Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

fantagiro

#6781512 Napisano: 15.05.2021 00:51:15
koniczynka123 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy bony do mediaexpert z orange można sumować w 1 zamówieniu internetowym?

Tak...nawet 8 - z autopsji emotka  

Super emotka a napisałabyś czy to przy zamawianiu wstawia się (w rubryce rabaty)po przecinkach, czy jak?

1.Zarejestrujesz standardowo konto na mediaexpert
2.logujesz sie
3. W panelu użytkownika znajdujesz zakładkę karty podarunkowe
4.wchodzisz i dodajesz kolejne do swojego panelu. Dobijasz konto
5.kupujesz cosik emotka
6.po przejsciu do koszyka : na początek zaptaszkuj promkę 50zl za wydane 500. Samo sie podpowiada a pozwala obniżyć kwotę zakupu
7.poniżej bedzie : kary podarunkowe i WSZYSTKIE WCZESNIEJ DODANE BEDĄ WIDOCZNE JAKO POJEDYNCZE. Zaptaszkowujesz kolejno które chcesz wykorzystać i
...voilà  emotka

koniczynka123

#6781513 Napisano: 15.05.2021 00:56:11
fantagiro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy bony do mediaexpert z orange można sumować w 1 zamówieniu internetowym?

Tak...nawet 8 - z autopsji emotka  

Super emotka a napisałabyś czy to przy zamawianiu wstawia się (w rubryce rabaty)po przecinkach, czy jak?

1.Zarejestrujesz standardowo konto na mediaexpert
2.logujesz sie
3. W panelu użytkownika znajdujesz zakładkę karty podarunkowe
4.wchodzisz i dodajesz kolejne do swojego panelu. Dobijasz konto
5.kupujesz cosik emotka
6.po przejsciu do koszyka : na początek zaptaszkuj promkę 50zl za wydane 500. Samo sie podpowiada a pozwala obniżyć kwotę zakupu
7.poniżej bedzie : kary podarunkowe i WSZYSTKIE WCZESNIEJ DODANE BEDĄ WIDOCZNE JAKO POJEDYNCZE. Zaptaszkowujesz kolejno które chcesz wykorzystać i
...vłala emotka

Dziękuję Ci dobra kobieto za szczegóły emotka

kristof23

#6781539 Napisano: 15.05.2021 10:31:48
Szukam zakupu w Auchan. 
0 0

koniczynka123

#6781615 Napisano: 15.05.2021 18:42:33
fineessa napisał(a):

olunka napisał(a):

czy w DC jest wino Portada?

Podbijam

W moim nie ma Portady choć alkoholi sporo i Faktoria Win też sporo miejsca zajmuje
0 0

mariolakal

#6781622 Napisano: 15.05.2021 19:37:08
Hej, szukam pomocy młej osóbki gdyż udało mi się wygrać 50 zł. z Auchana na syna, ale mam problem,  100 klosów dzieli mnie od nablższego sklepu... W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z Was dysponuje wolnym adresem/tudzież danymi osobowymi i mógby mi odebrać przy jakiejś okazji ten bon/nie pali się w ogóle,,a następnie przsłać mi do domu?... Podałabym e-maila i numer telefonu w formularzu laureata, ale nie mam kogo podać, a odesłać muszę do dzisiaj, godz 21-ej. Nadmieniem jeszcze, że próbuję też grać na siebie bezskutecznie, ale w razie "W" potrzebowałabym dwie osoby... Apetyt roś nie w miar jedzenia...  emotka
Nadmieniam, że znajduję się w stanie pomiędzy dwoma operacjami, więc ewentualna wymiana na paragony w chwili obecnej jest niemożliwa, gdyż nie mogę chodzić do sklepów...emotka
0 0

zielonaszpilka

#6781626 Napisano: 15.05.2021 20:06:17
mariolakal napisał(a):

Hej, szukam pomocy młej osóbki gdyż udało mi się wygrać 50 zł. z Auchana na syna, ale mam problem,  100 klosów dzieli mnie od nablższego sklepu... W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z Was dysponuje wolnym adresem/tudzież danymi osobowymi i mógby mi odebrać przy jakiejś okazji ten bon/nie pali się w ogóle,,a następnie przsłać mi do domu?... Podałabym e-maila i numer telefonu w formularzu laureata, ale nie mam kogo podać, a odesłać muszę do dzisiaj, godz 21-ej. Nadmieniem jeszcze, że próbuję też grać na siebie bezskutecznie, ale w razie "W" potrzebowałabym dwie osoby... Apetyt roś nie w miar jedzenia...  emotka
Nadmieniam, że znajduję się w stanie pomiędzy dwoma operacjami, więc ewentualna wymiana na paragony w chwili obecnej jest niemożliwa, gdyż nie mogę chodzić do sklepów... emotka

Obawiam się, że nikt się nie zgłosi. Odebrać bony trzeba osobiście, więc ktoś musiałby poświęcić swoje dane, żeby odebrać bon dla Ciebie, a loteria jeszcze trwa, więc raczej jak ktoś ma "wolne dane" to raczej sam będzie próbował. Mariolu, podaj swoje dane i tyle. Bon można odebrać do połowy lipca, więc albo Ty albo syn może znajdziecie czas, żeby podjechać i przy okazji od razu zrobicie zakupy, bo skoro chcesz bon to rozumiem, że zamierzasz go wykorzystać prędzej czy później  emotka

visserarthur

#6781627 Napisano: 15.05.2021 20:14:41
mariolakal napisał(a):

Hej, szukam pomocy młej osóbki gdyż udało mi się wygrać 50 zł. z Auchana na syna, ale mam problem,  100 klosów dzieli mnie od nablższego sklepu... W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z Was dysponuje wolnym adresem/tudzież danymi osobowymi i mógby mi odebrać przy jakiejś okazji ten bon/nie pali się w ogóle,,a następnie przsłać mi do domu?... Podałabym e-maila i numer telefonu w formularzu laureata, ale nie mam kogo podać, a odesłać muszę do dzisiaj, godz 21-ej. Nadmieniem jeszcze, że próbuję też grać na siebie bezskutecznie, ale w razie "W" potrzebowałabym dwie osoby... Apetyt roś nie w miar jedzenia...  emotka
Nadmieniam, że znajduję się w stanie pomiędzy dwoma operacjami, więc ewentualna wymiana na paragony w chwili obecnej jest niemożliwa, gdyż nie mogę chodzić do sklepów... emotka

Może uda się, że do 17. lipca (do wtedy można odbierać bony) będziecie jednak w okolicy tego sklepu?

tomasz3

#6781691 Napisano: 16.05.2021 12:26:03
Mam pytanie czyżby w swpanel już nie dawali 10 punktów za wtyczkę co miesiąc? Bo upłynął miesiąc kolejny i kilka razy klikałem,nawet dziś i 0 punktów doliczone.   Zrezygnowali z punktów za wtyczkę?
0 0

fineessa

#6781746 Napisano: 16.05.2021 18:45:38
Mam pytanie czy można przesłać kurierem sam rower bez opakowania kartonowego?
0 0

edzia21

#6781751 Napisano: 16.05.2021 19:22:52
Szukam info...czy ktoś z Was wygrał (coś lepszego niż zestaw oliwek) w konkursie Zottarella zgłoszeniem bez zdjęcia?
0 0

androm

#6781757 Napisano: 16.05.2021 20:17:10
fineessa napisał(a):

Mam pytanie czy można przesłać kurierem sam rower bez opakowania kartonowego?

wątpię, poza tym, wiesz jak oni by Ci to obili?
0 0

slavek

#6781758 Napisano: 16.05.2021 20:20:39
Gdzie kupujecie Staropolankę?
0 0

dany-duszek

#6781762 Napisano: 16.05.2021 20:23:14
fineessa napisał(a):

Mam pytanie czy można przesłać kurierem sam rower bez opakowania kartonowego?

może i by przyjęli, ale taka przesyłka byłaby traktowana jako element niestandardowy, więc koszty wysyłki poszły by w górę.
0 0

samuraj

#6781766 Napisano: 16.05.2021 20:28:07
slavek napisał(a):

Gdzie kupujecie Staropolankę?

C4
12zł z groszami za zgrzewkę 1.5l
1 slavek 0

agawaga

#6781771 Napisano: 16.05.2021 20:49:01
fineessa napisał(a):

Mam pytanie czy można przesłać kurierem sam rower bez opakowania kartonowego?

Można ale nie warto. Folia stretch mocno naruszona.
0 0

xxdesiree

#6781872 Napisano: 17.05.2021 12:13:13
Szukam... sposobu, w jaki wykorzystaliście ten e-kod 50zł do Rossmanna z konkursu Cztery Pory Roku z Instagrama? Na stronie online nie widzę opcji płatności bonem, a w Rossmannie pani mnie odesłała twierdząc, że u nich to tylko karty plastikowe emotka
0 0

banka-manka

#6781882 Napisano: 17.05.2021 12:44:26
xxdesiree napisał(a):

Szukam... sposobu, w jaki wykorzystaliście ten e-kod 50zł do Rossmanna z konkursu Cztery Pory Roku z Instagrama? Na stronie online nie widzę opcji płatności bonem, a w Rossmannie pani mnie odesłała twierdząc, że u nich to tylko karty plastikowe  emotka

On jest tylko do wykorzystania stacjonarnie. 
Zrobiłam sobie screen tej karty. 
W kasie przeszło jako bon/karta podarunkowa. 
Kasjerka zeskanowała kod kreskowy, ja wpisałam kod PIN. Przy jednej płatności wchodzi kilka bonów na raz. 
Babeczka w sklepie na początku też było zdziwiona, że karta w takim wydaniu. Ale doszła do wniosku, że to bardziej ekologicznie i przyszłościowo emotka  
1 xxdesiree 0

xxdesiree

#6781883 Napisano: 17.05.2021 12:46:15
banka-manka napisał(a):

xxdesiree napisał(a):

Szukam... sposobu, w jaki wykorzystaliście ten e-kod 50zł do Rossmanna z konkursu Cztery Pory Roku z Instagrama? Na stronie online nie widzę opcji płatności bonem, a w Rossmannie pani mnie odesłała twierdząc, że u nich to tylko karty plastikowe  emotka

On jest tylko do wykorzystania stacjonarnie. 
Zrobiłam sobie screen tej karty. 
W kasie przeszło jako bon/karta podarunkowa. 
Kasjerka zeskanowała kod kreskowy, ja wpisałam kod PIN. Przy jednej płatności wchodzi kilka bonów na raz. 
Babeczka w sklepie na początku też było zdziwiona, że karta w takim wydaniu. Ale doszła do wniosku, że to bardziej ekologicznie i przyszłościowo emotka   

Dziękuję, to będę probować do skutku emotka

glena

#6781892 Napisano: 17.05.2021 13:10:51
xxdesiree napisał(a):

Szukam... sposobu, w jaki wykorzystaliście ten e-kod 50zł do Rossmanna z konkursu Cztery Pory Roku z Instagrama? Na stronie online nie widzę opcji płatności bonem, a w Rossmannie pani mnie odesłała twierdząc, że u nich to tylko karty plastikowe  emotka

w kasie samoobsługowej przeszedł bez problemu

antylopia

#6781997 Napisano: 17.05.2021 19:46:42
slavek napisał(a):

Gdzie kupujecie Staropolankę?


w Kauflandzie teraz jest promo na staropolanke
1 slavek 0