Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

azaflora

#6759106 Napisano: 18.01.2021 10:51:15
Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme#
0 0

mayteq

#6759441 Napisano: 19.01.2021 06:11:19
Pamiętacie był taki konkurs Nestle z płatkami, co godzinę 100zł - wygrałem jakoś w listopadzie do dziś brak przelewu. Czy wszyscy dostali nagrody?
0 0

agakaz2

#6759442 Napisano: 19.01.2021 06:14:15
mayteq napisał(a):

Pamiętacie był taki konkurs Nestle z płatkami, co godzinę 100zł - wygrałem jakoś w listopadzie do dziś brak przelewu. Czy wszyscy dostali nagrody?

dawno były przelewy na kontach
0 0

visserarthur

#6759448 Napisano: 19.01.2021 08:07:34
mayteq napisał(a):

Pamiętacie był taki konkurs Nestle z płatkami, co godzinę 100zł - wygrałem jakoś w listopadzie do dziś brak przelewu. Czy wszyscy dostali nagrody?

Czy wszyscy dostali, to nikt takiej wiedzy (poza agencją) chyba nie posiada. Jeśli chodzi o loterię pełną złotych, to tam nie było co godzinę 100 zł, tylko losowo i nagrody nie wszystkie jeszcze poprzychodziły- zgodnie z regulaminem mają czas. Listopad nie był tak dawno...
0 0

nanajka81

#6759456 Napisano: 19.01.2021 09:12:08
azaflora napisał(a):

Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme#

tak, raz kiedyś kupiłam, skorzystałam z jednego kuponu o wartości 1 zł - bodajże była to zniżka na czekoladę do picia, reszta kuponów była na produkty których w ogóle nie używam... Może coś się zmieniło, najlepiej zajrzyj sobie do tego pisemka (bo chyba nie jest zafoliowane?) i sama stwierdź czy ci się opłaci ją kupować.
1 azaflora 0

halliday

#6759501 Napisano: 19.01.2021 10:49:21
superloser napisał(a):

Ktos moze wie ile kosztuje Milka, 90-100 gram, mala czekolada w ZABCE - pojedynczo, bez promo 

4,99zł w tam tym roku jak dawali gratis do zamówień empiku to na paragonie była cena 4,99zł. Więc albo została ta cena, albo poszła w górę.

joan

#6759515 Napisano: 19.01.2021 11:18:54
nanajka81 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme#

tak, raz kiedyś kupiłam, skorzystałam z jednego kuponu o wartości 1 zł - bodajże była to zniżka na czekoladę do picia, reszta kuponów była na produkty których w ogóle nie używam... Może coś się zmieniło, najlepiej zajrzyj sobie do tego pisemka (bo chyba nie jest zafoliowane?) i sama stwierdź czy ci się opłaci ją kupować.

Jest zafoliowane - bo wczoraj chciałam sprawdzić dla azaflory przy okazji zwykłych zakupów. 
Ale pamiętam z przeszłości, że kupony (dla mnie) nieciekawe; pewnie żeby zwiększyć sprzedaż tego, co nie schodzi. 
1 azaflora 0

nanajka81

#6759620 Napisano: 19.01.2021 15:03:31
joan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme#

tak, raz kiedyś kupiłam, skorzystałam z jednego kuponu o wartości 1 zł - bodajże była to zniżka na czekoladę do picia, reszta kuponów była na produkty których w ogóle nie używam... Może coś się zmieniło, najlepiej zajrzyj sobie do tego pisemka (bo chyba nie jest zafoliowane?) i sama stwierdź czy ci się opłaci ją kupować.

Jest zafoliowane - bo wczoraj chciałam sprawdzić dla azaflory przy okazji zwykłych zakupów. 
Ale pamiętam z przeszłości, że kupony (dla mnie) nieciekawe; pewnie żeby zwiększyć sprzedaż tego, co nie schodzi. 

o to zafoliowali... cwaniaki! kilka razy przeglądałam tę gazetę (już po tej którą kupiłam) bo zawsze mnie kusiły te kupony na xx złotych ale zawsze kupony były nie na te produkty które używam. Sama gazeta też nieciekawa.
1 joan 0

misiamarysia

#6759626 Napisano: 19.01.2021 15:52:55
Na który adres odsyłacie paragon i oświadczenie Johnnie Walker?
Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?
0 0

ashanti

#6759627 Napisano: 19.01.2021 15:54:42
misiamarysia napisał(a):

Na który adres odsyłacie paragon i oświadczenie Johnnie Walker?
Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?

Klaudia prosi o ciągłość komunikacji, więc odesłałam jako odpowiedź  emotka

misiamarysia

#6759628 Napisano: 19.01.2021 15:58:46
ashanti napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na który adres odsyłacie paragon i oświadczenie Johnnie Walker?
Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?

Klaudia prosi o ciągłość komunikacji, więc odesłałam jako odpowiedź  emotka

Na ja też do Klaudii, ale potem zobaczyłam jeszcze na dole ten adres, dlatego się upewniam.
1 ashanti 0

ashanti

#6759630 Napisano: 19.01.2021 16:04:55
misiamarysia napisał(a):

ashanti napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na który adres odsyłacie paragon i oświadczenie Johnnie Walker?
Jako mail zwrotny do Klaudii P, czy tak jak proszą na ten na dole w oświadczeniu podany ?

Klaudia prosi o ciągłość komunikacji, więc odesłałam jako odpowiedź  emotka

Na ja też do Klaudii, ale potem zobaczyłam jeszcze na dole ten adres, dlatego się upewniam.

Ja nawet tego adresu nie zauważyłam  emotka  poprosiła, żeby zachować ciągłość, więc tak zrobilam, będzie ok  emotka

anialistopad

#6760013 Napisano: 21.01.2021 09:27:42
Szukam kogoś kto ma konto w PKO bp. 
0 0

anaesth

#6760105 Napisano: 21.01.2021 15:32:19
Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).
0 0

magie1982

#6760107 Napisano: 21.01.2021 15:33:55
... szczęścia, ktoś się podzieli? emotka

anaesth

#6760116 Napisano: 21.01.2021 15:49:20
koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka

agakaz2

#6760117 Napisano: 21.01.2021 15:50:25
magie1982 napisał(a):

... szczęścia, ktoś się podzieli? emotka

zacznij dzień od uśmiechu pomaga

dwaburekoty

#6760204 Napisano: 21.01.2021 20:41:44
anaesth napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka


ja za lampę do hybryd z lakierami straciłam około 100. Gdyby nie fakt, że karta SIM do likwidacji w życiu bym tych smsów nie wysyłała. generalnie wg moich obliczeń cen rynkowych, mimo wszystko byłam 150zl do przodu.

ameryka

#6760206 Napisano: 21.01.2021 20:54:54
anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

sieci mają zwracać kasę na konto. Nie wiem czy ten przepis już obowiązuje ale ma być. Warto zapytać swojego operatora o takiej możliwości
1 anaesth 0

halliday

#6760217 Napisano: 21.01.2021 21:33:56
ameryka napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

sieci mają zwracać kasę na konto. Nie wiem czy ten przepis już obowiązuje ale ma być. Warto zapytać swojego operatora o takiej możliwości

tak ma być, czy już jest, ale mogą pobrać chyba 20zł za tą operacje, więc jak ktoś ma tyle albo mniej to nic nie dostanie.
0 0