że paczka dotarła pusta. Ja, jako sprzedająca, jak jestem w tym momencie chroniona? Bo przecież też nie wiem czy nie trafię na kupującego kozaka co stwierdzi, że w paczce nic nie było... Da się jakoś przed tym chronić? (za rady typu "tylko osobisty odbiór" dziękuję emotka )
0 0

rainbowdash

#6809226 Napisano: 19.09.2021 15:42:22
rare85 napisał(a):

Szukam porad osób doświadczonych w sprzedaży na Olx. Teraz jest ochrona kupujących, że w ciągu 24 h mogą zgłosić czy coś jest nie tak z przesyłką albo, że paczka dotarła pusta. Ja, jako sprzedająca, jak jestem w tym momencie chroniona? Bo przecież też nie wiem czy nie trafię na kupującego kozaka co stwierdzi, że w paczce nic nie było... Da się jakoś przed tym chronić? (za rady typu "tylko osobisty odbiór" dziękuję emotka )

chyba niestety sie nie da emotka sprzedający ma zawsze gorzej na olx. Mi osobiście przeszkadza na olx, że kupujący jest incognito a sprzedający podaje swoje dane typu adres, miałam taką sytuację że koleś (jakiś zaburzony) mi groził że mnie znajdzie po adresie, bo mu nie chciałam czegoś wysłać (anulowałam sprzedaż)
0 0

rare85

#6809229 Napisano: 19.09.2021 15:54:09
rainbowdash napisał(a):

rare85 napisał(a):

Szukam porad osób doświadczonych w sprzedaży na Olx. Teraz jest ochrona kupujących, że w ciągu 24 h mogą zgłosić czy coś jest nie tak z przesyłką albo, że paczka dotarła pusta. Ja, jako sprzedająca, jak jestem w tym momencie chroniona? Bo przecież też nie wiem czy nie trafię na kupującego kozaka co stwierdzi, że w paczce nic nie było... Da się jakoś przed tym chronić? (za rady typu "tylko osobisty odbiór" dziękuję emotka )

chyba niestety sie nie da emotka sprzedający ma zawsze gorzej na olx. Mi osobiście przeszkadza na olx, że kupujący jest incognito a sprzedający podaje swoje dane typu adres, miałam taką sytuację że koleś (jakiś zaburzony) mi groził że mnie znajdzie po adresie, bo mu nie chciałam czegoś wysłać (anulowałam sprzedaż)

O matko z córką emotka Zaczynam rozważać czy po prostu dla spokoju nie zostać przy Allegro.. 
0 0

martucha-jk

#6809231 Napisano: 19.09.2021 15:56:24
rare85 napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

rare85 napisał(a):

Szukam porad osób doświadczonych w sprzedaży na Olx. Teraz jest ochrona kupujących, że w ciągu 24 h mogą zgłosić czy coś jest nie tak z przesyłką albo, że paczka dotarła pusta. Ja, jako sprzedająca, jak jestem w tym momencie chroniona? Bo przecież też nie wiem czy nie trafię na kupującego kozaka co stwierdzi, że w paczce nic nie było... Da się jakoś przed tym chronić? (za rady typu "tylko osobisty odbiór" dziękuję emotka )

chyba niestety sie nie da emotka sprzedający ma zawsze gorzej na olx. Mi osobiście przeszkadza na olx, że kupujący jest incognito a sprzedający podaje swoje dane typu adres, miałam taką sytuację że koleś (jakiś zaburzony) mi groził że mnie znajdzie po adresie, bo mu nie chciałam czegoś wysłać (anulowałam sprzedaż)

O matko z córką emotka Zaczynam rozważać czy po prostu dla spokoju nie zostać przy Allegro.. 

Trochę sprzedaję przez OLX i ja miałam tylko raz taką sytuację, że po wysłaniu pełnowartościowego towaru, kupujący zgłosił reklamację. OLX po historii moich sprzedaży i rozmowy z kupującym, nie zaakceptował jej i dostałam pieniądze. Ale to prawda że kupujący ma tu łatwiej.

rare85

#6809236 Napisano: 19.09.2021 16:21:46
martucha-jk napisał(a):

Trochę sprzedaję przez OLX i ja miałam tylko raz taką sytuację, że po wysłaniu pełnowartościowego towaru, kupujący zgłosił reklamację. OLX po historii moich sprzedaży i rozmowy z kupującym, nie zaakceptował jej i dostałam pieniądze. Ale to prawda że kupujący ma tu łatwiej.

No właśnie, bo jak tu udowodnić jako sprzedający, że paczka np. NIE była pusta? Heh, jako kupująca rozumiem i cieszę się z takich zabezpieczeń, ale sprzedający ma pod górkę.
0 0

nanajka81

#6809239 Napisano: 19.09.2021 16:42:41
rare85 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

Trochę sprzedaję przez OLX i ja miałam tylko raz taką sytuację, że po wysłaniu pełnowartościowego towaru, kupujący zgłosił reklamację. OLX po historii moich sprzedaży i rozmowy z kupującym, nie zaakceptował jej i dostałam pieniądze. Ale to prawda że kupujący ma tu łatwiej.

No właśnie, bo jak tu udowodnić jako sprzedający, że paczka np. NIE była pusta? Heh, jako kupująca rozumiem i cieszę się z takich zabezpieczeń, ale sprzedający ma pod górkę.

od kiedy wprowadzili ochronę kupującego sprzedałam kilka rzeczy. Od osob które nie potwierdziły że wszystko ok - kasę otrzymuje się dopiero po 24h. Na razie nikt mi żadnego problemu nie zgłosił i oby tak dalej... Co do allegro to im mówię "nie" - duża prowizja, też trzymają stronę kupującego, ostatnio miałam nawet problem żeby mi pobrało dane kupującego w menager InPost....
0 0

edzia21

#6809240 Napisano: 19.09.2021 16:46:17
SZUKAM info...jaka jest cena WYBOROWEJ (konkursowej) w Żabce? emotka
0 0

fantagiro

#6809242 Napisano: 19.09.2021 17:18:11
edzia21 napisał(a):

SZUKAM info...jaka jest cena WYBOROWEJ (konkursowej) w Żabce? emotka

30zł 0,5
a 42 zł 0,7l. Jest teraz promka z apką - 6zł więc 0,7 wychodzi w okolicach 36zł
1 edzia21 0

edzia21

#6809246 Napisano: 19.09.2021 17:34:21
fantagiro napisał(a):

edzia21 napisał(a):

SZUKAM info...jaka jest cena WYBOROWEJ (konkursowej) w Żabce? emotka

30zł 0,5
a 42 zł 0,7l. Jest teraz promka z apką - 6zł więc 0,7 wychodzi w okolicach 36zł

Bardzo dziękuję emotka  emotka
1 fantagiro 0

iwona0103

#6809473 Napisano: 20.09.2021 18:34:50
Po kilkunastu latach grania postanowiłam wejść na wyższy poziom... kupiłam starter emotka  póki co ogarnęłam temat przedłużenia ważności konta na rok. Pozostaje jeszcze kwestia blokady numerów premium. Jak to sprawdzić w orange na kartę? emotka
0 0

edzia21

#6809474 Napisano: 20.09.2021 18:35:13
iwona0103 napisał(a):

Po kilkunastu latach grania postanowiłam wejść na wyższy poziom... kupiłam starter emotka  póki co ogarnęłam temat przedłużenia ważności konta na rok. Pozostaje jeszcze kwestia blokady numerów premium. Jak to sprawdzić w orange na kartę?  emotka

Doładować za 10 zł i już.
1 iwona0103 0

iwona0103

#6809476 Napisano: 20.09.2021 18:38:28
edzia21 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Po kilkunastu latach grania postanowiłam wejść na wyższy poziom... kupiłam starter emotka  póki co ogarnęłam temat przedłużenia ważności konta na rok. Pozostaje jeszcze kwestia blokady numerów premium. Jak to sprawdzić w orange na kartę?  emotka

Doładować za 10 zł i już.

Mam doładowane. Chodzi mi o to czy na pewno dostanę ewentualnego smsa o wygranej? Gdzieś tu na forum przewijały mi się tematy o blokadach numerów premium
0 0

edzia21

#6809477 Napisano: 20.09.2021 18:40:47
iwona0103 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Po kilkunastu latach grania postanowiłam wejść na wyższy poziom... kupiłam starter emotka  póki co ogarnęłam temat przedłużenia ważności konta na rok. Pozostaje jeszcze kwestia blokady numerów premium. Jak to sprawdzić w orange na kartę?  emotka

Doładować za 10 zł i już.

Mam doładowane. Chodzi mi o to czy na pewno dostanę ewentualnego smsa o wygranej? Gdzieś tu na forum przewijały mi się tematy o blokadach numerów premium

Dostaniesz emotka  mam startery z Orange od lat i temat ogarniam, uwierz.
1 iwona0103 0

iwona0103

#6809478 Napisano: 20.09.2021 18:41:32
edzia21 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Po kilkunastu latach grania postanowiłam wejść na wyższy poziom... kupiłam starter emotka  póki co ogarnęłam temat przedłużenia ważności konta na rok. Pozostaje jeszcze kwestia blokady numerów premium. Jak to sprawdzić w orange na kartę?  emotka

Doładować za 10 zł i już.

Mam doładowane. Chodzi mi o to czy na pewno dostanę ewentualnego smsa o wygranej? Gdzieś tu na forum przewijały mi się tematy o blokadach numerów premium

Dostaniesz emotka  mam startery z Orange od lat i temat ogarniam, uwierz.

Dzięki! emotka
0 0