Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

fineessa

#6801624 Napisano: 16.08.2021 20:31:32
Czy jest na forum jakaś dobra duszyczka która ma Microsoft Office i mogłaby mi pomóc? Priv
0 0

basiag

#6801626 Napisano: 16.08.2021 20:37:53
basiag napisał(a):

kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

to zależy co lubisz ? jaki gatunek /
ja polecam : Dzika droga. Jak odnalazłam siebie?  -  Strayed Cheryl
 : https://www.ceneo.pl/35317622
jest też film, ale nie umywa się do książki, choć zdaję sobie sprawę że nie każdemu może się podobać.

1 madllen 0

bianka33

#6801627 Napisano: 16.08.2021 20:39:47
kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

Ja lubię wracać do tych tytułów:

Ostrygojady - Susan Fletcher Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny
Minuty. Reportaże o starości - Iza Klementowska Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny
Gorzko - Barbara Kosmowska Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny

"Ostrygojady" mają swój niepowtarzalny klimat, trochę ciężki, ale warto się z nim pomęczyć. Jak dla mnie idealna opowieść, kiedy chce się oderwać od świata i zanurzyć w innej rzeczywistości. Książka na wieczór, do pościeli, do ulubionego fotela, do kubka herbaty w jakimś przytulnym miejscu.

"Minuty. Reportaże o starości" bardzo dobrze napisane i wciągające reportaże o starszych ludziach. Warto przeczytać. Można wyciągnąć z nich wiele lekcji. Pozwalają lepiej zrozumieć naszych bliskich, ale też dają do myślenia nad własną starością, która kiedyś przyjdzie.

"Gorzko" interesująca i lekka powieść. Fajnie zabija czas. Dobrze mi się ją czytało, jak kiedyś musiałam dojeżdżać do pracy autobusem na dłuższy dystans. 

katrin1

#6801636 Napisano: 16.08.2021 21:26:09
kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

O, ja mam sporo takich, może nie tylko kerocna skorzysta:
Ka Hancock "Tańczac na rozbitym szkle"-przepiękna, zapadła mi wyjątkowo w pamieć
Agnieszka Opolska "Anna May"
Nicolas Sparks - wszystkie jego książki, w szczególności "Pamiętnik"
Sarah McCoy "Córka piekarza"
Jean Auel Saga "Dzieci Ziemi"
Kristin Hannah "Zimowy ogród"
1 kerocna 0

anialistopad

#6801644 Napisano: 16.08.2021 22:02:53
katrin1 napisał(a):

kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

O, ja mam sporo takich, może nie tylko kerocna skorzysta:
Ka Hancock "Tańczac na rozbitym szkle"-przepiękna, zapadła mi wyjątkowo w pamieć
Agnieszka Opolska "Anna May"
Nicolas Sparks - wszystkie jego książki, w szczególności "Pamiętnik"
Sarah McCoy "Córka piekarza"
Jean Auel Saga "Dzieci Ziemi"
Kristin Hannah "Zimowy ogród"

Ja uwielbiam Camile Lackberg. Szwedzka pisarka kryminałów. Mam jej wszystkie książki,a dziś w empiku dokupilam jej nowa powieść. Połowę już przeczytałam i jest super nie zawiodłam się jak zawsze
2 kerocna, glena 0

donia7

#6801646 Napisano: 16.08.2021 22:13:43
kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

Polecam książki Diane Chamberlain emotka
1 kerocna 0

nataszka

#6801647 Napisano: 16.08.2021 22:16:52
donia7 napisał(a):

kerocna napisał(a):

Szukam książek godnych przeczytania, może ktoś ma jakieś tytuły po które warto sięgnąć? emotka

Polecam książki Diane Chamberlain emotka

Słowik Hannah
1 kerocna 0

madllen

#6801707 Napisano: 17.08.2021 11:42:44
szukam kogoś kto mam więcej szczęścia w loterii Żywca i urodzaj kodów na Allegro Smart i chciałaby się podzielić za dziękuję emotka  
0 0

superloser

#6801711 Napisano: 17.08.2021 11:53:00
Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery?
0 0

radosna

#6801737 Napisano: 17.08.2021 13:02:54
superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu.

FBmarta22

#6801745 Napisano: 17.08.2021 13:34:30
superloser napisał(a):

radosna napisał(a):

superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu.

Ani pieczatki
Ani podpisu
Ani numeru transakcji

Kazdy sobie moze takie gwarancje wypisac, tylko czy to jest wazne?

Ja myślę, że zamówienie było tak gigantyczne, że z rozpoznaniem rowerów nawet na podstawie tych kart gwarancyjnych, które dostaliśmy e-mailem Embassy nie będzie miało problemów... Z tym, ze protokół odbioru mógłby być jednak przez Amooco wypisany... Przy rowerach z Auchan przedstawiciel. który przywoził rower (przynajmniej u mnie) wypisywał protokół i to zawsze cuś... Teraz mieliśmy odesłać e-mailem skan... mam nadzieję, ze razem z rowerem z Lewiatana dostarczą wydruk naszego skanu podpisany przez agencję...
0 0

FBmarta22

#6801750 Napisano: 17.08.2021 13:47:59
superloser napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

superloser napisał(a):

radosna napisał(a):

superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu.

Ani pieczatki
Ani podpisu
Ani numeru transakcji

Kazdy sobie moze takie gwarancje wypisac, tylko czy to jest wazne?

Ja myślę, że zamówienie było tak gigantyczne, że z rozpoznaniem rowerów nawet na podstawie tych kart gwarancyjnych, które dostaliśmy e-mailem Embassy nie będzie miało problemów... Z tym, ze protokół odbioru mógłby być jednak przez Amooco wypisany... Przy rowerach z Auchan przedstawiciel. który przywoził rower (przynajmniej u mnie) wypisywał protokół i to zawsze cuś... Teraz mieliśmy odesłać e-mailem skan... mam nadzieję, ze razem z rowerem z Lewiatana dostarczą wydruk naszego skanu podpisany przez agencję...

Wydruk Ty podpisujesz i papier jedzie z przedstawicielem a Ty zostajesz z samym rowerem emotka

Albo był nieprzygotowany, albo zapomniał zostawić... Przy rowerze z Auchana miał przy sobie dwa protokoły, jeden dostałam ja... Nie wypuściłabym gościa gdyby nie zostawił mi protokołu emotka  Chociaż, jeśli to on podpisuje tak jak przy Auchanie, to można mu dać ten, który się drukowało przed wysyłką e-maila emotka
0 0

kristof23

#6801915 Napisano: 17.08.2021 21:57:20
Szukam zakupów w Dino i Netto.
0 0

FBewa36

#6801917 Napisano: 17.08.2021 22:13:16
superloser napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

superloser napisał(a):

radosna napisał(a):

superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu.

Ani pieczatki
Ani podpisu
Ani numeru transakcji

Kazdy sobie moze takie gwarancje wypisac, tylko czy to jest wazne?

Ja myślę, że zamówienie było tak gigantyczne, że z rozpoznaniem rowerów nawet na podstawie tych kart gwarancyjnych, które dostaliśmy e-mailem Embassy nie będzie miało problemów... Z tym, ze protokół odbioru mógłby być jednak przez Amooco wypisany... Przy rowerach z Auchan przedstawiciel. który przywoził rower (przynajmniej u mnie) wypisywał protokół i to zawsze cuś... Teraz mieliśmy odesłać e-mailem skan... mam nadzieję, ze razem z rowerem z Lewiatana dostarczą wydruk naszego skanu podpisany przez agencję...

Wydruk Ty podpisujesz i papier jedzie z przedstawicielem a Ty zostajesz z samym rowerem emotka

Albo był nieprzygotowany, albo zapomniał zostawić... Przy rowerze z Auchana miał przy sobie dwa protokoły, jeden dostałam ja... Nie wypuściłabym gościa gdyby nie zostawił mi protokołu emotka  Chociaż, jeśli to on podpisuje tak jak przy Auchanie, to można mu dać ten, który się drukowało przed wysyłką e-maila emotka

Ja wole gwarancje podbita przez Amooco  emotka  
A nie jakies kartki podpisane przez przedstawiciela... to samemu mozna to sobie podpisac  emotka

0 0

misiamarysia

#6801988 Napisano: 18.08.2021 11:05:35
Mam pilne pytanie do osób, które wygrały i otrzymały od Smolar lodówkę turystyczną z konkursu w Intermarche. Proszę o kontakt na priv.
0 0

edzia21

#6802028 Napisano: 18.08.2021 12:57:36
FBemilia6 napisał(a):

Szukam info za jaki etap są podpięci zwycięzcy  pod Marini 

Martini?
Za II włącznie, czyli na bieżąco.
1 emi 0

emi

#6802038 Napisano: 18.08.2021 13:17:16
edzia21 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Szukam info za jaki etap są podpięci zwycięzcy  pod Marini 

Martini?
Za II włącznie, czyli na bieżąco.

Tak, Martini *
Dzięki emotka
0 0

aniolka2310

#6802465 Napisano: 19.08.2021 21:08:16
Szukam osób, które wygrały hulajnogę w Łaciatym i otrzymały dzisiaj ten sprzęt. Proszę o pw emotka  
0 0

tereniagno

#6802544 Napisano: 20.08.2021 11:40:33
W dniu 18 maja było losowanie dodatkowe z Oreo"Urządź się na wiosnę"
Czy wszyscy dostali przelewy z tego dnia,czy ktoś jeszcze czeka?
0 0

masza

#6802547 Napisano: 20.08.2021 12:00:35
tereniagno napisał(a):

W dniu 18 maja było losowanie dodatkowe z Oreo"Urządź się na wiosnę"
Czy wszyscy dostali przelewy z tego dnia,czy ktoś jeszcze czeka?

Chodzi Ci pewnie o "Graj o złote" emotka  - nie było przelewów wcale jeszcze 
0 0