Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

zielonaszpilka

#6783133 Napisano: 22.05.2021 11:21:01
freyja88 napisał(a):

assal napisał(a):

freyja88: Pytałam wczoraj koleżanki, bo pamiętałam, że też miała podobną akcję z nimi. Gdzieś tam uderzała, dopytywała się nawet znajomego adwokata, ale nic nie wywalczyła. Nie było przyrzeczenia (czy jak to się fachowo nazywa) głównej nagrody, tylko ogólna informacja, że jest laureatem, nie brali skanu dokumentu a sam pesel, taką formę komunikacji i weryfikacji mieli w regulaminie itp.
Coraz więcej agencji się zabezpiecza przed sytuacjami z poinformowaniem zbyt dużej ilości osób właśnie ogólnikami: wygrałeś coś, nie wiadomo co  emotka  Chodzi o to, by potem nie było jak w Fantasii, gdzie dali główne po błędnej informacji dodatkowo kilkunastu osobom... kosztem późniejszej akcji i lepszego konkursu  emotka  Zaczęli dawać torby, plakaty czy kosmetyki w konkursach  emotka
Możesz walczyć, jak się uprzesz, nawet możesz coś wygrać (niektórym się udaje, jak się do sponsora uderzy, bo dla świętego spokoju...), ale tutaj jakiś podstaw prawnych nie masz. Argument, że zawsze z głównymi tak informują, jest słaby. Oni szybko udowodnią, że nie zawsze, tłumacząc, że kilka osób dodatkowych to rezerwa  emotka  

Ja wiem, że szanse na powodzenie w sprawie są nikłe. Ja nawet nie liczę, że wywalczę ten telefon. Już mam to gdzieś, ale nic mnie tak nie wkurza
jak takie krętactwo. Jak regulaminy, które zabezpieczają tylko
organizatora. To jest aż dziwne, że takie bagno jest akceptowane. Jak
to, że ŁŻĄ! Wszyscy dostali kartę na komunikatorze i do niej pin i tylko
JA! Taka WYRÓŻNIONA! Tylko do mnie między rozmowami laureatów iphone
(pytałam innych o godzinę) poinformowano o karcie i przekazano wszystko.
Pewnie muszę mieć gdzieś to zapisane? Może na żółtej karteczce?
Przecież jakbym pokazała komuś naszą rozmowę mailową to by pomyślał, że
odpisywał mi ktoś pod wpływem. Zero odniesienia do zadanego pytania. W
każdym mailu inna odpowiedź.
Napisałam parę "ciepłych" słów do Orange i Brainstorm. Nic nie wskóram, ok. Ale nie zarzucę sobie, że nic
nie zrobiłam w sprawie. Nikt nie chce być oszukiwany.

Jakby się ktoś uparł to mógłby sprawdzić bilingi i ustalać ile było wykonanych telefonów i w jakiej sprawie dzwoniono, ale to by trzeba było uderzać do Prokuratury. Oszustwo na 3tysie to też oszustwo

Ale oni Cię nie oszukali. Konsultant w rozmowie nie powiedział, że wygrałaś iPhona. Nie było przyrzeczenia nagrody (a nawet na to mają zabezpieczenie w regulaminie). W regulaminie mają zapis, że z laureatami mogą się kontaktować w dowolny sposób - mail, telefon lub Messenger. Proponuję żebyś w kolejnych konkursach grała na kogoś innego, bo jeśli robią weryfikację przed rozdaniem nagród to jak znowu trafią na Ciebie to pewnie domyślasz się jak to się skończy emotka
2 kreatia, mia 0

freyja88

#6783135 Napisano: 22.05.2021 11:28:20
zielonaszpilka napisał(a):

freyja88 napisał(a):

assal napisał(a):

freyja88: Pytałam wczoraj koleżanki, bo pamiętałam, że też miała podobną akcję z nimi. Gdzieś tam uderzała, dopytywała się nawet znajomego adwokata, ale nic nie wywalczyła. Nie było przyrzeczenia (czy jak to się fachowo nazywa) głównej nagrody, tylko ogólna informacja, że jest laureatem, nie brali skanu dokumentu a sam pesel, taką formę komunikacji i weryfikacji mieli w regulaminie itp.
Coraz więcej agencji się zabezpiecza przed sytuacjami z poinformowaniem zbyt dużej ilości osób właśnie ogólnikami: wygrałeś coś, nie wiadomo co  emotka  Chodzi o to, by potem nie było jak w Fantasii, gdzie dali główne po błędnej informacji dodatkowo kilkunastu osobom... kosztem późniejszej akcji i lepszego konkursu  emotka  Zaczęli dawać torby, plakaty czy kosmetyki w konkursach  emotka
Możesz walczyć, jak się uprzesz, nawet możesz coś wygrać (niektórym się udaje, jak się do sponsora uderzy, bo dla świętego spokoju...), ale tutaj jakiś podstaw prawnych nie masz. Argument, że zawsze z głównymi tak informują, jest słaby. Oni szybko udowodnią, że nie zawsze, tłumacząc, że kilka osób dodatkowych to rezerwa  emotka  

Ja wiem, że szanse na powodzenie w sprawie są nikłe. Ja nawet nie liczę, że wywalczę ten telefon. Już mam to gdzieś, ale nic mnie tak nie wkurza
jak takie krętactwo. Jak regulaminy, które zabezpieczają tylko
organizatora. To jest aż dziwne, że takie bagno jest akceptowane. Jak
to, że ŁŻĄ! Wszyscy dostali kartę na komunikatorze i do niej pin i tylko
JA! Taka WYRÓŻNIONA! Tylko do mnie między rozmowami laureatów iphone
(pytałam innych o godzinę) poinformowano o karcie i przekazano wszystko.
Pewnie muszę mieć gdzieś to zapisane? Może na żółtej karteczce?
Przecież jakbym pokazała komuś naszą rozmowę mailową to by pomyślał, że
odpisywał mi ktoś pod wpływem. Zero odniesienia do zadanego pytania. W
każdym mailu inna odpowiedź.
Napisałam parę "ciepłych" słów do Orange i Brainstorm. Nic nie wskóram, ok. Ale nie zarzucę sobie, że nic
nie zrobiłam w sprawie. Nikt nie chce być oszukiwany.

Jakby się ktoś uparł to mógłby sprawdzić bilingi i ustalać ile było wykonanych telefonów i w jakiej sprawie dzwoniono, ale to by trzeba było uderzać do Prokuratury. Oszustwo na 3tysie to też oszustwo

Ale oni Cię nie oszukali. Konsultant w rozmowie nie powiedział, że wygrałaś iPhona. Nie było przyrzeczenia nagrody (a nawet na to mają zabezpieczenie w regulaminie). W regulaminie mają zapis, że z laureatami mogą się kontaktować w dowolny sposób - mail, telefon lub Messenger. Proponuję żebyś w kolejnych konkursach grała na kogoś innego, bo jeśli robią weryfikację przed rozdaniem nagród to jak znowu trafią na Ciebie to pewnie domyślasz się jak to się skończy emotka

No, niestety jest to jedyne wyjście. Bo tak właśnie podejrzewałam z mężem, ze chodzi o ciągłość wygrywania telefonu. Po weryfikacji "Aaaa...to znowu ta. Tym razem guzik dostanie". Straszne jest to, że regulamin chroni tylko jedną ze stron i, że ktoś się pod tym podpisał, bo uważał, że jest ok. I tak od lat robią co chcą. Nie znam żadnej takiej agencji. Żadna nigdy mnie nie oszukała a gram 7lat.

domika

#6783137 Napisano: 22.05.2021 11:38:32
misiamarysia napisał(a):

Co może rozwozić w najbliższy poniedziałek DHL?

Też mam sms - może Fantasia ?
0 0

luckymen

#6783138 Napisano: 22.05.2021 11:40:15
freyja88 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

freyja88 napisał(a):

assal napisał(a):

freyja88: Pytałam wczoraj koleżanki, bo pamiętałam, że też miała podobną akcję z nimi. Gdzieś tam uderzała, dopytywała się nawet znajomego adwokata, ale nic nie wywalczyła. Nie było przyrzeczenia (czy jak to się fachowo nazywa) głównej nagrody, tylko ogólna informacja, że jest laureatem, nie brali skanu dokumentu a sam pesel, taką formę komunikacji i weryfikacji mieli w regulaminie itp.
Coraz więcej agencji się zabezpiecza przed sytuacjami z poinformowaniem zbyt dużej ilości osób właśnie ogólnikami: wygrałeś coś, nie wiadomo co  emotka  Chodzi o to, by potem nie było jak w Fantasii, gdzie dali główne po błędnej informacji dodatkowo kilkunastu osobom... kosztem późniejszej akcji i lepszego konkursu  emotka  Zaczęli dawać torby, plakaty czy kosmetyki w konkursach  emotka
Możesz walczyć, jak się uprzesz, nawet możesz coś wygrać (niektórym się udaje, jak się do sponsora uderzy, bo dla świętego spokoju...), ale tutaj jakiś podstaw prawnych nie masz. Argument, że zawsze z głównymi tak informują, jest słaby. Oni szybko udowodnią, że nie zawsze, tłumacząc, że kilka osób dodatkowych to rezerwa  emotka  

Ja wiem, że szanse na powodzenie w sprawie są nikłe. Ja nawet nie liczę, że wywalczę ten telefon. Już mam to gdzieś, ale nic mnie tak nie wkurza
jak takie krętactwo. Jak regulaminy, które zabezpieczają tylko
organizatora. To jest aż dziwne, że takie bagno jest akceptowane. Jak
to, że ŁŻĄ! Wszyscy dostali kartę na komunikatorze i do niej pin i tylko
JA! Taka WYRÓŻNIONA! Tylko do mnie między rozmowami laureatów iphone
(pytałam innych o godzinę) poinformowano o karcie i przekazano wszystko.
Pewnie muszę mieć gdzieś to zapisane? Może na żółtej karteczce?
Przecież jakbym pokazała komuś naszą rozmowę mailową to by pomyślał, że
odpisywał mi ktoś pod wpływem. Zero odniesienia do zadanego pytania. W
każdym mailu inna odpowiedź.
Napisałam parę "ciepłych" słów do Orange i Brainstorm. Nic nie wskóram, ok. Ale nie zarzucę sobie, że nic
nie zrobiłam w sprawie. Nikt nie chce być oszukiwany.

Jakby się ktoś uparł to mógłby sprawdzić bilingi i ustalać ile było wykonanych telefonów i w jakiej sprawie dzwoniono, ale to by trzeba było uderzać do Prokuratury. Oszustwo na 3tysie to też oszustwo

Ale oni Cię nie oszukali. Konsultant w rozmowie nie powiedział, że wygrałaś iPhona. Nie było przyrzeczenia nagrody (a nawet na to mają zabezpieczenie w regulaminie). W regulaminie mają zapis, że z laureatami mogą się kontaktować w dowolny sposób - mail, telefon lub Messenger. Proponuję żebyś w kolejnych konkursach grała na kogoś innego, bo jeśli robią weryfikację przed rozdaniem nagród to jak znowu trafią na Ciebie to pewnie domyślasz się jak to się skończy emotka

No, niestety jest to jedyne wyjście. Bo tak właśnie podejrzewałam z mężem, ze chodzi o ciągłość wygrywania telefonu. Po weryfikacji "Aaaa...to znowu ta. Tym razem guzik dostanie". Straszne jest to, że regulamin chroni tylko jedną ze stron i, że ktoś się pod tym podpisał, bo uważał, że jest ok. I tak od lat robią co chcą. Nie znam żadnej takiej agencji. Żadna nigdy mnie nie oszukała a gram 7lat.

witaj w klubie, u mnie też podobna sytuacja kiedyś z brainstorm, pierwszy telefon wykonany jak dzwoniono do wszystkich drugi dopiero po tygodniu, którego nawet nie zdążyłem odebrać, a regulamin mówił, że miał być następnego dnia
0 0

freyja88

#6783140 Napisano: 22.05.2021 11:45:25
@luckymen Gdybyś Ty wiedział ile dostałam pw od osób "oszukanych"... Wszyscy bezsilni. Normalnie płakać się che
0 0

anialistopad

#6783167 Napisano: 22.05.2021 14:46:09
Szukam miłej osóbki,która odebrałaby za mnie z bankomatu Euronet 20 zł z lodów Oreo . U mnie 50 tylko wypłaca . 20 nie ma w moich euronetach
0 0

misiamarysia

#6783170 Napisano: 22.05.2021 15:07:22
domika napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Co może rozwozić w najbliższy poniedziałek DHL?

Też mam sms - może Fantasia ?

Pewnie tak, dzięki emotka
1 domika 0

nikos

#6783174 Napisano: 22.05.2021 16:00:00
misiamarysia napisał(a):

domika napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Co może rozwozić w najbliższy poniedziałek DHL?

Też mam sms - może Fantasia ?

Pewnie tak, dzięki emotka

Oooo, na pewno emotka  od wczoraj główkuję nad moimi sms'ami od DHL. Dziękuję za rozwiązanie zagadki emotka

sasaaabp

#6783215 Napisano: 22.05.2021 20:01:28
ma ktoś może kod rabatowy do pyszne.pl albo uber i wie, że nie wykorzysta??
0 0

sylwika76

#6783220 Napisano: 22.05.2021 20:27:58
szukam Kogoś Bardzo Miłego, który podpowie mi jak ustrzelić bon do Auchanaemotka
0 0

samuraj

#6783226 Napisano: 22.05.2021 21:21:31
sylwika76 napisał(a):

szukam Kogoś Bardzo Miłego, który podpowie mi jak ustrzelić bon do Auchana emotka

Myślę,że nie ma takiej osoby by miała na to sposób.Masz odrobinę szczęścia to wygrasz
0 0

sylwika76

#6783228 Napisano: 22.05.2021 21:38:50
a tak się łudziłamemotka
0 0

rare85

#6783267 Napisano: 23.05.2021 09:53:26
Czy ktoś już może sprawdzał do kiedy są ważne karty z DOVE Rossmann?
0 0

iwona0103

#6784160 Napisano: 27.05.2021 11:07:19
Szukam kodu/rabatu na wysyłkę paczkomatem emotka
0 0

gosiak351

#6784320 Napisano: 27.05.2021 19:28:21
szukam filizanki z rosenthala mokate  - kiedyś był taki konkurs, może komuś sie znudziła 
0 0

Lunka

#6784340 Napisano: 27.05.2021 20:35:55
rare85 napisał(a):

Czy ktoś już może sprawdzał do kiedy są ważne karty z DOVE Rossmann?

Sprawdzałam swoją przy kasie w Rossmannie, ważna do końca maja 2022.

rare85

#6784356 Napisano: 27.05.2021 22:08:46
Lunka napisał(a):

rare85 napisał(a):

Czy ktoś już może sprawdzał do kiedy są ważne karty z DOVE Rossmann?

Sprawdzałam swoją przy kasie w Rossmannie, ważna do końca maja 2022.

Dziękuję bardzo emotka
0 0

maa

#6784544 Napisano: 28.05.2021 18:06:55
Czy ktoś wie może jak sprawdzić z pyszne skąd jest lot?
0 0

nikos

#6784618 Napisano: 29.05.2021 10:21:48
Sendit.pl, furgonetka.pl korzystacie z ich usług? Jakieś problemy z nimi były? Chcę wysłać dużą walizkę, ten gabaryt wg poczty jest niestandardowy, a u nich po podaniu wymiarów wchodzi w cenę standardowej...
0 0

rettib

#6784695 Napisano: 30.05.2021 00:44:43
A ja wracam z moimi książkowymi poszukiwaniami :) 

Szukam książek:
- z Serii Niefortunnych Zdarzeń,
- Virginii Woolf

Gdyby ktoś z Was miał i chciał sprzedać/wymienić, bardzo proszę o kontakt emotka
0 0